Opinie o Innogy Fotowoltaika (E.On Foton Sp. Z O.O.) w Warszawa

E.ON Foton to doświadczona i innowacyjna firma, która oferuje kompleksową usługę doradztwa, projektowania i profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy dostęp do ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym będą Państwo w stanie cieszyć się niezależnością energetyczną, a także niższymi rachunkami za prąd. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i cały czas poszerzamy ofertę produktów dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniamy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy zasoby umożliwiające utrzymanie standardów dających naszym Klientom wsparcie oraz gwarantującym bezpieczeństwo na każdy etapie realizacji i użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Nasza firma fotowoltaiczna jest jej częścią. Jesteśmy zaufanym partnerem. Nasz zespół to doświadczeni projektanci, monterzy oraz osoby z uprawnieniami wymaganymi do montażu instalacji fotowoltaicznych. Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii „Instalacje fotowoltaiczne”. Ponadto jako jedyna firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych otrzymaliśmy Srebrny Laur Konsumenta 2021. Dzięki swojemu odpowiedzialnemu wyborowi, wspomożemy również proces ograniczania emisji CO2 do atmosfery, który jest kluczowy dla stanu naszej planety. Warto podkreślić, iż oferta naszej firmy fotowoltaicznej jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Do tej pory udało nam się zamontować setki tysięcy modułów fotowoltaicznych na terenie Polski, a wśród naszych Klientów znalazły się małe, średnie i duże firmy, gospodarstwa rolnicze, a także osoby prywatne. Zaufaj liderowi branży fotowoltaicznej w Polsce!

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.ON Foton Sp. z o.o. w Warszawa

Marcin Kowalski

Witam, uczciwie przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy, od prawie roku żyjemy w stresie gdyż zainwestowaliśmy dużo pieniędzy a to co otrzymaliśmy w zamian to właśnie tylko stres i nerwy. Nie będę się rozpisywał, efekt jest taki że nic nie działa tak jak powinno, w tej chwili jest koniec października i pompa nie działa, muszę kupować ROPĘ bo inaczej zamarzniemy. Infolinia nas zbywa od ROKU, przez ten czas pojawił się pan który oczywiście przyjął i potwierdził nasze uwagi i na tym się skończyło. Mamy już dosyć, bierzemy rzeczoznawcę i kierujemy sprawę do sądu. Drodzy Państwo, przestrzegam przed korzystaniem z usług tej pseudo firmy, uważam że każda inna zrobi to lepiej, więc dobrze się zastanówcie.

@Marcin Kowalski

w celu weryfikacji zgłoszenia, prosimy o przesłanie jego treści, wraz z danymi Inwestora, na adres info@eonfoton.pl

Julia

Umowa podpisana 02.06.2022 r.. Pompa nie zamontowana do dziś . Kasa została wpłacona jeszcze w czerwcu. NIE POLECAM !!!

Niezadowolony klient

W 2019 roku firma Foton Technik założył u mnie instalację fotowoltaiczną. Instalacja produkuje co roku o 20% mniej energii niż założono w projekcie. Po corocznym zgłaszaniu problemu do firmy otrzymuję maila z informacją, że wg. ich analizy wszystko jest OK. Nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć na jakich danych opiera się ich analiza. Dodatkowo od trzech lat próbuje otrzymać od firmy pisemną gwarancję oraz warunki gwarancji na instalację. Niestety bez skutku. Ostrzegam wszystkich. Jest to firma niepoważna z rodziny firm ,, krzak". Myśle, że na rynku jest wiele lepszych firm, które wykonują podobne usługi.

PIt

Mialem zamiar zakupic PC ,ale nie wyszlo (propozycja Panow byla 19 KW ) OZE 9KW . reszte sami sobie dopowiedzcie . Pan byl bardziej zainteresowany moja zona niz wytlumaczeniem dlaczego taka duza PC. Na moje zapytanie odpowiedzial cyt " TO JEST INNE CIEPLO" , a dodam iz stan pzed termomodernizacja 19 KW Zebiec elogroszek dom 194 mk zuzycie 5,5 Tony.Choc prezentacja bardzo profesjonalna , to pompy o ponad 100% przewymiarowanej nie kupilem . Ludzie pilnujcie sie bo to wasze pieniadze .Pozdrawiam Piotr Dolnoslaskie . Ps. ale z zona mielismy ubaw .

Przemysław G
@PIt

Dobrze Ci dobrał pompę, jak stary dom to mniejsza by nie ogarnęła przy większych mrozach. Oszczędzaj na siłę polaczku a potem płacz, że złe firmy Cię oszukały jak dupka zimą zmarznie.

Marek Techniczny
@PIt

Pompa 19 Dobrana poprawnie. 9 kw do 200m2 - zdecydowanie za mało. Tutaj jest błąd.

Przedstawiciel Handlowy

Pomijając to, że nie mogę znaleźć ogłoszenia tej firmy, a niby do niej aplikowałam Doszłam do 3-go etapu rekrutacji. Pierwszy to typowo rozmowa z działem HR nic specjalnego. Drugi to u mnie spotkanie online, przebiegło ono ciekawie, dużo pytań czemu akurat taka praca itp. Cyrk zaczął się dopiero w trzecim etapie, gdy ja i dwie inne osoby przybyły do firmy w Katowicach na ul. Mariackiej. Na osoby, które miały nam pokazać jak wygląda praca, czekaliśmy pół godziny! Potem każdy z nas dostał osobę kompetentną aby pokazać nam jak wygląda ta praca, gdy wyszliśmy z budynku Pan B, który miał mi pokazać z czym to się je powiedział mi, że z miejsca mi dziękuje, ponieważ nie jestem ubrana BIZNESOWO (cokolwiek to znaczy) i nie weźmie mnie na spotkanie z klientem. Byłam w szoku, ponieważ było to zmarnowanie mojego czasu i jeśli przeszkadzał im mój ubiór, mogli mi dać znać po prostu wcześniej. Oczywiście potem zadzwoniłam do Pani z rekrutacji, po opowiedzeniu całej historii otrzymałam tylko krótkie " Dziękuję za informację, do usłyszenia"... Też pragnę zaznaczyć, że w informacji sms, którą dostałam dzień przed nie miałam informacji o dress code, była tylko informacja o ubiorze odpowiednim do pogody. Nie polecam nikomu tej firmy, do teraz nie wiem, gdzie bym miała pracować, ponieważ podpisują się pod kilkoma innymi nazwami.

Czy miałam do czynienia z tego typu branżą

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Adam Liszcz

Od czerwca czekamy na dostawę i montaż. Zero kontaktu i informacji. Prawdopodobnie to firma "krzak"!!!! Ostrzegam wszystkich - wzięli kase i ... NIC!!!

Damian

Witam. Postanowiłem zamontować fotowoltaikę z firmy e.on. W dniu zakończenia montażu okazało się że włącznik od falownika jest uszkodzony. Po kilku dniach założono mi nowy licznik od prądu. Ale falownik nie działa. Skontaktowałem się z firmą E.on kilkakrotnie w sprawie wymiany lub naprawy falownika. Nikt nie był w stanie powiedzieć mi kiedy awaria zostanie naprawiona. Kazali czekać. Licznik wymieniony a fotowoltaika nie działa. Z każdym dniem ponoszę straty na energii i nie wiem kiedy to zostanie naprawione. Żenada.

Bozena

Miałam mieć ( wg przedstawiciela) montaż do sezonu grzewczego,najpóźniej do 15.10.Nie ma szans. Przedstawiciel mówił. że firma jako jedyna ma w cenie audyt termowizyjny.Kłamstwo....wysłał smsa,że audyt jest opłacony w firmie energero i mam czekać na kontakt tamtej firmy.Okazuje się, że nic takiego nie miało miejsce,nic nie opłacone, audyt nie zlecony.Zaplacilam żal.30 procent,najchętniej wycofałabym się z tej firmy ale jak to zrobić?

Klient 2

Ta firma to kompletna porażka gdzie jest szef. Zostawił Ta firmę młodym ludziom którzy nie zawsze wykazują się wiedzą i profesjonalizmem. Więźcie mi lepiej dopłacić i mieć porządna firmę

Wiesław Zimowicz

Chciałbym serdecznie podziękować i polecić doradcę z województwa warmińsko-mazurskiego. Długa i rzetelna rozmowa, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że przedstawiona oferta jest w moim oczekiwaniu najlepsza. Projekt, montaż i obsługa poinstalacyjna oceniam na wzorowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Foton Technik, a w szczególności doradce. Pozdrawiam Wiesław Zimowicz

Ela
@Wiesław Zimowicz

Ostrzegam jak najdalej od tej firmy. Zainstalowałam poprzez E.ON Foton magazyn energii po bardzo intensywnej namowie przedstawiciela gwarantował 11 tys zł dotacji w ciągu najwyżej 2 do 3 miesięcy. Po 5 miesiącach dowiedziałam się od firmy że dotacja mi się nie należy. Spłacam kredyt kredyt na tą instalacje miał być bez odsetek a po uzyskaniu umowy i harmonogramu rat będę płacić ok 30 procent więcej niż kosztowała instalacja na fakturze

zylu66

Witam był dziś u mnie w Wieluniu ul. Olchowa 1C przedstawiciel waszej Firmy EonFoton przedstawił się jako (usunięte przez administratora), chciałbym potwierdzić czy był to istotnie wasz pracownik. Interesuje mnie to gdyż miałem już dwóch przedstawicieli innych firm w których nie pracowali a tylko się za nich podawali.

@zylu66

@ZYLU66, prosimy o kontakt pod adresem hr@eonfoton.pl, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji

Henryk

Od roku proszę o kontakt Waszego przedstawiciela w celach serwisowych i zbadania kondycji zamontowanych przez Was urządzeń fotowoltaicznych. Zero odzewu. Proszę o reakcję bo mogę o Was źle pomyśleć - a zawsze Was chwaliłem. Dziękuję. Henryk Wons ul . Jankowicka 110 : 44-200 Rybnik tel. +48 602270523

bolek

Firma tragedia, nie potrafia poprawnie zlozyc wniosku do elektrowni o przylaczenie instalacji co opoznilo podlaczenie o 3 miesiace o nerwach i odkrecaniu calej sprawy nie wspomne. Z pompa ciepla rowniez byly problemy a mianowicie z instalatorami kompletnie nie przygotowanymi do pracy i z (usunięte przez administratora) i obrazalskim audytorem ktory mial tego pilnowac. NIE POLECAM

@bolek

@Bolek prosimy o przekazanie szczegółów sprawy, wraz z danymi adresowymi, na adres info@eonfoton.pl

radek
@bolek

a jaki to adytor taki z brda ?

Niezadowolona klientka

W dalszym ciągu nie polecam tej firmy. Są nieprofesjonalni. 17.07.2022r. miałam pożar fotowoltaiki. 19.07.2022r. zgłosiłam to do firmy, w tym samym dniu zjawił się pracownik na audyt. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnej decyzji ani informacji (raportu) co było przyczyną pożaru (chociaż audytor informował nas, że otrzymamy raport w ciągu kilku dni). Próbuję się z nim ciągle skontaktować, nie odbiera telefonu. Kobieta z reklamacji, która zajmuję się moją sprawą - również. Dzwonię na infolinię, tam zostaję zapewniona, że „ktoś" się ze mną skontaktuje, jednak nikt się nie kontaktuje. Już drugi miesiąc nie korzystam z fotowoltaiki, gdzie jest najlepsze słońce, nie mogę naprawić szkód jakie zrobił pożar. Jestem traktowana niepoważnie. Nie wiedziałam, że trafiłam na firmę, która nie dba o swoich klientów. Czuję się zlekceważona. Dzisiaj też żadnej informacji.

radek
@Niezadowolona klientka

witam,moge pomoc znam firme radd79@wp.pl bo to oszosci co dokadnie sie salo?

Jakie godziny pracy obowiązują w E.ON Foton Sp. z o.o.?

BYŁY PRACOWNIK

24 h i tak będzie mało tam się tylko liczy wynik ty jesteś numerkiem do zrobienia wyniku

Jurek

26maja podpisałem umowę z E. ON FOTON na montaż pompy ciepła, montaż miał być w ciągu 5 tygodni a rzeczwiście został zrealizowany prawie po 3 miesiącach. Gdzie kolejne terminy realizacji były przesuwane 3 razy. Ze samego montażu jestem bardzo zadowolony, ekipa bardzo dokładna, montaż profesjonalny. Pompa po uruchomieniu funkcjonuje prawidłowo. Jurek kujawsko-pomorskie.

Natalia

(usunięte przez administratora) omijać z daleka. Zwodzą, biorą kase, a pompy ciepła od maja nie ma.

Niezadowolony
@Natalia

U mnie to samo . A jaką pompę oferowali, 7 czy 11 ?

Niezadowolony

Umowę podpisałem pod koniec Maja. Pompa miała być zamontowana do końca sierpnia. A tu nic . Jest połowa września, zbliża się okres grzewczy , a ja wiedząc , że będę miał pompę ciepła ,nie zaopatrzyłem się w opał . Sama ta sytuacja już naraziła mnie na koszta , bo jeśli mi tej pompy nie zamontują w najbliższym czasie, to będę musiał kupić opał po dużo większej cenie . Ale to firmy przecież nie interesuje . Dostali część pieniędzy i mają cię w (usunięte przez administratora) . Nie polecam !!!

Bożena

Bardzo polecam oddział w Wrocławiu , super chłopaki wszystko załatwili i się nami opiekują , wszystkim życzę takich doradców jak się chłopaki zgodzą to zostawię tutaj namiary na nich

Tola
@Bożena

Mam podobne doświadczenia. Również polecam.

Klient

Proszę uważać na (usunięte przez administratora) które robi pan Stachowian J. przedstawiciel na terenie woj ..lubuskiego . Mydli oczy ,obiecuje gruszki na wierzbie . (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) gonić jak psa . Nie polecam firmy ,jest duży wybór tańszych i solidnych.!!!

W 2017 r dokładnie 28 czerwca mąż podpisał umowę z firmą Innogy na 1 rok,ale z tego ich pisma wyszło że jest to umowa do 2021 . Po tym okresie złożyliśmy rozwiązanie umowy ale takie do tej firmy nie dociera.Następnie otrzymaliśmy aneks do umowy z przedłużeniem do 2024 roku , który to aneks został podpisany nie wiadomo przez kogo ale na pewno nie przez zainteresowanego. Po otrzymaniu tego świstka bo tak trzeba nazwać tę kopię dokumentu wysłaliśmy pismo gdzie żądaliśmy oryginału aneksu ale nikt do tej pory nam go nie przesłał, a firma wysyła nam kwoty obciążające za zerwanie umowy.Nadmienić muszę że mąż zmarł o czym firma została poinformowana za pomocą aktu zgonu.Ale to jednak nie koniec, dalej przychodzą esemesy o zapłatę kary i to na telefon który był podany tylko jako kontaktowy. Jest to firma która nie liczy się z nikim ani z niczym.OMIJAJCIE SZEROKIM KOŁEM TYCH NACIĄGACZY.

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON Foton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON Foton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON Foton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E.ON Foton Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.ON Foton Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 663 ocen.

E.ON Foton Sp. z o.o.