Opinie o Verona Consulting w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verona Consulting. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Verona Consulting o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting w Lublin

Mała Mi

Bajkopisarką nie jestem. Call center to trudna często niewdzięczna praca. Jednak jeśli chodzi o warunki atmosferę i zarobki to Verona jest bardzo dobrym pracodawcą.

Vicki

Nie ma problemu z ułożeniem grafika tak by było mi wygodnie ważne by te 30 godzin w tygodniu wygadać. Normalna i sympatyczna kadra, która potrafi skorygować błędy i pomóc przydatną radą. Pracują tu młodzi i starsi z różnym wykształceniem i doświadczeniem. Mogę szczerze polecić tak na chwilę lub na dłużej nie ma strachu o pieniądze. A to normą w cc nie jest.

pipi
@Vicki

Fajnie, że naprawdę każdy może spróbować i być może odkryć swoje powołanie :)

Dubaj

Najlepsza w swojej branży!

Gabrysia Witkowska

Lepiej nie miałam w żadnym call center a pracowałam chyba we wszystkich w lu teraz zarabiam w zawodzie ale absolutnie nie mogę nic złego na VC powiedzieć, no może poza rodzajem pracy :))

Telemarketer

Prosta, pytania tendencyjne

Powiedz mi cos o sobie...Jakby nie czytali cv. Zlecenia, malo platne jak na sprzedazowke tlelmng

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Taksówkarz
Lublin
ERES Partner sp. z o. o. sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Farmaceutyczny
Olimp Labs
Monia

Lubie ta prace mimo wszystko opłaca się tu być polecam wszystkim wygadanym

Konsultantka

Praca na słuchawce w każdym call center podobna i dla jednych to bułka z masłem dla innych ciężka robota... Ważna jest więc otoczka a z tą w Veronie jest naprawdę nieźle. Zarobki bardzo dobre, normalne godziny pracy, lokalizacja, wypłaty zawsze na czas, kadra normalna bo sama przerobiła setki godzin gadając, grafik elastyczny (ważne by te 30 godzin w tygodniu wyrobić) i premie konkretne (od poziomu 2,75 +/na godzinę) nie jakieś batony czy karnety na odkryte baseny... Polecam. Jestem tylko konsultantką i nie licząc pierwszego miesiąca n i g d y nie zarobiłam mniej niż 2300 na czysto i bez jakiejś harówy po 190 czy 200 godzin.

Magda

Osobiście jestem zadowolony uczę się i zarabiam. Atmosfera spoko wynagrodzenie zawsze na czas

mocna strona

lenić się tu nie da ale zarabiać w miarę normalne pieniążki można

Vera

Całkiem fajne miejsce pracy godne polecenia

Anonimowa w 100%

Witam, dawno tu nie zaglądałam do was Kochanii, powiem szczerze że jak czytam te wasze bajeczki pisane celowo przez Trenerów są bardzo mało wiarygodne, moja dobra rada musicie się bardziej postarać, piszcie chociaż z sensem a nie tak baśniowo jak w "Księdze tysiąca i jednej nocy". Lublin ma bardzo duży obszar pracy, tylko wystarczy chęci poszukać, chyba że ktoś woli siedzieć na 4rech literach przez cały dzień za tyle ile państwo narzuciło na śmieciowych umowach. Byłam u was i się przekonałam że wróciłam do tej samej firmy - o tym już piszę. Do Kadry Verony nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale widzę jak piszecie na różnych stronach odnośnie Ecovitala w której kiedyś pracowałam 5 lat temu ( jeszcze z czasów Hempla), nie popieram ani jej ani waszej. Wasz szef/prezes w niej pracował wcześniej i dzięki niej sam stworzył własny projekt bazujący na tym samym podłożu - Mam na myśli Pana Bartosza Szczęsnego, Prezesa Zarządu VERONY CONSULTING.. Wróćcie do historii powstania waszej firmy to sami zrozumiecie. Jego e-mail widnieje w wyszukiwarce google wystarczy wpisać jego imię i nazwisko przy dwóch firmach ecovital i verony. :) Nie okłamujcie samych siebie pracujecie w tej samej firmie :)

szukam pracy!

hej szukam pracy!

spoko praca
@Anonimowa w 100%

ta praca jest spoko nowa stawka!

Dildo
@Anonimowa w 100%

Wcale nie jesteś anonimowa! sprawdzałem w google i to wszystko nie prawda! sami sprawdźcie najlepiej i się przekonajcie!

MX
@Anonimowa w 100%

pracowałam rok w VC- i dokładnie jest tak jak napisane w 100 % bez kłamstw :)

@Dildo

(usunięte przez administratora) Jak ktoś jest ciekawy jak powstała firma w której pracuje to sprawdzi. Szkoda że da się dać lajków w dół.

Mars

Wszyscy wiedzą czyim agentem jesteś. Zjedz batona nie jesteś sobą.

@Mars

Co ty człowieku możesz o mnie wiedzieć? przez całe studia pracowałem w(usunięte przez administratora) VC z myślą o tym że to inna firma. Ty w tym czasie to bawiłeś się pewnie na balu gimnazjalnym. Znalazłem lepszą pracę w zawodzie a tutaj wpadam dla frajdy (usunięte przez administratora)

@anonymous

No i sam widzisz jaka z ciebie gnida :) Przez kilka lat utrzymywałeś się dzięki Veronie a teraz takie bzdety wypisujesz. Wstydu nie masz. Jawny agencie tp...

@Mars

Nie polecam was ani żadnego Call center które dzwoni takie durne projekty.

@Mars

wstydu wy nie macie(usunięte przez administratora)wciskać im produkty medyczne made in china.

@anonymous

Jesteś żałosny. Przez kilka lat zarabiałeś na swoje utrzymanie a teraz nie dość, że kłamiesz (my nikomu niczego nie wciskamy) to jeszcze udajesz niewiniątko. Troll przy tobie to wzór uczciwości. Hipokryto.

@Mars

Tak, rozumiem już wszystko. Działacie jako organizacja charytatywna, dzwoniłem do ludzi aby wręczyć im prezenty. Człowieku jesteś naiwny czy po prostu głupi? (usunięte przez administratora)

@anonymous

Głupi to ciebie robił :) fałszywcu. Skoro tak nagle ciebie oświeciło... oddaj kasę którą tu zarabiałeś. Zbierze się z tych kilku lat ładnych kilkadziesiąt tysięcy... JESTEŚ HIPOKRYTĄ. Nie masz wstydu.

HGW
@anonymous

(usunięte przez administratora) Tak btw pracowałem chyba we wszystkich CC i powiem że lepiej się wziąć za sensowną robotę. To nie jest ani produktywne ani nic nie wnosi na tym świecie. Pracowałam brałem za to hajs ale jak mi się coś nie podoba to chyba mogę wyrazić opinię? Pozdrawiam admina tego profilu.

???
@Anonimowa w 100%

to dlaczego verona nie lubi tak bardzo ecovitala?

@HGW

a dla mnie ta praca jest spoko

@HGW

a co Ci się nie podoba w veronie????

masz jakiś problem??

Konsultantka Verony
@Anonimowa w 100%

Bartek.S nigdy nie pracował w ecovital, większej głupoty nie słyszałam! Zarobił i od razu stworzył Veronę consulting potem Telemedic.

M.Adamek
@Anonimowa w 100%

Cześć, jestem zainteresowany aby podjąć u Państwa pracę, jestem osobą dyspozycyjną od godz 15:00 - 21:00 pon - pt studiuję dziennie (III rok) dlatego tylko tak mogę ustalić godziny chyba że coś mi wypadnie np jakieś okienko to mam nadzieje że się dogadam. Czy może ktoś mi udzielić informacji bo na Państwa numer nie można się wgl dodzwonić, dostałem informację "napisz sms" a czekam na odpowiedź już kilka dni... Bardzo zależy mi na szybką informację.

@M.Adamek

z tego co wiem to od 8-16 pracują to życzę powodzenia, chyba że chcesz na godzine przychodzić haha

M.Adamek
@:)

Mogli napisać, mogli odpisać od razu, dzięki za info.

Dobry ziomeczek
@Konsultantka Verony

Noo tak dokładnie było sprawdzałem i nic takiego nie ma! aż mi się scyzoryk otwiera w kieszeni otwiera jak to czytam wszystko. Verona to porządna i profesjonalna firma, nie to co inne CC w Polsce. Dzięki niej przynajmniej ludzi zdrowych ile wyszło po spotkaniach, a inne firmy to tylko kasa i jeszcze raz kasa ciągnął od ludzi. Pazerstwa to nie znoszę i inaczej bym u was dawno nie pracował gdyby było inaczej!

popieram
@Dobry ziomeczek

W pełni popieram to co napisałeś, masz szacun na dzielni! pozdro ziomek!

@Anonimowa w 100%

po trupach do celu? nawet jesli to co w tym złego? każdy robil błędy w życiu. Stworzył lepszą firmę wiec nie gadajcie że verona to samo co ecovital!

maksym
@matka polka

przeciez eco vital I verona to to samo.

chętny do pracy
@maksym

hej jaka jest u was stawka na umawianiu i na potwierdzaniu? bo z tego co wiem umawianie ma 11,70zł netto a potwierdzanie 12,50zł/h netto? Nie piszcie mi ile zarobię w 160 godzin bo móc to można ale przy odpowiedniej średniej dopiero. interesuje mnie tylko stawka minimalna.

i tyle
@chętny do pracy

Bez względu na średnią jest tak jeśli przepracujesz 160 godzin miesięcznie masz gwarantowane około 2200 do ręki. To sobie policz.

Chętny do pracy
@i tyle

Chętny byłbym na potwierdzenia mam nadzieję że stawką jest tam taka samą. Jak dzwoniłem Pani powiedziała że wszystko na rozmowie (jestem już umówiony) się dowiem i nie chciała rozmawiać o stawkach jakby to była jakaś tajemnica. Dzięki za info

Dziewczyna

Stabilne i pewne call. Zarobki zarobkami ale także normalni, pozytywni ludzie wśród których fajnie się pracuje.

studentka

Miałam okazje tu pracować.. po sesji wracam!! bo naprawdę sie opłaca przełożeni sympatyczni i pomocni, bez stresu i spiny najmniej wzięłam 2150 zł netto ! czyli tyle ile wynosi podstawa. Ogólni jak juz sie człowiek wdroży to na spokojnie średnia jest do zdobienia co sie wiążę z podwójnie większa kasa.

OK!
@studentka

Bez przesady :) jeśli się ma dobra średnią taką 3+ to okolice trzech tysięcy do ręki jak najbardziej są możliwe i co ważne nie trzeba pracować w tym celu po 200 i więcej godzin.

cacy

Jeśli już w telemarketingu to tylko tutaj. Tak ze względu na zarobki jak i normalną atmosferę. Nikt tu nie chodzi z napompowanym ego. I co również ważne nie trzeba biegać za tym co się zarobiło. Wszystko na czas podane na tacy.

Maka

Czy pracuje się tylko po 8h czy dłużej ??

lena
@Maka

od 8-16 a w soboty (2 obowiązkowe) od 8-15. W tym masz 45 minut płatnych przerw.

@Maka

Od 8-16 pracujemy w ludzkich godzinach, wszystkiego dowiesz się na miejscu :) lepszej pracy nie znajdziesz na tym świecie! Pozdrowionka! :)

Tu i tam
@matka polka

Nie muszę się martwić o zarobione pieniądze, nikt tu nie ucina bez ostrzeżenia z wypłaty jak w Tele-Promo. No i kadra bez porównania. Przynajmniej wysłowić się i pomóc potrafi :D

Matka Polka
@Tu i tam

W telepromo jest plusem to że masz dwa etaty a zarobki nieco wyższe. Pracuję u was tylko dlatego bo mieszkam na LSM :p moja koleżanka tam pracuje i nigdy nikomu nic nie ucięli.

Matka Polka
@Matka Polka

Co wy tak usuwacie? Napisałam co myślę. I tak każdy przeczytał.

misia

nagadać się trzeba ale zarobić spokojnie można gruba kasę ;)

Emila

Miałam wiele obaw.. Spróbowałam. Polecam. Opłaca się :)

Sprawdź to sam!

Jeśli na poważnie szukasz pracy gdzie można dobrze zarobić (jestem tu od ponad roku i nigdy nie dostałem mniej niż 2100 na rękę) dzięki stawce, premiom, konkursom z nagrodami w postaci gotówki to zapraszam i szczerze polecam. Przyjdź i sprawdź. Nie kieruj się bełkotem osób, które się nie sprawdziły albo odeszły z Firmy, która niejednokrotnie utrzymywała ich przez dłuższy czas a teraz ośmieszają się pisząc bzdury. Sprawdź samemu.

Smerf pracuś
@Sprawdź to sam!

Dokładnie! Najlepiej dotknąć samemu a frustratami się nie przejmować. Pozdrawiam.

tyle i już
@Sprawdź to sam!

Nie wolno sugerować się opiniami byłych pracowników. Tłukli kasę i jakoś wtedy nie mieli żadnych obiekcji. Teraz ich opinie są warte mniej niż kłaki na klacie. Nikt tu niczego nikomu nie wciska :) Zadanie telemarketingu jest zupełnie inne. Jak juz ktoś napisał mieć pretensje do telemarketerów to tak jakby mieć pretensje do producenta aut o wypadki. Naprawdę najlepiej samemu przetestować, zawsze można przecież zrezygnować.

realnie
@tyle i już

Są tacy, dla których każda praca będzie zła bo wymaga pracy... I jacy niezadowoleni są z tego powodu, że pracodawca wymaga spełnienia określonych warunków. Ja nie wiem o co im chodzi? Gdzie indziej często bez żadnego doświadczenia i umiejętności dostaną za same godziny i to wcale nie jakieś masakryczne a tylko te 160/mies. ponad 2 tysiące do ręki? Nie wspominając o premiach i łatwych konkursach z nagrodami pieniężnymi? Cóż moge im tylko życzyć powodzenia... Niech się wezmą za politykę :) tam tez nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji...

Kla
@realnie

Taka prawda :)

Tele-Promo
@Kla

teraz jeszcze więcej można zarobić!

ABC

Niektórym będzie źle w każdej pracy... W telemarketingu bo trzeba mówić... Na kasie bo trzeba sprzedawać... Jako kierowca bo trzeba jeździć... Żadna praca ich nie zadowoli bo w każdej trzeba pracować. Tutaj trzeba się nagadać ale to się opłaca już za same godziny (160 w miesiącu) ma się gwarantowane 2200 do ręki. Do tego dochodzą niemałe premie za przekroczenie poziomu 2,75 zaproszenia na godzinę co nie jest jakoś specjalnie trudne. Fakty a nie mity są takie, że najlepsze konsultantki zawsze zarabiają w granicach 3 netto. Tylko trzeba chcieć.

Marian P.
@ABC

Dokładnie! Malkontentów i Ferdynandów ci u nas dostatek.

Realistka
@ABC

Zgadzam się namnożyło się takich bez liku. Tylko rękę potrafią wyciągać, nic więcej. Dobrze pracuję i tu dobrze mi za to płacą. Jestem realistką wiem co potrafię i jakiem mam kwalifikacje. Jak na call center to lepiej niż w Veronie być nie może.

Pati
@ABC

Powiem tak jak dla mnie to ta praca jest dobra. Nie miałam żadnego doświadczenia, dzień po dniu się uczyłam i teraz wychodzi mi to całkiem nieźle. Ostatnia wypłata na czysto 2300.

Kla
@ABC

ABC trafiłeś w sedno! Są tacy, którzy chcieliby nic nie robić a zarobić.

rialto
@ABC

Najważniejsze, że pieniążki rzeczywiście dobre. W końcu przychodzę tu do pracy a nie na spotkania kółka wzajemnej adoracji. Sama praca nie jest jakaś specjalnie masakryczna.

popieram
@rialto

praca jest spoko!

MAMUSIA

Świetne zarobki jak na pracę na słuchawce to trudno o lepsze warunki. Praca marzeń to nie jest ale najważniejsze, że jest!

@MAMUSIA

mi do tego 500+ dochodzi! opłaca się!

Maka

Hej. Mam pytanie czy rozmowy są jakoś kontrolowane ?? Czy premie są od umówionych spotkań jak to wygląda?

lena
@Maka

Tak nad jakością czuwa dział kontroli jakości także bzdur nie można wciskać. Premie od poziomu 2,75/godzina. Rosnące oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting - Lublin

• Jak się pracuje w Verona Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Verona Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting