Opinie o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurolider Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurolider Sp. z o.o. w Wrocław

Patrycja

Z najnowszymi ofertami pracy firmy Eurolider Sp. z o.o.zapoznasz się na http://www.eurolider.pl/#/praca Na pewno warto je sprawdzić! :)

dawid

Szansa to na pewno jest @sdfv tylko nie wiem czy bardziej na to odpowiadasz czy pytasz..zastanawiam się tylko czy czy jest to płatne bo to też się liczy

sdfv

@manieko ale na jakim stanowisku konkretnie? bo nie wiem co masz na myśli wiem ze w firmie szukają teraz na przykład praktykanta we Wrocłaiwu może to akurat to jest idealna okazja na to żeby zdobyc jakies konkretne dosiwadczenie do dalszej pracy hm??

obiektywny

jaka firma, takie i odpowiedzi...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurolider Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. funduszy unijnych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
manieko

@olga na takim stanowisku to calkeim sporo mozna zarobic

F16

Celem strategicznym RPO WD jest : poprawa konkurencyjności gospodarczej, spójności społecznej i dostępności przestrzennej województwa przy zrównoważonym wykorzystaniu specyficznych cech potencjału gospodarczego i kulturowego regionu oraz przy pełnym poszanowaniu jego zasobów przyrodniczych.

odp ol

zainteresowana coraz poważniej u was jest podjęciem praktyk - możecie mi jednak państwo jak długo one u państwa trwają i jak są wynagradzane? prosze o pilne odp

QwertY

Środa była trzecią z rzędu spadkową sesją na GPW, co ważne z większa dynamiką (-1,1% na FW20), jak i aktywnością inwestorów. Tym samym korekta mocnego sierpnia (ponad 100 pkt zysku) zniosła już blisko połowę byczych zdobyczy i zatrzymała się na razie w rejonie lipcowego szczytu (1826 pkt).

Grzesiek

Witam. Znalazłem ofertę na analityka finansowego właśnie od Eurolidera. Dosłownie dziś ją wywieszono, bo śledzę oferty na tym stanowisku z Wrocławia na bieżąco. Ktoś może opowiedzieć, czy na rekrutacji można negocjować stawki? I na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Patrycjusz72

W Szwecji wymyślono loterię radarową: kierowcy przekraczający prędkość otrzymywali mandaty, ale radary rejestrowały również tych jadących zgodnie z przepisami, i wśród nich losowane były nagrody. Pozytywna motywacja do bezpieczniejszej jazdy zadziałała skuteczniej niż obawa przed karą. Innowacje społeczne, podobnie jak innowacje w gospodarce, mogą liczyć na dofinansowanie z funduszy unijnych. Co to jest innowacja społeczna? Najprościej mówiąc – rozwiązanie, które wykracza poza standardowe sposoby rozwiązywania problemów, np. skrajnej niezaradności życiowej, barier edukacyjnych, opieki nad osobami chorymi czy niepełnosprawnymi.

dawid

Nie rozumiem czemu tak zbywacie innych @Yahoooo ktoś może przed pójściem na rozmowę chce się dowiedzieć jakichś rzeczy, nie wiem dlaczego od razu taki hejt

ksiezniczka leila

Nie lepiej po prostu aplikować i chodzic na rozmowy?

ert

@jaho mnie abrdziej zastanwia jak to wyglada u nich z praktykami bo widze ze szukaja do działu B+R we Wrocławiu bo napsiali ze musaza to jednak być tudenci III-IV roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, społecznym ale i dosiwadczenie mozna zdobyc

jaho

Hej wszystkim. Potrzebuję kilku informacji odnośnie pracy w tej firmie. Mam przed sobą ogłoszenie na analityka finansowego niby warunki ok, ale dajcie potwierdzenie Ci którzy pracują ewentualnie pracowali jak jest na prawdę jakie zarobki, umowa itp dzięki

Yahoooo
@jaho

Zaaplikuj, to sie dowiesz

jhmn

@dawid a to ty taki kreatywny jesteś? No to może znajdziesz prace na stanowisku specjalista ds. funduszy unijnych - tam co prawda kreatywnością sie nie wykażesz, ale wiedza z innego zakresu na pewno i przde wszystkim sprytem i szybkością myślenia :P

dawid

równo w szeregu to stać nie zamierzam bo to zabija kreatywność a coś takiego nawet w takiej firmie jest potrzebne, w szeregu to można stać ale na stażu a tam teraz i praktykantów szukają więc może tam lepiej dla takich ludzi

Pietrek

Praca jak praca - jak się robi swoje to jest ok

Grzesiek

Więc można powiedzieć, że to praca marzenie, jak pracodawca tyle oferuje swoim pracownikom. W takim razie może się zatrudnię jako przedstawiciel handlowy we Wrocławiu, bo szukają. Oferują ubezpieczenie, opiekę medyczną a także przyjemną atmosferę.

czepeczek

Ja to mam odpowiednie doświadczenie jako młodszy specjalista ds. obsługi klienta. Dobrze, że można liczyć na umowy o pracę, odpowiednie szkolenia, ale i na benefity pozapłacowe również da się załapać.

dawid

nono dawno nie czytałem tak dobrych opinii o pracy w tej branży a trochę już szukam pracy i przeglądam różne fora rzeczywiście warto do nich składać oprócz tego managera wiem, że można być jeszcze w obsłudze i jak PH

turan
@dawid

z tych ostatnich ofert to najciekawsza w euroliderze wydaje się być ta dla project managera ds funduszy unijnych. Można na tym złapać niezłe pieniadze

Zostaw merytoryczną opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurolider Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurolider Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurolider Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Eurolider Sp. z o.o.