Jak się pracuje w AIUT Sp. z o.o. Gliwice? Zadaj pytanie

Poniżej możesz napisać pytania o to jak się pracuje w AIUT Sp. z o.o. Gliwice, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Sprawdź czy praca w AIUT Sp. z o.o. jest dla Ciebie odpowiednia!

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze pytania nt. pracy w AIUT Sp. z o.o. w Gliwice

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Witam, a o co chodzi ze specjalistą ds. prawnych / prawnikiem. Z ogłoszeń na ich stronie, które śledzę - co 2-3 miesiące wraca oferta pracy. Jest tak źle, że żaden nie chce tam pracować?

Zainteresowany
Inne
 Pytanie

Mam pytanie: czy to prawda, że będąc studentem dostaje się tylko umowę zlecenie? Czy może student studiów zaocznych liczyć na umowę o pracę? No od października przechodzę na studia zaoczne na 4 rok , a chcialbym umowę o pracę .

Kiuto
Pracownik
@Zainteresowany

Jeśli lubisz (usunięte przez administratora) to serdecznie zapraszamy.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w AIUT Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Sebastian
Pracownik
@Pytanie

Tak, można dopisać swoją rodzinę

Sebastian
Pracownik
@Pytanie

Tak

1
Swiezak
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie AIUT znajde prace na umowe zlecenie na miesiąc? Chce sobie coś dorobić w lipcu aby mieć na drugi miesiąc wakacji. Jestem jeszcze uczniem.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa z kierownikiem działu jakości. Zapamiętałam tego pana jako nierozgarniętego, jeśli chodzi o kulturę siedzenia, bo rozwalał się jakby w knajpie siedział. Natomiast w kwestii pyt., nie orientowałam się, w którym momencie zadawał pyt., bo mówił tak jakby mu się nie chciało, a wręcz deprymowal mnie swoim nieprofesjonalnym podejściem. Nie omówił nawet warunków płacowych. Następnie był test rysunku tech., z użyciem suwmiarki manualnej, a po teście, nie skomentował jak mi poszło. (Wychodząc z firmy, byłam rozczarowana i zażenowana). Po kilku dniach dostałam maila z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. PS. Na poniższe pyt. odp, iż poziom rozmowy był słaby.

Pytania

Bez konkretów dotyczących doświadczenia

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(542 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
O nie
Pracownik
 Pytanie

Firma jako pracodawca wymaga dyspozycyjności 24h/7, molestują pracownika nawet w dzień wolny od pracy lub po pracy a dlaczego tak jest? bo jest bałagan, brak organizacji ! Dzisiaj przychodzisz na popołudnie jutro na rano, a wymagana przerwa między zmianami to jedna wielka ściema. Informują cię, że za tydzień jedziesz na delegacje, gdzie potem wyjazd jest przekładany kilka razy, z delegacji tygodniowej robi się 2-3-4 tyg.. A w zamian firma robi cię w kulki, dając górze podwyżki a pracownicy fizyczni dostają wielkiego fu... chociaż brygadzisci to inna inkszość oni nawet delegacyjną dietę mają wyższą, gdzie ty jako robol na słoikach z domu jedziesz, żeby się w 30zł diety zmieścić. A zarobki hmmm w Biedronce i lidlu na start dają obecnie nawet więcej. Smutne to jest gdzie pracownik sklepu zarabia rocznie wiecej wykładając towar niż ty który masz się znać na swojej pracy będąc na zawołanie 24h.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w AIUT Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

N
Były pracownik
@Pytanie

Raczej szybko jeżeli znajdą kogoś odpowiedniego na stanowisko - czyli taka osobę która za słabą wypłatę będzie tyrała za trzech;) Ty bedziesz tyrał a (usunięte przez administratora) kierownika i sam kierownik o 15 do domku i jeszcze pretensje;)

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa AIUT Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kiepa
Pracownik
@Pytanie

Hmm to zależy od działu Ala ja sie osobiście spotkałem ze sporymi różnicami w traktowaniu osób z rodziny kierownika/jego pupili a ludźmi, którzy przeszli normalny proces rekrutacji. Firma nie jest najgorsza, tak jak spora część osób próbuje to przedstawić ale jednak opinia 'najgorszej firmy' na strefie nie bierze się raczej bez przyczyny. Kierownicy (dział telemetria/ IT) niestety oderwani od rzeczywistości. Szkoda czasu na ten skansen.

Krzysztof
 Pytanie

Jakie są pytania, zadania na rozmowie kwalifikacyjnej?

Anonim
@Krzysztof

Zależy do jakiego działu się chcesz zatrudnić.

Krzysztof
@Anonim

Obojętnie.

Jolanta
Inne
@Krzysztof

Ale w AIUT jest dużo działów. Od IT po księgowość. Doprecyzuj to pewnie ktoś pomoże.

Nick
Pracownik
@Krzysztof

To zależy czy jesteś z rodziny kierownika czy nie !

miś
 Pytanie

Ile dostaje na początek elektryk działu produkcji ?

 Pytanie

Witam czy mógł by ktoś się wypowiedzieć na temat stanowiska pracownik utrzymania produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o AIUT Sp. z o.o. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
AIUT Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii