Eurolider Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Eurolider Sp. z o.o.

Boo 2016-02-19 17:41:25
Cześć, trochę mało tutaj opinii o Eurolider i tak podchodzę do sytuacji ostrożnie więc pytam, to dlatego, że tak dobrze się pracuje i ludzie nie mają po co pisać?
Worker 2016-02-25 10:14:01
Bardzo fajna atmosfera pracy - duża gotowość zespołu do wzajemnego wspierania się.
Sara 2016-02-25 10:19:21
Odpowiadając na pytanie - czy tak dobrze się pracuje?, odpowiem - pewnie że tak.
W firmie Eurolider pracuję już 5 lat, posiadam 13 letnie doświadczenie w branży a jest to pierwsza w mojej karierze firma w której tak długo pracuję. Jak mi się to udało ? Otrzymywałam szansę na objęcie coraz to poważniejszych funkcji i możliwość realizacji skomplikowanych projektów UE, dzięki temu dużo się nauczyłam :) Atmosfera i zespół ludzi - jak najbardziej przyjazny i pomocny a w obecnych czasach to się ceni.
s 2016-02-25 11:35:23
Firma daje duże możliwości rozwoju i bardzo ciekawe wyzwania. Dodatkowo smaczna kawa w nieograniczonych ilościach ;)
Krzysztof Weget 2016-02-25 12:51:08
Solidna firma, umożliwiająca rozwój umiejętności i podejmowanie coraz to nowych wyzwań. Wypłacalna i premiująca pracownika za dobre wykonywanie obowiązków.
Szymon 2016-02-25 17:30:12
Przyjemna atmosfera, wsparcie w działaniu, brak niezdrowej presji - pozytywne motywowanie - aż chce się współpracować.
ert 2016-02-26 14:56:56
@Szymon to dobrze czytac takie pozytywne komeantrze na temat firmy, sami wlasnie oferuja przyjazna atmosfere a mnie interusje praca jako marketing manager
dawid 2016-03-08 09:29:53
nono dawno nie czytałem tak dobrych opinii o pracy w tej branży a trochę już szukam pracy i przeglądam różne fora rzeczywiście warto do nich składać oprócz tego managera wiem, że można być jeszcze w obsłudze i jak PH
turan 2016-03-13 10:54:17
z tych ostatnich ofert to najciekawsza w euroliderze wydaje się być ta dla project managera ds funduszy unijnych. Można na tym złapać niezłe pieniadze
czepeczek 2016-03-15 11:26:53
Ja to mam odpowiednie doświadczenie jako młodszy specjalista ds. obsługi klienta. Dobrze, że można liczyć na umowy o pracę, odpowiednie szkolenia, ale i na benefity pozapłacowe również da się załapać.
Grzesiek 2016-03-17 11:32:36
Więc można powiedzieć, że to praca marzenie, jak pracodawca tyle oferuje swoim pracownikom. W takim razie może się zatrudnię jako przedstawiciel handlowy we Wrocławiu, bo szukają. Oferują ubezpieczenie, opiekę medyczną a także przyjemną atmosferę.
Pietrek 2016-03-18 10:02:54
Praca jak praca - jak się robi swoje to jest ok
dawid 2016-04-18 13:20:43
równo w szeregu to stać nie zamierzam bo to zabija kreatywność a coś takiego nawet w takiej firmie jest potrzebne, w szeregu to można stać ale na stażu a tam teraz i praktykantów szukają więc może tam lepiej dla takich ludzi
jhmn 2016-05-15 21:23:00
@dawid a to ty taki kreatywny jesteś? No to może znajdziesz prace na stanowisku specjalista ds. funduszy unijnych - tam co prawda kreatywnością sie nie wykażesz, ale wiedza z innego zakresu na pewno i przde wszystkim sprytem i szybkością myślenia :P
jaho 2016-08-05 21:53:47
Hej wszystkim. Potrzebuję kilku informacji odnośnie pracy w tej firmie. Mam przed sobą ogłoszenie na analityka finansowego niby warunki ok, ale dajcie potwierdzenie Ci którzy pracują ewentualnie pracowali jak jest na prawdę jakie zarobki, umowa itp dzięki
Yahoooo 2016-08-08 12:14:46
Zaaplikuj, to sie dowiesz
ert 2016-08-08 12:26:58
@jaho mnie abrdziej zastanwia jak to wyglada u nich z praktykami bo widze ze szukaja do działu B+R we Wrocławiu bo napsiali ze musaza to jednak być tudenci III-IV roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, społecznym ale i dosiwadczenie mozna zdobyc
ksiezniczka leila 2016-08-16 10:14:12
Nie lepiej po prostu aplikować i chodzic na rozmowy?
dawid 2016-08-16 11:24:18
Nie rozumiem czemu tak zbywacie innych @Yahoooo ktoś może przed pójściem na rozmowę chce się dowiedzieć jakichś rzeczy, nie wiem dlaczego od razu taki hejt
Patrycjusz72 2016-08-16 12:43:04
W Szwecji wymyślono loterię radarową: kierowcy przekraczający prędkość otrzymywali mandaty, ale radary rejestrowały również tych jadących zgodnie z przepisami, i wśród nich losowane były nagrody. Pozytywna motywacja do bezpieczniejszej jazdy zadziałała skuteczniej niż obawa przed karą.
Innowacje społeczne, podobnie jak innowacje w gospodarce, mogą liczyć na dofinansowanie z funduszy unijnych. Co to jest innowacja społeczna? Najprościej mówiąc – rozwiązanie, które wykracza poza standardowe sposoby rozwiązywania problemów, np. skrajnej niezaradności życiowej, barier edukacyjnych, opieki nad osobami chorymi czy niepełnosprawnymi.
Grzesiek 2016-08-16 14:59:15
Witam. Znalazłem ofertę na analityka finansowego właśnie od Eurolidera. Dosłownie dziś ją wywieszono, bo śledzę oferty na tym stanowisku z Wrocławia na bieżąco. Ktoś może opowiedzieć, czy na rekrutacji można negocjować stawki? I na jakie wynagrodzenie można liczyć?
QwertY 2016-08-18 09:22:50
Środa była trzecią z rzędu spadkową sesją na GPW, co ważne z większa dynamiką (-1,1% na FW20), jak i aktywnością inwestorów. Tym samym korekta mocnego sierpnia (ponad 100 pkt zysku) zniosła już blisko połowę byczych zdobyczy i zatrzymała się na razie w rejonie lipcowego szczytu (1826 pkt).
odp ol 2016-08-18 09:37:51
zainteresowana coraz poważniej u was jest podjęciem praktyk - możecie mi jednak państwo jak długo one u państwa trwają i jak są wynagradzane? prosze o pilne odp
F16 2016-08-24 10:46:06
Celem strategicznym RPO WD jest : poprawa konkurencyjności gospodarczej, spójności społecznej i dostępności przestrzennej województwa przy zrównoważonym wykorzystaniu specyficznych cech potencjału gospodarczego i kulturowego regionu oraz przy pełnym poszanowaniu jego zasobów przyrodniczych.
manieko 2016-08-24 11:43:15
@olga na takim stanowisku to calkeim sporo mozna zarobic
obiektywny 2016-08-29 17:02:49
jaka firma, takie i odpowiedzi...
sdfv 2016-08-29 17:13:27
@manieko ale na jakim stanowisku konkretnie? bo nie wiem co masz na myśli wiem ze w firmie szukają teraz na przykład praktykanta we Wrocłaiwu może to akurat to jest idealna okazja na to żeby zdobyc jakies konkretne dosiwadczenie do dalszej pracy hm??
dawid 2016-10-12 18:10:54
Szansa to na pewno jest @sdfv tylko nie wiem czy bardziej na to odpowiadasz czy pytasz..zastanawiam się tylko czy czy jest to płatne bo to też się liczy
Zostaw swoją opinię o Eurolider Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurolider Sp. z o.o.