Opinie o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Krystyna

Rzetelna firma, w pełni wysłuchała moich potrzeb i takie też zlecenie mi dobrała. Jestem zadowolona, polubiłyśmy się z podopieczną i dzięki aktivmed24 znalazłam stale zlecenie

Maja84843

Polecam z całego serca żadnych problemów, szybko interweniują w razie potrzeby

Jerzy

Po dłuższym zastanowieniu, wybrałem Aktivmed24 i jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi. Rekruterzy jak i Koordynatorzy byli bardzo mili i pomocni. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Opiekunka

Miałam okazję pracować z tą firmą. Niby jest wszystko w porządku, ale jednak nie dla mnie. Zlecenie do jednej osoby, okazało się, że gotować, podawać pod nos i prasować trzeba dla 2 osób. W tym osoba która, się nie opiekowałam miała ciągle swoje wymagania, co do podawania do stołu. Dużo wymagań, a kasy mało. O wolnym popołudniu nie ma mowy. Bo przecież opiekunkom się nie należy wolne, tak usłyszałam od koordynator. Pauza 3 h w ciągu zawsze skracana, bo przecież do stołu trzeba podać wcześniej, a obiad też lubi się przedłużyć. I cudowne ulotki które trzeba roznosić i pisać raporty z tego działania i zdobywania nowych klientów dla firmy. Cudowne i to wszystko w jednej cenie. Lepiej tego nie można było zorganizować. Brawo dla firmy ????

Jolanta
@Opiekunka

Dużo wymagań, a kasy mało - napiszesz konkretniej o jakich zarobkach mowa? :) Ile czasu zajmowało ci roznoszenie i pisanie raportów? Domyślam się że sporo? Ciekawi mnie jeszcze zdobywanie nowych klientów, miało się chociaż za to jakieś premię?

AWL
@Opiekunka

heh, te ich ulotki i firmy blizniaczej nie zwiazanej z opieka...a zeby tylko ulotki! plakaty cale. a nie wystarczy rozniesc, trzeba zrobic zdjecie i im wyslac na dowod, a wtedy firma oplaci skladki zus, bo "bez tych zdjec zus nie uwierzy" - odpowiedz pani z administracji...

@Opiekunka

W czasie pobytu na zleceniu syn podopiecznej zapytał To ty pracujesz24 godzin? Odpowiedź moja była nie 40godz Tygodniowo!!!!!!Tak się smialismy aż miło wspomniec . Tak to Firmy,Agencje itp.chca zdobyć klienta

dokładnie
@Kogut na rosol

no właśnie, firmy takie duby smalone wmawiają rodzinom. Ja zatem zapytałam męża podopiecznej ,czy widział kogoś kto pracowałby 24 godziny na dobę? Nie widział....Firmy nie powinny utwierdzać swoich klientów w przekonaniu, że jak ktoś z Polski to do pracy 24 godziny na dobę. Przecież jesteśmy tam 24 godziny- poza przerwą kiedy wybywam z domu na 2 godziny:))- i poza pracą musimy czuwać.

Łukasz
@dokładnie

No tak ale za czuwanie też ci płacą czy tylko za godziny kiedy opiekujesz się podopiecznym? Jak jest wyliczana stawka?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Wanda

cześć ja to tak z innej beczki całkiem. Tak czytam te opinie i niektórzy chwalą obsługę przez Panie, np., w ostatniej z opinii tak jest i na podstawie tego ciekawa jestem jakie te Panie mogą mieć warunki jeśli chodzi o obecną pracę w firmie. Czy ktoś wie? Jaki zakres wszystkich obowiązków i jak to jest wynagradzane?

Lata temu szukali Opiekuna do Osób Starszych. Oferowali premie za promowanie firmy. Wiecie co to znaczy to promowanie? Ile taka premia wynosiła?

Mariusz

Bardzo polecam wam tą agencje, długo szukałem zlecenia a aktivmed znalazł mi idealne. Panie z biura dokładnie wypytały o każdy szczegół i pod tym względem szukały zlecenia. Pani Kasia świetnie wytłumaczyła mi wszystkie zagadnienia związane z umową, kartą EKUS i nawet pomogła wypełnić wszystkie papiery.

Takiej firmy jak Aktivmed24 nie spotkałam jeszcze. Troska i uczciwość firmy względem pracownika jest na wysokim poziomie. Nie wyobrażam sobie pracować w innej firmie. Są wypłacalni, zawsze o czasie mam pieniążki na koncie, składki odprowadzone a zlecenia dobrane według moich wymagań. Jestem bardzo zadowolona.

Maria

ok firma, pani Zuza cudowna kobieta

@Maria

Tak Pani Zuzanna tak , bardzo profesjonalna jedyna osoba z tej firmy którą będę miło wspominać.

Bożena
@Barbarossa

W czym Ci pomogła? Podzielisz się jakimiś konkretniejszymi informacjami?

Jonanna

Firma wypłacalna, zlecenia zgodne z opisem. Panie z biura bardzo miłe i pomocne

Opiekunka

Firma pożal się Boże potrafią włazić w doope jak czegoś chcą gdy opiekunka zgłasza jakiś problem to już pojawia się problem, ukrywają stan faktyczny na zleceniu . NIE POLECAM AKTIVMED24

@Opiekunka

Dzień dobry, Zlecenia przedstawiamy zgodnie z informacjami podanymi od rodziny. Nasi koordynatorzy są dostępni 24/7 pod telefonem alarmowym i nigdy nie zostawiają opiekunek samych w potrzebie. Staramy się zawsze rozwiązać problem tak aby każda ze stron była usatysfakcjonowana. Pozdrawiamy

@Opiekunka

W sensie co konkretnie ukrywali w twoim przypadku? Opowiedz coś więcej

@Paweł

Sytuację na zleceniu, brak jakiej kolwiek premi,

Julia
@Opiekunka

Jestem aktualnie na zleceniu i wszystko się zgadza, Koordynator jest w stałym kontakcie ze mną, także nie wiem czemu miałaś z tym problem

@Opiekunka

Nasza firma oferuje premie między innymi wakacyjne, za długość wyjazdu, świąteczne oraz za polecenie. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, przedstawiamy zlecenia zgodnie z informacją zawartą od rodziny, a w razie jakiś nieścisłości od razu interweniujemy.

Basia
@Aktivmed24

A to ciekawe bo Ja nie miałam żadnych premii, tylko tyle że raz na zlecenie miałam odprowadzoną składkę i za to mam trochę więcej , może niech wypowie się osoba która pracuje w Aktivmed24.

@Basia

Dzień dobry Pani Basiu, brak premii może oznaczać że nie wyjechała Pani z nami w ciągu świąt, wakacji lub czas przebywania na zleceniu nie przekroczył 45 dni za które przysługuje premia za długość wyjazdu.

Basia
@Aktivmed24

Mówicie państwo o tej premii gdzie raz na zlecenie jest odprowadzana składa i po 45 dniach za to ma się dodatkowo 100e .

@Basia

Pani Basiu, do każdego opiekuna podchodzimy indywidualnie w sprawie wynagrodzenia, ponieważ wiele czynników na nie wpływa, Bardzo chcielibyśmy wyjaśnić z Panią tą sytuację ponieważ zależy nam aby każdy nasz pracownik był zadowolony z naszej współpracy, dlatego zapraszamy do kontaktu.

@Aktivmed24

Można się dowiedzieć o jakich czynnikach tutaj jest mowa?

@Wanda

Pani Wando mowa tutaj o m.in stopniu znajomości języka niemieckiego, doświadczeniu, referencji oraz trudności zlecenia. Pozdrawiamy

@Basia

Ja nie miałam żadnych premii a pracowała na wakacjach , pracowałam 2 a czasami 3 miesiące za święta płacili trochę więcej ale to nie żadne bonusy

Maria
@Barbarossa

a ja zawsze miałam premię. Może po prostu jesteś słaba opiekunka co to ah eh i ciągle zle. Ja powiem tak - u mnie sie zawsze zgadzało. Jak jade na zlecenie to wiem że może być cieżko że dziadek może być niemiły ale to jest praca! I jak sie dobrze parcuje to premia jest zawsze. A pani Zuzia to anioł. Magda też OK

@Maria

Głupoty piszesz ale pisz dalej i tyle w temacie

@Aktivmed24

Rozumiem, a można prosić o wyjaśnienie aspektu związanego z trudnością zlecenia? W jaki sposób jest to oceniane?

Zofia

Polecam firme Aktivmed24, pomogli mi gdy musiałam pilnie opuścić zlecenie i bez żadnego "ale" znaleźli Panią na zastępstwo tak abym mogła wrócić w dogodnym dla mnie terminie.

Ela

Mi tę firmę poleciła koleżanka, która jeździ z nimi już dwa lata i jest bardzo zadowolona, dlatego sama się zdecydowałam do nich przyjść. Już od pierwszego wyjazdu czułam się pewnie, bo dostawałam SMSy i Panie z firmy dzwoniły do mnie ,dzięki temu niczego się nie obawiałam, a wiadomo nerwy zawsze są jak się jedzie w obce miejsce, potem było już z górki, no i zawsze dobre pieniądze i na czas, wszystko ok, naprawdę polecam

Matylda
@Ela

Przeważnie pracuje się w stresie.

Ela
@Matylda

Nie zgodzę się z tym, oczywiście czasem zdążają się ciężkie zlecenia ale firma jest zawsze w stałym kontakcie i nie zostawiają bez pomocy. Nawet oferują przejazd na inne zlecenie bądź powrót do polski gdybym nie dała rady.

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. poszukuje kandydatów na stanowiska Opiekunka Osób Starszych. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Kogut na rosol

Praca24godzin.A jak przyjedzie ktoś z rodziny to serwis dodatkowy .W tym 3 posiłki.Albo będzie dzień albo do dwóch tygodni Być może będzie dodatkowe pranie.To robić za darmo Ps.Podawac dla Państwa na tarasie czy w salonie?

@Kogut na rosol

24 h 7 dni w tygodniu ? nie ma chociaż na chwilę jakiegoś zmiennika ?

Rozczarowana

Wszystko pieknie dopoki nie zadajemy niewygodnych pytan,temat premii koordynatorka tak potrafi krecic,mieszac byleby konkretnie na pytanie nie udzielic odpowiedzi,zawsze pod telefonem to prawda ,ale chetniej poplotkowac,a kiedy pojawil sie problem za moimi plecami naklamala w agencji,kiedy chcialam konfrontacji z wlascicielem agencji odpowiedziala mi ,ze ona jest prawie jak wlasciciel i nr telefonu nie otrzymalam,a skoro tak pewna swego byla powinna podac ten nr,koordynatorka kłamie,wymysla,nigdy nie mialam stycznosci z takim zaklamaniem,nie polecam skoro firma w ciagu jednego tygodnia daje w nagrode za dobra wspolprace opiekunce w postaci listu z podziekowaniami, a za kilka dni rozwiazuja umowę bo urazilam ambicje pani koordynator,koordynatorka potrafi posunąć do najgorszych metod,tylko dlatego ze uslyszala prawde na swoj temat, ze klamie i zmysla i ze chcialam zmiany koordynatora,wiec jesli ktoś chce nawiazac współpracę to tylko wtedy kiedy potrafi przytakiwac i plotkowac bo inaczej pozbywaja sie czlowieka jak smiecia.

Merry
@Rozczarowana

Kochana ja też miałam o nich dobre zdanie, skończylam prace w tej agencji jakies póltora roku temu wasnie przez panią koordynator. Mialas racje jesli jej powiedzialas co myslisz. U mnie bylo tak że mi premie obiecali letnią i wyjechalam. Potem sie okazalo ze sie pracowniczka pomylila i mi to nie przysluguje. Tak nakrecili że wyszlam na glupią bo zmarnowalam sobie wakacje a premii i tak nie zobaczylam.

Świadoma
@Rozczarowana

Wcale mnie to nie dziwi. To przecież spółka komandytowa a to najgorszy badziew jaki istnieje ! Poczytajcie kobiety na czym polega taka spółka i jaki jest jej zakres odpowiedzialności to wszystko się rozjaśni. Podałam kiedyś taką " firemkę" do sądu. Sa bezkarni i stąd ich chamskie zachowania i arogancja. Kto nie wierzy, niech spyta adwokata. Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o spółkach komandytowych w branży opiekunczej

Kajko
@Świadoma

Mają koszmarnie niskie stawki. Zamiast pompować w jakieś głupstwa powinni zwiększyć nasze wypłaty. Koordynatorki kręcą przy zleceniach i tyle w temacie.

potwierdzam
@Kajko

niestety - zamiast poduszki podroznej do pompowania, jakie kiedys mozna bylo nabyc w lidlu, powinna firma zaopatrzyc pracownice w srodki dezynfekcji i maski, ktore w niemczech sa niezbedne. a tak to poszlo z wlasnej kieszeni na zabezpieczanie sie:/

@Rozczarowana

Zamknąć drzwi i nie wracać.Poszukac wygodniej.

Grażyna

Ja mam porównanie z pracą w Polsce, na prywatnym zleceniu wytrzymałam miesiąc. Było to trzy lata wcześniej zanim zaczęłam pracę w Aktivmed24. Znalazłam w Internecie ogłoszenie. Na początku było bardzo trudno, bo nie bardzo znałam język, ale później było super. Nie ukrywam, że najpierw skusiła mnie spora kasa:) ale potem polubiłam ta prace i już tak zostało. Nie wróciłabym do pracy w Polsce!

Jadwiga

Serdecznie polecam wyjazdy z Aktivmed24. Cenię sobie to poczucie bezpieczeństwa, jednak w pracy za granicą jest to najważniejsze by mieć do kogo się zwrócić o pomoc, gdyby coś poszło nie tak. Na zlecenie zawsze mam zapewnione ubezpieczenie. Ufam tym ludziom i wiem, że nie zmienię tej firmy na inną

Jolanta

Zobaczyłam zlecenie dla opiekunki za granicą i skusiła mnie miejscowość w której nigdy nie byłam. Pomyślałam, że warto spróbować. Teraz nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej niż z Aktivmed24. Dostaje dobre zlecenia i takie jak lubię. Na wyjazdach mam tez czas dla siebie na małe zwiedzanie, co jest dodatkowym plusem.

Jan

Choć jestem facetem i słyszałem, że tylko kobiety tam pracują, ale spróbowałem i nie żałuję. Okazało się , że mężczyźni też sa zatrudniani. Słyszałem o tej firmie od znajomej. Pomyślałem, że jakby miała u nich źle to by zmieniła firmę. I miałem rację. Jak ludzie nie potrafią pracować albo się do tego nie nadają to potem mają problemy bardziej ze sobą niż firmą. Taka prawda. Jak w każdej pracy…

Bożena
@Jan

No i super. Teraz to aż takiego podziału nie ma na męskie i damskie zawody, więc nie dziwi mnie to, że okazało się, że mężczyźni też pracują. Super jak Tobie odpowiada. A jak zarobki? Sa spoko?

Czy w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Aktivmed24

Dzień dobry. W praktyce niekiedy trudno odróżnić umowę o pracę od umowy zlecenia. Jednak art. 22 § 12 kodeksu pracy wyraźnie wskazuje, że nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną z cechami właściwymi dla umowy o pracę. Wobec tego nie należy zawierać umów zlecenia na okres próbny. W naszej firmie zawierana umowa jest na czas określony. Pozdrawiamy

@Aktivmed24

aha... a ile taki okres próbny u Was trwa?

@Weronika

W poprzednim komentarzu wkradł się błąd. Firma Aktivmed24 nie zatrudnia na okres próbny. Zawieramy umowy zlecenie na minimum rok.

Iśka

Współpracuje z Aktivmed od kilku miesięcy i nikt nie proponował umowy na okres próbny. Umowa zlecenie ma to do siebie, że okres wypowiedzenia jest stosunkowo krótki, więc jaki miało by to sens?

Teresa
@Iśka

rzeczywiscie z jednej strony łatwo sie z firma pozegnac na takiej umowie ale jest to takze duzy minus jak brak urlopow czy l4, nikomu to nie przeszkadza?

@Teresa

Przy umowie zleceniu możliwe jest odprowadzanie wszelkich składek, w tym zdrowotnej i emerytalnej.

@Aktivmed24

Oczywiście możliwa jest też składka chorobowa, dzięki czemu okres zwolnienia jest płatny

@Aktivmed24

Dużo taka składka chorobowa wynosi ? :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Aleja "Solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa
  • NIP: 9291861118 REGON: 81233557 KRS: 0000522086

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.