MWM Sp. z o.o.

Opinie o MWM Sp. z o.o.

MWM Sp. z o.o.
pracodawca
@Stefan 18.10.2017 05:09
Nie zastanawia was czemu tyle opini usunął administrator ? Jakie to musiały być opinie na pewno same bdb...

Opinie nie dotyczyły naszej firmy. Firm o nazwie MWM jest w kraju kilkanaście.

Natalia

Obecnie pojawiła się oferta pracy w Gliwicach na stanowisku montera instalacji elektrycznych. Pracodawca wspomina o gotowośco do kilkudniowych wyjazdów. Jak to wygląda w praktyce? Jak często zdarzają się takie wyjazdy? Czy pracodawca zapewnia nocleg i inne kwestie związane z podróżą? Dla osób zainteresowanych ofertą będą to przydatne informacje, które pozwolą lepiej poznać specyfikę stanowiska.

moer

jak rozumiem mówimy tutaj o firmie która swoją centralę ma w Brzesku, warto było już może na poczatku ten detal doprecyzować żeby nie było wątpliwości

Nie szukamy spedytorów - nie jesteśmy firmą transportową - to nie jest profil MWM CARS

krzys99

NIE ZAJMUJEMY SIĘ TRANSPORTEM to jest profil firmy MWM a nie MWM CARS Proszę czytać ze zrozumieniem.

Admin

To nie ta firma MWM. Nie zajmujemy się spawaniem.

marysia90

z tego co wiem są jednym z największych w kraju dostawców systemów monitoringowych a więc to znaczy że ich profil pokrywa się z moimi zainteresowaniami i doświadczeniem. tylko wiem jaka to jest trudna i wymagająca branża więc wybaczcie muszę zapytać, jakie oni dokładnie mają wymagania wobec nowych pracowników?

bubu

Mieszko

stefan22

LEXUS

Pracuje już tam parę lat i coś wam powiem, firma jest super ciekawa i nie monotonna praca..(usunięte przez administratora)

romerkZZ

Może ktoś wie jak się załapać do pracy w MWM ?

janek55

Janek55

pop

praca stresująca, niskie zarobki

Zostaw opinię o MWM Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MWM Sp. z o.o.