Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

R

Jak można wysłać CV do Państwa Na stanowisko Pracownik Produkcj

@R

Można aplikować przez stronę Nestle https://www.nestle.pl/jobs/search-jobs?keyword=&country=PL&location=Nowa+Wies+Wroclawska&career_area=All

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czy z czerwcowa wypłatą będą wypłacane wczasy pod gruszą

Wczasy pod gruszą będą wypłacane z wypłata majową - na 10 czerwca

Sandokan
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ponawiam temat transportu z Brzegu Olawa i okolice tak ciężko odpisać ludziom

Segal
@Sandokan

Firma żałuje na transport dla pracowników a chcą mieć ludzi do pracy żałosne to jest.

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czy do urlopu wliczają się lata z krusu

Piotr Nowy wpis
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czy będą dodatki do upałów bo temperatura jest tragiczna

Prawa pracownicze Nowy wpis
@Piotr

Czyli nic się nie zmieniło!

Kandydat

Od jakich przedziałków zaczyna się oferta dla Elektromechaników jakie progi finasowe

Aleksander
@Piotr

Z jakim doświadczeniem? Coś więcej powiedz

@Aleksander

Sam jestem ciekawe jakie są stawki na utrzymaniu ruchu

Ted Nowy wpis

Podobijam pytanie

Piotr Nowy wpis
@Ted

Hallo Purina można prosić przedział widełkowy wynagrodzenia

Mateo

nie traktują ludzi powaznie przyjołem się na inny dział i zmiane po 1 miechu oznajmiono mi że za plecami mnie przeniesiono nia inny dział i zmiane i jak mnie śie zapytali czy coś wiem to nic mi nikt nie mówił ani nie ptyali o zgodę poltyka taka lider kierownik muwi ty masz byc poszłuszni jak powiesz nie to na 2 dzień masz kopa z pracy

@Mateo

Masz rację upał oni w klimie A nas nie szanuja

Xyz

Ale się spokojnie tu zrobiło widać kasa na chłopa od PR na gowork nie poszła na marne złe wiadomości nie są publikowane ....

Mhmm
@Xyz

No jakoś trzeba cenzurować jak materiały na YT obnażające hipokryzję tego zakładu co publikowane nie ?

Mhmm

Bo tak

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kosztów (m/k)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Andrey
Kandydat

Jaka jest stawka na stanowisko technika?

@Andrey

Po zdaniu egzaminów weryfikujących Technik Liniowy otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze 6100 zł + dodatki

Łukasz
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Te 6100 jest na jakiej umowie?

@Łukasz

Na kolejnej umowie o pracę po okresie próbnym.

tynoniewiem
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Zabawne, rok temu zdający technicy otrzymywali pensje na poziomie ~6300 brutto. Czas mija, inflacja szaleje a stawki lecą w dół?

AnonimowyOperator
Kandydat

Witam, Czy jest tu na tym forum jakiś były operator/pracownik z LG ? Jakie są różnice w pracy - zalety i wady jednej, jak i drugiej firmy.

Prawie starszy
@AnonimowyOperator

Ja również chętnie dowiem się więcej w tej kwestii. Czy długo czeka się na ewentualny kontakt ze strony pracodawcy? W tamtym tygodniu wysłalem CV i nie wiem czy jeszcze czekać.

@Prawie starszy

Pracodawca kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, ale jeżeli cv zostało wysłane w ubiegłym tygodniu, to proszę cierpliwie czekać.

@Prawie starszy

Z polecenia nie czekaj wyślij ponownie ale bez polecenia od pracownika purany na 1000 procent zadzwonią tak było z moja córka wyśmiała ich... Nie polecam.!!!

Sandokan
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ludzie do pracy są w Brzegu i Oławie i okolicach dajcie transport.

On
Kandydat

Dzień dobry. Planowany jest transport z Oławy , okolic ?

Polak
@On

Bardzo dobre pytanie też jestem ciekaw ale czy ktoś odpowie to chyba temat tabu sądząc po wcześniejszych postach.

Piotr

Czy zabierają teraz premie za urlop na zadnie

Pracujący
@Piotr

O ile wiem, za jeden dzień L4 i jeden dzień NŻ nie zabierają w danym miesiącu premii. Za NN już tak.

@Piotr

Jeden dzień nie zabierają więcej to tak zabierają

Xyz
Kandydat

Jakie są zarobki na operatorze wózka widłowego?

@Xyz

Pierwsza umowa na okres próbny - 4500 zł brutto + premia frekwencyjna od 400 do 600 zł brutto + dodatek za pracę w porze nocnej. Po okresie próbnym wynagrodzenie miesięczne podstawowe - 4750 zł brutto + dodatki.

Za małe....

Operator
Kandydat

Witam. W zeszłym tygodniu zaaplikowałem na stanowisko operatora. Ile czeka się na odpowiedź w sprawie pracy? Chętnie bym u Państwa podjął zatrudnienie, ale nie wiem czy czekać na kontakt.

@Operator

Uprzejmie informujemy, że w momencie trwania procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 538-627-192.

Winetou
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czytałem w poprzednich postach że ludzie prosili o uruchomienie transportu z kierunku Brzeg-Oława też jestem z tych okolic co wiadomo w tej sprawie.Pozdrawiam.

Mka
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Dzień Dobry. Z tej strony Marcin. Chciałbym się dowiedzieć czy są aktualnie rekrutacje na stanowisko "pracownik produkcji" a jak nie teraz to kiedy można składać CV? Pytam ponieważ obserwuje Purine. Jakby była taka opcja mam gotowe CV na PDFie mogę wysłać dzisiaj czy jutro. Proszę o odpowiedź. Dziękuje.

Miniu

Nie czekaj uciekaj

Kierowca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
Klient

Do dowództwa. Jestem kierowcą, czekam już 6 godzin na załadunek. Chciałem pójść na stołówkę, bo po tak długim czekaniu po prostu zgłodniałem, ale PAN ochroniarz nie wpuścił mnie deklamując listę osób, które mogą wejść do budynku. Mam przepustkę, na magazyn wyrobów gotowych mogę wejść, a na stołówkę nie? Myślę jednak, że to ten akurat pozbawiony empatii PAN ochroniarz za bardzo przejął się swoją rolą i gra nieustraszonego szeryfa. Proszę, żeby wpisać nas, kierowców, na tę listę.

Autokorekta

Aktualne oferty są na pracuj.pl, ale robisz literówkę w nazwie firmy i dlatego nie możesz znaleźć ogłoszeń. Co do zakładu to nie ma tam piwnic, więc ofert zatrudnienia POD zakładem nie znajdziesz.

Karol
Kandydat

Witam, chciałbym aplikować na stanowisko kierowca wózka widłowego, czy jest szansa na transport pracowniczy z Ząbkowic Śl.?

@Karol

Jest autobus pracowniczy z Ząbkowic Śląskich.

Karol

Dzięki ,pozdrawiam.

Adam

Jakie są zarobki na Produkcji

@Adam

Operator produkcji zarabia na początku od 4100 do 5000 zł brutto (w zależności od stanowiska pracy) + premia frekwencyjna od 400 do 600 zł brutto.

Capone
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Premia? Spoko tylko pamiętaj że jak odejdziesz to za ostatni miesiąc jej nie dostaniesz!

Tomasz
@Capone

Nie wypłacili Ci premii frekwencyjnej za przepracowany miesiąc? Czy też wypłacili częściowo, za przepracowane dni? Bo to różnica. I co było powodem Twojego odejścia? Pytam, bo zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy.

@Tomasz

Premia frekwencyjna jest wypłacana każdemu uprawnionemu pracownikowi. Jeżeli nie została wypłacona, to tylko z przyczyn, które są określone w regulaminie. Jednym z warunków otrzymania premii jest przepracowanie pełnego miesiąca. Jeżeli pracownik podejmuje decyzję o odejściu w trakcie miesiąca, to musi się liczyć z konsekwencjami.

Seba

Ile zarabi operator wózka z uprawnieniami wjo1

@Seba

Operator wózka na początek otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze 4500 zł brutto, po okresie próbnym 4750 zł brutto. Do tego premię frekwencyjną od 400 do 600 zł brutto.

Aaaa

W Utrzymaniu Ruchu nie jest tak źle... Jedni narzekają, inni są zadowoleni....trzeba jak wszędzie robić swoje wtedy wszyscy, poczynając od szeregowego pracownika a kończąc na kierownictwie...będą zadowoleni. A przecież....finalnie właśnie o to chodzi:)

Kandydat

Cześć jakie są stanowiska techników ? Są starsi Technicy ?.jakie są awanse oraz zarobki w UR ?? Sa teraz nowe etapy i linie dla nowych techników i liderów ?

Ven

Podbijam pytanie

@Ven

Chyba się nie dowiemy... Tutaj jęczą jedynie operatorzy.

@Ven

Aktualnie na produkcji są stanowiska Techników Liniowych. Rozważamy utworzenie stanowiska Starszego Technika. W Dziale Utrzymania Ruchu są stanowiska: Elektromechanik, Starszy Elektromechanik, Lider Elektromechanik. Fabryka nadal się rozbudowuje, na nowych liniach również będą tworzone stanowiska Techników i Liderów.

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Super. ☺️ Mógłbym prosić maila do wysłania Mojego CV ? Posiadam bogate doświadczenie w dziale utrzymania Ruchu

M-K
@Utrzymanie ruchu

Jeśli chcesz pracować w normalnym środowisku, to poszukaj normalnej firmy. Kasa jak zwykle na zachętę bo brak ludzi (ciekawe czemu0 potem nie licz na pieniądze

@Utrzymanie ruchu

Wszystkie aktualne oferty pracy są zamieszczone na pracuj.pl. Proszę aplikować

Foxy

Witam, Niedawno zaczęłam pracę u Państwa i bardzo martwi mnie jedna kwestia - transport pracowniczy. Każdego dnia dojeżdżam aż dwoma autobusami na ul. Przyjaźni, aby wsiąść w autobus zakładowy, mieszkając na Ołtaszynie, który znajduje się faktycznie 11 km od Puriny. Kiedy poszerzycie Państwo w końcu liczbę przystanków, chociażby zahaczając o główne ulice na południu W-wia, takie jak ul. Karkonoska np? Druga kwestia, każdorazowo autobus jest przepełniony po brzegi tak, że ludzie stoją jeden na drugim. To, że nie ma miejsc siedzących to jedno ale gdzie są przepisy ruchu drogowego, nie wspominając o bezpieczeństwie przeciw-covidowym? Dostaliśmy na początku od Państwa ulotki jak przestrzegać bezpieczeństwa w pandemii i napisaliście, abyśmy w autokarze pracowniczym siadali pod oknem, zostawiając tym samym wolne miejsce obok. Jak to się ma do realiów? To tylko kwestia czasu, aż ktoś to gdzieś dalej zgłosi albo wszyscy się pochorujemy…

@Foxy

Dziękujemy za komentarz dotyczący przystanków, niestety nie wszystkie zmiany rozkładów jazdy mogą być wprowadzone, ale rozważymy możliwość zmiany tras. Co do bezpieczeństwa pasażerów, to przewoźnik jest zobowiązany na bieżąco informować nas o liczbie pasażerów i jeżeli brakuje miejsc siedzących, to może zostać dostawiony dodatkowy pojazd. Natomiast rządowe zasady dotyczące zajęcia tylko 50% miejsc siedzących przestały obowiązywać w czerwcu 2021 roku. Firma Nestle nadal przestrzegała tej zasady aż do początku marca tego roku, jednak zrezygnowaliśmy z niej ze względu na zmniejszającą się liczbę zakażeń Covid-19.

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Świetna wiadomość - byłoby to ogromnym ułatwieniem móc korzystać z transportu pracowniczego bez stresu, że nie zdążę przez przesiadki na czas. Karkonoska przy BP czy Zwycięska jest teoretycznie niedaleko ul. Przyjaźni, a jakże dojazd tam komunikacją miejską jest łatwiejszy! Liczę, że się uda! :) Niestety firma jest ulokowana w takim miejscu, że bez samochodu i Państwa wsparcia w postaci transportu nie ma jak tam się dostać, a ogólnie pracuje się przyjemnie, i firma ma wiele zalet, więc żal byłoby przez to rezygnować. Co do przeładowania autobusu, to rozumiem, choć sprawa jest dość notoryczna, więc chyba nie działa to do końca jak trzeba. Nie wszyscy też w autobusie jadą w maseczkach… Dziękuję też za informacje w sprawie polityki anty-covidowej. Pozdrawiam

@Foxy

Osoby będące obecnie Pracownikami Nestle Purina zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Do wyrażania opinii na temat transportu służy między innymi platforma Workplace. Można również zgłosić swoje pomysły w dziale personalnym

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ok, rozumiem i dziękuję za informację. Zgłaszałam problem osobiście przy zatrudnieniu parę miesięcy temu, stąd poruszam temat tutaj - przepraszam za kłopot. Pozdrawiam

Dav

Bo jest słuszna

Tak tylko pytam
@Foxy

Daj sobie siana z tą coronaściemą. Jeszcze się nie pokapowałaś że to pic na wodę?

Nocna zmiana

Czemu technicy wiecznie siedzą na telefonie i fb? Do pracy przychodzi się odpoczywać czy pracować? chyba wszyscy wiedzą o kogo mamy na myśli Nie pozdrawiam

Operator
@Nocna zmiana

Niektórzy czempioni tak samo. Może mają w obowiązkach siedzenie w kantynie i przeglądanie telefonu? I za to dostają wypłatę. Operator ma latać do wszystkiego przez 12h usuwać drobne usterki i przeszkadzać jaśnie państwu dopiero gdy potrzeba kluczy. Czempion czy mobilny wózek narzędziowy? Rozmawiałem z osobami z multipaka. U nich czempioni gdy nie ma awarii regenerują i czyszczą części żeby było mniej usterek w przyszłości. Dlaczego nie wszędzie to tak działa? Jeden jest zawalony robotą a inny siedzi większość dnia i nic nie robi.

@Nocna zmiana

To chyba chodzi panią w. wiecznie z tym telefonem lata

Pracownica
@Pracownik

Ta W . Niby z liderkom ciągle rozmawia . A w tym samych czasie liderka jest na innej lini , i nie rozmawia z nikim przez telefon . Albo w kantynie ciągle filmy oglonda , zgasi światło , i udaje ze nie siedzi tam przez więkżość czasu .

Gorzkie żale
@Pracownica

Ostatnio jak była na nocnej zmianie to wiecznie telefon w rękach... Paranoja i nieporozumienie

Liverpool
@Operator

Z kim rozmawiałeś z multipaka ? Przyjdź do givera ,giver prawdę ci powie .

Oper
@Gorzkie żale

A są tam jacyś ogarnięci czempioni?

Oper
@Operator

A są tam jacyś ogarnięci czempioni?

Kuba
Kandydat

Proszę o informację, jaka jest różnica w zarobkach między operatorem a starszym operatorem oraz po jakim czasie jest szansa na awans(na starszego)

@Kuba

W zależności od obszaru od 5% do 15%, ale dodatkową korzyścią są wyższe widełki płacowe na stanowisku starszego operatora. Awans zależy od uzyskania wymaganych kompetencji, w tej sprawie szczegółowych informacji udzieli kierownik zmiany

Awansator
@Kuba

Ty możesz jedynie awansować na młodszego xD

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 9 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o., to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.