Opinie o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurolider Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Papa

Jest dobrze

@Papa

To świetnie! Byłabym jednak wdzięczna za nieco więcej szczegółów, dotyczących warunków pracy w Eurolider. Co powiesz o tamtejszych zarobkach? Są one adekwatne do ilości powierzonych obowiązków? Chętnie się tego dowiem.

Roden

Byłem w Euroliderze na praktyce. Wysoki poziom wiedzy i skomplikowane procesy. Ogólnie bardzo dobry Zespół.

Napiszcie jak przebiega rekrutacja i czy trudno ją przejść?

Dominika
@Adam

Byłam na rozmowie i muszę przyznać, że była przeprowadzona wg mnie całkiem dobrze. Zaczynając od pierwszego kontaktu, ustalenia miejsca i godziny spotkania, po samą rozmowę właściwą. Same konkrety, bez głupich pytan w stylu "gdzie sie widzisz za 5 lat" itp. Oczywiście to zależy pewnie od tego na jakie stanowisko chcesz rekrutować

@Dominika

Widzę, że za pośrednictwem strony Eurolider można w dowolnym momencie składać aplikacje: https://eurolider.pl/kontakt/ Ze względu na osoby, które zastanawiają się, czy skorzystać z tej możliwości, zapytam Cię - czy Twoja rozmowa zakończyła się sukcesem i jeśli tak, to co sądzisz o pracy w Eurolider (pensji, klimacie wśród pracowników, dodatkach, jeśli są takowe)? Będę wdzięczna za Twoją odpowiedź.

Ceo

Obserwuję od lat firmę Eurolider, uzyskaliśmy dzięki nim 4 dotacje inwestycyjne. Można dostrzec niewielką rotację (potrzeba nowej energii) jak w każdej branży, jednak jest tam dobra stała ekipa. Zarząd potrafi dobierać współpracowników, a przede wszystkim dali wiele praktyk.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurolider Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. funduszy unijnych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Karo

Firma dokształca pracowników, w tym kursy językowe. Wiemy bo szkolimy.

Rest

Dziś na rynku cuda, firma od lat działa - tak trzymać.

Jeremi

Moja koleżanka tam pracuje, nie narzeka. Zdarza się dużo konkretnej pracy na szybko, ale to chyba specyfika tej branży.

Paulina

W Euroliderze rozpoczęłam staż, jednak zdecydowałam się z niego zrezygnować po miesiącu, gdyż po prostu nie czułam się dobrze na danym stanowisku. Muszę przyznać, że bardzo dobrze czułam się w tej firmie - dobra atmosfera i można się dużo nauczyć. Moją początkowo pozytywną opinię zmienił fakt, że niestety do teraz nie otrzymałam żadnego wynagrodzenia. Oczywiście kontaktowałam się z firmą mailowo (nie dostałam odpowiedzi), jak i telefonicznie (tutaj dostałam informację, że "przelew wychodzi dzisiaj") - jednak środki nigdy nie znalazły się na moim koncie. Takie traktowanie pracowników jest wyjątkowo rozczarowujące i jednocześnie ośmieszające dla samego przedsiębiorstwa. Niestety nie polecam.

@Paulina

Dziękujemy za wystawienie opinii, mimo wszystko pozytywnej. Pani Paulino, proszę zwrócić uwagę na fakt, że jak sama pani podkreśliła w swojej opinii zrezygnowała Pani ze stażu i prostujemy - nie był to nawet miesiąc. Z uwagi na zmiany organizacyjne naszej kancelarii podatkowej wszelkie niestandardowe wyliczenia (konieczne było dodatkowe wyliczenie niepełnego wymiaru), w istocie opłata za staż, w Pani przypadku, przesunęła się. Środki już są na Pani koncie, życzymy sukcesów na dalszej ścieżce zawodowej, Eurolider

Ergosum

Znam firmę niezły team

Pietruszkowa

Full roboty, czasem nie wiadomo w co ręce włożyć, ale jak się starasz to szef doceni. Całkiem fajna firma i rewelacyjna atmosfera

Gosc01

Ok ok ok

Godi

14 lat na rynku i mnóstwo praktykantów szlifowało zawód

Do Eurolidera dołączyłem we wrześniu. Na początku płatna praktyka - kompendium wiedzy o funduszach unijnych przekazane przez doświadczony zespół. Aktualnie wróciłem do firmy na staż (łącze studia dzienne z pracą). Serdecznie polecam, świetna atmosfera, dużo samodzielności, duża elastyczność w warunkach pracy. Z wypłatami nie zalegają !

on
@Paweł

Pracuję w firmie i potwierdzam.

MLM_96

Witam. Pracuje w tej firmie 2 lata. Przez ten czas wszystko jest dobrze. Wysokość zarobków jest ok i taka jak została ustalona przed podjęciem pracy. Z mojej strony nie mam nic do zarzucenia. Wydaje mi się, że na rynku jest dość duża konkurencja i stąd tyle nieprzychylnych komentarzy . Każdemu można zaszkodzić, jeśli ma się w tym jakiś interes. Jeżeli wykonujesz bez zastrzeżeń swoją pracę, to szef też jest wobec ciebie w porządku.

Wroc221
@MLM_96

Od dwóch lat nie zmieniły Ci się zarobki?

Nika

pracowałam tam wyjechałam za miłością ta firma jest ok

Jack

Dużo wyzwań, praca często pod presją czasu (projekty pisane na ostatnią chwilę), można się wiele nauczyć. Niestety wypłata NIGDY NIE BYŁA WYPŁACANA NA CZAS - a do tej pory nie otrzymałem części wynagrodzenia (czekam już ponad rok). Z tego względu nie polecam pracy w tej firmie.

Eurolider
@Jack

Szanowny Panie, Zapewniam, że nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie prawidłowo. Jeżeli jednak czuje się Pan w jakiś sposób niedoceniony, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą.

Wiktor

Dobra Praca z możliwością awansu

WROCŁAWIANIN

Kilkanaście lat na rynku obecności Eurolidera to wg mnie istotny argument, że ten pracodawca potrafi utrzymać kurs na sukces dla marki i zespołu.

K
@WROCŁAWIANIN

To prawda dają radę!

Inf

Praca dobra nie mam obiekcji

qwerty

Brak szacunku do pracowników i stabilności płacy. Nie polecam.

Patrycja
@qwerty

Bardzo jednoznaczna w odbiorze jest Twoja opinia. Długo pracowałeś w Eurolider? Czy mógłbyś coś więcej powiedzieć o pracy w tym miejscu? Ciekawi mnie ta kwestia stabilności pracy, o której piszesz w kontekście zatrudnienia właśnie w Eurolider.

kubuś fatalista
@Patrycja

Rotacja może się wydać spora, bo za moich czasów firma prowadziła programy stażowe, było tez sporo osób na miesięczne praktyki, więc nowe twarze co jakiś czas to była norma. Sama praca ok - ciekawe tematy i wyzwana. Ludzie też ok, ale z małymi wyjątkami jak to zwykle bywa

Zarząd Firmy Eurolider
@qwerty

Prosimy o konkretne przykłady braku szacunku a nie szkalowanie firmy pod pseudonimem. Zawsze szanujemy wszystkich bez wzgledu na stanowisko i staż pracy. Polecać nas nie trzeba, ale pisać treści niezgodne z prawdą to nie jest etyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurolider Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurolider Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurolider Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Eurolider Sp. z o.o.