Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

ślązak27

jade na sprzątanie eventów :D ciekawe jak tam będzie:] ktoś też jedzie? w jakim terminie?

gfk
@ślązak27

A wysyłałeś im skan dowodu? I czy trzeba mieć konto PL czy walutowe wystarczy?

Nana
@ślązak27

Sprzątanie eventów, zazwyczaj polega na chodzeniu z taką mechaniczną dmuchawą i sprzątaniem śmieci. Praca dość ciężka. Jak się ma spory kawałek do miejsca pracy, może się zdarzyć tak, że nocuje się w namiotach.

ślązak27
@gfk

Wysłałem skan paszportu - bezpieczniej ;) nie wiem, mam konto walutowe zagraniczne, walutowe założone w pl i kilka kont polskich więc do wyboru do koloru - co będą chcieli to podam :P

Dosia

A po jakim czasie od złożenia CV zadzwonili z ofertą pracy?

pankratzy

Również poszukuję opinii/doświadczeń związanych ze sprzątaniem eventów :P jonol@wp.pl

Kwiatuszek

Zastanawiam się nad pracą w szklarni przy hortensjach. Uwielbiam kwiaty i myślę, że to byłoby dla mnie dobre zajęcie. Może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji? Nie chciałabym tak w ciemno jechać. ?

Mika80
@Kwiatuszek

Nie jedz! Wiem co mówię. Koszmar

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

gfk

Też prosiłbym o więcej info na temat sprzątaniu eventów :) graffik87@gmail.com

jack

Hej, jeśli ktoś również myśli o sprzątaniu eventów, proszę się zgłosić, ja też nad tym myśle! Pozdrawiam :) lukaszyk.daniel@gmail.com

Evenciak

Powiem tak, o lepsza ofetre trudno - ale jak ktos jedzie i nastawia sie na imperze a nie prace to jest niezadowolony. Ja akurat trafilem na sprzatanie eventow muzycznych. Pracuje od 10 do nawet 16 godzin dziennie wiec godzinowo ekstra! Zakwaterowanie mam za darmo - taki kemping przy festiwalu jedzenie jest za darmo - obiad plus przekaski transport jest za darmo. plus ogromny za mozliwosc bycia w roznych fajnych miejscach, podczas trwania tych muzycznych wydarzen! Teraz rekrutuja na Tomorrowland i tez juz zlozylem aplikacje! Polecam jesli zalezy ci na dzej ilosci godzin dobrej ofercie i ciekawje pracy

Mrtn
@Evenciak

jak a stawka netto? jaka forma zapłaty?

adikowe
@Evenciak

Jak zarobki? i w jakim wieku są najczęściej osoby tam pracujące?

jack
@Evenciak

Podasz może swojego maila? Chciałbym się dopytać Ciebie o kilka rzeczy, pozdro! :)

Jack
@Evenciak

Też podbijam i proszę o maila z wiadomością albo o podanie samego maila, chciałbym zapytać jak to wygląda, planuję się zarekrutować :)

Axiduslol
@Mrtn

Nie polecam. 3h tygodniowo do 28 max

lalala

czy ktoś z o sb które dzisiaj przez biuro przyjechały do Holandii i dostały dzisiaj zakwaterowanie są tutaj .? piszcie

agaaaaaa

ludzie którzy przyjechi dzisiaj tzn 29 do Holandii jesteście tutaj ??? odezwijcie sie

@agaaaaaa

Jesteśmy tu od 29.06 o czym chcesz pogadać ?

Jucha
@12334

Ja bym prosiła o informację o tej firmie jak z pracą , wypłata i zakwaterowaniem itp. jucha513312@wp.pl z góry dziękuję pozdrawiam

zelus
@12334

możesz coś powiedzieć o tej firmie czy jest praca i czy są wyplacalni

pojechałizobaczył
@zelus

jeśli chodzi o kasę jest ok bez opóźnień ale w solarisach są częste błędy dodatkowo nie wszytko co masz w Pl napisane jest w NL np. w niektórych firmach nie wypłacają Ci premii za godziny nocne a jak zapytasz o to, to i tak oni mają rację, co d godzin tutaj jest różnie jedni maja ok 30h inni 50 więc zależy jak trafisz

Axidus 2017.
@zelus

Mi pieniądze wypłacali na czas miałam wypłaty tygodniowe, trafiłam z mieszkaniem akurat bardzo dobrze bo do tych domków których zdjęcia umieszczone są na ich stronie na Facebooku, często zmieniali mi pracę jak wielu osobą na transport czeka się długo więc jeśli ma sie prawo jazdy warto wziąć samochód od nich będzie wtedy też większa szansa że będzie się miało więcej godzin pracy i być może żadnych dni na rezerwie. W tym momencie jednak to chyba nie jest najlepszy pomysł jechać do nich bo na wakcje więcej ludzi niż pracy więc polecam wybrać inny miesiąc jednak ja jak i wiele pewnie osób nie ma takiej możliwości ze względu na szkołę. Podsumowując trochę jak na loteri zależy jak trafisz

kanapkazchlebem

Siema, pracował ktoś może za pośrednictwem tej agencji na festiwalu Defqon 1? Pytam się, ponieważ planuję wyjazd z tą agencją na Tommorowland, a podejrzewam, że praca pewnie będzie zbliżona co do tej na Defqonie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów? Zapewniano mnie, że dojazd z i do oraz nocleg(co prawda pod namiotem wojskowym na festiwalu ale mnie to zupełnie nie przeszkadza)będzie za free. Pozdrawiam.

Marcin13
@kanapkazchlebem

Podpinam się pod pytanie

Tomasz

Witam, był ktoś na tomorrowland? Chciaalbym sie dowiedziec jaka płaca i czy robota jest w miarę dobra

Bartek

Był ktoś od nich na sprzątaniu tomorrowland? jbc piszczie na maila b.wiezynski@gmail.com

Klaudia:)

Hej, 11 lipca jadę z chłopakiem na pakowanie owoców, czy jest tu ktoś kto robił juz na tym i napisze jak to wygląda? :) chodzi mi o zarobki średnio, co dokładnie tam się robi, ile godzin itp.

Iza
@Klaudia:)

Hej, my też z chłopakiem wyjeżdżamy 11.07. Napisz do mnie na iza992@wp.pl skąd wyjeżdżacie i czy masz więcej informacji odnośnie pracy :)

Łukasz
@Klaudia:)

Skąd jedziecie? I czy macie może 1 miejsce wolne ???

@Łukasz

Jedziemy busem, nie autem ;)

Figa
@Iza

Dziewczyno nie ryzykuj na pak i wanie owoców. Praca ciężka o małopłatna.

@Figa

a co tam sie dokladnie robi ?

Kkkk
@Klaudia:)

Praca fajna dziewczyny kontroluja owoce na tasmie pozniej kleja na to stikery i to wszystko. A faceci podaja kartony,kisty na tasme a nastepny na koncu sztapluje. Praca bardzo fajna my tam z mezem pracujemy. Zarobki zaleza od godzin na sortowni jesy zazwyczaj 13 godz i wbtym odliczaja przerwy wiec masz wyplacane za 11,5 .Ja z mezem chwale sobie prace choc roznie bo walo

zelus
@Kkkk

a zakwaterowanie jakie są i warunki? czy to prawda że ludzie mieszkają w namiotach?

Kozłowski

Witam wybieram się ze znajomym do pracy. Dwa pytania. Czy można w weekend wyjść sobie zapalić przysłowiowego blanta czy robią wielką awanture i pakuj się i nara. I czy wypłaty są tygodniowo czy miesięcznie. Czytałem ze 2 tygodnie przepracowane 1 wypłata po msc kolejna wypłata ?

Patex941

Wybiera sie ktos 12 lipca do pracy przez tą firme ?

Karol

Czy ktoś kto pracował wcześniej jako PERSONEL SPRZĄTAJĄCY i techniczny podczas FESTIWALI MUZYCZNYCH w tej firmie, mógłby napisać jak było? Jak wyglądała praca, warunki noclegu i czy zarobki były takie jak obiecują? Proszę o odpowiedz tutaj lub na maila: karolr19@o2.pl

Gghhhhhh
@Karol

Podpisuję się pod pytaniem. Jeżeli ktoś był na takim evencie, proszę o kontakt na e-mail ikara@op.pl

dudi

nie wiecie może czy przyjmują nieletnich? (17 lat)

dudi

nie wiecie może czy przyjmują nieletnich? (17 lat)

Miła

Bardzo lubię prace przy kwiatach z AXIDUS-a. Korzystałam już z ich pośrednictwa i zawsze wracałam zadowolona, może również dlatego, że lubię kwiaty. Dlaczego piszcie , że praca przy kapsułkach jest kiepska?

laki83

Hej wybiera się ktoś z tej agencji pracy jako spawacz do Niemiec na 03.07.2017

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.