Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Gremo

Do osób które jutro jadą, możecie dać znać jak będziecie na miejscu jak jest tzn warunki itp, bo własnie się zastanawiam nad wyjazdem z tejże agencji i taka opinia z pierwszych dni powinna się przydać :D.

KapralH

Ja mając 30 lat zarabiałem 9.95 na godzinę. Na tydzień wychodziło mi około 250 euro ma czysto po odliczeniu kosztów mieszkania, ubezpieczenia i dawało to na miesiąc jakieś 1000 euro, ale też za coś jeść trzeba było (około 200 euro na miesiac) więc dopiero te 800 euro można było zaoszczędzić. Byli jednak ludzie, którzy pracowali po 6 dni w tygodniu i po wiele godzin, to udawało im się zarobić nawet 400 euro na czysto. Nadmienię też coś o ubezpieczeniu, gdyż jest to uważam rzecz bardzo ważna i ludzie powinni być świadomi realiów. Te ubezpieczenie jest naprawdę podstawowe, wypadek może ci się zdarzyć tylko od pon do piatku, a w sobotę i niedzielę o szpitalu możesz sobie zapomnieć w jakieś nagłej sytuacji (koleżanka miała taką). Pierwsza wizyta u lekarza jest gratis i podwozi cię kierowca axidusa, a następne to już koszt 35 euro od podwózki :(, więc naprawdę bardzo nieciekawie to wygląda i najlepiej nie chorować tam wcale. Na dodatek dwie dziewczyny mialy taką nieprzyjemną sytuację, że axidus pobierał od nich ubezpieczenie przez dwa miesiące, a gdy już zachorowały i potrzebowały iść do lekarza, to okazało się, że nie mialy ubezpieczenia i musiały sobie nerwów napsuć aby to załatwić. Radzę więc po przyjdziensprawdzić tą kwestie ubezpieczenia. Ja przepracowałem tak 3 miesiące i mogę powiedzieć, że pomimo tych wszystkich negatywów, to mimo wszystko nie było aż tak najgorzej. Fajne osoby sprawiły, że czulem się trochę jak w akademiku i co ciekawe wiele osób pracuje w Axidusie na dłużej, więc moim zdaniem opinia o Axidusie nie powinna być jednoznacznie zła. W jakiej innej pracy w Polsce zarobiłbym 800 euro na czysto odliczając koszty życia? Sam zrezygnowalem z pracy dla Axidusa gdyż wyjechałem do pracy do rodziny w Niemczech, gdzie zarabiam 2500 euro miesięcznie i za te 400 euro mam normalne dwupokojowy mieszkanie dla samego siebie, pralkę i normalny internet. Tak więc mógłbym polecić Axidusa dla ludzi, którzy pierwszy raz wyjeżdżają zagranicę. Wyjeżdżając do Holandii przez te pierwsze parę miesięcy poznaliby ludzi którymi mogliby sobie wynająć później normalne mieszkanie jak też mogliby już łatwo zbaleźć pracę bez pośrednika (a już zwłaszcza, gdy znają dobrze Angielski)

Mania

Trudno na postawie opinii z forum wyrobić sobie zdanie o agencji. Z moich informacji wynika, że są dobrym pracodawcą.

Dub fx

Tez mam w planach jechac na produkcję, jak ktos jedzie teraz 12 albo niewiele pozniej dajcie znac biegajacytoster@gmail.com

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Czaki

Jeżeli lubicie ryzyko to axidus spoko wybór.

Szukam osób, które wyjeżdżaja z Axidusa do pracy 19 września. Może jedną grupką pojedziemy ?

Patii
@Ania

Czesc na co konkretnie jedziesz ? I kiedy masz proponowany wyjazd?

Oponka

Wprawdzie jest mało opinii ale jak widać ludzie pracują dzięki agencji.

A czy ktoś wybiera się tam 19 września?

Cherry
@Ania

Hej, ja chciałabym jechać 19 o ile będzie jeszcze miejsce.. skąd jesteś? cherry153@vp.pl

Travel Master

12.09 zbieram fajna paczkę :) owocowo- warzywna :)

@Travel Master

a nie chcesz przełożyć tego na 19.09 ? :)

Domi78903
@Ania

Dzień dobry Proszę o kontakt na r (usunięte przez administratora) Bardzo chciałabym wyjechać ale kompletnie sama sie boję .Będę bardzo wdzięczna za kontakt :) Jeśli ktoś jeszcze ktoś mógłby mi pomóc nie jechać samej to bardzo proszę napisać :) mam 20 lat i niestety zero pomocy i " znajomości" za granicą

Karola
@Domi78903

Ja jadę też 19 :)

a wybiera się ktoś tam do pracy 19 września ? (usunięte przez administratora)

Cherry

Ja będę dziś dzwonić czy da radę żeby jechać 19 września.. cherry153@vp.pl

natkaviki
@Ania

ja wyjeżdżam jutro z mężem na owoce bus z wielkopolski

jakis typ

halo czy jedzie ktos z Grudziądz we wtorek 12.09 ??? na sortowanie

Zeus

Jedzie ktoś 12.09 z Olsztyna na produkcję jak tak to proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich. Orientuje się może ktoś z was czy Axidus ma oferty pracy od połowy września? Próbuję się do niech dodzwonić ale cały czas wpadam na zajęte połączenie...no cóż będę próbować dalej :) Jeśli będzie jakiś wyjazd i ktoś będzie jeszcze we wrześniu jechał to z miłą chęcią się zabiorę :) w kilka osób zawsze raźniej tym bardziej, że to byłby mój pierwszy wyjazd. Proszę was o kontakt (usunięte przez administratora)

Feliks

Witam niech ktoś napisze co należy zabrać ze sobą np garnki pościel itd???

Feliks

Witam czy ktoś mógłby napisać co znajduje się w miejscach gdzie mieszkają pracownicy np czy jest lodówka itd. Po ile osób mieszka i co najważniejsze co należy zabrać ze sobą? Czy jakieś garnki pościel itd? Proszę niech się wypowie ktoś kto tam był i nie odradzajcie mi wyjazdu ponieważ wolę na własnej skórze się przekonać o tej pracy czy warto jechać czy nie

Tchibo

Nie polecam pracy pakowanie kawy i odzieży (usunięte przez administratora)

Justyna

Szkoda, że jeden człowiek próbuje zepsuć opinię agencji.

Arturoo

Ktoś z Olsztyna ,chętny do wspólnego wyjazdu zawsze bedzie raźniej jak cos to pisac buro17@o2.pl

Nikt

Było ok, pracowałem przez całe wakacje i złego słowa nie powiem na ta agencje. a widziałem wiele. Pracowalem na roznych zakladach (prace bardziej monotonne niz ciezkie) roznego rodzaju pakownie i sortownie. Placa nawet niezle ja mialem 9,04 podstawy ale mialem ok 45 godzin z reguly wiec czesc byla lczona jako nadgodziny czyli 11E. Nie musisz korzystac z ich transportu do pracy mozna kupic rower (20-80 euro na targu) albo dogadac sie z kims kto ma auto na miejscu. Koorydnatorzy wporzatku ale z reguly nie maja czasu, na maila odpowiadaja w ciagu 2-czasem 3 dni. wiele osob narzeka na Axidus bo mysli ze po przyjezdzie agencja bedzie calowala po nogach ze ktos laskawi edo pracy przyjechal i do niej pojdzie. w tej agencji jest zero tolerancji dla osob ktore nei stawiaja sie w pracy zwlaszcza w poneidzialek, robia imprezy na domkach maja syf albo zatargi z innymi. wyplata zawsze na czas, pracy sporo. acha z mieszkaniem zalezy jak trafisz i z kim jedziesz teraz duzo mieszkan sie zwolnilo bo tak jak ja studenci wyjechali polecem

Mała

Hej. Ktoś wyjeżdża 5 września na owoce egzotyczne? :-)

Jasiu
@Mała

Będziesz miała takie owoce egzotyczne że zawiniesz się na samym początku na pięcie w drugą stronę ;)

Mała
@Jasiu

Hahaaaa, owoce egzotyczne czy inne owoce, warzywa- nieważne. Ważne, że chcę pracować a Ty jak widać potrafisz się tylko zawijać napięcie w drugą stronę ;-)

Dzaga
@Mała

Raczej przekonasz sie o czym mowa, kiedy sama juz tam będziesz. Ale zycze powodzenia. Zreszta, nie chodzi o pracę w wielu przypadkach tylko o ludzi, i o to jak Cie beda traktowac

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.