Eurolider Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Eurolider Sp. z o.o.

Boo 2016-02-19 17:41:25
Cześć, trochę mało tutaj opinii o Eurolider i tak podchodzę do sytuacji ostrożnie więc pytam, to dlatego, że tak dobrze się pracuje i ludzie nie mają po co pisać?
Worker 2016-02-25 10:14:01
Bardzo fajna atmosfera pracy - duża gotowość zespołu do wzajemnego wspierania się.
Sara 2016-02-25 10:19:21
Odpowiadając na pytanie - czy tak dobrze się pracuje?, odpowiem - pewnie że tak.
W firmie Eurolider pracuję już 5 lat, posiadam 13 letnie doświadczenie w branży a jest to pierwsza w mojej karierze firma w której tak długo pracuję. Jak mi się to udało ? Otrzymywałam szansę na objęcie coraz to poważniejszych funkcji i możliwość realizacji skomplikowanych projektów UE, dzięki temu dużo się nauczyłam :) Atmosfera i zespół ludzi - jak najbardziej przyjazny i pomocny a w obecnych czasach to się ceni.
s 2016-02-25 11:35:23
Firma daje duże możliwości rozwoju i bardzo ciekawe wyzwania. Dodatkowo smaczna kawa w nieograniczonych ilościach ;)
Krzysztof Weget 2016-02-25 12:51:08
Solidna firma, umożliwiająca rozwój umiejętności i podejmowanie coraz to nowych wyzwań. Wypłacalna i premiująca pracownika za dobre wykonywanie obowiązków.
Szymon 2016-02-25 17:30:12
Przyjemna atmosfera, wsparcie w działaniu, brak niezdrowej presji - pozytywne motywowanie - aż chce się współpracować.
Pietrek 2016-03-18 10:02:54
Praca jak praca - jak się robi swoje to jest ok
Yahoooo 2016-08-08 12:14:46
Zaaplikuj, to sie dowiesz
ksiezniczka leila 2016-08-16 10:14:12
Nie lepiej po prostu aplikować i chodzic na rozmowy?
Patrycjusz72 2016-08-16 12:43:04
W Szwecji wymyślono loterię radarową: kierowcy przekraczający prędkość otrzymywali mandaty, ale radary rejestrowały również tych jadących zgodnie z przepisami, i wśród nich losowane były nagrody. Pozytywna motywacja do bezpieczniejszej jazdy zadziałała skuteczniej niż obawa przed karą.
Innowacje społeczne, podobnie jak innowacje w gospodarce, mogą liczyć na dofinansowanie z funduszy unijnych. Co to jest innowacja społeczna? Najprościej mówiąc – rozwiązanie, które wykracza poza standardowe sposoby rozwiązywania problemów, np. skrajnej niezaradności życiowej, barier edukacyjnych, opieki nad osobami chorymi czy niepełnosprawnymi.
QwertY 2016-08-18 09:22:50
Środa była trzecią z rzędu spadkową sesją na GPW, co ważne z większa dynamiką (-1,1% na FW20), jak i aktywnością inwestorów. Tym samym korekta mocnego sierpnia (ponad 100 pkt zysku) zniosła już blisko połowę byczych zdobyczy i zatrzymała się na razie w rejonie lipcowego szczytu (1826 pkt).
F16 2016-08-24 10:46:06
Celem strategicznym RPO WD jest : poprawa konkurencyjności gospodarczej, spójności społecznej i dostępności przestrzennej województwa przy zrównoważonym wykorzystaniu specyficznych cech potencjału gospodarczego i kulturowego regionu oraz przy pełnym poszanowaniu jego zasobów przyrodniczych.
obiektywny 2016-08-29 17:02:49
jaka firma, takie i odpowiedzi...
dawid 2016-10-12 18:10:54
Szansa to na pewno jest @sdfv tylko nie wiem czy bardziej na to odpowiadasz czy pytasz..zastanawiam się tylko czy czy jest to płatne bo to też się liczy
Zostaw swoją opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o.