Opinie o Decathlon w Gliwice Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Decathlon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Decathlon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decathlon w Gliwice Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7

zzz

Czy firma potrzebuje może pracowników?

Witam Czy pracuje ktoś w Decathlon CAR w Łodzi? Jakie jest wynagrodzenie na rękę na start?

bang
@Zainteresowany

2400 brutto.

xyz
@bang

teraz jest 2900 brutto

Dobry pracownik zawsze sobie poradzi. Gorzej z osobami, które wolą biadolić na forum a do pracy maja dwie lewe rączki.

A pracowałem tam niestety

Szkoda gadać, pracowałem ponad rok i wszystko było ok póki nie wymieniono połowy kierowników na tych z olx. Mają dział przez miesiąc i już są "na". A jak ich zapytasz o coś np. Sort to lecą po jakiegoś pracownika, który to umie. Teksty typu "nie ucz mnie jak być kierownikiem" albo "jestem kierownikiem wiem co robię" od osoby która 4 miesiące ma swój dział to norma. I jeszcze ten ich treser, od którego biorą swoje mądrości, łatwo poznać trochę jak trener pokemonów.

Magazynier

Pierwsza rozmowa przez telefon, pytanie czy dalej jestem zainteresowana. Druga rozmowa już na magazynie. Na dzień dobry usłyszałam, że u nich wszyscy mówią do siebie na ty i czy my też tak możemy. To dla mnie na plus, bo przynajmniej była trochę luźniejsza atmosfera.

Gdzie się widzisz za 5 lat? Wady i zalety? Czego oczekujesz od pracodawcy? Czy jestem dostępna w weekendy?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Deca(nie)love

Jeszcze zapomniałam, że za pracę w weekend nie dostaje się dodatkowych pieniędzy. Jest to liczone jak zwykła dniówka, w zamian za to przypada niby dzień wolny w tygodniu. W połączeniu z 'elastycznym grafikiem' wyglądało to tak, że pracowało się np. poniedziałek i wtorek na rano, środa na popo, czwartek 9-17, piątek na rano, cały weekend popo, poniedziałek na 12-20, wtorek wolny i znowu do pracy. Nie raz było tak, że te wolne w ramach weekendu przypadało np na koniec miesiąca - 5 dni po rząd wolnego. Na dłuższą metę było to strasznie męczące.

Były misjonarz
@Deca(nie)love

Dokładnie takie ciekawe elastyczne grafiki w tej cudownej niebieskiej firmie.

Jacek

Kierownik Sektora Logistycznego - ktoś coś może powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Jakie są zarobki i możliwości rozwoju? Jak jest atmosfera pracy w Łódzkim magazynie?

@Jacek

odradzam prace w Decathlonie !!!

Weronika

Zainteresowani pracą w Decathlon? Na stronie firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia: http://recruitment.decathlon.com/candidate/index.jsp?country=PL&from=RETAIL&to=opportunities&job=All&brand=decathlon#~%2Fcandidate%2Fcandidate%2FshowCandidateOpportunityListV2.do_0 Będziecie aplikować? Na które ze stanowisk?

@Weronika

Weronika widzę że Ci już wyprano mózg w Decathlonie :) lepiej poszukać lepszej pracy, Decathlon to dno !

soso

Jeśli chodzi o sklep: - możliwość kreowania biznesu; - odpowiedzialność od a do z za powierzony sektor; - pracownik 2100brutoo; - kierownik 3150brutto; - pracujesz z dziećmi, wysoka rotacja; - grafik pracownicy układają sobie sami; - kolesiostwo wśród kierownictwa; - osoby które nie potrafią się wysłowić są kierownikami; - każdy bawi się w coaching zamiast managment. praca świetna dla studentów, albo (usunięte przez administratora) co mają dobrze zarabiających facetów.

To wszystko prawda, co piszą. Pseudo dyrektorka myśli, że może traktować ludzi jak śmieci bez własnego zdania, a jak nie mowisz NIEBIESKIM Językiem to jesteś przegrany. Kierownicy to banda nastolatków w większości bez żadnego doświadczenia w zarządzaniu ludzmi. A zarządzanie ludźmi w tym magazynie sprowadza się do prania mózgu. Podwyżki to śmiech na sali, 50 zl brutto za dodatkowe projekty czy MISJE... nowi na start mają tyle samo co doswiadczony pracownik. Rotacja tak jak na dworcu pkp, dziś ktoś jest, jutro go nie ma... bez żadnej informacji!!! Mówią o rozwoju a o awansie wewnętrznym można pomarzyć, chyba że wchodzisz w tyłek jak niektórzy z kadry kierowniczej. Tutaj to czlowiek czlowiekowi wilkiem i sprzedałby za awans. Zenada.

Weronika

@Deca(nie)love czyli jak rozumiem - nadal pracujesz w Decathlonie? A znasz w firmie kogoś, komu udało się awansować na stanowisko kierownicze? To faktycznie może być czynnik lekko demotywujący, jednak pozostałe warunki zatrudnienia wydają się być całkiem w porządku. Czy potem można spodziewać się jeszcze podwyżek?

Deca(nie)love

Pracowałam w Decathlonie na magazynie ponad rok. W pełni się zgadzam z tym co napisała Hihi. Na rozmowie o prace nie było nic na temat testów sprawdzających wiedzę. Co do tej pracy można na prawdę dużo powiedzieć. Są plusy i minusy. Minusy: - rotacja kierowników tak duża, że co miesiąc zatrudniają kogoś nowego. To samo z pracownikami. Nie ma szans, żeby kierownikiem został ktoś z magazynierów. Wolą zatrudnić kierowników tzn "z olx'a", którzy maja po 21 lat i nic nie wiedzą o zarządzaniu ludźmi, ba, po kilku miesiącach szkolenia uważają, się za masterów a nie potrafią wykonywać podstawowych procesów magazynowych. Często latają na szkolenia do magazynierów. Dla mnie to trochę chore, bo były osoby które miały ogromną wiedzę a niestety nie były awansowane na kierowników. - dostanie umowę na stałe praktycznie graniczy z cudem, chociaż mi się udało. Najpierw dają 3 umowy po 3 miesiące, 4 jest już na stałe. Przed umową na stałe odbywa się rozmowa z dyrektorką. Trwa on średnio 15-30 minut. W trakcie tej rozmowy wydaje się, że wszystko jest ok. Pani Kamila się uśmiecha i normalnie z Tobą rozmawia ale nie powie Ci w twarz co o Tobie uważa. O wszystkim dowiesz się od swojego kierownika. Okaże się, że nie nadajesz się na stałe bo przykładowo nie masz w sobie witalności (???), albo nie masz przywiązania do firmy. Ogólnie powody są komiczne, nie liczy się to jak pracowałeś przez ostatnie 9 miesięcy. Ocenianym się jest przez pryzmat 15 minut z dyrektorką. Twierdze, że to mega krzywdzące, bo świadczy o tym, że nie warto się starać, wystarczy skakać na krześle podczas rozmowy (by pokazać witalność). - niby elastyczny grafik, ale nie do końca. Przymus pracy w co najmniej dwa weekendy. Nie ma co liczyć na uczciwy grafik, bywało tak że niektóre osoby miały praktycznie cały czas na rano a inne cały czas na popo. Wprowadzili międzyzmiany, np 9-17, 12-20. Mają bzika na tym punkcie, a tak na prawdę nie ma co robić i ludzie szukają sobie zajęcia. Jak powie się kierownikowi, ze to nieuczciwe to padnie odpowiedz: "nie mów mi co jest nieuczciwe", albo "nie ucz mnie jak być kierownikiem", - firma ma swoje wartości, wśród nich szczerość. Nie warto być szczerym, bo długo się nie popracuje. Chcesz być szczerym, powiesz kierownikowi co uważasz o jakieś sytuacji usłyszysz, to co w poprzednim przykładzie. - praca w weekendy, święta, Wigilia, sylwester. Ciężko o wolne na jakieś długie weekendy. - jeżeli coś jest nie tak, na wszystko pada odpowiedź: "nie taka jest polityka firmy". Nie potrafią podać sensownych argumentów, tylko chcą mydlić oczy jednym zdaniem. Niestety pracownikom to nie wystarcza, głupi nie są. I tak w tym roku Decathlon sobie zapewnił, że po wakacjach zwolniło się bardzo dużo doświadczonych pracowników, tylko przez głupotę zarządu, bo nie dały wszystkim podwyżek. Wyraźnie zostali pracownicy podzieleni na tych lepszych i gorszych. Plus tej sytuacji taki, że firma przejrzała na oczy i dali spore podwyżki. Plusy: - teraz była podwyżka, na start dają 2700 zł brutto, - ogólnie fajna atmosfera, idzie pogadać z ludźmi między alejkami, - od tego roku kładą duży nacisk na sport wśród pracowników, więc organizowane są różne turnieje czy zajęcia sportowe, np fitness na trampolinach, tzn collectivy, czy imprezy integracyjne działowe (4 do roku). - praca na prawdę łatwa, chociaż bywają cięższe momenty. W ostatnich miesiącach mojej pracy raczej nie było spiny i można było się obijać. Podsumowując: praca na prawdę fajna, tylko złe traktowanie ludzi. Ciężko o awans, mimo że cały czas podkreślają o takiej możliwości. Z grafikiem też lekka bujda.

Weronika

@MobbingDecathlon, jako moderator tego forum dopytuję bo możliwości sprawdzenia nie posiadam. Rozumiem, że coś w Decathlonie Cię mocno zdenerwowało ale to nie jest powód do takiego obrażania firmy. Czy mógłbyś wytłumaczyć co dokładnie Ci nie odpowiada? Te posty czyta wielu użytkowników, którzy chcieliby poznać uzasadnienie.

Weronika

@hihi każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania na temat firmy. Tylko czy zasady, które przedstawiłeś, takie jak, testy sprawdzające wiedzę, nie były od początku na rozmowie rekrutacyjnej przedstawiane? Wiele firm stosuje takie rozwiązania, żeby podwyższyć poziom pracy pracowników więc tutaj też znajduje to swoje potwierdzenie. Co do kierowników to awans jest tutaj możliwy wewnętrznie czy również zewnętrznie? Z czego wynika brak wiedzy kierowników?

Hihi

Podsumowując moją 10 miesięczną przygodę z decathlonem to: *zaczynałam za czasow Amajii i było spoko, wróciła pseudo Pani Dyrektor i wszysyko sie rozsypało. Pani (pseudo) dyrektor udaje, że na wszystkim się zna, a niestety tak nie jest. Można powiedzieć, że napastuje pracowników, robi sobie testy wiedzy. Raz podpadniesz i jesteś przegrany. Żałosne jest to, że osoba, która myśli, że będąc na tak wysokim stanowisku może sobie na tyle poznawać. Mówią o wzajemnym szacunku, a dyrektorka przykładem nie świeci. * Kierownicy to bezmózgi. Małolaty, które nie wiedzą zbyt wiele, szukają pomocy u pracowników, którzy nie mają za zadanie KIEROWNICZYĆ, że tak to sobie nazwę. Zacznijcie myśleć. * Pary typu kierownik - magazynier raczej nie powinny być dopuszczalne. Faworyzowanie ludzi, którzy nic nie robią. * Konfidenci wśród magazynierow - nie zapomnijmy, że pomimo tego iż niektórzy liczą na rozwój w tej firmie - to niestety nic z tego nie będzie, ewentualnie 50 zł brutto podwyżki jak Pani Dyrektor zrobi middle efa, bądź efa. * polityka firmy to dno. Tak na prawdę elastyczny grafik to kłamstwo chyba, ze bedziesz się kłócić + 85% twoich zmian to popo. * Wprowadzili obowiązkowe między zmiany mimo, że przyjmujesz się na 6-14, 14-22 to dużo będziesz robić na 9-17, 12-20 itd. Uwaga, uwaga czas na plusy: *możesz tutaj poznać na prawd (usunięte przez administratora) ludzi, ale wszyscy uciekają najszybciej po miesiącu ???? *premie są spoko, gdy jest 14% zarobisz dwa na rękę ????

marion169

czy ktoś ma może informacje co w praktyce należy do obowiązków pracownika sektoru obsługi klienta? oprócz wystawiania faktur, odbierania reklamacji i zwrotów? i jaka jest stawka na tym stanowisku?

......

Hmmm,i co tam słychać w Decathlonie?:) Wogóle zauważyłem,że parę twarzy z działu rampa znikło,ale nielubiany przez wszystkich lizuś Seweryn nadal jest:(

Weronika

Wiedzieliście, że "Firma Panattoni Europe, zakończyła budowę nowoczesnego centrum logistycznego dla firmy Decathlon, międzynarodowego producenta i dystrybutora odzieży oraz sprzętu sportowego? Inwestycja o powierzchni 32 000 mkw. powstała w Łodzi i jest drugim magazynem centralnym firmy w Polsce." Więcej informacji w tym temacie znajdziecie pod linkiem: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/siec-decathlon-ma-drugie-centrum-logistyczne-w-pol,39410

Empiryczny Sofokles

Jak kogo (usunięte przez administratora) boli i jedyne co w życiu osiągnął to orgazm po waleniu konia przy nędznym pornosie to będzie narzekał nawet jak mu zapłacą za sranie na złotym klozecie.

Jb

Ogólnie jak ktoś z Łodzi to czyta i będzie wyjeżdżał nie polecam serdecznie. Jedna wielka masakra przekonacie się przyjeżdżając tu.

Laki

A Salasa dalej tam robi ?? chyba się zatrudnie tam ponownie żeby młynu narobić :D:D.To były czasy jak szło pół magazynu wynieść z 86:D.

Zostaw merytoryczną opinię o Decathlon - Gliwice

• Jak się pracuje w Decathlon?

Zobacz opinie na temat firmy Decathlon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decathlon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decathlon?

Kandydaci do pracy w Decathlon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decathlon