Opinie o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurolider Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Zarząd Firmy Eurolider

Wszystkim byłym/obecnym pracownikom i współpracownikom Eurolidera życzymy udanych i rodzinnych Świąt Bożonarodzeniowych i pasma sukcesów w Nowym 2019 Roku. Pozdrawiamy

Ja123

Praca dla ludzi z pasją

Wit

Nie widze problemu

@Wit

Nie bardzo wiem, co Twoja wypowiedź ma nam powiedzieć na temat pracy w Eurolider. Czy mógłbyś ją nieco rozwinąć, lub wytłumaczyć? Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie o pracy w danym miejscu - wtedy osoby, które nie miały z nim jeszcze styczności, mają jaśniejszy obraz sytuacji.

Jest tyle pracy na rynku, że musi byc tam Ok skoro zespół stały pracuje cały czas

Patrycja

Skąd masz informacje o tym, że zespół pracujący w firmie Eurolider jest dość stały? Ciekawi mnie, na czym opierasz swoje obserwacje. Chciałbyś podjąć pracę w tym miejscu? Napisz proszę, z jakiej pozycji wypowiadasz się na forum.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurolider Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. funduszy unijnych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
ANNA

Praca w Euroliderze jest zajęciem wymagającym i zajmującym dla osób o odpowiednich horyzontach.

Patrycja

@Rob, rozumiem, że pracowałeś bądź też pracujesz aktualnie w Eurolider we Wrocławiu, tak? Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu, ale czy mógłbyś nieco rozbudować swoją wypowiedź, podać jakieś przykłady? Wszelkie obiektywne i merytoryczne opinie są mile widziane na forum!

Rob

POLECAM

Patrycja

@Lena, dobrze wiedzieć, że firma oferuje u siebie program stażowy. Możesz napisać coś więcej na jego temat? Na jakich zasadach się odbywa, ile czasu trwa, jakie obowiązki się wykonuje? Myślę, że to bardzo ciekawa kwestia! Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w Eurolider we Wrocławiu?

Lena

Zakończyłam staż wakacyjny, polecam !

Patrycja

@K2, a czy mogę zapytać, czemu już nie pracujesz w tej firmie? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Chętnie dowiem się jeszcze też, na jaki rodzaj umowy można liczyć w Eurolider - czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? @@blabla, Twoja opinia nie mówi za wiele innym użytkownikom forum. Jakie widzisz plusy lub minusy pracy w Eurolider we Wrocławiu?

@blabla

NIE POLECAM

K2

Pracowałem tam przez rok, dużo nowych tematów. Ogólnie mogę polecić.

Patrycja

@abc, cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Eurolider. Wszak zadowolony pracownik to dobry pracownik. Mógłbyś napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie? Czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? @Ona27, napisz proszę coś więcej. Tak ogólne opinie niewiele mówią osobom zainteresowanym pracą w danym miejscu. @Współpracownik, dziękuję za Twoją opinię! Pozdrawiam serdecznie.

Współpracownik

Współpracuje z firmą od ponad roku. Nie jest to moje bezpośrednie zajęcie, ale mam pewną ilość pracy którą wykonuje dla firmy co miesiąc i jestem godziwie za to nagradzany. Z tego co bywam w siedzibie to widzę te same osoby od dłuższego czasu, więc podejrzewam, że jest ok. Ja na pewno będę kontynuował swoją współpracę z tą firmą.

abc

Pracuje od kliku miesięcy i mogę śmiało powiedzieć, że w firmie jest dużo ciekawych i rozwijających projektów. Firma daje perspektywy rozwoju ale wyłącznie dla ludzi którym się chce. Gorąco polecam - pracowitym ;)

Ona27

Robota w porząsiu.

Patrycja

@WROCŁAWIANIN, przypominam, że wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Eurolider, a forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Pracowałeś w tej firmie? @J_G, a czy podczas swojej rozmowy rekrutacyjnej miałeś do wykonania jakieś zadania? Jestem ciekawa, czy po zakończeniu stażu zostałeś na stałe w Eurolider. @Project Manager, możesz napisać, czy pracownikom Eurolider przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? To bardzo istotna kwestia.

Klient

Jako kontrahent moge potwierdzić, że Eurolider to porządna, stabilna firma i zatrudnia dobrych pracowników.

Pracownicy
@Klient

Dziekujemy!!!!

Project Manager

Witam! Pracuję w firmie Eurolider od 2 lat, nie wiem jak było za poprzedniego zarządu, ale naprawdę nie ma na co narzekać. Zdarzają się momenty stresująco/ mobilizacyjne - od tego mamy tu pokój relaxu i full innych udogodnień. Pozdrawiam Goworkowiczów

Leszek

Eurolider to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może ktoś podpowie jak przebiega rekrutacja?

J_G
@Leszek

Pewnie to zależy od stanowiska... Ja wprawdzie byłem na rozmowie o staż - wszystko było ok, od pierwszego kontaktu, pani bardzo miła wszystko wyjaśniła przez telefon, potem dostałem maila z potwierdzeniem, adresem itp. Rozmowa fajna, luźna - mówią na czym polega ich praca, kogo szukają i co będzie należeć do twoich obowiązków. Pytania standardowe jak na zwykłej rozmowie - co chcesz robić, gdzie się widzisz, co potrafisz...

Zostaw merytoryczną opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurolider Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurolider Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurolider Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Eurolider Sp. z o.o.