Opinie o Decathlon w Gliwice Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Decathlon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Decathlon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decathlon w Gliwice Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7

Wraz z otwarciem nowego magazynu Decathlon zatrudni 200 nowych pracowników Jupiiii :), co z tego, że za 1400 zł/m a po nowym roku wypad

Ma ktoś może numer na magazyn ?

amy

To co tutaj ludzie pisza jest prawdą!! Osoby, które pracują z agencji zewnętrznych dostają używane buty oraz brudne kamizelki. Ludzie są traktowani jak śmieci bo w taki sposób tam traktuje się ludzi. Wszystkim zamydla się oczy, że aby zostać kierownikiem trzeba mieć ukończone studia, dyplom itp po czym kierownikami zostaja osoby, które nawet nie potrafią skończyć studiów a dyrektorami ludzie bez studiów. Błagam!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

stary pracownik

Witam starych znajomych i tych, których już nie zdążyło się poznać heheh Jak widzę nic się nie zmieniło... Są ludzie, którzy pracują i są normalni i są belzebuby, które nie dość, że nie pracują, to w dodatku chcą za to kasę... Makabra!!! Tu się nigdy nic nie zmieni na tym Forum... Zamiast powymieniać miło zdania i zmienić coś na lepsze, to tylko narzekania, narzekania, narzekania i Wyzwiska... Człowiek człowiekowi wilkiem... A jeśli już /nieważne jakim sposobem/ komuś coś sie uda i awansuje, to człowiek zje go żywcem... Poracha... Nie podoba się to się zwolnijcie... Ja już nie pracuję, a jakoś mimo, iż różne czasy bywały nic przeciwko tej firmie się nie ma... Bo firma jak firma pracować trzeba... A jak ktoś ma szersze ambicje, to popracuje i postudiuje i idzie dalej... Nikt tam na zawsze i na siłę nie trzyma... A obowiązki leżące w zakresie obowiązków należy wykonywać rzetelnie i odpowiedzialnie, a jak ktoś tego nie rozumie niech sobie zajrzy do umowy... A jak płaca dla Was za mała... No cóż, w Polsce tak bywa... Dużo osób zarabia gorzej i jakoś nie narzekają.... To już nie do firmy o stawki , tylko gdzie indziej...Pozdrawiam Starych znajomych i życzę miłej pracy...

Magazynier

Pierwsza rozmowa przez telefon, pytanie czy dalej jestem zainteresowana. Druga rozmowa już na magazynie. Na dzień dobry usłyszałam, że u nich wszyscy mówią do siebie na ty i czy my też tak możemy. To dla mnie na plus, bo przynajmniej była trochę luźniejsza atmosfera.

Gdzie się widzisz za 5 lat? Wady i zalety? Czego oczekujesz od pracodawcy? Czy jestem dostępna w weekendy?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Magazynierr

anonim - 2012-06-30 18:34:10 praca dobra dla konfidentów. Lubiących lizać komuś (usunięte przez administratora)Jeśli dla Ciebie wykonywanie zadań leżących w Twoich obowiązkach jest lizaniem (usunięte przez administratora) to powodzenia w przyszłej karierze zawodowej.

Magazynierr

Witam. Pracuje obecnie na magazynie i nie mogę się zgodzić z większością wypowiedzi... Nadgodziny robi się jak się chce, jeśli nie wystarczy zgłosić kierownikowi i po sprawie. Atmosfera w pracy jest obłędna, nie ma zbędnych barier językowych (per \"pan\" czy \"pani\") miedzy zwykłym magazynierem, a kierownikiem czy dyrektorem, zespól jest młody i otwarty na nowe znajomości. Kiero są jacy są, robią swoje, czyli pilnują żeby zamówienia były zrobione na czas. Michał P. może nie zawsze postępuje właściwie ale jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, potrafi ogarnąć cały ten motłoch i bandę głąbów, którym nie chce się robić i potrafią jedynie wylewać swoje żale na forum. Praca w Decathlonie dla was za ciężka? To może idźcie na bezrobocie, pobierajcie zasiłek to może przy tym się wielce nie zmęczycie. A jeśli chodzi o prace na magazynie to serdecznie polecam. Może czasem jest monotonnie i nudno ale poza tym praca godna polecenia, szczególnie osobom studiującym - grafiki dopasowują do potrzeb studenta bez żadnych przeszkód. Pozdrawiam normalnych.

Jedrek

Kobieto,czego Ty się nawąchałaś?Jakie jest zadowolenie z pracy w Dekathlonie,to należy podsłuchać rozmów pracowników w sklepie.Żadnej stabilności pracy.Zacznę od początku.Na kilkakrotnie złożone CV odpowiedziano kilka razy,obiecując rozmowę kwalifikacyjną i pracę.Jedynie raz dotrzymali słowa i zostalem zatrudniony.Ekipa magazynierów fajna.Młodzi, studiujący i potrzebujący pieniedzy na naukę.Był to okres przedświąteczny,więc pracy sporo.Oczywiście praca na okres 3 miesięcy z obiecanką (pewnością) na przedłużenie.Niestety,pracodawcy z góry wiedzieli,że potrzebują ludzi do pracy na okres przedświąteczny i tym samym oszukiwali ludzi nie dając im szansy na wcześniejsze szukanie innej pracy.Bałagan w organizacji pracy olbrzymi.Brak rozeznania powodował,że wyznaczano kilka osób do działu w którym nie było pracy,a dwie do pakowania dużych ilości towarów.Nadgodziny nocne to była normalka,bo TIR stał już przy rampie.Niskie zarobki przy znacznych podwyżkach kosztów dojazdu,niestabilny czas pracy,niekompetencja i arogancja kierownictwa plus niepewność zatrudnienia stawia Dekathlon jako bardzo kiepskiego pracodawcę.

Kumpel z Fuchy ;]

Siemanko a mam pytanie do was nie wiecie może na jaki adres email albo numer telefonu czy jakis inny rodzaj kontaktu by zlożyc tam CV na prace jesli chodzi na pół etatu ? będę wdzięczny jak ktoś odpowie poważnie z góry dzięki i pozdrawiam

Do mnie dzisiaj dzwonili z manpowera i proponuja prace tam. Pracowalem juz w decathlonie od grudnia do czerwca 2010r. na dziale tranzyt i rampa. Po przeczytaniu tego wszystkiego stwierdzam że zmienilo sie tam wiele. Za mojej kadencji bylo tam naprawde spoko ale zaryzykuje i wroce na stare "śmieci". Wróce tam to sie dowiem w realu jak naprawde zmienilo sie to wszystko przez 2 lata.

lepiej sie nie ujawniac

do poprzedniego , masz racje padaka jak cholera , dobrze ze teraz zimno to jeszcze sezon i nie zwalniaja ale powiem dyrektor to porazka, chcialam sie przeniesc do sklepu w gliwicach i poszlam do niego z zapytaniem a ten jak zaczal mi nadawac na dyrektora ze sklepu ze ten taki i owaki i bede miala gorzej niz w magazynie. co za koles tak obgadywac swojego chyba kolege a jak sie ten nasz dyrektor usmiecha i przymila jak przyjedzie xawier och szkoda ze tego nie nagralam to na youtube byla bym najlepsza z filmikiem. odradzam prace w magazynie a w sklepie tez mam zamknieta droge trzeba szukac cos nowego dobrze ze otwiera sie europa centralna takze do wakacji a potem jakas nowa robota

Frajer

zarzadzający nie ma pojęcia o tym co robi, kierownicy sie sami zwalniaja, ogólnie padaka!

Łukasz

Witam. Chciałbym zapytać rekrutację, chciałbym tam popracować od stycznia, i teraz takie pytanie, Kiedy najlepiej złożyć Cv, tak aby mnie przyjeli odrazu?. Jeszcze dochodzi sprawa z Wykształceniem, bo na chwilę obecną mam 1 kl. Technikum, chę kontynuować nauke, lecz od września, zatem na chwilę obęcną mam wykształcenie Podstawowe. Chciałbym również się dowiedzieć jak wygląda sprawa z zarobkami, ile można dostać na rękę.? Pozdrawiam. Łukasz.

praca ok - pracując trzeba mieć (usunięte przez administratora)na kiero i stałych wyjadaczy

alojz

podobno pracownicy z działów awansowali na kierowników? czy to prawda? to z jakich działów były to osoby?

decathlon jak ktoś już napisał to firma po(usunięte przez administratora) ((usunięte przez administratora)) to największa szuja i kłamca jakiego spotkałem. Lubi jak mu się (usunięte przez administratora). A co do pracy ostatnio zatrudnili 200 (dwieście) !! osób bo była większa dostawa, zgadnijcie co się stało z tymi osobami jak już sobie z tym poradzili ? Tak wszystkich zwolni...

Jan/Maria

otóż niektórzy potrafią w tej pracy wytrzymać więcej niż miesiąc Poznałam wielu pracowników "na miesiąc" i raczej to oni zaliczali się do leniwych więc powinna im ta praca pasować Można krytykować pracę. Nazywać byłych kolegów z pracy idiotami i leniami to już inna sprawa i świadczy o ilorazie inteligencji autora

Szczęśliwsza

Droga 'szczęśliwa', właśnie tylko miesiąc wytrzymałam. Praca jest nudna, monotonna i nierozwijająca. Gdy nie ma kompletowania zamówień to opiera się głównie na sprzątaniu magazynu (wrzucanie kartonów do niszczarki, itp). Ale za to nie trzeba się zbytnio spieszyć, więc jest to praca dla leniwych. W szatniach roi się od złodziei, którzy są na tyle bezczelni, że oprócz wartościowych rzeczy potrafią ukraść na przykład bułkę z serem. Jeśli chodzi o zatrudnienie, to jest olbrzymia rotacja pracowników, co skutkuje tym, że nowi dostają używane buty. Co prawda na recepcji można poprosić o środek dezynfekujący, ale niesmak pozostaje. Pracowników z firm zewnętrznych traktuje się znacznie gorzej niż innych pracowników, nie wspominając o niższych zarobkach (ale takie są uroki pracy tymczasowej przez agencje). Na temat kierownictwa nie będę się wypowiadać, ponieważ starałam się mieć z nimi jak najmniej do czynienia i moja opinia byłaby prawdopodobnie zbyt subiektywna. Podsumowując - magazyn Decathlonu to dobre miejsce na pierwszą pracę lub chwilowe dorabianie. Na stałe nie polecam.

szczesliwa

praca dla kapusi z wykształceniem podstawowym, jesli studiujesz i masz dosc wysoki iloraz inteligencji- wytrzymasz moze miesiac :) wszyscy obroncy pewnie nawet nie marza o studiach bo decathlon to spelnienie ich marzen, pozdro

Ja podjęłam pracę w magazynie żeby sobie do studiów dorobić. Pracuję już trochę i muszę przyznać że są plusy i minusy pracy na magazynie. Ostatnio kolejne dwie osoby z załogi zostały awansowane na kierowników. Nieudacznicy życiowi niech sobie narzekają i niech dalej czekają na wygraną w totka. Oczywiście, że chciałabym zarabiać więcej ale ja akurat jestem zadowolona ze swojej pracy i liczę na rozwój w tej firmie. Oczywiście ktoś pewnie odpisze: \"co ty (usunięte przez administratora)piszesz\" ...no ale niestety w społeczeństwie zawsze znajdzie się jakiś głąb Teraz dają 1500 zł w akcjach za zainwestowanie 100 zł i są ludzie którzy tego nie chcą!!! Gratulacje i życzę by ślepy los prowadził Was przez życie, bo tylko tak do czegoś ludzie dojdziecie a nie dzięki ciężkiej pracy i mądrym wyborom. Czekam na błyskotliwą ripostę

Zostaw merytoryczną opinię o Decathlon - Gliwice

• Jak się pracuje w Decathlon?

Zobacz opinie na temat firmy Decathlon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decathlon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decathlon?

Kandydaci do pracy w Decathlon napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decathlon