Opinie o airhelp.pl - AirHelp GmbH

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AirHelp Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AirHelp Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AirHelp Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Zdumiona

@Zniesmaczony, większej bzdury przeczytać tu chyba nie mogłam. Narzucane grafiki? Stałe godziny pracy to NIE JEST narzucanie grafiku, tylko tryb pracy, na który się zgadzasz przed podpisaniem umowy. Chcesz poznać smak narzucanego grafiku? Idź do sklepu pracującego 24/7, gdzie grafik ustala Ci manager, masz być dyspozycyjny cały czas i mało masz do powiedzenia, czy będziesz pracował na zmianę dzień/noc, czy nie. Pracujesz po 8 albo 12h, sam wybierasz, jakie chcesz zmiany. Siedzę tu już od ponad pół roku i nigdy nie słyszałam, żeby kogokolwiek zmusili do nadgodzin. Wręcz przeciwnie, chętni sami się znajdują, bo w końcu dodatkowo płatne. Na warunki i wynagrodzenie naprawdę nie ma co narzekać. Wyglądasz mi albo na rozgoryczonego kandydata, którego nie przyjęli, albo byłego pracownika, który się niewyobrażalnie obijał i dostał, na co zasłużył. Proponuję iść wyładować swoje żale na joggingu lub ewentualnie u psychoterapeuty, a nie trollować na forum i wprowadzać ludzi w błąd. Jeszcze ktoś Ci uwierzy i przegapi szansę na dobrą pracę w miłej atmosferze. P.S.: Jeśli rozmawia się po cichu, między sobą, to nikt nie bije. Są nawet specjalne spotkania co tydzień, gdzie zbiera się cały zespół i rozmawia ze sobą o wszystkim i o niczym. A atmosfera i ludzie są naprawdę sympatyczni, aż chce się iść do pracy :)

witek

nie wiem w sumie jak się odnieść do tego info o grafikach - wiadomo że to nie jest koncert życzeń też, nie przesadzajmy, ale z drugiej strony firma zapewnia w ofercie pracy o "Stable working hours ", ale na serio ŻADNYCH twoich próśb nie uwzględnili?

Maciekkajwjakaaak
@witek

Pracowałeś tam ze wiesz ? Ja pracuje i nie narzekam na zarobki ani na grafik wybierasz zmianę i masz ja cały czas a zawsze bez żadnego problemu można widać wolne

Zniesmaczony

A i dodatkowo nie wolno sie nikomu odzywac i grafiki sa narzucane i nic nie jest uwzgledniane.. To smutne

Zniesmaczony

Umowa o prace? I to nazywasz wielkim osiagnieciem? Ludzie stamtad uciekaja. Praca na straszne zmiany. Chyba nikt nie chce pracowac na nocki.. Kasa mala wiec nic ciekawego..

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Aczeko

@Zniesmaczony no oferty są dwie. Jedna na recepcję a druga na junior air claim specialist. Jak dla mnie nie wygląda to źle, bo w obu przypadkach oferują umowę o pracę.

Zniesmaczony

Dużo ofert? Każda jest taka sama.. A jeśli uważasz, że dobrze płacą to chyba masz nierówno pod sufitem..

Maciekkajwjakaaak
@Zniesmaczony

Pracowałeś tam ze wiesz ? Ja pracuje i nie narzekam na zarobki

mawina

@zniesmaczony co się dziwić taka specyfika pracy ale za to wiem, że bardzo dobrze płacą i teraz mają dużo aktualnych ofert

A miało być tak pięknie.. Kto to wytrzyma, praca 24h ;/

Maciek12838372829
@Zniesmaczony

Nigdy nie było czegoś takiego a mowi to aktualny pracownik , 8 h dziennie i można wybrać 1 z 3 Żnin na stsle

Eryk

Wymagania mają bardzo duże, ale z drugiej strony.. jakby żadna firma nie stawiała takich warunków, to każdy miałby szansę na pracę wszędzie, a tak to są "lepsi" :)

tomek

nooo, tylko znajdźmy tylu chętnych z tymi językami.. Obawiam się, że AirHelp będzie długo rekrutację prowadził, by znaleźć kogoś kto sprosta wszystkim ich wymaganiom

naros

Na samym początku też nie jest źle z zarobkami @sojak tylko zależy wszystko od Twoich umiejętności, jeśli znasz szwedzki czy też duński to dostaniesz ponad 3k

konduktor

witam. a jak wyglądają zarobki w tej firmie?

sojak
@konduktor

hej. Z tego co wiem to kasa po pewnym czasie jest na super poziomie. Ciężko jednak wygląda to trochę na początku gdy szukają młodszych asystentów itp.

senator

według mnie większość ludzi odnalazłaby się u nich, bo warunki są naprawdę świetne, a teraz szukają do pracy np. junior air claim specjalist oczywiście wymagana znajomość j. angielskiego

ms

=justyna, to że tobie się podoba to nie znaczy że każdy się tutaj odnajdzie. Mnie zawsze zastanawiało jak oni potrafią dobrze zorganizować pracę i funkcjonowanie całej firmy.

Justyna

@Tomek, pracuję na tym stanowisku od roku i bardzo sobie chwalę ;) warunki korzystne,no i fajni, młodzi ludzie na poziomie, przyjemnie się pracuje. Firma ma skandynawskie korzenie i takie też podejście do pracownika, osobiście gorąco polecam :)

tomek

a co powiecie o pracy jako Junior Air Claim Specialist with Danish? Widziałem, ze do Gdańska jest taka oferta prcy i oferują nie tlyko podstawe, ale system premiowy motywacyjny bardzo.

D

Powiem ci @gggt że na Software Infrastructure Engineer nie wymagają takiego doświadczenia jak w QA Engineer, chociaż trzeba spełniać parę warunków, np. znać Docker'a.

gggt

@abba a ciekawe czy podobne wymagania tez maja w firmie na innych stanowiskach na przyklad jako Software Infrastructure Engineer albo IT Support Lead..

abba

@kasor dość wymagające są te oferty pracy, ale na pewno dość opłacalne. Na qa engineer wymagają 2 letniego doświadczenia, ale zapewnione są benfity np karta multisportu.

kasor

Widze, że airhelp ruszyło z rekrutacją jeszcze w tym roku, poszukują na stanowiska: Junior Air Claim Specialist with Danish, QA Engineer, Software Infrastructure Engineer, czy IT Support Lead.

Zostaw merytoryczną opinię o AirHelp Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w AirHelp Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AirHelp Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AirHelp Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AirHelp Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AirHelp Poland Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AirHelp Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 195 ocen.

AirHelp Poland Sp. z o.o.