Opinie o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Tadeusz

Polecam Aktivmed24! Dzięki ich profesjonalizmowi i wsparciu, dostałem świetnie zlecenie na które będe wracał. To miejsce, które dba o pracowników, jak i podopiecznych, tworząc wyjątkową atmosferę.

Teresa

Pracuje w Aktivmed24 juz dwa lata, bardzo cenie sobie kontak z koordynatorem oraz z innymi z biura. Zawsze maja czas aby wysłuchać jakie mam oczekiwania i niemal zawsze są spełnianie. napisałam niemal, ponieważ nie ma zleceń idealnych. Wypłate mam zawsze na czas, składki się zgadzają. Nawet gdy poprosiłam o inny środek transportu na zlecenie to firma nie odmówiła. POLECAM BARDZO!!!

Mariusz

Bardzo podoba mi się współpraca z Aktivmed24, po przyjeździe na zlecenie okazało się że żona mojego podopiecznego zachorowała i firma w ramach opieki nad dwoma osobami dała mi satyfakcjonującą podwyżkę, dzięki czemu czuje że moja praca została doceniona i nie zamierzam zmieniać agencji. Polecam

Czy zdarzają się nadgodziny w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Opiekunka

Pytasz o prace jako opiekun ? Ja jako opiekunka przed wyjazdem mam ustalane czas pracy jak i czas wolny i uważam że jest to indywidualnie ustalane dla każdej opiekunki/na

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
Agnieszka

Podoba mi się wsółpraca z Aktivmed24, koordynatorzy są zawsze pod telefonem, Pani Kasia również (ona jest od spraw administracyjnych) zawsze wszystko wyłumaczy i rozwiej wszelkie wątpliwości. Polecam

Aneta

Bardzo chwale sobie pracę z Aktivmed24, wyjeżdzam juz od jakiegoś czasu, mam swoje stałe zlecenie i nigdy nie musiałam martwić się że nie bedzie zmienniczki, zawsze była na czas. Nie mam żadnych zastrzerzeń do tej firmy i śmiało moge polecić.

Opiekunka

Uwaga na firmę aktiv med 24 . Niemieckie agencje przydzielają im te sztelle, których już nie chcą żadne inne szanujące się firmy . Uwaga na miny !!!!

maja84843
@Opiekunka

I tu się nie zgodzę mam sztele którą Niemiecka agencja dała Aktivmed24 i sobie chwalę jest dużo spokoju i dużo czasu wolnego z całym sercem polecam Aktivmed24, a miny są w każdej firmie bez wyjątku

@Opiekunka

Ja również nie zgodzę się z Panią, wyjeżdzam juz od jakiegoś czasu z Aktivmed24 i nigdy nie trafiłam na minę, nawet jeśli zlecenie jest cięzkie to firma o wszystkim informuje i nigdy nie zmusza abym na owe zlecenie pojechała

Żaneta

Chciałabym polecić agencje Aktivmed24, zlecenia zgodne z opisem, pieniążki zawsze na czas i tak jak było ustalone. Transport organizuje agencja, ja tylko wsiadam i wysiadam. Pani Zuza, jest świetną koordynatorką, ustala wyjazdy tak abym mi pasowało, dzwoni i interesuje się jak mi idzie i czy nie potrzebuje pomocy. Jednym słowem super firma

Ciekawy
@Żaneta

Płacisz za transport? To znaczy potrącają ci potem z wypłaty czy to jest bezpłatne? Na miejscu ile kosztuje kwatera? Jak to jest rozliczane?

Żaneta
@Ciekawy

Nie, nie płace za transport ani nie jest to później pobierane z wypłaty. Tak samo jest w przypadku kwatery, przez całe zlecenie mieszkam u seniora w domu, bądź mieszkaniu

Opiekunka

Bardzo dobrze pracuje mi się z Paniami z Aktivmed24, zlecenia się zgadzają, wypłata tak samo. Za każdym razem gdy wyjeżdzam koordynator życzy mi miłej podróży a po dojechaniu dzwoni czy wszystko jest w pożądku. To się ceni

@aktvmed24

Wszystko było by dobrze w tej firmie gdyby nie koordynator Magda Mattes. Typowa uśmiechnięta fałszywa i podła żmija. Jest milutka dopóki nie zgłosi się nieprawidłowości na zleceniu . Pozniej przekreca wszystko ,że to jest wina opiekunki. Wywalili ją z biura na koordynatorkę i się wyzywa na ludziach . Psuje ona renomę tej firmy . Oprócz pani Magdy Mattes firma Ok

@@aktvmed24

Oj tak wiem coś o tym,podobne mam odczucia i przeżyłam to na własnej skórze również jakiś czas temu właśnie z ta panią,fałsz,zakłamanie i dużo moznaby pisać na ten temat

Bożena

Bardzo chciałabym podziękować Aktivmed24 za ich wyrozumiałość i sprawną rekrutację. Byłam mile zaskoczona, jak szybko i przyjemnie przebiegł cały proces. W ciągu zaledwie 3 dni miałam już zlecenie i wszystkie niezbędne papiery do wyjazdu. Panie z agencji okazały się nie tylko profesjonalne, ale również bardzo pomocne i życzliwe. Dzięki nim czuję się doceniona i wspierana

Irena

Chciałabym polecić firmę Aktivmed24, bardzo cieszę się że tutaj trafiłam, między innymi przez atmosferę, Panie z biura, są wyrozumiałe, przemile i przede wszystkim stawiają na pierwszym miejscu mnie - opiekunkę. Nie obijają w bawełnę, co dzieje się na zleceniu, to informują. Pracuje już kilka lat i nigdy nie zdarzyły się żadne niespodzianki. Pieniążki zawsze na czas, a składki odprowadzone tak jak trzeba. O transport też nigdy się nie martwię, więc co więcej trzeba :)

Małgorzata

Panie z Aktivmed są profesjonalne, zaangażowane i zapewniły mi wsparcie na każdym etapie, od rekrutacji po mój powrót do domu. Stały kontakt z Panią Magdą i wszystko dopięte do ostatniego guzika jak lubię. Dlatego polecam wszystkim poszukującym pracy w opiece nad osobami starszymi.

Pracowałam w tej firmie przez parę lat i nigdy mnie nie zawiodła, niestety ze względów rodzinnych musiałam na jakiś czas zrezygnować z wyjazdów. Niedawno znów skontaktowałam się z firmą, która przyjęła mnie tak ciepło, i przedstawiła mi kilka ofert. Nie płacą dużo, ale podchodzą do opiekuna z empatią, i to czyni firmę profesjonalną, mają sprawdzone wymiany, a nawet dają numer do zmienniczki. Dlatego trzymam się tej firmy

Jolanta
@Anna

Możesz podać widełki płacowe? :) Narzeczony chce też aplikować, najbardziej zależy nam na braku nerwowej atmosfery właśnie. Wynagrodzenie też jest ważne, wiadomo... ale może oferują jakieś dodatki dla pracownika czy bogaty socjal? Masz normalnie umowę o pracę? :)

Chciałabym polecić firmę Aktivmed24, szybko i sprawnie przebiegł proces rekrutacji, już tego samego dnia zadzwoniła do mnie Pani Magda z kilkoma propozycjami zleceń. Już kilka dni później byłam na zleceniu. Opis zlecenia zgadzał się z stanem faktycznym, a Pani Magda zawsze była pod telefonem. Wszystko przebiegło tak jak powinno i już za miesiąc jadę znów w to samo miejsce z tą firmą

Alicja
@Anna

Powiesz jak dokładnie przebiegała rekrutacja, o co pytali? Z tego co rozumiem, to to był wyjazd zagraniczny, firma zapewnia transport albo zwraca jego koszty?

@Alicja

Tak wyjechałam do Niemiec, jako opiekun osoby starszej. Rekrutacja była telefoniczna, Pani rekruter zapytała mnie od kiedy i na jaki okres chciałabym wyjechać, gdzie i na jakie zlecenie. Później zapytała mnie o doświadczenie, język i referencje. Dopytała także o wynagrodzenie i poinformowała jakie formy zatrudnienia mogą zaoferować. Wybrałam umowę zlecenie bo zależy mi na składkach, które odprowadzają od średniej krajowej. Kolejny telefon (jeszcze tego samego dnia) dostałam od Pani koordynator, która zweryfikowała mój język i przedstawiła dwa zlecenia, które mi odpowiadały. Umówiłyśmy się że poleci mnie na jedną z nich. Poprosiła mnie o referencje, zdjęcie i kilka podstawowych informacji, dzięki temu stworzyła mi CV, które wysłała do rodziny i już następnego dnia dostałam telefon z informacją o akceptacji. Po tym zadzwoniła do mnie Pani Kasia i zajęłyśmy się umową. Po podpisaniu umowy, Pani Kasia wyrobiła mi A1 i kartę Ekuz oraz zorganizowała transport. Za transport nie poniosłam kosztów, mogę też sama sobie zorganizować transport, wtedy agencja zwraca mi koszty podróży.

Grażyna
@Anna

A jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? Mieszka się u rodziny czy w hotelu pracowniczym oraz ile pobierają za zakwaterowanie?

@Grażyna

Mieszkałam u podopiecznego w domu. Przed wyjazdem agencja zapewniła mnie że będę mieć własny pokój z łazienką i tak faktycznie było. Nic nie zapłaciłam za to, dostałam co do centa na konto wynagrodzenie takie jakie miałam na umowie, a składki również były odprowadzane.

Teresa

Dziwią mnie te zle opinie o firmie Aktivmed, bo ja i moje 3 koleżanki jezdzimy już od kilku lat. Jedna moja koleżanka jeździ już aż od 8 lat. Nigdy nie mialysmy zadnych większych problemow. Jezdze z nimi juz od 4 lat i zawsze wszystko bylo ok. Wyplata na czas, duze skaldki zus byly odprowadzane zawsze, a ze swoja koordynatorka Basią gadam jak z kolezanka, nawet gdy jestem w Polsce. Zycze każdemu zeby trafili na tak super firmę jak Aktivmed24.

AWL
@Teresa

witam, czy firma ma rowniez wyjazdy na 4-6 tyg.? bo w ich ogloszeniach nie widac jak dlugi pobyt/wymiana to jest, a to jest wazne, zeby wiedziec na ile tygodni kto sie decyduje wyjechac z kraju

Lena
@Teresa

Bzdury.A moja koleżanka tez z nimi jeździ za marna stawke1250 eu. Nie odprowadzają systematycznie składek od średniej krajowej.Dlatego zmienia firmę.

Bubba
@Lena

Aktivmed ma jedne z najniższych stawek i ogólnie jest tam straszny bałagan. Zrezygnowałam przede wszystkim ze względu na zarobki i ciągłe problemy z ubezpieczeniem.

@Bubba

Nie płaca składek ZUS na bierząco czy nie płacą ich wogóle i dlatego jest problem ?

AWL
@Bubba

wszystko to prawda: najnizsze stawki, administracyjny chaos, brak druku A1 i karty Ekuz, a skladki zus uzaleznione od robienia zdjec rozniesionym ulotkom tej i jeszcze innej firmy!

nie polecam
@AWL

bylam jeden raz i o 1 raz za duzo...wlasnie dostalam PIT - wystawil go jakis anonim, bo ani nazwy, ani podpisu, ani pieczatki. czy to jest powazna firma? p.s. znalazlam agencje, ktora przysyla po 60 ulotek i nie wymaga cykania im fotek na miescie:) a raport to 1 strona, a nie kilkanascie!

Dominika
@nie polecam

ale pieniądze za ten dzień pracy normalnie dostałaś/ łeś tak? Zgodna kwota z wcześniejszymi ustaleniami? Jest jakaś siedziba firmy?

Magda
@Teresa

Z tymi składkami to różnie bywa.Sprawdzać co miesiąc.Logować się na konto ZUS i sprawdzać!!!!!

Pola
@Teresa

Pani Magda udziela prawdy na temat miejsca pracy firma ok polecam miła i ciepła atmosfera co bardzo ważne jest to dziękuję bardzo pani Madziu, ❤️

Gota
@Teresa

Tak ? Ponoć firma istnieje od 3 lat.

IW
@Teresa

Panią dziwią opinię,mnie nie skoro mow8a że odprowadzają składki a sprawdzam a składki mam w każdym miesiacu inne lub jest ich brak!!!

Bożenka

Pracuję od ponad roku z firmą Aktivmed. Byłam łącznie na 5 zleceniach. Trafiał się one raz lepsze, raz gorsze, jednak zawsze mogłam liczyć na pomoc firmy. Wypłata zawsze na czas i się zgadza, składki odprowadzane są zgodnie z umową. Polecam!

Łukasz
@Bożenka

Ja długo trwało każde zlecenie? Po kilka miesięcy czy nawet można pracować do roku? Potem wraca się do tej samej rodziny czy za każdym razem jest to inny podopieczny? Język trzeba znać bardzo dobrze?

Weronika

W internecie znalazłam ofertę pracy na wymianę do 100-letniej seniorki. Powiedzcie, na jak najkrótszy czas do tej pracy można wyjechać? Co ile czasu pracownicy się zamieniają, i jak długo mają wtedy wolne? I od której, i do której maksymalnie godziny się pracuje, skoro nie ma pracy w nocy?

Aktivmed
@Weronika

Witam Pani Weroniko, zapraszamy do kontaktu pod numer 530 555 015, chętnie opowiemy Pani więcej o tej wymianie. Pozdrawiamy serdecznie zespół Aktivmed24

Anuszka

Pracuję w firmie Aktivmed trzeci rok. Wypłata na czas, składki od średniej krajowej. Nie było problemu jak chciałam skrócić kontrakt, sprawnie organizują dojazd do pracy i powrót do domu. W DE jako opiekunka pracuję ponad 20 lat. To jest jedna z nielicznych solidnych firm. Polecam Aktiwmed24.

Danuta
@Anuszka

Hej, chcę pierwszy raz wyjechać jako opiekunka, więc nie wiem jak to do końca wygląda. Zakwaterowanie jest normalnie w domu osoby, którą się zajmujemy i nie trzeba samemu z tym kombinować? Na jaki czas podpisuje się z nimi kontrakt zazwyczaj? :)

Aktivmed
@Danuta

Witamy Pani Danuto, prosimy o kontakt, pomożemy wyjaśnić wszystkie Pani wątpliwości :) Pozdrawiamy serdecznie

Gosia6868

Naprawdę polecam firmę Aktivmed24, ich podejście do opiekuna jak i sam przebieg rekrutacji przebiega szybko. Panie z biura są bardzo miłe i pomocne. Wytłumaczyły mi czego nie wiedziałam i pomogły w wypełnieniu papierów

Łukasz
@Gosia6868

A jak z językiem? Trzeba dobrze znać czy wystarczy tak żeby się dogadać? Zakwaterowanie masz z podopiecznym i musisz być dostępna do pomocy całą dobę?

Zostaw merytoryczną opinię o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Aleja "Solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa
  • NIP: 9291861118 REGON: 81233557 KRS: 0000522086

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.