Opinie o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

@aktvmed24

Wszystko było by dobrze w tej firmie gdyby nie koordynator Magda Mattes. Typowa uśmiechnięta fałszywa i podła żmija. Jest milutka dopóki nie zgłosi się nieprawidłowości na zleceniu . Pozniej przekreca wszystko ,że to jest wina opiekunki. Wywalili ją z biura na koordynatorkę i się wyzywa na ludziach . Psuje ona renomę tej firmy . Oprócz pani Magdy Mattes firma Ok

Opiekunka
@@aktvmed24

Oj tak wiem coś o tym,podobne mam odczucia i przeżyłam to na własnej skórze również jakiś czas temu właśnie z ta panią,fałsz,zakłamanie i dużo moznaby pisać na ten temat

Edyta Nowy wpis

Polecam firmę AKtivmed24. Płacą wynagrodzenie na czas, składki są odprowadzone jak trzeba, a zlecenia są dokładnie takie, jak opisane. Nie ma tu żadnych niejasności ani nieporozumień. To naprawdę fajna firma do współpracy, więc gorąco ją polecam wszystkim, którzy szukają stabilnego i godnego zaufania pracodawcy!

Grażyna Nowy wpis

Już w 2021 obiecywali po 21 tys za zlecenie, kilka lat minęło. Teraz ile można zarobić? Nie zapomnijcie proszę mi napisać tylko, o jak długie zlecenie chodzi. Szkoda że aktualnych ofert nie widać.

Aktivmed24 Nowy wpis

Jest nam niezmiernie przykro, że doświadczyła Pani nieprzyjemnej sytuacji. Jednakże, musimy zaznaczyć,że jesteśmy zaskoczeni tą opinią, ponieważ nasza firma zawsze stawia na dobro opiekuna i w przypadku problemów na zleceniu czy niezgodności opisu zlecenia ze stanem faktycznym jaki opiekunka zastała na miejscu organizujemy natychmiastowy zjazd lub jeżeli jest taka możliwość to przejazd na inne zlecenie. Prosimy jeszcze raz o zweryfikowanie czy na pewno miało to miejsce podczas wyjazdu z naszą firmą.

Wyskoczyła mi oferta na połowę kwietnia, dokładnie na opiekunkę u samotnej seniorki, akurat na wózku co dla mnie nie jest problemem bo pracowałam już w polsce przy takiej osobie. Tylko nie mam dobrego niemieckiego i zastanatawiam się czy firma może trochę nie przymyka oka ? Zawszę mogę sie uczyć w trakcie?

Aktivmed24

Dzień dobry, cieszymy się że zainteresowała Pania nasza oferta, z checią sprawdzimy Pani język i postaramy się coś na to zaradzić :) Prosimy o kontakt pod numerem 530 555 015 Pozdrawiamy cieplutko <3 :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Janina

Polecam firme Aktivmed24, znalazłam ich zlecenie na Facebooku, zadzwoniłam, Pani rekruterka opowiedziała mi ze szczegółami o zleceniu i poleciła mnie na nie. Na drugi dzień miałam już akceptacje a firma przygotowała wszelkie formalności i busa. Szybko i sprawnie im to poszło. Panie rekruterki tez bardzo pomocne i miłe. Wynagrodzenie również na czas i tak jak było w umowie. Pozdrawiam serdecznie Janina

Czarna

W 2021 mieli taką ofertę „ Praca w opiece w Niemczech - nawet 23 tys. zł za zlecenie!” czy nadal można mówić o takich stawkach czy nawet większych? Byłabym zainteresowana, o ile ktoś realnie tyle zarobił. Dajcie znać, jak to wyszło w praktyce

Ja w sprawie tego nowego zlecenia do starszej pani, która jest na stronie. Tam jest napisane, że seniorka dużo leży w łóżku, zastanawiam się czy w takim wypadku opiekunka może liczyć na jakąś przerwę w ciągu dnia? Czy raczej na nogach praktycznie całą dobę się jest? Często trzeba wstawać, jak to tam wygląda?

Aneta

Najlepiej zadzwonić i zapytac agencji. Pracuje w Aktivmed24 i nigdy nie było problemu z wolnym więc napewno jest :)

Czesio
@Aneta

Rozumiem że chodzi o przerwę podczas dnia pracy a mnie interesuje czy jest normalnie płatny urlop jak ktoś ma dłuższy kontrakt. Np. tydzień żeby wrócić do domu? Wiesz może z doświadczenia czy są takie możliwości?

Aneta
@Czesio

Ja mam umowe zlecenie

Magda

Dzień dobry. Na jakich earunkach zatrudniacie Państwo opiekunki??

Polecam agencje Aktivmed24 wypłata jest zawsze do 10, składki tez odprowadzane. Panie koordynatorki są bardzo miłe i pomocne. Mają niższe stawki ale za to wszystko legalne i zorganizowane tak że nie musię się martwić

@Ewa

Niższe stawki, to znaczy jakie? Jesteś w stanie podać jakieś widełki dotyczące wynagrodzenie, które się dostaje? :) Myślę, czy się tu zatrudnić...

Mniej więcej 1600 e - 1750 e netto miesięcznie

@Ewa

Dzięki za pomoc :) Powiedz, a duża jest różnica w EU z tym, co inne agencje płacą opiekunkom? Jeszcze nie wyjeżdżałam z nikim i tak na razie się staram poorientować ;)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Danuta

Pracuję z firmą Aktivmed24 od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Firma zapewnia profesjonalne wsparcie i opiekę. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie ze strony koordynatorów, zarówno przed wyjazdem do Niemiec, jak i podczas mojego pobytu tam. Stawki są uczciwe, a warunki pracy są odpowiednie. Dodatkowo, firma ma długoletnie doświadczenie w branży, co daje mi poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Polecam Aktivmed24 wszystkim osobom, które chcą pracować jako opiekunowie osób starszych w Niemczech

Hej, bardzo doceniacie pracę koordynatorów z tego co czytam :) Ciekawi mnie jakie w takim razie firma ma wymagania przy rekrutacji osób na to stanowisko? Oczekują dużego doświadczenia od pracownika? Chętnie bym się zatrudnila tu w takim charakterze wlasnie :) Dacie znac czy firma jakos motywuje pracownika, jak to wygląda pod względem finansowym?

Teresa

W tej firmie podoba mi się komunikacja, nie ma problemu z kontaktem do koordynatorów. Nawet niedawno zdarzyła się sytuacja, w której mój koordynator uczestniczył w spotkaniu, a ja potrzebowałam pilnie się z nim skontaktować, po krótkim czasie odezwała się do mnie inna osoba z firmy, wysłuchała moich potrzeb i pomogła mi rozwiązać problem.

@Teresa

Czyli jednym słowem komunikacja na duży plus :) A jak oceniasz inne warunki, np. wysokość wynagrodzenia, ile oferowane jest na start? Jest umowa o pracę?

Jerzy

Bardzo polecam agencje Aktivmed 24, wyjeżdzam juz kilka razy z nimi i nigdy nie zdarzyło się że opis zlecenia jest inny niż to co zastałem na miejscu. Wynagrodzenie zgodne z ustaleniem i w terminie. Pozdrawiam Jerzy

@Jerzy

A było kiedyś coś co Cię pozytywnie zaskoczyło, a w zleceniu jednak było inaczej? Kiedy zwykle agencja płaci pensje, w który dzień miesiąca? Można poprosić o tygodniówki?

Jerzy

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie sytuacja gdy prze wyjazdem koordynator zadzownił i życzył mi bezpiecznej i miłej podróży i poprosił abym dał znac jak dojadę na miejscę. Jeśli chodzi o informacjie o zleceniu to przed wyjazdem dostaje dokument od agencji z dokładnym opisem zlecenia i wtedy wiem gdzie i do kogo jade. Wynagrodzenie zawsze do 10 każdego miesiąca. Pozdrawiam Jerzy

Kolo

Ideałów nie ma, płacą w miarę dobry ZUS panie koordynatorki są uprzejme i chętne do współpracy.Jednak na 3 sztele 2 były całkiem niezgodne z opisem.Może rodziny kłamią ? Bo kto by chciał jechać do osoby w agonii ?

Polecam Aktivmed24, nie są jak inni, że po przyjeździe na zlecenie cisza. Dzwonią dopytują, jak mi sie pracuje, czy podopieczna w porządku i wrazie co reagują

Doma
@Anna

I można z każdym problemem się zgłosić przez 24 h czy są wyznaczone godziny kontaktu? Wiesz może jaka jest minimalna przerwa między zleceniami?

@Doma

Oczywiście, agencja ma telefon alarmowy który działa 24/h oraz w święta. A jesli chodzi o przerwe to nie ma wyznaczonego terminu, koordynator zawsze jak wracam pyta kiedy chciałabym znów wyjechać.

Sabrina
@Anna

A jest jakiś minimalny czas, który musi upłynąć od jednego do drugiego wyjazdu? Zawsze na kolejny wyjazd jest oferta pracy czy zdarza się czekać?

Krystyna

Aktivmed24 to rzetelna firma, zapewniająca atrakcyjne oferty pracy oraz wsparcie na każdym kroku

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika maja84843

06.09.2023 03:09

maja84843ikona wywiad

Chcę opowiedzieć o moim przejściu z innej agencji pracy do Aktivmed24.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

maja84843ikona wywiad

Opiekunka osoby starszej. Zajmuję się wspieraniem osób starszych w ich codziennym funkcjonowaniu. Przygotowuję posiłki, pomagam w codziennych sprawach, robię zakupy, sprzątam.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

maja84843ikona wywiad

Jestem zadowolona ze swojego wynagrodzenia, ale nie chcę podawać konkretnej kwoty.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od około 2 lat.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

maja84843ikona wywiad

Tak. Warunki pracy są dogodne. Pracodawca oferuje transport bezpośrednio z adresu zamieszkania pod adres wykonywania zlecenia, zapewnia umowę, a pracownik nie musi się niczym martwić.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

maja84843ikona wywiad

Lubię to, że wszystko odbywa się na czas, a firma jest zainteresowana pracownikiem. Naprawdę lubię tę pracę i czuję się w niej spełniona. Trudno mi znaleźć minusy.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

maja84843ikona wywiad

Bardzo dobrze, zespół jest zgrany. Współpracownicy wspierają się, pomagają rozwiązywać problemy, sami wychodzą z inicjatywą i dzwonią do siebie wzajemnie - wiem to z doświadczenia, gdyż pomogli mi, kiedy takiej pomocy potrzebowałam.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

maja84843ikona wywiad

Pracodawca przestrzega wszystkich ustaleń, nie mam żadnych zastrzeżeń.

maja84843ikona wywiad

Myślę, że dużym plusem byłoby proponowanie pracownikom szkoleń z różnych dziedzin.

Tadeusz

Polecam Aktivmed24! Dzięki ich profesjonalizmowi i wsparciu, dostałem świetnie zlecenie na które będe wracał. To miejsce, które dba o pracowników, jak i podopiecznych, tworząc wyjątkową atmosferę.

Teresa

Pracuje w Aktivmed24 juz dwa lata, bardzo cenie sobie kontak z koordynatorem oraz z innymi z biura. Zawsze maja czas aby wysłuchać jakie mam oczekiwania i niemal zawsze są spełnianie. napisałam niemal, ponieważ nie ma zleceń idealnych. Wypłate mam zawsze na czas, składki się zgadzają. Nawet gdy poprosiłam o inny środek transportu na zlecenie to firma nie odmówiła. POLECAM BARDZO!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Aleja "Solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa
  • NIP: 9291861118 REGON: 81233557 KRS: 0000522086

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.