Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Gargamel

Mają jakieś oferty przy których da się odłożyć chociaż te 800 euro miesięcznie przy 40 godzinach tygodniowo?

@Gargamel

Stary 600 zarobisz po zabraniu za przytułek przeszło 100euraczy tygodniowo, ubezpieczenia 24 i 6 Jurków za wiecznie spóźniający się transport . Jak dobrze pójdzie to te 600 dostaniesz na miesiac i nie odłożysz bo życie drogie. Chyba że zmienisz agencje ,albo jesteś wybitnym specjalista ,ale to też jak specjalista to do innej agencji ,bo tu oferty nie zależnie od tego co potrafisz, do (usunięte przez administratora) prac za marna kasę.

szklana sakwa

realnie jakies 300 do max 500 na tydzien na reke wychodzi w Holandii w zaleznosci od oferty pracy i liczby godzin (czytaj nadgodzin) koszta kazdy ma te same na prawde trzeba sie nameczyc zeby miec 200 lub mniej to albo nie planuja cie do pracy albo cos z toba nie tak wiekszosc firm zapewnia te 40-45 godzin na tydzien zdarzyc sie moze mniej lub wiecej w jakism tygodniu wiadomo a no i najwazniejsze cyz masz wiekowke czy nie wieksozc duzych agencji ja ta opisywana nie ma wiekowek ale trzeba byc ostroznym bo niektore zawyzaja czynszem (dostawalem sam oferty z mieszkaniem po 145-160 euro za tydzien) tu mialem 109

Gargamel
@szklana sakwa

Z tego co piszesz wynika, że te 800 euro na miesiąc można odłożyć, za mniej, prawdę mówiąc nie zdecydowałbym się na taki wyjazd. Dzięki za opinię!

Łukasz
@Gargamel

Tak. Praca Kruidvat magazyn. 35 godzin tygodniowo około 300€ 42 to już ze 400€ wygodniowo. Zależy jakie kto ma wydatki itp to wszystko już po opłaceniu mieszkania.

Alicja
@Łukasz

Czyli te 400 to po rozliczeniu i ewentualnie to co się wyda na jedzenie? Ile tak średnio na tydzień się wydaje zazwyczaj?

Kuki
@Alicja

Jak będziesz kupował od promocji do promocji ,byle najtaniej to 50e na tydzień wydasz .Ja tam tracę +/-100e i jadam dobrze , kosmetyki też trochę lepsze i na parę piwek i skręta starcza.

Ay

Oczywiście, że tak

Xyz22

Witam. Nie wiem czy ten komentarz przeczytacie,ale pisze kilka slow, bo bylam bliska pojechac i zderzyc sie ze sciana. Widze ze piszecie szczerze od serca i rozumiem wasze emocje, bol rozczarowania. Do tej pory omijalam szerokim lukiem temat mojej pracy za granica, to nie bylo moim priorytetem, ale teraz czemu nie, ale tylko po podpisaniu umowy o prace przed wyjazdem .,czyli w biurze w Polsce. Co na moja propozycje oferte Agencja Axsidus? Czy to brzmi sensownie , mysle ze tak zdecydowanie i z korzyscia dla trzech stron tej umowy. (usunięte przez administratora)

Obudzona3333

Witam, szczegolnie serdecznie wszystkich pokrzywdzonych na Exsodusie ,tak nazywam rzeczy po imieniu i prace na takich warunkach jak zdecydowana wiekszosc z was opisuje z wlasnego doswiadczenia. Exodus znaczy wygnanie, wyjazd w nieznane i niepewne tereny i zycie w ciaglym stresie i walka o przetrwanie. Szczerze wszyskim poszkodowanym wspolczuje .Dodam ze bylam kandydatka do pracy organizowanej przez ta firme i juz po zlozeniu formularza, cos nie tknelo i zaczelam pytac o szczegoly pracy i lokacji posrednika przez telefon i zauwazylam zmieniony ton glosu, juz nie byl taki slodki jak wczesniej ,ale na koniec rozmowy pani sie rozpromienila, bo nie zrezygnowalam?. Jednak to mnie zaniepokoilo i zaczelam czytac wasze kochani opinie i tu klapki mi opadly, bo pokryly sie z moimi odczuciemi. Oczywiscie juz zakonczylam kontakt i zlozylam na pismie rezygnacje bez tlumaczenia, ale napisalam wprost ze nie wyjade w ciemno do pracy za granice bez zabezpieczenia, czyli umowy spisanej w Polsce przed wyjazdem. Jak wiadomo kodeks pracy obowiazuje agencje zatrudnienia ,posrednictwa na prawie polskim, a tu umowa o prace wyraznie daje gwarancje : 1) czas i normy 2)miejsce wykonwania pracy 3) wynagrodzenie, warunki placy 4)wyjazd poza miejsce zamieszkania, to jest delagacja, wyjazd sluzbowy i to tez jest w umowie o prace spisane do rozliczenia. Nie chce nikogo dolowsc i ja tez ucze zycia, ale warto Te umowy zweryfikowac prawnie, nawet teraz ,jak zakonczycie prace, bo nie mowie celowo wspolprace, bo jej tu nie widze. Szczerze, warto o Siebie zawalczyc, o swoja godnosc ,ale tylko zbiorowo i tylko merytorycznie, argumenty prawne. Po stronie pracodawcy tez sa ludzie i maja tez swoje wady i zalety. Polecam szukac najpierw zalet zarowno u Siebie jak u innych osob. Zycze z calego serca samego dobra i szczesliwego zycia dla wszystkich szczerze zaiteresowanych rozwiazaniem na zasadzie, zero przemocy. Zycze szczegolnie paniom i panom z kadry firmy, zeby szanowali Siebie, bo tu jest poczatek problemu z brakiem szacunku do pracownikow. Oklamywanie i przemoc, szantaze itp. swiadcza kiepskiej kondycji zdrowotnej. Dziekuje za Kontakt i pozdrawiam.

Wanessa Banaszak

Kompletnie nie rozumiem osób które krytykują agencje AXIDUS. Jeżeli chcesz dobrze zarobić to przede wszystkim musisz się trochę narobić. Ja mam bardzo fajną prace, dopasowaną pode mnie. Jako order-picker. To prawda ze czasami jest mniej pracy ale zawsze Axidus szuka rozwiązania. Jeżeli jest mniej pracy to zawsze znajdzie się coś na zastępstwo. Co do zakwaterowania. Może nie ma luksusów ale jest czysto, schludnie. Warunki są w porządku. Kuchnia jest wyposażona, w mieszkaniu jest cieplutko. Jeżeli chodzi o kontakt z biurem, daje 5 gwiazdek. Jeżeli coś chcesz się zapytać, dowiedzieć lub załatwić to piszesz na aplikacji i szybko dostajesz odpowiedź. Wypłaty także są w porządku i zawsze są na czas. Póki co jest to moja pierwsza agencja za granicą i w miarę możliwości chciałabym zostać tu jak najdłużej. Polecam z całego serca!!!!:)

Paweł Kulik
@Wanessa Banaszak

Ile osób w pokojach na zakwaterowaniu? Są "jedynki"?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Patryk

Nie polecam. Inna stawka niż przy rozmowie telefonicznej, inna odległość od miejsca pracy miało być 40 km, a bylo 90km. Nieprzyjemni ludzie, koordynator po przejściach, mówią, ze 40 godzin pracy, a dają 16. Mieszkasz w slamsach, zero szacunku do człowieka, rekturet tylko chce Cię zwabic byc przyjechał do Holandii, a na miejscu każdy ma Ciebie gleboko. Firma naciagaczy, (usunięte przez administratora) Nigdy wiecej nie wyjade z agencji pracy. Polacy zagranica dla innych Polaków to najgorszy Sort ludzi. Omijać szerokim łukiem axidusa

Patii

Bardzo polecam agencję, większość negatywnych opinii jest wystawiana przez osoby którym po prostu nie chce się pracować albo przyjechali tutaj imprezowac. Agencja zapewnia mieszkania w dobrym standardzie, jak coś nie odpowiada to zawsze idą na rękę. Jak coś nie odpowiada z jakąś firmą to idą na rękę i znajdują coś innego, jeszcze nie było problemu z tym że same rezerwy i że pracowało się 2 dni w tygodniu, chyba że się jest nierobem :) Nie ma co czytać opinii takich patusow którzy oczekują niewiadomo jakich milionów lepiej się przekonać samemu :)

Jan
@Patii

Pracowałem tam 6 tygodni, maks godziny jakie osiągnąłem to 30 a najmniej w całym tygodniu pracy to 14, napiszcie pod tym postem e-maile to wyślę wam solarisy za całe 6 tygodni :) więc (usunięte przez administratora) że nie ma rezerw, najgorsza firma, (usunięte przez administratora)

@Jan

Może nie byłeś takim pracownikiem jakiego firmy wymagają, jak się (usunięte przez administratora) to tak jest :) Chyba nie widziałeś innych agencji, bo z mojego doświadczenia są o wiele gorsze od Axidusa.

Urszula
@Patii

Dzięki za opinie, myślisz że nie mając doświadczenia agencja będzie mogła mi zaproponować jakąś pracę?

@Urszula

Ludzie nie wybierajcie się tutaj, przecież tu nie ma pracy! Firmy zamykają produkcje, ludzie siedzą w domach na rezerwach nie zarabiając nawet na mieszkanie. I nie dlatego, że są nierobami tylko dlatego, że agencja nie ma gdzie ich wysłać. Prowadzenie dalszej rekrutacji pracowników z Polski ma tylko zapełnić im wolne mieszkania po tych co uciekli widząc co się dzieje....

@Patii

Dajże spokój Pati z biura, naprawdę chcesz tu komuś wmówić, że ludzie tu jadą 1500km z Polski żeby potem nie jechac do pracy bo "nie chce im się pracować"? Każdy tu jest po to żeby zarobić, a w tej agencji aktualnie jest pracy tyle, że nie dla każdego starcza. Ludzie pracują po 2-3 dni w tygodniu i to dlatego bo na tyle dni dostają planningi z biura a nie dlatego, że poimprezowali.

@Padme

A to piszemy o aktualnej pracy? Bo w obecnej sytuacji chyba na całym świecie nie ma pracy i chyba nikt za bardzo o zdrowych zmysłach nie wybiera się aktualnie zagranicę. Koleś pisze że nie miał 14h na tydzień przed wirusem, a teraz jak panuje wirus ma się nawet więcej. Nie każdy kto da pozytywną opinię i nie narzeka musi być od razu z biura.

Patii

Jak się powołujesz na "Boga" to już jest z Tobą coś nie tak ;D Więc lepiej zakończyć dyskusję. Jestem obecnie w axidusie, rozumiem sytuacje która teraz jest i chyba wiadome jest to że aktualnie nie będzie 50h pracy tylko o wiele mniej bo na całym świecie rynek upada. Ci co będą chcieli się przekonać że agencja nie jest najgorsza w całej Holandii to się przekonają i tyle, od siebie mogę polecić jeśli się nie przyjechało na wakacje albo jarać cały dzień.

@Patii

Na całym świecie nie ma pracy, ale axidus za wszelką cenę będzie wmawiał, że u nich akurat jest. Na internecie wystawiają ogłoszenia, że mają pełno pracy, a tu w Holandii ich pracownicy przesiadują w mieszkaniach na rezerwach i czekają na planning jak na zbawienie. W sumie to już mi nie żal tych, którzy przyjadą tutaj mimo, że się ich ostrzega. Każdy uczy się na swoich błędach i na uszczerbku w portfelu :D

Patryk 1998
@Jan

Szymek981@Onet.pl

Kamila
@Padme

Wyjechałam do pracy w ubiegłym tygodniu we wtorek, pracuje od pierwszego dnia, codziennie po 8-10 godzin, praca przy owocach, segregacja, pakowanie, dodatkowo w sobotę zapisałam się na extra pracę, więc bardzo dziwią mnie takie komentarze. Bardzo dużo zależy też od podejścia danej osoby do pracy, jeśli ktoś jest zmotywowany i wie po co wyjeżdża to jest doceniony i godziny pracy zawsze ma :)

Buli
@Kamila

@kamila czy ogólnie sytuacja osób z którymi pracujesz, masz do czynienia jest taka jak h Ciebie? Mają pracę ?

@Kamila

O popatrz, i po tygodniu pracy juz pozwalasz sobie wyrokować, że "jak ktoś wie po co wyjeżdża to jest doceniony i godziny pracy zawsze ma"? Skąd ty to możesz wiedzieć będąc tam kilka dni? A może stąd, że pracujesz w dziale rekrutacji axidusa? :D

Zeman
@Padme

Na calym swiecie nie ma pracy!! Wirus, wirusem ale zaklady produkcyjne normalnie dzialaja, bo dzieki temu masz potem towar w sklepach! Twoja opinie juz znamy wiec idz po hejtuj teraz na inna firme bo chyba jestes z konkurencji :)

Hey
@Patii

A jakie to agencje sa gorsze od Axidusa?Z checia dowiem sie ktore to agencje sa ponizej zera pani wszystko wiedzaca

Switus
@Zeman

Dokladnie produkcje dzialaja, i praca jest! Moze nie ma tylu nadgodzin ile mialem wczesniej ale nie ma co narzekac. Rodzina zdaje relacje ze w Polsce bardzo zle to wyglada wiec nie ma co wracac.

@Zeman

A kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? Jestem tutaj i dziele się swoim doswiadczeniem, aby ustrzec innych pracowników. Ty za to nie napisałeś nic konstruktywnego. Domyślam się skąd twoja ksywa i trochę nietrafiona bo jak dobrze pamiętam w marcu jak przyszedl kryzys to na Zeemanie od razu przestali zamawiac ludzi z Axidusa

Bunia
@Patii

????????????Tak tak gadu gadu to dlaczego ściemniają ludzi i nie są szczerzy co do robót są wyjątki ze trafiają do jednej firmy i tam są planowani cały czas mnie zrobiono w bambuko i jeszcze mi wmuwiono że to moja wina ????????niestety ja tej agencji nie polecam bo są lokacje co mają w dobrym standardzie a mają i paskudne bungala i patoligie więc jest pół na pół bo są i brudasy i ludzie ktorym pasuje pracować 3 dni w tygodniu

@Kamila

W prosty sposób można wyczuć ,że pochlebne recenzje na temat tej firmy piszą osoby ,,podstawione,, ,czyli pracownicy, którym płaca za promocje i rekrutacje do tej firmy,a po czym ,otóż -bogate kulturalne słownictwo. Więc jeśli werbujecie w tak nieuczciwy popiepszony sposób to karma do was wróci ,nie dziś ale kiedyś napewno

Beata
@Patii

Moja agencja też nie jest najgorsza ale mają problem z pracą jest obecnie mniej zleceń i trzeba to przetrwać.

Andxia
@Patii

Niech Panie z biura się tak pozytywnie nie wypowiadają, bo aż wstyd!!!

Llll
@Patii

Ta agencja ma dziwne zasady bo dopiero po przyjeździe na miejsce w Holandii gdzie są polscy koordynatorzy pracownik dowiaduje się dopiero do jakiej pracy będzie przydzielony zamiast okreslic się gdzie jaka praca

Gary
@Patii

Podstawiona osoba z biura jak przechowalnia narkomanow moze byc spoko ?

trick
@Padme

o to im chodzi abyś miała za kwaterę zapłacić , gwarantowane 3h pracy tygodniowo pozdrawiam. ściągają ludzi aby zapewnić oblężenie w ich slumsach

Aix

Tak tak... Pati z biura.

Moderator
@Patii

Wypowiada się pracownica agencji.

Ww
@Patii

Tak twierdzisz, ja przyjechałem w poniedziałek dziś jest czwartek, do tej pory nie mam pracy ciągle w rezerwie, i co na koniec zabiorą mi ponad sto euro z wypłaty której nue dostanę gdyż nie przepracuję nawet godziny. Przyszedl po 2 dniach facet od mieszkania i spytał czy chcemy przejść do agencji pewnie siostry, bo w axidusie nie ma pracy narazie czesc osób się zgodziła i pojechała na kurczaki na 3 godziny śmiech na sali. Jak ktoś chce moge mu wysłać bo mam screeny ze jestem w rezerwie od przyjazdu. Nie polecam omijać szerokim łukiem, a nawet jak pracujecie to jak mi ludzie co są tu dłużej pokazują solarisy to żenada 305 euro za 45 godzin i jeszcze zaplac z tego za dojazdy do pracy. Żenada odradzam każdemu nawet desperatom. Na szczęście dzis stąd jadę

Bogusia
@Patii

Nie wiem ile masz z tego ale pracuję obecnie z osobami które przez tą agencję pracowały i nie są nie robami ani pijakami itd. Jest to zwykłe małżeństwo które też zostało (usunięte przez administratora)przez tą agencję. Teraz co wymyślisz Patii. A chciałam tam składać aplikację. Ale widziałam solarisy nawet i dziękuję bardzo.

Maciek
@Ww

@Ww Pracuję w Axidusie jako kierowca i rozwożę ludzi po przyjęciu na kwatery. Z tego co wiem, a jestem na bieżąco nie przyjmowali nikogo do pracy w poniedziałek xD. Więc jakim cudem jesteś u nich zatrudniony od poniedziałku??? Takie opinie pisane przez Trolle internetowe to śmiech na sali...

Ala
@Maciek

Cześć. Jak wygląda teraz praca w okresie pandemi?

Czarna
@Patii

Zaryzykowalam mimo tylu złych opinii przekonalam się na własnej skórze że jednak " patusy " mają rację. Moim zdaniem patusem to jest Pani skoro wypłaty od axidusa są dla Pani takie dobre . W sumie zależy jakie kto ma w życiu priorytety, bo jeżeli ktoś nie ma większych oczekiwań tylko aby było na alko lub cpanie to jak najbardziej praca w tej agencji będzie odpowiadać. Co do zakwaterowania to chciałabym się dowiedzieć gdzie axidus zapewnia te mieszkanie o dobrym standardzie ? Ponieważ byłam mieszkałam na ich lokacjach i nie mogę stwierdzić że są to dobre standardy . Chyba że ktoś lubi mieszkać w mieszkaniu gdzie sciany są brudne aż się chce wymiotować podłoga taka że w butach strach chodzić a co dopiero zdjąć buty , w kuchni smród że odechciewa się wg jeść no i w pokoju jakieś 3 deski przebite do ściany służące jako miejsce na rzeczy . Moglabym dużo napisać o tej agencji lecz szkoda tego komentować

Jaa
@Ww

Proszę o kontakt. Mam jechać jutro i jestem przerażona...

Hmm
@Jaa

Chętnie udzielę wszelkich informacji na temat tej agencji . Proszę zostawić jakiś kontakt to się odezwę.

Jaa
@Hmm

A gdzie niby mieszkała?

A gdzie niby mieszkała?

Aro
@Patii

A czy w axidus nadal trzeba robić przelew za mieszkanie czy też pobierają pieniądze z wypłaty

Asia
@Patii

W jakiem mieście pracowałaś? Zastanawiam się nad pojazdem tam w Maju...

Ona
@Patii

Moje zdanie jest takie iż gdy dana osoba CHCE PRACOWAĆ to zawsze będzie miała tą pracę,wiadomo że biuro rzuca po firmach różnych osoby ale prędzej czy później powinna załapać się na stałą firmę, oczywiście jak szef danej firmy będzie zadowolony z tej osoby jak pracuje. Ja pracuje ponad 3 lata i jestem zadowolona.A z tego co widzę to połowa ludzików tutaj lekcewazy sobie pracę,często nie przychodzą do pracy itd a pozniej dziwią się że tak mało zarobili :/

@Patii

Tak super agencja, że jak złożyłem wypowiedzenie i wróciłem do Polski, to mi za dwa i pół tygodnia zapłacili 240 Euro, czyli musiałbym pracować po 4 godziny dziennie. Pracowałem 5 dni w tygodniu całe 10 godzin po odliczeniu przerw 8, drugi tydzień po 8 godzin po odliczeniu przerw 7 i sobota dodatkowo 12 godzin po odliczeniu przerw 10. Wychodzi na 85 godzin, stawka to 10.55, na rękę jakieś 8 euro, więc 85 godzin razy 8 euro to się równa 680

Garyy
@Patii

Podstawiony pet z biura. Wystawiasz pozytywną opinie za co? Axidus jest to zalegalizowana zorganizowana grupa przestępczą mająca na celu wykorzystać Polaków jak najbardziej

Jkza
@Patii

Milcz klakierze... Pracowałem przez agencję axidus i trzy razy prosiłem panią koordynator o zmianę pracy. Kulturalnie podczas gdy inni zwyczajnie olewali i przestawali przychodzić do pracy. I co? Tamci dostawali inne oferty a ja zapewnienia, że wszystko będzie ok lub zwyczajnie nie odpowiadano na moje telefony. I nie jestem nierobem czy patusem. Nie piję i jnie palę, całe życie ciężko pracuję, a Ty jesteś najprawdopodobniej fejkiem...

Robson
@Patii

Kobieto, co ty za bzdury wypisujesz!!!nowi ludzie przyjeżdżają i siedza przez 2-4 dni w domu, bo pracy nie ma,nie tylko dla nich, a i dla tych patusow, jak to ujęłaś. Teraz ludzie pracują po 4 godziny, i mają rezerwy, a cały czas nowi, ci rządni tych milionów przyjezdzaja...200euro. Ciekawe jakby się wypowiadały osoby,które by nie były kierowcami i nie byłoby iPhona, a za przejazdy,na które się czeka po 1-2godz musiały placic dwa razy. Zreszta jakby nie zapłacili agencja, wyślę przypominajke, a później to sobie wynagrodzi...

M.
@Patii

(usunięte przez administratora) prawda pracowałam przez tą agencje i wcale nie jest tak jak piszesz te negatywne opinie wystawiają ludzie którzy naprawdę chcieli pracowac

Ptryk
@Patii

Żeby jeszcze było z czego balować za tak niskie wypłaty

Maciek
@Jkza

To co piszesz to prawda,ja za 4 dni pracy przy stawce głogowej 10.09 euro i odliczeniach mieszkania,ubezpieczenia zarobiłem 153,73 euro.Mieszkając na Ter Aar na bungalo.Bym zapomniał, pranie jest płatne na tej lokacji 2.5 euro za pranie,suszarka automatyczna też płatna.Jak obliczyłem to na rękę wychodzi 5.5 euro na godzinę.Wnioski wyciągnąłem i się spakowałem.Jadąc z Polski radził bym się mocno zastanowić czy napewno chcemy pracować dla tej agencji.Śmiech przez łzy tyle mogę dodać.

@Patii

Od dwóch tygodni nie widziałam jeszcze wypłaty, nie jestem alkoholiczką(usunięte przez administratora) i nierobem.Poczułam się upokorzona kiedy Pani z agencji Axidus wydzwania za moim narzeczonym że jak sobie zaspał do pracy to żeby nie miał straconego dnia chciała go wysłać na sałatki,co do mnie nawet nie raczyła zadzwonić żebym nie siedziała na mieszkaniu i nie marnowała dnia. Ok.110 Euro tygodniowo za pokój od jednej osoby,to już wiadomo na czym Axidus się bogaci nie mówiąc o tym że pokoi jest tutaj siedem wystarczy że w pięciu z tych pokoi mieszkają po dwie osoby.Wszystko wspólne zero prywatności i trzeba użerać się z (usunięte przez administratora)

Calaprawda
@Patii

AXIDUS to (usunięte przez administratora)!!! Polak polaka (usunięte przez administratora) dla chciwych hokrndrow jako tanią siłę robicza

Masakra
@Patii

Opinia pisana przez geniuszy z biura. Byłam z narzeczonym w 2019 roku. Nie paliliśmy, nie piliśmy, byliśmy skupieni na pracy a nie na melanżu. Nie dość że mieszkaliśmy w melinie na 13 to ciągle problemy z biurem. A to się pralka zepsuła i chcieli geniusze nas wszystkich obciążyć dwukrotnością wartości pralki, tak sprawdzaliśmy ile kosztuje taka pralka, a to jakieś ćpuny na mieszkaniu których nie raczyli usunąć mimo że nie jezdzili do pracy, a to zawsze ten cały zarzadca 13stki szukał czegoś żeby tylko obciążyć nas za byle gów....no no nie dało się tam pracować, ciągle jakieś problemy. Byliśmy w innych biurach i żyło się normalnie, zawsze można było się dogadać z biurem a tutaj? Ciągle pod górkę. Zarobki tragedia 330 euro na tydzień razem z sobota to porażka pisze tu o nature pride. Ja jeździłam na jakieś gówniane kwiatki i zarobki jeszcze gorsze. To co mowia wam po przyjeździe to kpina. Nie wierzcie im bo to pierdzielenie głupot. Przyjeżdżasz na nature okazuje się że nie ma jednak dla ciebie pracy potem dzwonią może na sałatki bo tam potrzebują a jak przyjeżdżasz na sałatki okazuje się że nie potrzebują haha i na chatę a za transport sobie biorą do kieszeni mimo że w pracy się nie było. A i nie jesteśmy nierobami teraz pracujemy 5 dni w tyg, codziennie w tej samej firmie nie to co przez axidus, solaris za ok.45h ok 450euro przy dość wysokim podatku, przez axidusa ciągle rezerwy nawet po 3 dni w tyg mimo że byłam kierowca. Wiec axidus wal się jesteście najgorszym biurem pośrednictwa pracy.

@Patii

Patusem jesteś ty skoro ci się tam podobo ja pracowałem dla axidusa to jest najgorsza agencją w nl i człowieku na wierzch perspektyw na życie skoro daje się (usunięte przez administratora) axidusowi to idź zbieraj butelki na pewno więcej zarobisz ????

Tobik
@Patii

Witam potwierdzam to co koleżanka napisała

Mati
@Patii

Wyjechałem okolice września powrót luty jak myślicie przerzucanie pracowników jak(usunięte przez administratora) po polach sorka ale ODRADZAM

testores
@Mati

było tak źle że byłeś w pracy od września do lutego, NO SZOK :) pół roku ale był dramat. ja tez pracowalem w NL i tez u nich i wiem ze jak ktos sie nie sprawdza to go rzucaja bo niestety jak wyjezdzasz to trzeba pracowac jednak

Matt
@Patii

Serio? Ja byłem kurcze pół roku lokalizacja zadupie rockanje potem Vlaardingen hotel 13 więc za co mieli mi odciągać 100 euro jak ja nawet czterech dni nie mogłem przerobić bo agencja mieszala

Yebacaxidus
@Patii

Grzyb w mieszkaniu to dobry standard? Axidus iść na rękę? Hahaha chyba tylko po to żeby Ci ją odciąć

Lukasz

Witam czy na pakowaniu kosmetyków jak jest n olxie można zarobić 500 euro tygodniowo?

haahahahh
@Lukasz

300 euro max ziomek

@haahahahh

Czyli najniższa stawka godzinowa 10euro?

Yebacaxidus
@Lukasz

Nie ma szans ... jak przyjedziesz i WGL będzie jakaś praca to będzie dobrze . Ale nawet jeśli będzie to będziesz pracować po 3 , 4 dni w tyg zarabiając jakieś 150 do 200 euro Max

YebacAxidus

Na początku minusy :) Bardzo odradzam ta Agencje o ile można to nazwać agencja bardziej pasuje określenie cyrk . Brak pracy, w kazdym tygodniu dwie , trzy rezerwy . Wypłaty na poziomie 150 - 200 euro , przecież to jest śmieszne. Zero szacunku do człowieka, traktują ludzi jak przedmioty nic a nic ich kompletnie nie obchodzi byle jak najwięcej pieniędzy dostać w swoje ręce. A w sumie jeśli chodzi o pieniądze to i z wyplatami jest problem, Solarisy się nie zgadzają. Nie chcą wypłacać pieniędzy które się ludzią należą. Jeśli Tu przyjedziecie Axidus was "uwiezi" gdy już będziecie chcieli wracać oni nie dadzą wam nawet zarobić na busa nie mówie tutaj już o odłożeniu jakiejś kwoty na cokolwiek . Jeśli chcesz się codziennie stresować żyć w depresji i czuć się jak (usunięte przez administratora) Axidus wam to zapewni :D , teraz przejdę do plusów , plusów brak. to by było na tyle jeśli chodzi o plusy. Podsumowacujac na prawdę uwierz że nie chcesz pracować (usunięte przez administratora)

Postanowilam podzielic sie opinia, bo sama przed wyjazdem takimi sie kierowalam. analizowalam wnikliwie opinie i komentarze na tematy agencji, nie wybralam axidusa ze wzgledu na duzo niepochlebnych opinii. Wyjechalam z inna agencją, w PL bylo tak pieknie, a na miejscu okazalo sie, ze godzi brak, zakwaterowanie z pijakami. Postanowilam skontaktowac sie z agencja Axidus, zapropnowali prace w ciagu 2 dni, nie zastanawialam sie bo nie mialam nic do stracenia. Dostalam prace na magazynie Kruivdat , mimo, ze dojazd to ponad godzina dziennie, uwazam ze praca idealna, stawka super, swietna atmosfera i ludzie. Co do biura Axidus mam kilka zastrzezen - na zakwaterowaniach jest wiele niebieskich ptakow, ktore zamiast pracowac balują, nie wiem czemu Axidus ich wogole trzyma, wiele zakwaterowan jest poniszczonych. Kontakt z biurem ciezki, jak cos chcesz lub cos potrzebujesz to musisz miec mase cierpliwosci.

Zdezorientowani

Witam jesteśmy ze znajomym przed wyjazdem właśnie do axidusa z tego co nam zaproponowali wybraliśmy orderpikera w Amsterdamie bodajże na Albercie , i tak dziś pomyśleliśmy żeby sprawdzić czy są jakieś opinie ,to co znaleźliśmy nie ukrywam zaszokowało totalnie . Pracowaliśmy przez ostatnie 3 lata i z opiniami tak jest że zależy od osoby która je piszę jednym trafi się tak innym tak samo mieliśmy jedna przykra sytuację z biurem które opinie miało dość podzielone a w drugiej w której byliśmy przez 2lata opinie negatywnych było bardzo dużo a okazało się dla nas zupełnym przeciwieństwem . Chcielibysmy znałeś kogoś kto pracuje ,pracował właśnie w Amsterdamie na orderpicker czy to faktycznie jest tak negatywnie że nie ma pracy godzin czy raczej opinie osób którym coś niepodpadlo a jadą po całości. Będziemy wdzięczni za każdą odpowiedź

Lolek84

Cześć! Jaki jest koszt podróży do Holandii? Pozdrawiam eM.

Parka z kwatery na Spinhuispad

Heh, to już siódmy rok jak przestałem jeździć do Holandii i zacząłem na Niemcy by w 2018 się w końcu osiedlić. Cóż wam mogę powiedzieć, jak jesteście normalni i chcecie normalnej pracy i ludzkich warunków to zapraszam do Mannpower na Niemcy, Holandiia jest dla patosów :).

Vira
@Parka z kwatery na Spinhuispad

Dzień dobry czy możecie podać kontakty do manpower do zatrudnienia będę bardzo wdzięczna

Wanessa Banaszak

Jesteśmy z partnerem niecały tydzień i możemy już stwierdzić ze zostaniemy tu na długo. Praca jest przyjemna, kwatera tez jest w porządku. Jeżeli chodzi o koordynatorów to bardzo pomagają wtedy kiedy potrzeba. Polecam axidus !!:))

Magda
@Wanessa Banaszak

Hejka Na jakiej lokalizacji jesteście? Praca jest cały czas?

Najgorsza agencja z jaka się w życiu spotkałem. O Rzetelności i uczciwości to chyba nawet nie czytali. Człowieka traktują jak zwykłą cyfrę statystyczną, skręciłby człowiek kark to będą naganiać żeby obecność się zgadzała. Z całego serca odradzam osoby pozytywnie wypowiadające się to najwidoczniej tępaki których na nic więcej nie stać.

Jacek

sama prawda

Karol

Nie polecam. Czytałem opinie i olałem to. I teraz tego żałuje.

Jack
@Karol

tez wyjechalismy w te wakacje, i zalujemy ze nie czytalismy opinii wczesniej, teraz zostal tylko placz nad rozlanym mlekiem..

Kamil

Najgorsza z najgorszych. Przyjechałem do pracy jako order picker. Po przyjeździe okazało się, że nie ma aktualnie dla mnie pracy. Podczas rozmowy telefonicznej, gdy zapytałem panią z biura o termin w którym mógłbym zacząć o pracę na magazynie na który zostałem skierowany, otrzymałem odpowiedź :NIE WIADOMO po czym ta pani się rozłączyła. W ten sam dzień otrzymałem wypowiedzenie umowy i 24h na wyprowadzkę. Wyrzucili mnie na bruk bez środków do życia. Sprawa trafia do sądu.

@Kamil

ale jak dali ci to wypowiedzenie to miałes zapewniony jakiś powrót do domu?

Jackpot

polecam prace na pakowaniu kosmetykow zarobki niezalezne od wieku fajna stawka mozliwosc nadgodzin z minusow dojazd do pracy troche dlugi jak na holandie ale darmowy mozla wyjechacw grupie lub parze dla samotnych tez jest wiele prac produkcyjnych wyplaty co tydzien wszystko zalatwiasz z biurem przez aplikacje z teolefonu (zmiany, zglaszasz choroby, ze nie przyjdziesz do pracy albo zglaszasz ze cos ci nie pasuje lub bylo zle rozliczone) odpowiedz przychodzi do 3 dni, dodzwonic sie do biura w Nl nie ma szans prawie, ale do biur w polsce mozna bez problemu i oni tez mi pomogli zalatwic przeniesienie z miany porannej na popoludniowa wiec jak macie problem dogadac sie w holandii dzwoncie do polski i wam ogarna ja pracuje juz 8 tydzien i jest dobrze nie spotkal;em sie z czyms patologiocznym zlym albo niekorzystnym n amoja strone

Zxcv
@Jackpot

Wiesz czy może jeszcze szukają kogoś? Jak wygląda zakwaterowanie? Mieszkasz w domku czy na hotelu? Godziny Ci się zgadzają? I kasa?

Krasnal 61
@Jackpot

Czy bez znajomości języka też jest możliwość zatrudnienia na pakowaniu kosmetyków?

Gosiek

mogę prosić o kontakt gosiapunt13@gmail.com Pozdrawiam

Martyna
@Jackpot

W jakim mieście pracujesz ☺️ właśnie wysłałam zgłoszenie i czekam na ofertę od nich

Kamila

wybiera się ktoś teraz we wrześniu do pracy do Holandii (okolice Rotterdamu), na te min 12 tyg ? ile płaci się za przejazd do miejsca pracy bo firma pisze ze trzeba za to zapłacic ?

Eneduerabe
@Kamila

Wybierasz się teraz we wrześniu ? Jestem chętny, może odezwiesz się na e-maila? takwielerazy@gmail.com

Okalia

Hej, był ktoś w pracy na jakiejś produkcji sałatek? Jak mieszkanie i praca? Jedziemy z chłopakiem w przyszłym tygodniu i jesteśmy ciekawi gdzie nas ulokują :)

Niko Piko

Cześć, co do pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków to wiadomo z jakiego to są sklepu? I pytanie jeżeli zakwaterowanie jest w Heteren to jak daleko jest cały budynek ? Czy to w tym samym miejscu czy innym?

Łukasz
@Niko Piko

Praca nie jest zła. Normy do wyrobienia po czasie stają się bardzo łatwe. Ale zakwaterowanie to loteria. Możesz zostać zakwaterowany w Rotterdamie, ale nie koniecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.