Opinie o ABC Automotive Poland w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABC Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Automotive Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Automotive Poland w Poznań

Finanse

Wie ktoś może ile zarabiają ukraińcy, którzy pracują po 12h??

Cala prawda
@Finanse

4200 netto po przepeaciwaniu oko 300 godzin zarabiają więcej niż Polacy.

Piękna Ukrainka
@Finanse

Tyle ile ty na oczy nie widziałeś/aś. Hrywne rządzą

Bonus BGC

Ale was to boli że musicie (usunięte przez administratora) na maszynach, co gwiazdeczki ? Ale Tak to już jest jak jesteście nie ogarnięte, to wszystko na co was stać, a i jeszcze wasze żale na tym portalu itp. Trzeba było się uczyć i wykazywać w pracy a nie robić wszystko na(usunięte przez administratora) To tyczy się 2 gwiazdek z zmiany C 2 z zmiany B i 1 z zmiany A. Hahaha zgnijecie przy tych maszynach

@Bonus BGC

Dokladnie

Szajnbrajnlajkadajmond
@Bonus BGC

(usunięte przez administratora) Tak się składa że nie raz gwiazdeczki odmawiały tego gówna czyt. Kontrola ;) nie wiem co Wy w tym widzicie że jest lepsze . ???? Gniją to twoje szare komórki od nieużywania ;* Dzięki naszym odmową ty jesteś tam gdzie jesteś .. czyli w sumie nigdzie wyżej bo nie zapominaj że to nadal produkcja a nie stanowisko kierownicze w banku jak Ci się wydaje ???? pozdrawiają Gwiazdy ???? A ty idź lsnij gdzie indziej bo tu Ci nie idzie

Bonus BGC
@Szajnbrajnlajkadajmond

Boli oj widzę że boli......... I to mocno hahaha. Nie jest mi was szkoda, róbcie sobie z tymi niponimaju, a i jeszcze niech wami rządzą hahaha. Musicie się ich słuchać gwiazdeczki

Inteligentna.
@Szajnbrajnlajkadajmond

O co chodzi z tymi gwiazdeczkami i jaki problem jest znowu ? Osoby wypowiadając się na tym forum obrażają inteligentnych pracowników produkcyjnych (tak, są tacy). Zacznijcie pisac logicznie, bez błędów i z sensem. Przestańcie się obrażać i wyśmiewać. To forum jest totalnie bez sensu! Z pozdrowieniami .

heheszek
@Inteligentna.

Ja bawię się świetnie na tym forum.

Byly Lider.

Zamknac ten zaklad a kierownictwo na kuroniowke .

Rządy UA

Czy to prawda że wami rządzą Ukraińcy?

UAMASTER
@Rządy UA

(usunięte przez administratora).. key operatorów a na ich miejsce dali Ukraińców

tron
@UAMASTER

I dobrze...bo tak nic nie robili zawsze problem ze wszystkim o co czlowiek zapyta! Nie zdążyli sie wykazac to na maszyny . !!!

Gdzie król chodzi piechotą
@tron

Oj tam. Już nie przesadzaj, że było tak źle z nimi.

Taka prawda

Tak Polscy liderzy odchodzą na inne stanowiska albo rzucają l4

@Rządy UA

No jesli te nier.. za dzwi nawet nie wiedza co zaklad produkuje to trzeba miec zastepca ale takiego aby im nie zagrozil wiec dawaja ukraine bo ci sie nie postawia.

@UAMASTER

Bo sa na takim samym poziomie jak oni ...

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMONTER
Racibórz
Pgnig Termika Energetyka Przemysłowa S.A.
Upadek

Zero zielonych na nocce a produkcja idzie :)

Cczek
@Upadek

Dzwonić po A...licje z krainy czarów...haha niech wpadnie popracowac na produkcje jak podwladne strajkuja

@Cczek

Prosze cie ten nier... nawet by nie wiedziala co gdzie i do czego przylozyc

Byly lider

Tylka wielka du... krecic do niczego wiecej sie nie nadaje ...

Nocna

Wstyd! Tego się po Was nie spodziewałam, żeby zastąpić naszych pracowników ukraincami. Po co nam doświadczeni pracownicy, którzy mają o wiele większa wiedzę na temat pracy jak można ich wyje.. na produkcję, a na ich miejsce dać Ukraińców co nawet po polsku nie mówią. Brawo, brawo. Mechaników, ustawiaczy, handlerow, gp i magazynierów też trzeba wymienić na Ukraińców bo taniej.

Dzienny
@Nocna

Wymienia poczekaj jeszcze trochę, niech zaczną sobie Ukrainę dawać na audyty BMW, Ciekawe czy wtedy będą z niej rady zadowoleni, a nie zawsze wysyłają tam nas

Popo
@Nocna

Nowy "Kierownik" = nowe rzady. Zenada koles...

Porażka
@Popo

Jak jest taki cwaniaczek to niech sam se ogarnia ten (usunięte przez administratora) a nie my na maszynach musimy się z lewusami nie poniemaju użerać A potem pretensje na zebraniu że firma nie zarabia i jest dużo scrapu

Olek
@Porażka

"ni paniemaju" dają świadectwo o swoim podejściu do pracy pozostawiając (usunięte przez administratora) po sobie w jadalni!!

Buhaha
@Nocna

Biuro też niech wymienią na Ukrainców bo niedługo już się po polsku nie dogadają z pracownikami.

ZATOX
@Popo

No przeciez to jest jeden z tych co tylko duzo wymyslac ale bron boze raczki ubrudzic .(usunięte przez administratora)

Porażka
@ZATOX

No kolejny genialny błyskotliwy i cudowny pomysł jak z bajki po takim wyjatkowym i specialnym podejściu do ludzi to zaraz większości zachce sie tam pozostac na stałe najładniejsze podziękowanie lepszego nie mogli wymyślić jak zawsze spisali się na medal hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

@Porażka

O tak

Maciej Wróżbita

Już sprzedejamy maszyny dlatego nic dobrego nie wróżę. 2019 końcem roku ABC

Pfj
@Maciej Wróżbita

Mamy takie kierownictwo do niczego wiec co sie dziwic kazdy jeden tam do niczego . DNO.

Cześć, mam pytanie w sprawie warunków w ABC. Znalazłem ogłoszenie na operatora produkcji w internecie zlozylem CV, kwota nawet spoko 3700 brutto, a jak wygląda praca?

Dobry
@Nowy

W porownaniu z innymi dzialami, na produkcji nic sie nie robi

@Dobry

A na jakich działach dobrze zarabiają? I ile?

Pensja
@Nowy

Mechanicy, ustawiacze, wózkowi i magazynierzy od 3000 do 4000+ (netto)

No elo

Kiedy wpadnie pip?

@No elo

I Srymianie wielcy potężni Srymianie

PO
@PSE

Gdyby nie Śrymianie to nie było by firmy

@PO

Dlatego też jesteśmy potężni najwięksi i jesteśmy podporą całego ABC i nie tylko. Srym ponad wszystko !!!!

Śremski hapacz
@PSE

Wspieramy całe Gądki, Robakowo i Koninko!

@No elo

PSE 3 litery swiete

Śremski hapacz

Dokładnie.

Bbbbb
@PO

Śremianie nygusy...siedza bo nikt takich nygosow jak oni nie zatrudni w innej firmie...plotkary i najwieksze nieroby,potrafia tylko w (usunięte przez administratora) wchodzic i nic nie robic ????????????

Neutralna
@Bbbbb

(usunięte przez administratora) przestań już jechać na Pse teraz będziesz miał szansę się wykazać ????

Tomasz

Krystyna kup po drodze 2 kg pyrków, Twoja matka przyjeżdża na obiad.

Nelson

Ciekawe kiedy na produkcji zwiększą nadgodziny, jedna sobota to jest śmiech w porównaniu do ustawiaczy, którzy mogą prawie 30h nadgodzin mieć.

Pracownik abc
@Nelson

No ustawiacze i liderzy zawsze maja fory..nic nie robia a kaska z nadgodzin leci ...a na nockach ...Michalek z Adriankiem tylko do kanciapy do ustawiaczy i laba...smiech na sali.Trzeba (usunięte przez administratora) jak inni skoro biuro ślepe....

Pracownica ABC
@Pracownik abc

Szczególnie gdy przychodzi Mateusz z procesu a ta ich mała Beatka chodzi w kółko i nie wie co się dzieje......

Dawid
@Nelson

Czy nadgodziny są płatne, a jeśli tak to w jakim wymiarze? Prócz tego jak jeszcze można podwyższyć podstawę wynagrodzenia. Są premie lub inne dodatki do wypłaty? Ktoś może bardziej szczegółowo omówić ten temat?

ZMIANY A.B.C

Dzis w ukryciu dnia 26.06.2019 zostala zbadana temp w srodku zakladu bylo 33 stopnie przypominamy ze w przepisach jesli przekroczy 30 zaklad powinien zaprzestac produkcji a pracownik ma prawo odmowic pracy poprzez zagrozenie zycia. Jesli jutro sie sprawa powtorzy i bedzie pow 30 i bedzie szlo to glosimy sprawe do PIP a sami zaprzestajemy pracy bo takie nasze prawo. Pozdrawiamy pracownicy firmy ABC .

@ZMIANY A.B.C

I tyczy sie to od dzis kazdego dnia tego lata , termometry sa 2 dobrze ukryte i sa jedne z lepszych dla dobrych dowodow wrazie czego. Wy nas dusicie o BHP wiec teraz my sie odwdzieczymy i to bardzo doklanie . Pozdrawiamy pracownicy firmy ABC .

Żenada
@Pilnujacy przepisow.

To tylko może zmiana C wymyslic

Prawnik
@ZMIANY A.B.C

W przepisach nie ma określonej maksymalnej temperatury, która powinna być zapewniona w pomieszczeniach pracy. Zostały tylko ustalone jej minimalne wysokości. 30 stopni dotyczy tylko pracowników młodocianych. Tu są przepisy: art. 232, art. 23715 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy – j.t. Dz.U. z 2014 r., poz. 1502; ost.zm. Dz.U. z 2014 r., poz. 1662 § 30, § 112 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy – j.t. Dz.U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650; ost.zm. Dz.U. z 2011 r. Nr 173, poz. 1034 § 4 ust. 1 pkt 3, pkt 5, § 6 rozporządzenia Rady Ministrów z 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów – Dz.U. Nr 60, poz. 279 załącznik nr 1 do rozporządzenia Rady Ministrów z 24 sierpnia 2004 r. w sprawie wykazu prac wzbronionych młodocianym i warunków ich zatrudniania przy niektórych z tych prac – Dz.U. Nr 200, poz. 2047; ost.zm. Dz.U. z 2015 r., poz. 929.

@Prawnik

Ale sprawa nie tyczy tylko temp , 28.06.2019 delegacja firmy jedzie przectawic wiele innych dowodow , zdjec, nagrań, i wszystkich innych wad jakie firma wprowadza przeciw pracownikom , jest i co najwazniejsze nagranie dotyczące (usunięte przez administratora) w firmie . Sprawa bedzie przedstawiona elektronicznie wraz z dowodami a w dzien anonimowa delegacja pracownikow firmy zglosi sprawe osobiscie .

@Prawnik

Owszem nie ma ale gdy temp jest pow 30 stopni w wewnatrz pracownik ma prawo odmowic a nawet nie przyjc do pracy z powodu zagrozenia zycia.

Mogiła
@Pilnujacy przepisow.

33 stopnie zagrożenie życia.... Jak firma zrobi postojowe ze względu na wysokie tem. to będą wypłaty wysokości 60% wynagrodzenia. Ale będzie płacz...

Pracownicy ABC.
@Mogiła

Prosze stanac przy tej temp i pracowac pokazac to zobaczymy . Sprawa jutro i tak bedzie podana do wydzialu zajmujacego sie firmami i nie tylko temat temp. Jest wiele dowodow, zdjecia, i nagranie ktore jest tu najwazniejsze ukazujace mob.....ng w tym zakladzie . Koniec z samowola i zas... zobaczymy panie (usunięte przez administratora) jak sie z tego wywiniecie

@ZMIANY A.B.C

Ciekawe kto będzie nowym szefem produkcji?

Kieras

Mówią ze Kobra

Kondor
@Kieras

Ma wrócić Konrad ubrany cały na biało...

Elo

A co Robercika już nie ma?

JProdukcje

Co wam przeszkadza pani A jak ona jest od jakości? Od produkcji macie F

Pani A
@JProdukcje

Dokładnie.

@Pani A

Niech nie (usunięte przez administratora) sie operatorowi pod maszyna tylko zajmie swoimi niero.... i. Tak pozatym droga ,,kierowniczko'xradzimy uwaz.. na zmianie b czeka na cb bardzo nieprzyjemny operator ktory tylko czeka abys go zaczepila a prosze wierzyc twoja glosna buzia malo ci wtedy da. A tak pozatym nagranie ktore ogladalem bedac jeszcze z paroma innymi osobami i inne dowody ktore byly podane w czwartek w pip wskazuja na nie male problemy jakie was i wasz zaklad lada moment czekaja. Tutaj sie nie wywiniecie nagrane twarze polowy zarzadu i slowa jakie sa wypowiadane w kierunku pracownika pokazuja ze nie zaslugujecie na zaden szacunek . Sami sobie wykopaliscie dolek w ktory wpadniecie a dlatego ze oprocz pip nagranie i opis waszego zaczowania w tym tyg zostanje wyslane do glownej siedziby w USA I Kanadzie gdzie rowniez mamy juz namiary tam. Pozdrawiamy

JProdukcje
@Pracownicy

Zajmie swoimi nierobami czyli zielonymi? Troche jestes zalosn*, proponuje sie wziac do roboty

@Pracownicy

Jestesxie tak tepi ze nawet nie wiecie gdzie firma ma siedzibe

@Pracownicy

Co jak co ale gdybys był/a tak mądry/a inteligentny/a to nie pisał/a byś takich rzeczy tutaj. Jak działasz w tej sprawie to działaj ale myślisz, że nastraszysz tym kogoś z biura? Mówić i pisać można dużo ale lepiej robić i się nie chwalić tym, bo za daleko nie zajdziesz w ten sposób.

@ZMIANY A.B.C

Wszystko będzie lepiej - całość przedstawi Leszek na spotkaniu. Ponoć dodatkowe premie

@Anonim

Poprostu bylismy mili i w przeciwienstwie do was dzialamy i oznajmujemy oficjalnie a nie tak jak wy wszystko za plecami.

Prawdziwy ZATOX.
@Zatox

Fejk ktos podal sie za zatoxa ten pan jest tylko jeden i zawsze bedzie stal za produkja. Produkcja nigdy nie uslyszy zlego slowa od zatoxa .pamietajcie ludzie jakis nier... od tych z kierow... sie pewnie podal za niego. Zalosni jestescie.

Yanek

A czego Wy chcecie od Roberta? Siedział po 10-12 godzin i chciał dobrze ale i tak mieszacie człowieka z blotem który coś próbował zmienić.

Żal mi was
@Żenada

Na pewno zmiana C, a w szczególności tylko 2 osoby (usunięte przez administratora)Jesteście żałosne dziewczyny......

ABCbca
@Żal mi was

Czyli kto?

ona

Zazdroscisz hahaha

sram

Trzeba było brać z połyskiem też byś siedziała ????????????????????

Norbert

Pani Al...ona i Re....a stoją przy tablicy i wybierają sobie maszyny i tak się slizgaja a innych oczerniają .Non stop aby fajka i w (usunięte przez administratora) Mieć robotę.

S.O.S
@Norbert

Śremianki proszę o spokój !!! Wszystkie się ślizgacie, jedne mniej inne trochę więcej. Nie tylko Wy. Jaka płaca taka praca. I bardzo dobrze. Ale i tak lepszych operatorek od Was nie znajda.

Oburzona
@S.O.S

No od p.Ald...ony na pewno nie????nie dlugo bedzie 2 h wczesniej do pracy przyjezdzala i czyscila tablice liderą aby byc dobrze ustawiona ...

Srem
@Norbert

My naród Śrymski musimy trzymać się razem

Pracowita

Było zebranie?

Lolita
@Pracowita

A było ;)

@Lolita

Wszystko już się wiem

Zatoks

Na 1000 komentarz ponoć Kanada/USA przyjedzie zamknąć firmę - nieoficjalne info, musimy pisać wiecej, to może się udać!

Trump
@Zatoks

Hold on. Proszę USA nie mieszkać w kanadyjski piece of shit. My mamy swój Mexico. If you know what i mean.

Koberetti

Podobno (usunięte przez administratora)jest w Hiszpani na szkoleniach, po powrocie ma objąć stołek menagera produkcji

Norbert

Jak każą przychodzić to niektórzy narzekają, że za dużo pracy!

No i co ???

Jajco nieroby !!!!!!!!!!!!!!!

Hapuciapu

Jakie warunki są w suzo happ?

@Hapuciapu

Napewno lepsze jak w tym calym abc.

@Pracownicy

Nie ma zakladu gdzie w tym momecie bylo by gorsze spizdzie........lstwo jak w tym rajdole.

AbC

W sobotę znów tylko wybrańcy chodzą na nadgodziny, innym nie dadzą zarobić.

Juras

Ukraina bo tańsza

AbC
@AbC

Nie mam na myśli UA, tylko naszych.

Beznadgodzin
@AbC

Ojej żalik dupeczke ściska ? Potrzebna maść na ból ? Raz jeden pójdzie raz drugi jak jest taka potrzeba. Nie rozumiem ludzi pracujących w tej firmie. Jaka jest zawiść w was i zazdrość zamiast interesować się sobą. Przestać ściemniać i nie robić z siebie ofiary losu. Nie ściemniać na l4. Śmiać się chce robaczki z takich jak wy zazdrośników. Brak słów.

hjhjhj
@AbC

Taka ladna pogoda, a ty chcesz w robocie siedziec? ;) Pozdro

@Beznadgodzin

Odezwala sie tu ta co 100 min na miesiac wyrabia samych nagodz...

Zwolnic cale biuro. Na kuroniowke .

Fejk2
@1

Biuro popelnia błędy, mnóstwo błędów....wina spada na produkcję, liderów....

@Fejk2

Dokładnie wpadka z BMW to tylko i wyłącznie wina PROCESU

@Fejk2

Bo skonczylo sie szkole za danie (usunięte przez administratora) lub tata za wykladowca z kaczkami biegal aby synek zdal a teraz taki ni....rob mysli ze boga za nogi zlapal. Scier...........

hjhjhj

jaka wpadka z bmw?

xxx

podpinam się do pytania

Bez kuroniowki.

Pracownica :)

Każdemu ciężko zmienić pracę wiadomo,lecz w firmie Abc nikt nie szanuje pracownika .Nie dawno zmienilam pracę i nie żałuję ciężko było podjąć decyzje ponieważ nie kazdy lubi zmieniac pracę jak się przyzwyczai.Człowiek dłuższy okres żył z myślą iż będzie lepiej,lecz bez mian ,nawet i gorzej.Coraz wieksze cykle,brak organizacji ciagle te same maszyny ile można .Twierdzę iż ten co chce pracowac i zna swoją wartość powinien jak najszybciej opuścić tą firmę.!dobrze radzę!Pracy wokół jest mnóstwo ,pensje te same docenianie pracownika i nie (usunięte przez administratora).Teraz to odpoczywam i wręcz proszą aby pracować wolniej!!!ale czlowiek był nauczony szarpania w abc!.....

Superman
@Pracownica :)

Tak tak w tym Twoim Suzo na pewno doceniaja, hahaha proszę Cię (usunięte przez administratora)

supervisor
@Superman

w Suzo przynajmniej się tak nie napracujesz i weekendy wolne oraz jedna zmiana

Tymek
@supervisor

Otóż to ;)i lepszy klimacik wyjazdy zagraniczne juz dla nowych pracownikow a w Abc ...co ..? Nie wspomne w te upaly 2 przerwy Social dla pracowników napoje lody kawa ...oj tam nie ma co opowiadać za duzo bo co niektórym żal dupcie będzie ściskal :)a co im pozostalo jak praca w Abc;)do suzo przeszlo juz okolo 8 pracownikow z abc nie wspomne o kierowniku z działu jakosci ,wiec o czyms to świadczy ..!

Batman
@Tymek

Tymek zesroles się wstawaj

@Pracownica :)

Swieta prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Automotive Poland - Poznań

• Jak się pracuje w ABC Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Automotive Poland?

Kandydaci do pracy w ABC Automotive Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Automotive Poland
2.9/5 Na podstawie 322 ocen.
  • Składowa 1A
    62-023 Poznań