Opinie o Rubikon w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rubikon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rubikon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rubikon w Wrocław

sss Nowy wpis

Arek Nowy wpis
@sss

Bardzo pomocny link a ja chciałem tam pracować.

Tomasz

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakie są szanse na pracę w kancelarii?

sss Nowy wpis
@Tomasz

daj sobie spokój z praca u nich poszukaj na Go Work drugiego ich konta pt. tytułem Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon i wszystko poczytaj na spokojnie.

pseudo prawda c.d.n. Nowy wpis

Po kolei 1 Profesjonalizm. Wysyłanie sms-ów z groźbami odbycia wizyty do ludzi., którzy spłacają zadłużenie w ustalonym terminie. Bałagan. Awantutująca się pracownica CC nie ma żadnego podejścia do klienta. Klienci niejednokrotnie nie chcieli z nią rozmawiać. Woleli dogadywać się z terenowymi. Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Tyle to ma z profesjonalizmem wspólnego co krowa z kartą. 2.Empatia, szacunek? Polega na fundowaniu klientowi wizyt windykacyjnych i jednocześnie wysyłania sprawy do sądu generują dodatkowe koszty, nie dając szansy na spłatę długu bez tych kosztów. To się nazywa dopiero pomoc i empatia. Chodzeniu po sąsiadach i wypytywanie o zagadnienia ze sfery prywatnej klienta zakrawa o łamanie fundamentalnych podstaw ochrony danych osobowych już nie wspominając o RODO. 3. Klienci tak im ufają szczególnie jak przychodzą dokumenty z sądu. Działania przejrzyste tylko dla tej firmy. A pracowników jest tyle co kot napłakał. Pracownicy trzymają stronę naciągnietego klienta na dodatkowe koszty. Wizja na koniec 2019 r. Fakt była wielka gorzej z wykonaniem. Były plany, ruchy strategiczne i procedury kosmiczne, a skończyło się tragicznie. A. Z kapitału własnego nakupowali portfeli aściągalnych. Klienci narkomani, bezdomni z monaru nieuchwytni. Więcej z rzepy utoczysz jak z ich spraw. Sprawy poobjeżdżane przez 5 windykacji wcześniej. Bez efektów, więc sprzedane tej firmie. Te portfele już ktoś tu trafnie opisał. Jednym słowem komuś się wydało, że pieniądze będą z tego płynęły oknem, drzwiami, lufcikiem, kranem. Wszystko się spłaci przez rok. Okazało się, że kupiec tych portfeli nie miał zielonego pojęcia, co kupuje. Czasem trzeba poświęcić i 30 lat, ktoś ma 6700 długu, a komornik ściąga po 13 złotych na miesiąc. W tym czasie klient umrze. Czas leci, a etaty i firmę trzeba utrzymać. B. Kupowanie portfeli z kapitału za obligacje. Tu trzeba się zastanowić z czego ta firma odda 8% więcej potencjalnym kupującym obligacje skoro "sama cienko pierdzi" jak to mowa do pracowników była. Wzrost skali działania może się okazać spadkiem skali mniemania. C. Stale rozbudowujemy naszą kadrę i szkolimy. No tu to się dopiero ubawiłem po pachy. Tak kadrę rozbudowano, że jest jeszcze czy aż 2 pracowników terenowych na kraj. Szkolenia to kolejny śmiech na sali. Raz był jakiś niby szkoleniowiec co palił świeczki, sztuczki karciane, odstawiał seanse spirytystyczne, bluźnił, a jak pojechał w teren z pracownikiem na Wielkopolsce to nie pokazał kompletnie nic. Zresztą, na każdym innym terenie jak jakiś grosz został zainkasowany to z całą pewnością nie z jego zasługi. Ogólnie windykację wycięto w pień. Były plany nawet, że na każde województwo będzie jeden windykator. Ta firma tak się rozwinęła, że z 6 tych co było w terenie i to z ciągłą rotacją zostało jak wspomniałem 2 na kraj. D. Wdrażamy nowe technologie. No kolejna mrzonka. Jakie technologie? Napisane jakby program kupili z doliny krzemowej. Tymczasem nie stać ich na laptop i drukarkę. Muszą u pracowników żebrać o używanie tych sprzętów jako prywatne do celów służbowych. Nawet szkoda na umowę ustalającą ekwiwalent za używanie prywatnego sprzętu. Nie stać ich na kartę do wpłatomatu. Pracownik robił sobie sztuczne niepożądane w oczach urzędu skarbowego przepływy środków na koncie. Brak odpowiedniej wiedzy merytorycznej tzw. managera odnośnie możliwości sprzętowo systemowych. Chłopina nawet nie wiedział, że na tablecie jest możliwość obsługi systemu, który rzekomo miał działać tylko na komputerze. Wkoło powtarzając jak mantrę, że nie można obsługiwać, bo tablet nie ma dwukliku. Ręce opadają. E. Ciągle udoskonalone procesy wierzytelności w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności naszych portfeli. Fakt, portfel tej firmy tylko się liczy, a klienta i pracownika już nie. F. Haha i znowu coś pod humor. Firma krzak jakich wiele w tej branży, a ma aspiracje by stać się potentatem z taką polityką. Nie jest żadnym znaczącym potentatem i nigdy nie będzie. Za skalę tej pseudo potęgi można podać zatrudnienie mniej niż 20 osób i aż jeden samochód służbowy segmentu A we flocie. Reszta aż dwa auta z wypożyczalni. To dopiero rozmach ogólnopolski. G. No to to już boki zrywać. Jakie grono liderów. Założenia na koniec 2019 r. Na dzień dzisiejszy nie dość, że ta kancelaria się nie rozwinęła to jeszcze cofnęła się w rozwoju. Straciła znaczącą cześć kadry terenowej, bo nie umiała jej utrzymać. To ci mamy dopiero lidera w branży. Oto cała prawda o tej firmie. Referencje. Jak patrzę na tych referentów co polecają współpracę z kancelaria to nawet wiem czemu. Jak Wam się trafi kupiec na auto za 1000 zł a on daje 100000 zł to wiadomo że każdy takiego kupca chwali. Polregio dopiero musiało się cieszyć jakiego babola się pozbyli i że znaleźli głupszego od siebie.

pseudo prawda

Nie wiadomo dlaczego na Go Work nie ma Kancelarii Prawnej Rubikon, która obecnie próbuje się nieudolnie zajmować długami a tylko Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon. Kryje się przed opiniami ? A oto zapisy bezpośrednio ze strony internetowej owej kancelarii prawnej. Wizja i plany Nowy wpis 29.06.2020 21:10 Informacje znajdujące się na stronie KPR. Misja Kancelarii W swoich działaniach kierujemy się trzema podstawowymi zasadami: 1Profesjonalizm Stale udoskonalamy nasze rozwiązania finansowo – prawne w celu osiągnięcia najwyższej jakości w obsłudze naszych klientów. 2. Szacunek Każda osoba zadłużona jest naszym Klientem, którego obsługa wymaga poszanowania jego godności i naszego empatycznego zaangażowania w pomoc przy rozwiązaniu jego problemu. 3Zaufanie Fundamentem naszych działań zawsze pozostanie zaufanie naszych Klientów, dlatego nasze działania są zawsze przejrzyste i transparentne, a nasi pracownicy zawsze są gotowi do pełnego i czytelnego wyjaśniania naszych czynności . Wizja Kancelarii Prawnej Rubikon: Do końca 2019 osiągniemy następujące cele: A. Korzystając z kapitałów własnych nabywamy kolejne portfele wierzytelności, osiągając maksymalną efektywność, B. Dzięki zdobyciu zaufania inwestorów korzystamy z zewnętrznego kapitału (emisja obligacji), co zapewnia nam większe możliwości ekspansji i wzrost skali działalności, C. Stale rozbudowujemy nasze struktury i szkolimy naszych pracowników, D. Reagujemy na wszelkie zmiany i trendy na rynku wierzytelności, Wdrażamy nowe rozwiązania w oparciu o nowoczesne technologie i systemy IT, E. Ciągle udoskonalamy proces serwisowania wierzytelności w celu maksymalizacji efektywności naszych portfeli, F. Stajemy się rozpoznawalną marką na rynku firm windykacyjnych, G. Rok 2020 - Dołączamy do grona liderów rynku windykacyjnego w RP.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Rubikon? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
zzz

szkoda

labo

Jakie warunki na start ?

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych oferujemy pomoc w tworzeniu własnego zespołu sprzedaży i uzyskaniu wysokiego pasywnego dochodu. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Network
@Manager

Jestem chętny. Odpisz koniecznie.

Tylkoetat

Pracy żadnej nie proponują. Przynajmniej dla przedstawicieli w terenie. Nie dostajesz żadnego podstawowego wynagrodzenia ani auta. Szukają tylko do dorywczej pracy na umowę zlecenie albo agencyjną. Może i dobre jako praca dodatkowa po godzinach twojej normalnej pracy.

Zawiedziony
@Tylkoetat

To słabo !

Steffi
@Tylkoetat

No i weź pod uwagę żałosny poziom merytoryczny ich rekruterów ! Zero wiedzy branżowej i wodolejstwo na całego !

KO

Toś mnie k...a rozbawił.... Nawet w prima aprilis nie usłyszałem nic lepszego!

Etat

O umowie o pracę, to zapomnij. Niewiele firm w odszkodowaniach proponuje etat dla początkujących. Problem w tym, że i ludziom z doświadczeniem w tych tematach nie tylko nie proponują pracy etatowej, ale dają jakieś śmieszne 10% na start. Żenada !!!

Real
@Etat

Mam podobne doświadczenia z tą firmą. Jak oni w ogóle znajdują chętnych do współpracy na takich warunkach? widać, że rekrutujący potrafią naiwniakom zrobić wodę z mózgu.

Kolos

Czy firma jeszcze istnieje?

audi

Żadne podstawy tu nie dają, chyba, że za kilka lat zostaniesz pracownikiem etatowym, to wtedy tak.

Bruno
@audi

To trochę słabo. za darmo biegać?

Smutas

Ogólnie smętna firma!

Kola
@Smutas

Czemu smętna?

Etatnie

Podstawa? W tej firmie? Wolne żarty!

Ole

A czy ktoś wie czy oferują jakąś podstawę?

Now

Też chętnie poznałbym warunki pracy w tej firmie.

Szukam

Szukam opinii, jak pracuje się w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rubikon - Wrocław

• Jak się pracuje w Rubikon?

Zobacz opinie na temat firmy Rubikon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rubikon?

Rubikon
  • Oławska 9 lok. 2