Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

DRWAL

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska operator wózka widłowego: Proszę o jakieś informacje, jak wygląda praca na tym stanowisku? Są nadgodziny? Dzięki i Pozdrawiam

Diana
@DRWAL

Dzień dobry. Praca na stanowisku Kierowcy Wózka jest w trybie 4 brygadowym po 12 godzin, nadgodziny rzadko pojawiają się. Zapraszamy do aplikacji na stronie internetowej nestle.pl lub pracuj.pl. Pozdrawiam

Manio

Witam, Chciałem dowiedzieć się jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu (część elektryczna), jaka stawka wchodzi w grę gdy ma się doświadczenie oraz wykształcenie wyższe ?. No i jak atmosfera panuje na zakładzie? Pozdrawiam

Technik
@Manio

Jak to wygląda? Zapach daje w kość. Pracy nie brak. Rotacja masakra. Nowy chce zarabiać tysiące i najlepiej przeczekać zmianę. Wszędzie woda mięso wilgoć. Na produkcji rotacja wszędzie zmiany i nowe osoby. Jak coś zrąbiesz to jest OPR a jak nie wiesz to nie chętnie pomagają. Wymiany silników w kilka osób szukanie problemów itp. Nie polecam. Za lepsza kasę chłopaki odchodzą tak jak ja.

Grażyna
@Technik

A możesz powiedzieć ile wychodzi zarobkowo na stanowiskach produkcyjnych? Będzie przynajmniej ze 25 zł na rekę? Wynagrodzenie i dużo pracy to jedyny powód rotacji? A jak z atmosferą między pracownikami?

sara

Witam czy są przyjęcia na produkcję? gdzie składać podania ? ile zarobie na początku ?

Sara

Witam. Czy są one nie przyjęcia na produkcję? Oraz ile zarobię na początku na produkcji?

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

cPiotrek

Mam pytanie. Jak to jest z tymi 4 dniami wolnego? Przykładowo zaczynam w poniedziałek o 7, kończe po nocce z czwartku na piątek o 7 rano. Kiedy wracam do pracy? we wtorek na 7 czy we środę na 7?

Wentyl
@cPiotrek

Jak zaczynasz pierwsza dniówkę w poniedziałek to licz się z tym ze 3 dzień wolnego (niedziela) idziesz karnie do pracy :D

cPiotrek
@Wentyl

W sensie jako nadgodziny?

@Wentyl

A wolną niedzielę wcześniej miałeś? :-) Czy już o niej zapomniałeś.

obecny_pracownik
@Wentyl

Zapomniałeś dodać że taka sytuacja ma miejsce raz na 8 tygodni i jest efektem przesunięcia czasu pracy z niedzieli sprzed dwóch tygodni wcześniej (wg prawa pracy nie można pracować 4 niedziele z rzędu)

Xyz
@cPiotrek

Wtorek 7-19

do admina

Czyli pieniędzy na koncie dzisiaj nie będzie.

@do admina

Są, sprawdź jeszcze raz

Gabriela
@do admina

I jak z pieniędzmi? Rzeczywiście są? To było jakieś jednorazowe spóźnienie czy takie sytuacje częściej się zdarzają?

@Gabriela

Nie ma żadnych opóźnień - nigdy! Wypłata ma być do 10-tego i zawsze tak jest. Po prostu często jest 8-mego albo 9-tego i jeśli czasem wpłynie 10-tego (czyli nadal w terminie) jakieś trole robią raban na goworku.

Matt

Cześć, Jestem zainteresowany pracą jako operator linii zautomatyzowanej. Jak wygląda praca na tym stanowisku ? Jaka jest atmosfera w pracy? Jacy są przełożeni? Z góry dzięki za odpowiedź

@Matt

Generalnie warto przyjść i zobaczyć, bo może się spodobać ( można się trochę nauczyć ), a jak nie to się zwolnisz ( chociaż to denerwuje, bo trzeba znowu szkolić ). Ludzie jak to ludzie, zależy gdzie się trafi, ale generalnie na plus.

Kamila

Chciałabym zapytać, jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds jakości

Mati
@Kamila

Praca bardzo ciężka. Ilość obowiązków oraz presji czasu nieadekwatna do pieniędzy, które płacą, ale też do oczekiwań wobec kandydatów. Sama praca mało rozwijająca, może poza mięśniami nóg, bo odległości które trzeba tam dziennie przemierzać oraz ilość schodów, które trzeba pokonywać to jakiś żart. Po angielsku wcale nie trzeba umieć mówić, a wykształcenie wyższe o którym tak piszą też nie jest potrzebne.

@Mati

Czy mógłbyś powiedzieć jakie są zarobki na tym stanowisku? I ile osób pracuje na jednej zmianie?

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Jakości i SAP. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak mniej więcej wygląda praca (czy jest ciężko) i jaka jest obsada na jednej zmianie?

DRWAL

Manipulacja

Może zmieńcie opis tej strony na artykuł sponsorowany. Wszystkie negatywne opinie o firmie zostały pousuwane. Ile wam za to zapłacono? Jak ktoś ma się tu dowiedzieć czegokolwiek o firmie w której chce pracować? Praktyki rodem z TVP Info, propaganda i manipulacja. Jeżeli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w tym molochu to szczerze odradzam, szkoda zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. To typowe polskie korpo z wyścigiem szczurów, osoby zarządzające traktują szeregowych pracowników jak (usunięte przez administratora) bałagan na każdym szczeblu zarządzania, ubrania robocze w których w środku lata można zemdleć bo na halach nie ma żadnej klimatyzacji.

@Manipulacja

Pracuje tu już trochę i jakoś nie mam negatywnych opinii o tej pracy na pewno lepsza od tego (usunięte przez administratora) w CEDO

@Manipulacja

Nie demonizuj. Praca jak praca są plusy i minusy. Pracowałem wcześniej w dwóch firmach i tutaj jest całkiem dobrze. Wiadomo że trzeba pracować bo za nic nikt nie będzie płacić.

Mietek
@Manipulacja

Mi tu jest dobrze . A tobie jeśli aż tak się nie podoba to zmień zakład . Albo miej jaja i podejdź do przełożonego . Powiedz co ci się nie podoba a nie anonimowe skargi na zewnętrznym portalu gdzie nikt z szefostwa tego nie czyta Wg mnie warto tu przyjść Firma stabilna warunki też dobre . Wiadomo że są niedociągnięcia ale nie ma idealnych firm . Patrząc na to gdzie wcześniej pracowałem albo gdzie pracujom znajomi to tu jest całkiem dobrze A te nagatywne opinie są od leni i kąbinatorów którzy nie chcą przacować i dostali po uszach od przełożonego . Kto dobrze pracuje ten jest zadowolony z tej firmy

Slawek
@Mietek

Czy dostal ktos w piątek wyplate na konto

Była
@Manipulacja

Zgadzam się to prawda .Nie polecam i jestem szczęśliwa że nie pracuję w tej firmie.

Joanna
@Była

no najważniejsze to być szczęśliwym... a wiadomo co w końcu było z tymi wypłatami z października, o które tu kiedyś pytał? wpłynęły? aktualnie w razie czego też są na czas?

@Joanna

Wypłaty wpłynęły na czas. Po prostu mają być 10-tego, ale zawsze wpływają 8-mego albo 9-tego. 8 i 9 październik to sobota i niedziela, więc wypłata weszła 10 października, czyli dokładnie tak jak powinna.

Go

Bo o to prawda cała

Manio

Witam, na jaką stawkę można liczyć na stanowisku lider obszaru?

Xyz

Jakie są zarobki na stanowisku operator linii zautomatyzowanej operator produkcji?

@Xyz

Ja wyciągałem bez nadgodzin i pełnej premi 4.300

@Operator linii

O, to nieźle. A nadgodziny są za wyższą stawkę?

@Marta

Są setki za nadgodziny

Nowy?
@Operator linii

Czy na nadgodziny jest zapotrzebowanie czy raczej zdarzają się sporadycznie?

@Xyz

Średnie zarobki operatorów to 4700 netto, ale indywidualne wynagrodzenie zależy od stanowiska i obszaru pracy.

Z nadgodzinami?

@Nowy

Bez nadgodzin .Z nadgodzinami więcej w zależności ile razy pójdziesz na nadgodziny .

@Operator

Średnie zarobki operatorów 4700netto to ok 6500 brutto. Bez nadgodzin? To możliwe?

@Marta

Tak

Mirek
@Zainteresowany

A w ogłoszeniu jest stawka 4400-5600 brutto na operatora maszyn to jak wychodzi tyle netto? I to bez nadgodzin

chyba ty

ha ha 4700 netto chyba w snach. nowy zarobi z3900

Petr
@chyba ty

No i dobrze napisali przecież xD ŚREDNIO. Starszy zarobi 5, a zwykły 4 i średnia wyjdzie 4700

Michal
@chyba ty

Pracuje pół roku miesiąca i jestem zadowolony z pracy. Masz premie frekwencyjna, nocki jeszcze swieto i nadgodziny jak wpadną to wypłata jest moim zdaniem rześka. Za sierpień wyciągnąłem ponad 6000

Mily
@Michal

Czy moze ktos tu rzucic nr tel do kadr hr lub meila

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Co ? Chyba żarty jakieś. Napewno trzeba lat by tyle osiągnąć kosztem zdrowia psychicznego i fizycznego. A firmę znam bardzo dobrze bo pracowałem tam od początku. Nie polecam i nie nabierajcie się na takie fałszywe teksty.

Al

Dzień dobry czy na produkcji są specjalny ubiór i maski też obowiązkowe proszę o komentarze z góry dziękuję

Peter

Proszę o przedział wynagrodzenia technika utrzymania ruchu i czy można być zatrudniony odrazu jako starszy technik

.......

Ile zarabia wozkowy w firmie Purina ? Bez nadgodzin z premia

rafal

bardzo mi zalezy na pracy z powrotem znow chce wyslac kwiarty do hr podajcie jakis ich adres i prosic o przyjecie

Ryszard

Ile zarabia operator linii produkcyjnej netto na rękę?

Pawel

Na jaka pensję moze liczyc kierowca wozka widlowego ? Za caly miesiąc przepracowany z pełna premia oczywiście NETTO.

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.