Opinie o AK MEDIA w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AK MEDIA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AK MEDIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AK MEDIA w Łódź

Wera Nowy wpis

Super praca - bardzo dobrze płatna. Pewny pracodawca.

Zozol Nowy wpis

Bardzo dobrze płatna praca - choć dość ciężka. Jednak bardzo polecam firmę AK Media.

Patrycja Nowy wpis

Serdecznie polecam. Praca ciężka - jednak wynagrodzenie wysokie i przed terminem.

Tomasz Nowy wpis

Takiej firmy właśnie szukałem. Jedyna firma na rynku, która zatrudnia pracowników na umowę i wypłaca wysokie wynagrodzenie oraz robi to przed terminem wypłaty. POLECAM!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AK MEDIA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Janek

Jestem zadowolony ze współpracy z AK Media

Dawid
@Janek

Ale jako klient czy pracownik? Jeśli jako pracownik, to podpowiesz co sądzisz o wynagrodzeniu? Minimalna/coś więcej/dodatki? Warto aplikować? :)

Janek
@Dawid

Jako Klient. Są najlepsi.

Marzena
@Janek

A co ich takiego wyróżnia że sa najlepsi? ;)

ZEN

Praca przyjemna, wynagrodzenie wysokie - polecam!

Barbara
@ZEN

Wszyscy piszecie praktycznie to samo, tylko nikt nie spieszy się napisać jakie to te wysokie wynagrodzenie. Liczą od 100 szt. czy jakoś inaczej?

ZEN
@Barbara

Zadzwoń do nich to się dowiesz. Dziwne pytania zadajesz.

Beata
@ZEN

Czemu dziwne? Bo o zarobki tu pyta? ;) Bo jak piszesz, że wysokie wynagrodzenie to od razu każdy się interesuje przecież, a w liczbach jest najlepszy konkret. ;p

Wiciu
@Barbara

Od sztuki

Paulina
@ZEN

A na jakim stanowisku jesteś? :)

Weronika

Polecam

Wiciu

Bardzo spoko opcja na dorobienie się. Dostalem zlecenie na 2500 ulotek. Całość roznioslem w 8 godzin. Pieniądze na konto bardzo szybko. W razie wątpliwości kontakt z pracodawcą bardzo dobry. Szczerze polecam!

MJ

Super pracodawca! Wszystko jak należy. Wypłata bardzo szybko doszła. Pracodawca odpowiada na wszystkie pytania (;

Dominika

Bardzo fajny sposób na dorobienie, Super kontakt z pracodawca :))

Mateusz

Polecam współpracę z firmą. Wszystko odbywa się profesjonalnie, na pytania dotyczące pracy szybko i dokładnie odpowiadają. Praca bardzo przyjemne, a wynagrodzenie również zadowalające

Witold
@Mateusz

A co takiego było przyjemnego w tej pracy? Współpracownicy czy co?

Madzioxx

Wszystko zgodnie z ustaleniami - warunki pracy (umowa) i wynagrodzenie następnego dnia od zakończenia pracy. Polecam serdecznie!

ZeeN

Pełny profesjonalizm. Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie. Z czystym sumieniem polecam firmę AK Media Dystrybucja.

Marzena

Polecam współpracę z AK Media Dystrybucja. Firma uczciwie wykonała kolportaż ulotek do skrzynek.

Amelia

Polecam współpracę z firmą AK Media Dystrybucja. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z zamówieniem. Najlepszy dostawca usług w tej branży w Polsce.

Łukasz

Polecam bardzo firmę AK Media Dystrybucja. Firma wykonała dla nas zlecenie kolportażu ulotek do skrzynek w Łodzi i okolicach. Wszystko zostało wykonane prawidłowo.

Rozdawała ulotki do rąk przechodniów w Łodzi dla firmy AK Media i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Super kontakt i wysokie wynagrodzenie.

Beata
@Monika

Wysokie wynagrodzenie tzn jakie? Możesz coś więcej napisać bo myślałam żeby sobie dorobić. Pracodawca określa godziny czy można rozdawać ulotki w czasie wolnym?

Patrycja

Pracuje już któryś raz na ulotkach i jestem zaskoczona bo AK Media jest to solidna firma ze wszystkich w jakich byłam naprawdę, godna polecenia. Osobiście jestem bardzo zadowolona!

Ewelina

Polecam AK Media - pracuję u nich już 4 rok i za każdym razem jestem zadowolona. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Pracuje już kolejny raz w firmie AK Media Dystrybucja i bardzo polecam pracę w tej firmie. Miła atmosfera i dobre zarobki oraz wynagrodzenie na czas.

Jolanta
@Ewa

Dobrze czytać, że jesteś zadowolona z pracy w tej firmie. Wiesz może czy pracodawca zatrudnia uczniów do kolportażu ulotek? Moja 17-letnia córka chce sobie dorobić w weekendy.

Zostaw merytoryczną opinię o AK MEDIA - Łódź

• Jak się pracuje w AK MEDIA?

Zobacz opinie na temat firmy AK MEDIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK MEDIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 19 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AK MEDIA