Opinie o airhelp.pl - AirHelp GmbH

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AirHelp Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AirHelp Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AirHelp Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracownik Airhelp

W dziale księgowym pracują aktualnie 3 osoby: główna ksiegowa, księgowa i junior. Firma potrzebuje nowych księgowych ze względu na wzrost ilości pracy oraz migrację pracownika - jeden awansował poziomo do controllingu. Atmosfera jest ok, koleżeńska, nie ma nadgodzin ani przymusu. Ludzie są fajni i zawsze można awansować pionowo i poziomo. Polecam!

marcn

@Malwina dział księgowy oczywiście jest, ale w nim raczej pracuje stały skład. Rotacji w firmie generalnie nie ma, a w tym dziale to już szczególnie. Zawsze warto podpytać w kadrach, ale ofert pracy nie widać do księgowości

de

super tajemnica oczywiście że jioe ale jakoś ja nie widzę takiego ogłoszenie nigdzie w internecie, więc może przyjacielu daj namiar właśnie na tę ofertę pracy o której piszesz, ciekawe jakie dokładnie są wymagania

Super

Ogólnie to chyba nie jest jakąś tajemnicą, że potrzebują księgowych

@Super

Ale ja się pytam jaka tam jest atmosfera. Pracowałam już w SSC/BPO w Gdańsku i dwóch firmach i mimo że kasa była oki to atmosfera w ksuęgowości była nie do zniesienia właśnie z powodu innych pracowników działu jak Team Leader czy Główni Księgowi. Nie chce się pakować po raz kolejny w taki syf czy bezsensownie wysyłać tam CV...dlatego pytam jaka atmosfera i czemu tak często jest oferta na junior accountanta. Czy to atmosfera tak beznadziejna i ludzie uciekają czy firma się rozrasta?

@Malwina

Nikt nic nie wie na temat działu księgowego? Przecież tam nie ma tylko Air Claim i działu IT..

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
poszukiwacz

Hej. Czy możecie poradzić jak wygląda praca na stanowisku Junior Air Claim Specialist w Gdańsku ? Jaka jest atmosfera w teamie? Jak odnosi sie do pracownikow szef?

gggt

@Malwina w sumie dobrze ze pyasz bo ja tam uważam ze wlasnie atmsoera w frimie/ w pracy jest na prawde wazna

Malwina

Czy ktoś się orientuje jaka atmosfera panuje w dziale księgowości? Od dłuższego czasu jest tam wolny wakat na stanowisku junior accountant`a. Zastanawiam się czy wysłać tam CV. Problem w tym że to stanowisko często pojawia się w ogłoszeniach jako wolny wakat a związku z tym mam podejrzenia że albo firma się rozwija i potrzebuje nowych księgowych albo atmosfera tam i zarobki są nie do zniesienia.

Maciekakjsjakamznxndmms
@Malwina

Rozwija sie i co jakis czas potrzebują do każdego dziau nowego , ja pracuje w tej firmie pol roku i jestem zachwycony atmosfera place itd super

Super

Wiesz co, ale może jeszcze nie zakończyli procesu rekrutacji?

Mr Q

@mała , miałem identycznie. Rekruterka obiecała wrócić z informację (choćby negatywną). Mało to poważne...

sonik

kamil tak się składa że obecnie jest rekeutacja prowadzona na stanowisko Personal Assistant w Gdańsku, i muszę powiedzieć że w kontekście treści samo ogłoszenie o pracę wygląda atrakcyjnie - mają rzekomo dawać multisporta i jakieś kursy języka angielskiego

mała

Podczas procesu rekrutacyjnego obiecano mi, że się ze mną skontaktują w ciągu tygodnia BEZ WZGLĘDU na wynik rekrutacji. Minęły 2 miesiące - telefonu/maila/smsa : brak. Rekruterka niesłowna.

kamiL_

Zawsze warto, bo akurat może się znajdzie zatrudnienie u nich.

Marcin Wójcik

Zastanawiałem się czy wysłać CV ale po tych opiniach chyba odpuszczę. Widać że nie warto.

gen

atmosfera moze bardziej napieta, tym bardziej,ze firma stale sie rozwiaj ,jest pewnego rodzaju wyscig, każdy chce byc najlepszy i zauważony, każdy chce zarabiac jeszcze wiecej niż ma i każdy chce być zauważony, na ogół to zrozumiale ale to wpływa na złe relacje miedzy pracownikami

smutny

Najwyrażniej mają kogoś na etacie, kto piszę same pozytywy. Więc pozwolę sobie dodać kilka informacji prosto od pracowników. Zmiany - fatalne, nie znaleźli chętnych na zmiany nocne i zmuszają teraz osoby, które wyraźnie podkreślałuy, że takich zmian nie chcą. Nikt nie słucha tylko narzucają, pod przykrywką możliwości wyboru. Haha. Zarobki na poziomie takim jak u innych pracodawców w trójmieście. Jestem w trakcie innych rekrutacji i niczym nie odbiegają od siebie. Atmosfera mocno się pogorszyła. Z początkowo rodzinnej na coraz bardziej korpo. Nie gadaj, nie ruszaj się, nie pisz tak głośno, nie oddychaj, nie pytaj. Ale cóż, znaleźli swoich baranów i teraz czas na chapanie kasy. Generalnie, już nie warto.....

maniek

Widze, że jest teraz oferta pracy u nich na stanowisko jako Junior Air Claim Specialist w Gdańsku i zastnawiam się czy ona jeszcze długo trwa czy nie za bardzo, bo widzę, że jest wstawiona tutaj od 29 czerwca i nie wiem na jak długo czas.

blabla

Hej może ktoś powiedzieć jak wyglądają zarobki w IT ?

gggt

hej hej powiem Wam ze mnie zainteresowala oferta na stanowisko junior accountant w Gdańsku na pewno trzeba tutaj dobrze znac jezyk angielslki bo i cale ogloszenie w tym jest tez napisane..ciekaw ejstem na jakie zarobki tutaj na takim stanowisku mozna liczyc

Airhelperka

Pracuję w AirHelp od ponad roku i jestem więcej, niż zadowolona. Godziny pracy mogłam wybrać, jakie mi pasują, jest też możliwość pracy zdalnej (z domu). Ludzie pracują na full time albo na zmiany albo na nocki albo tylko w weekendy, jak kto woli, nikt do warunków umowy nie zmusza. Zarobki są bardzo dobre, po roku dostałam podwyżkę, a na koniec roku znowu będzie ewaluacja płac. Benefity też są niezłe i planowane są kolejne. Teraz przenieśliśmy się do OBC na Przymorzu, a za rok będziemy pracować w najwyższym budynku (który właśnie się buduje) w tym kompleksie. Szef jest bardzo w porządku, ludzie są super. Czego chcieć więcej?

tgutka

w sumie w ofercie na stanowisko office assistant napisali że to będzie "Full time job" więc przynajmniej są szczerzy i uczciwi w tym temacie. ja wiem że jednak sobie dam rade bo sa wysokien wymagania związane z językiem angielskim a ja go znam perfekcyjnie

Zostaw merytoryczną opinię o AirHelp Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w AirHelp Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AirHelp Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AirHelp Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AirHelp Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AirHelp Poland Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AirHelp Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 195 ocen.

AirHelp Poland Sp. z o.o.