Opinie o Und-Hair Distribution Sławomir Underlik w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Und-Hair Distribution Sławomir Underlik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Und-Hair Distribution Sławomir Underlik o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Und-Hair Distribution Sławomir Underlik w Wrocław

Andrzej W.

Witam. Czy coś się zmieniło w firmie na chwilę obecną? Aplikowałem na stanowisko przedstawiciela , ale dopiero teraz czytam opinie ....

Izabela Underlik
@Andrzej W.

Dzień dobry firma została zamknięta w związku ze śmiercią właściciela.

Andrzej W.

@Andrzej W.

I co, tak intuicyjnie wierzysz w te negatywy? Bo jakby nie patrzeć ktoś zaraz może napisać coś pozytywnego a ktoś inny niekoniecznie i wyjdzie na to samo. :/ Co ogólnie Cię zachęciło do aplikacji?

@Andrzej W.

Negatywne opinie są głównie pisane przez osoby, które pracowały już dłuższy czas i miały okazje przejechać się na firmie i jej standardach- jako nowa osoba na początku pracy raczej nie dostrzeżesz większych problemów, a zawsze jakieś doświadczenie na przyszłość.

Zbigniew
@Renata

Nie doceniają tu osób z dłuższym stażem, np. finansowo? Co oznacza, że można się przejechać na jej standardach?

@Renata

Negatywne opinie piszą zazwyczaj osoby, które : nie pracowały, oszukiwały ( zostały na tym przyłapane), nie wykonywały w sposób należyty swoich obowiązków. W firmie sa zatrudnione osoby ze stażem pracy ponad 5-7 lat z tego co kojarzę jest ich kilku-> to chyba o czymś świadczy !!! Renata, Zbigniew to ta sama osoba która podszywa się pod różne imiona . Mocno zdesperowana, która nie pogodziła się ze swoja ŻYCIOWĄ PORAŻKĄ . Zresztą nie ma co tłumaczyć . Go work nie jest żadnym wyznacznikiem . zapraszam do pracy sam się przekonasz.

Bartosz
@pracownik

Masz racje. Dłuższy staż o czymś świadczy. Napisz co dla ciebie z warunków jest na plus. Chętnie dowiem się jakie benefity dają, coś dodatkowego poza wypłatą. Masz jakiś fundusz socjalny?

Karolcia

Hej, te zwolnienia obejmują tylko dział sprzedaży? Czy inne stanowiska również? Z jakich powodów, firma zwalnia pracowników? Chodzi o kwestie finansowe i redukcję etatów, czy planują przyjąć nowe osoby na te stanowiska? Chciałabym to złożyć cv, ale zależy mi jednak na stabilnym zatrudnieniu.

Agnes
@pracownik

Tak jasne, to jak wytłumaczysz oferty pracy np. na Bydgoszcz? Na tym rejonie co chwilę zmienia się przedstawiciel, więc to chyba o czymś świadczy.

Izabela Underlik Nowy wpis
@Andrzej W.

Dzień dobry firma została zamknięta w związku ze śmiercią właściciela.

Jadźka Nowy wpis

Przedstawiciel Handlowy nadal musi mieć doświadczenie w branży fryzjerskiej? Jak czytałam w tych ofertach ich co były 2 lata temu to tam było mile widziane. Myslicie ze bez niego da radę? Może przyuczą czy coś.

Jak obecnie pracuje wam się w firmie? Jesteście zadowoleni? Zostało tu zarzucone, że negatywy nie są prawdziwe. Ktoś ma rację, można śmiało aplikować w takim razie na PH? Atmosfera korporacyjna nadal się utrzymuje? Czy już pracownik ma większą samodzielność? Czytam co kiedyś oferowali przedstwicielowi i wszystko wygląda ok. Home office, auto służbowe, możliwośc awansu, podstawa +premia + prowizja. Jak to się ma obecnie do warunków? :) Ile można dostać na rękę, czy ktoś niedawno z was faktycznie awansował?

Agnes Nowy wpis

Raczej te negatywne opinie to prawda. Od dwóch lat np. na Bydgoszcz co chwilę pojawia się oferta pracy. Tam co chwilę zmienia się przedstawiciel, więc to świadczy o firmie niestety.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Und-Hair Distribution Sławomir Underlik dla pracy jako Przedstawiciel Handlowy są dla was satysfakcjonujące?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Und-Hair Distribution Sławomir Underlik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Typowe korpo się zrobiło,ciągła kontrola, tabelki itp.

Cała prawda

Ludzie Boże jakich w bajek sie naczytaliscie szefostwo firmy są wspaniali , bardzo dobrze traktują swoich pracowników opłaty za paliwo ?(karta floty ) to są koszty ? Chyba ze ktoś myśli ze może jeździć w prywatnych celach za firmowe paliwo to powodzenia .(po za tym auta na lpg ) to ze są nie ufni to nic dziwnego jak co drugi handlowiec albo kradł albo oszukiwał albo pracował dla innej firmy jednocześnie także dla ludzi którzy chcą pochopnie oceniać najpierw poznaj daj z siebie 100% a potem oceniaj pozdrawiam nieuczciwych komentatorów

Jędrzej
@Cała prawda

Jeśli ktoś kradł, oszukiwał lub pracował dla innej firmy to nie świadczy o nim dobrze, ale i rodzi też pytanie dlaczego tak robił? Co go do tego skłoniło? Może niejasne zasady współpracy lub wynagrodzenia, opóźnienia w wypłatach lub inne, dziwne "kary umowne" za przeróżne czynności podejmowane przez przedstawiciela?

Aha
@Cała prawda

Firmowa „cała prawda” i jeszcze kilka innych kont nawet się za mocno nie przykłada do komentowania i pisze od 2017 pod tymi samymi nazwami.

Haha
@Cała prawda

Philip Morris, Jti, Wedel, Imperial Tobacco, Kompania Piwowarska, Hilti, Mars, Wyborowa - można jeździć ile się chce firmowym autem nie tankując za swoje więc się da tylko, że to są dobre firmy a nie jakis krzak

Agnes Nowy wpis
@Cała prawda

Jasne ???? Wszyscy oszukują tak? Co chwilę zmieniają się przedstawiciele, na regon Bydgoszcz to już lekka przesada. Więc Wszyscy z Bydgoszczy oszukają na to wychodzi ???

Dawid W

Pracowałem w firmie und hair 7 lat i bardzo miło wspominam ten okres, szef z którym można było pogadać o wszystkim i fajni koledzy i koleżanki, ogólnie dream team. Polecam

@Dawid W

A jak oceniasz możliwości rozwoju przez te 7 lat? Były szkolenia, awanse itp?

Jaka umowa obowiązuje w Und-Hair Distribution Sławomir Underlik podczas okresu próbnego?

Umowa zlecenie- prowadzenie ankiet marketingowych

Handlowiec

Żadna, bo szef zrobi i tak jak się mu podoba :)

Umowa o prace od początku współpracy . Zapraszam do kontaktu z z naszymi Kierownikami Regionalnymi .

@Pracodawca

Hahahahha to istnieje w tej firmie takie stanowisko????

Krystyna
@Pracodawca

Czyli osoba ktora napisała o zleceniu wyżej mija się z prawdą? :P A ta umowa o prace jest na czas nieokreslony, czy może na okres próbny?:)

Klientka już była

Smutne że tak obgadują super przedstawiciela drugiego takiego nie znajdziecie. Muremzadawidem

Em

Pracujesz i zarabiasz dla nich pieniądze jesteś ok, zwalniasz się to oczerniają.

Po zakończeniu współpracy, firma "na pożegnanie " wysyła do byłego pracownika list od adwokata mający na celu zastraszenie, oczywiście pismo to jest bezzasadne i bezprawne. Jest to "podziękowanie" za kilka lat pracy. Jest wiele do napisania ale szkoda na to czasu.

Kamila

odszedłes sam czy zostales zwolniony ? czego dotyczyło to pismo, bo az ciezko w to uwierzyc ze ktos cos takiego wysyla jak wspolpraca byla udana przez tyle lat?

@Kamila

Odszedłem sam, ogólnie miało na celu zastraszenie mnie, a dotyczyło urojeń osób, które wystosowały do mnie to pismo.

Dawid

Również otrzymałem takie pismo. Gdyby zostało wysłane 1 kwietnia w prima aprilis miało by to sens ????

Banksy

A dostałeś całe należne Ci wynagrodzenie czy robili jakieś problemy i próbowali je "obciąć" tłumacząc to dziwnymi rozliczeniami, np. za towar, za niezapłacone przez klientów faktury?

@Banksy

Wiadomo, że odliczyli bezpodstawnie za rzekome braki w towarze oraz rzekome należności klientów. To już standard w tej firmie

Bożena
@Dawid

Ale jak Cię zastraszali? Że niby co zrobią?

Firma prowadzi/ prowadziła liczne rekrutacje na stanowiska handlowe po prostu z chęci dalszego rozwoju. Wiele aspektów pracy wypada na takim dobrym ,krajowym poziomie w branży. W firmie panuje dobra atmosfera, właściciele aktywnie zaangażowani w rozwijanie biznesu. Jak zrobisz plany to dobrze zarobisz :)

Mieczysław

Czy wraz z rozwojem firmy , rośnie też wynagrodzenie?

Ola
@Mieczysław

Niestety nie. Wynagrodzenie jest wyższe jedynie wtedy, gdy rośnie poziom najwyżej krajowej. Nie ma możliwości negocjowania warunków zatrudnienia. Wszelkie zmiany typu nowy ład są przerzucane na pracownika i potrącane z premii.

Hej
@Mieczysław

Tak możliwość awansu, duze możliwości rozwoju wysoki obrót wysoka prowizja . Średnio przedstawiciel handlowy wyciąga między 6-15 tys zł

Hej2
@Hej

Będąc non stop pod telefonem, bez wolnego, jeżdżąc i wciskając produkty to możliwe. Zapomnij o opiece medycznej, jakimkolwiek dofinansowaniu do kursów czy multisporcie. Firmie się to „nie opłaca”.

@Hej

Jeżeli przypuśćmy, że postawiły sobie cel np., 10 tys to faktycznie dużo wysiłku trzeba włożyć w tę pracę czy dopiero jakoś ok 14-15 tys zaczyna się trud?

Handlowiec

Aktywne zaangażowanie? - brak materiałów i marketingu przez 10 lat :)

@Handlowiec

Bzdura . Firma prężnie się rozwija . Leserzy migający się od pracy, którzy nie potrafią sprzedawać zawsze znajdą wymówkę . Szkoda ze pracownikom 5-6 lat pracującym wszystko odpowiada na raz jak się zwalniają pieprzą farmazony na tym portalu . Bo w nowej firmie nie jest im tak dobrze jak w undhair . Przykre jest jeszcze to ze cały czas draza temat undhair … skoro odszedłeś skup się na nowej pracy a nie nakręcaj się .

Handlowiec

Widzę nadal panuję teoria, że nie można mieć własnego zdania :) oj chyba szefową coś zabolało :) wystarczy pomyśleć, że chcemy zaoszczędzić ludziom czasu na tracenie go w tej śmiesznej firemce, bo powinni się uczyć na błędach innych.

Możliwość awansu?? Jaka?? Chyba poza strukturami firmy hahahha

Cała prawda

Prosze zapytać pracowników !!! Na to pseudo forum nikt kto jest zadowolony z pracy nie zaglada. Tutaj piszą tylko zdesperowani ludzie, którym w życiu nic nie wychodzi a niejednokrotnie sami byli przedstawiciele i pracownicy nakręcający cała machinę …. Co nie odzwierciedla prawdy o firmie… Chcesz dowiedziec się prawdy jak jest w firmie, wejdź na stronę i znajdź zakładkę kontakt a tam reprezentanci j zadzwoń do kogoś. Dowiesz się jak jest… prawda ze proste …

Dominik
@Cała prawda

I na pewno obecny reprezentant handlowy powie przez telefon, człowiekowi, którego nie zna jaka jest prawda. Takie rzeczy to tylko szefowa w tej firmie robi. Skoro od stycznia do marca firma ma o 6 pracowników mniej, to mówi samo za siebie. Jeśli kasa jest dobra i atmosfera przyjazna to ludzie nie odchodzą.

Tom
@Cała prawda

To pani chyba nie jest zadowolona z pracy skoro tu weszła. Wyraźnie widać z wypowiedzi, że to pisze szefowa. Po 23 zaglądamy na forum, czyżby bezsenność? Nieczyste sumienie.

@Cała prawda

Jak wszystko w teorii w tej formie :)

Właściciel

Dobry wieczór, W dniu dzisiejszym powstała burza na niniejszym forum, dotycząca mojej firmy. Padło mnóstwo słów żalu niektórych byłych pracowników. Oczywiście jeżeli czujecie się Państwo rozczarowani pracą w mojej firmie przykro mi. Na wszystkie kwestie i słowa które padły w dniu dzisiejszym jestem gotowy na ich temat porozmawiać i oczywiście spróbować wyjaśnić. Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku 9:00 rano. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru i miłej niedzieli. Sławomir Underlik

Ex
@Właściciel

Uważam, że najpierw warto porozmawiać z pewną panią z bliskiego otoczenia. Myślę, że ponad 90% negatywnych opinii związanych jest z jej osobą.

Abc

Potwierdzam

@Właściciel

Człowieku.... O czym Ty piszesz jak pytałem Cię o coś podczas mojej pracy, aby zweryfikować co się dzieję bezczelnie kłamałeś w słuchawkę, wiec do jakiej rozmowy zapraszasz? Uważasz, że ktoś jest takim idiotą i będzie do Ciebie dzwonić, żeby nikt się nie dowiedział jakie jest chore traktowanie ludzi u Ciebie w firmie? Jak Ty przy rozstawianiu się z pracownikiem nie masz minimum godności, aby chociaż być w firmie w tym czasie.

Co tu dużo pisać. Janusz i Grażyna

Wojtek

Czytając te wszystkie komentarze od pierwszego do ostatniego wniosek jest jeden- w tej firmie już nic się nie zmieni ????

@Wojtek

ciesze się ze nie ma już w naszej firmie tych osób które negatywnie wpływały na jej rozwój lub ja hamowały. Brak sfrustrowanych wypalonych osób, których głównym zajęciem jest pisanie na tych chorych portalach. Ciesze się ze nie ma już tych mocno zazdrosnych cwaniaków , którym tylko zależny na podjudzaniu i podnoszeniu swojego ego ....

@pracownik

Czyli jakby nie patrzeć stwierdzasz, że się zmieniło i to dużo na lepsze? Prócz atmosfery coś jeszcze?

Wojtek
@pracownik

Czyli jak ktoś pracuje to jest pozytywny, ale jak się zwalnia to już wypalony i negatywny?Ciekawe… Po komentarzach pracowników trochę inne wnioski się nasuwają, a przecież po to jest ten „chory portal” aby każdy mógł swoją opinie zostawić

"Na podstawie obserwacji jestem w stanie zaestymować Ci moje plany na bierzący i kolejne miesiące, a mianowicie: - Luty - 6k - Marzec 8k - Kwiecień 10k - Maj 12k - Czerwiec - 14k Niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć, gdyż tj widać klientki sa zrzyte z marka *** na której pracuja już dobre kilka lat i jest to ropoznawalna marka u mnie na regionie w przeciwieństwie do naszych marek gdzie nikt prawie jeszcze o nich nie słyszał i nie maja tutaj jakiegoś zaufania które trzeba zbudować. W *** klientki  zawsze dostawały  rzetelna informację odnośnie produktów i tego również ode mnie oczekuja, a ja już prawie 3 miesiace czekam na obiecane prezentacje. Dodatkowo spotykam się, że muszę walczyć "sam ze soba" bo nasze marki maja jakieś hurtownie i wychodzę na niepoważna osobę gdy wchodzę i zapewniam, że jestem wyłacznym dystrybutorem, a fyzjerka mi mówi, że ma towar w lepszej cenie - w *** tego również nie było. Wysłałem Ci gazetki z cenami Afro z HC i miałeś się do tego ustosunkować i tego również nie otrzymałem. Jeżeli chcemy zbudować rynek na lojalnych klientach to potrzebujemy systematyki i poprostu ich wychodzić, a naciskiem prędzej uzyskam odwrotny efekt." Po tym mailu nie dostałem żadnej odpowiedzi oprócz wypowiedzenia umowy. Podsumowując: marketing leży, szef oczekuje sprzedaży na podstawie relacji i nic nie robi z tym, że klienci potrzebują podstawowych informacji odnośnie produktów. Dodatkowo co miesiąc trzeba było się upominać o wyrównanie obiecanej podstawy. Nie polecam!

Była klientka

Nie polecam współpracy z tą firmą nie rzetelne rozliczenia platnosci każdą fakturę mam rozliczona a firma domaga się pieniędzy nie będę za nic płacić skoro mam wszystko rozliczone dodatkowo szefowa brzydko wypowiada się o byłym pracowniku który był super przedstawicielem, uszy więdną od jej telefonów. Pozdrawiam

Dział windykacji
@Była klientka

Droga Pani gdyby faktury były opłacone przedstawiłaby Pani dowody zapłaty . Niestety firma do tej pory ich nie otrzymała. Zasada jest prosta jeżeli faktury są zapłacone klient posiada i przestawia dowody opłaty. Jeżeli ich nie posiada ma zaległości !!!! Zapraszam do współpracy w zakresie wykazania wpłaty . Adres email jest Pani doskonale znany . Szkoda ze nie reaguje Pani na wezwania do okazania wpłat . Serdecznie pozdrawiam Dział windykacji

Dział windykacji

Zapraszam do okazania wpłat, które pobrał były pracownik. Być może ze nie rozliczył się z nich z firmą. W celu weryfikacji Prosze o email a nie wypisywanie bzdur na forum . Obowiązkiem płatnika jest okazanie wszystkich dowodów wpłaty aby udowodnić zapłacone faktury . Brak współpracy z firma oznacza : brak wpłat lub celowe krycie byłego przedstawiciela handlowego . Zapraszam do kontaktu w firmie . Pozdrawiam serdecznie Dział windykacji

Nicka
@Dział windykacji

Wszystkich wpłat dokonywałam u kuriera lub przelewem a nie u przedstawiciela ponieważ przedstawiciel sugerował że lepiej wpłacać na konto wiec proszę nie pisać że piszę bzdury że przedstawiciel się nie rozliczył i podobne. Pan który do mnie przyjeżdżał jest fajnym przedstawicielem zawsze miłym pomocnym i uczciwym. Zawsze dbał żeby wszystko było ok i na czas poprostu dobry partner biznesowy w przeciwieństwie do firmy. Jedyny kontakt z firmy to nieuprzejmy telefon chyba właśnie z działu windykacji.I proszę trochę grzeczniej

Hahah
@Dział windykacji

Dział windykacji?? Jak ma na imię?

Agnes

Rodzinna atmosfera tak zgadza się ale w (usunięte przez administratora) rodzinie. Szefowa skandalicznie traktuje obecnych pracowników i oczernia byłych. Krzyki i chamskie odzywki to codzienność .

Agnieszka
@Agnes

Nick Agnes sugeruje pracownika o imieniu Agnieszka, w firmie pracuje jedna Agnieszka i bardzo proszę nie podszywać się pode mnie, gdyż takimi komentarzami nie szkodzicie szefostwu a pracownikowi. Nie podpisze się absolutnie pod taką opinią, gdyż pracuje blisko szefowej na co dzień i moje odczucia są zupełnie inne. Z oczernianiem byłych się nie spotkałam i akurat uważam, że jestem traktowana dobrze, nie ma z niczym problemu tak samo jak pozostałe osoby pracujące w biurze jak i poza. Nie zgodzę się zatem z powyższą opinią a pisanie takich komentarzy pod fejkowymi nickami, które mają wskazywać na realne osoby (widzę również, że podszywano się pod innego byłego pracownika) jest zwyczajnie słabe tak samo jak cała ta dyskusja. Macie jakiś problem to zgłoście się do szefa i piszcie w swoim imieniu. Pozdrawiam

Elo
@Agnieszka

Nie jednemu psu burek

Pracownik und-hair
@Agnieszka

Już tyle osób się przewinęło przez tą firmę, że imiona się powielają…..

Dominik S

Dzien dobry, Mam na imię Dominik, jestem byłym pracownikiem tej firmy. Generalnie nie udzielam sie na takich forach gdyż nie widzę takiej potrzeby, lecz obecna sytuacja, która tu panuje- wbrew pozorom, wzbudziła we mnie wiele emocji. Niestety jest mi poprostu przykro. Chciałbym skoncentrować się głównie na opini napisanej wczesniej, której autorem jest owy "Dominik". Wiem, ze w tej firmie nie pracuje żaden Dominik, lecz pracował... byłem to ja ... kto ma coś wspólnego z tą firmą w obecnym czasie to wie doskonale że Dominików było nie wielu o ile był ktoś wogole oprócz mojej osoby z Podkarpacia. Wspominając już wyżej, nie bardzo mnie interesuje chatakter rozpętanej tu (usunięte przez administratora) burzy lecz mam tylko serdeczną prośbę do osób udzielających się namiętnie na tym forum. Jeżeli już macie na tyle odwagi aby "naparzać" się internetowo to śmiało się " naparzajcie" lecz nie kosztem innych. Nie życzę sobie aby dodawane posty były podpisywane moim imieniem gdyż wogole nie są wiarygodne. Chcesz coś komuś przekazać? Proszę bardzo po to jest to forum, tylko nie okazuj znamion frajerstwa i nie wkręcaj w to innych osób, nie związanych z tematem. Zachowanie godne potępienia oraz równoznaczne z w/w frajerstwem czy tez prostactwem. Nie wspominając już o godności. Złota zasada osiedlowo zyciowa - coś do mnie masz ? Powiedz mi w twarz. Serdecznie pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych i współczuję poziomu. Brak godności osoby podszywającej się za mnie. Rozwiewając wszelakie wątpliwości... wiszą mi Wasze relacje z firmą bo nie zagłębiam się w opinie ani nie jestem osobą która będzie Was rozliczać. Prośba z mojej strony do osób które znają znaczenie słowa "honor" wiem, że w dziejeszych czasach to słowo jest mało znane. Odpier..... się od Dominika. Pozdrawiam . Dominik.

Zostaw merytoryczną opinię o Und-Hair Distribution Sławomir Underlik - Wrocław

• Jak się pracuje w Und-Hair Distribution Sławomir Underlik?

Zobacz opinie na temat firmy Und-Hair Distribution Sławomir Underlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Und-Hair Distribution Sławomir Underlik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 9 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Und-Hair Distribution Sławomir Underlik
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Und-Hair Distribution Sławomir Underlik