Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Operator
Kandydat

Witam. W zeszłym tygodniu zaaplikowałem na stanowisko operatora. Ile czeka się na odpowiedź w sprawie pracy? Chętnie bym u Państwa podjął zatrudnienie, ale nie wiem czy czekać na kontakt.

@Operator

Uprzejmie informujemy, że w momencie trwania procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 538-627-192.

Winetou Nowy wpis
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czytałem w poprzednich postach że ludzie prosili o uruchomienie transportu z kierunku Brzeg-Oława też jestem z tych okolic co wiadomo w tej sprawie.Pozdrawiam.

AnonimowyOperator
Kandydat

Witam, Czy jest tu na tym forum jakiś były operator/pracownik z LG ? Jakie są różnice w pracy - zalety i wady jednej, jak i drugiej firmy.

Prawie starszy Nowy wpis
@AnonimowyOperator

Ja również chętnie dowiem się więcej w tej kwestii. Czy długo czeka się na ewentualny kontakt ze strony pracodawcy? W tamtym tygodniu wysłalem CV i nie wiem czy jeszcze czekać.

Nowy wpis

@Prawie starszy

Pracodawca kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, ale jeżeli cv zostało wysłane w ubiegłym tygodniu, to proszę cierpliwie czekać.

Autokorekta Nowy wpis

Aktualne oferty są na pracuj.pl, ale robisz literówkę w nazwie firmy i dlatego nie możesz znaleźć ogłoszeń. Co do zakładu to nie ma tam piwnic, więc ofert zatrudnienia POD zakładem nie znajdziesz.

R

Jak można wysłać CV do Państwa Na stanowisko Pracownik Produkcj

@R

Można aplikować przez stronę Nestle https://www.nestle.pl/jobs/search-jobs?keyword=&country=PL&location=Nowa+Wies+Wroclawska&career_area=All

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kosztów (m/k)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Karol
Kandydat

Witam, chciałbym aplikować na stanowisko kierowca wózka widłowego, czy jest szansa na transport pracowniczy z Ząbkowic Śl.?

@Karol

Jest autobus pracowniczy z Ząbkowic Śląskich.

Karol

Dzięki ,pozdrawiam.

Adam

Jakie są zarobki na Produkcji

@Adam

Operator produkcji zarabia na początku od 4100 do 5000 zł brutto (w zależności od stanowiska pracy) + premia frekwencyjna od 400 do 600 zł brutto.

Capone
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Premia? Spoko tylko pamiętaj że jak odejdziesz to za ostatni miesiąc jej nie dostaniesz!

Tomasz
@Capone

Nie wypłacili Ci premii frekwencyjnej za przepracowany miesiąc? Czy też wypłacili częściowo, za przepracowane dni? Bo to różnica. I co było powodem Twojego odejścia? Pytam, bo zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy.

@Tomasz

Premia frekwencyjna jest wypłacana każdemu uprawnionemu pracownikowi. Jeżeli nie została wypłacona, to tylko z przyczyn, które są określone w regulaminie. Jednym z warunków otrzymania premii jest przepracowanie pełnego miesiąca. Jeżeli pracownik podejmuje decyzję o odejściu w trakcie miesiąca, to musi się liczyć z konsekwencjami.

Xyz
Kandydat

Jakie są zarobki na operatorze wózka widłowego?

@Xyz

Pierwsza umowa na okres próbny - 4500 zł brutto + premia frekwencyjna od 400 do 600 zł brutto + dodatek za pracę w porze nocnej. Po okresie próbnym wynagrodzenie miesięczne podstawowe - 4750 zł brutto + dodatki.

Seba

Ile zarabi operator wózka z uprawnieniami wjo1

@Seba

Operator wózka na początek otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze 4500 zł brutto, po okresie próbnym 4750 zł brutto. Do tego premię frekwencyjną od 400 do 600 zł brutto.

Aaaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

W Utrzymaniu Ruchu nie jest tak źle... Jedni narzekają, inni są zadowoleni....trzeba jak wszędzie robić swoje wtedy wszyscy, poczynając od szeregowego pracownika a kończąc na kierownictwie...będą zadowoleni. A przecież....finalnie właśnie o to chodzi:)

Piotr

Czy zabierają teraz premie za urlop na zadnie

Pracujący
@Piotr

O ile wiem, za jeden dzień L4 i jeden dzień NŻ nie zabierają w danym miesiącu premii. Za NN już tak.

Kandydat

Cześć jakie są stanowiska techników ? Są starsi Technicy ?.jakie są awanse oraz zarobki w UR ?? Sa teraz nowe etapy i linie dla nowych techników i liderów ?

Ven

Podbijam pytanie

@Ven

Chyba się nie dowiemy... Tutaj jęczą jedynie operatorzy.

@Ven

Aktualnie na produkcji są stanowiska Techników Liniowych. Rozważamy utworzenie stanowiska Starszego Technika. W Dziale Utrzymania Ruchu są stanowiska: Elektromechanik, Starszy Elektromechanik, Lider Elektromechanik. Fabryka nadal się rozbudowuje, na nowych liniach również będą tworzone stanowiska Techników i Liderów.

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Super. ☺️ Mógłbym prosić maila do wysłania Mojego CV ? Posiadam bogate doświadczenie w dziale utrzymania Ruchu

M-K
@Utrzymanie ruchu

Jeśli chcesz pracować w normalnym środowisku, to poszukaj normalnej firmy. Kasa jak zwykle na zachętę bo brak ludzi (ciekawe czemu0 potem nie licz na pieniądze

@Utrzymanie ruchu

Wszystkie aktualne oferty pracy są zamieszczone na pracuj.pl. Proszę aplikować

Foxy

Witam, Niedawno zaczęłam pracę u Państwa i bardzo martwi mnie jedna kwestia - transport pracowniczy. Każdego dnia dojeżdżam aż dwoma autobusami na ul. Przyjaźni, aby wsiąść w autobus zakładowy, mieszkając na Ołtaszynie, który znajduje się faktycznie 11 km od Puriny. Kiedy poszerzycie Państwo w końcu liczbę przystanków, chociażby zahaczając o główne ulice na południu W-wia, takie jak ul. Karkonoska np? Druga kwestia, każdorazowo autobus jest przepełniony po brzegi tak, że ludzie stoją jeden na drugim. To, że nie ma miejsc siedzących to jedno ale gdzie są przepisy ruchu drogowego, nie wspominając o bezpieczeństwie przeciw-covidowym? Dostaliśmy na początku od Państwa ulotki jak przestrzegać bezpieczeństwa w pandemii i napisaliście, abyśmy w autokarze pracowniczym siadali pod oknem, zostawiając tym samym wolne miejsce obok. Jak to się ma do realiów? To tylko kwestia czasu, aż ktoś to gdzieś dalej zgłosi albo wszyscy się pochorujemy…

@Foxy

Dziękujemy za komentarz dotyczący przystanków, niestety nie wszystkie zmiany rozkładów jazdy mogą być wprowadzone, ale rozważymy możliwość zmiany tras. Co do bezpieczeństwa pasażerów, to przewoźnik jest zobowiązany na bieżąco informować nas o liczbie pasażerów i jeżeli brakuje miejsc siedzących, to może zostać dostawiony dodatkowy pojazd. Natomiast rządowe zasady dotyczące zajęcia tylko 50% miejsc siedzących przestały obowiązywać w czerwcu 2021 roku. Firma Nestle nadal przestrzegała tej zasady aż do początku marca tego roku, jednak zrezygnowaliśmy z niej ze względu na zmniejszającą się liczbę zakażeń Covid-19.

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Świetna wiadomość - byłoby to ogromnym ułatwieniem móc korzystać z transportu pracowniczego bez stresu, że nie zdążę przez przesiadki na czas. Karkonoska przy BP czy Zwycięska jest teoretycznie niedaleko ul. Przyjaźni, a jakże dojazd tam komunikacją miejską jest łatwiejszy! Liczę, że się uda! :) Niestety firma jest ulokowana w takim miejscu, że bez samochodu i Państwa wsparcia w postaci transportu nie ma jak tam się dostać, a ogólnie pracuje się przyjemnie, i firma ma wiele zalet, więc żal byłoby przez to rezygnować. Co do przeładowania autobusu, to rozumiem, choć sprawa jest dość notoryczna, więc chyba nie działa to do końca jak trzeba. Nie wszyscy też w autobusie jadą w maseczkach… Dziękuję też za informacje w sprawie polityki anty-covidowej. Pozdrawiam

@Foxy

Osoby będące obecnie Pracownikami Nestle Purina zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Do wyrażania opinii na temat transportu służy między innymi platforma Workplace. Można również zgłosić swoje pomysły w dziale personalnym

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ok, rozumiem i dziękuję za informację. Zgłaszałam problem osobiście przy zatrudnieniu parę miesięcy temu, stąd poruszam temat tutaj - przepraszam za kłopot. Pozdrawiam

Dav

Bo jest słuszna

Tak tylko pytam
@Foxy

Daj sobie siana z tą coronaściemą. Jeszcze się nie pokapowałaś że to pic na wodę?

Nocna zmiana

Czemu technicy wiecznie siedzą na telefonie i fb? Do pracy przychodzi się odpoczywać czy pracować? chyba wszyscy wiedzą o kogo mamy na myśli Nie pozdrawiam

Operator
@Nocna zmiana

Niektórzy czempioni tak samo. Może mają w obowiązkach siedzenie w kantynie i przeglądanie telefonu? I za to dostają wypłatę. Operator ma latać do wszystkiego przez 12h usuwać drobne usterki i przeszkadzać jaśnie państwu dopiero gdy potrzeba kluczy. Czempion czy mobilny wózek narzędziowy? Rozmawiałem z osobami z multipaka. U nich czempioni gdy nie ma awarii regenerują i czyszczą części żeby było mniej usterek w przyszłości. Dlaczego nie wszędzie to tak działa? Jeden jest zawalony robotą a inny siedzi większość dnia i nic nie robi.

@Nocna zmiana

To chyba chodzi panią w. wiecznie z tym telefonem lata

Pracownica
@Pracownik

Ta W . Niby z liderkom ciągle rozmawia . A w tym samych czasie liderka jest na innej lini , i nie rozmawia z nikim przez telefon . Albo w kantynie ciągle filmy oglonda , zgasi światło , i udaje ze nie siedzi tam przez więkżość czasu .

Gorzkie żale
@Pracownica

Ostatnio jak była na nocnej zmianie to wiecznie telefon w rękach... Paranoja i nieporozumienie

Liverpool
@Operator

Z kim rozmawiałeś z multipaka ? Przyjdź do givera ,giver prawdę ci powie .

Oper
@Gorzkie żale

A są tam jacyś ogarnięci czempioni?

Oper
@Operator

A są tam jacyś ogarnięci czempioni?

Kuba
Kandydat

Proszę o informację, jaka jest różnica w zarobkach między operatorem a starszym operatorem oraz po jakim czasie jest szansa na awans(na starszego)

@Kuba

W zależności od obszaru od 5% do 15%, ale dodatkową korzyścią są wyższe widełki płacowe na stanowisku starszego operatora. Awans zależy od uzyskania wymaganych kompetencji, w tej sprawie szczegółowych informacji udzieli kierownik zmiany

Awansator
@Kuba

Ty możesz jedynie awansować na młodszego xD

Marcin

Czy jest tu ktoś, kto dojeżdża do fabryki z Wysokiej ze zmiany żółtej? Szukam transportu - dorzucam się do paliwa.

Gość
Kandydat

Pytanie do Pracodawcy czy jest możliwość zatrudnienia się tylko na wozki czołowe i unoszące ?? Czy tylko na boczne wysokiego skladowania ?

@Gość

Przy zatrudnieniu pracownika z uprawnieniami UDT oczekujemy, że będzie obsługiwał wszystkie rodzaje wózków

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Tak trudno zrobic transport dla pracowników z kierunku Brzeg Olawa a szukacie ludzi do pracy czegoś tu nie rozumiem

@Orzeł

uruchomienie każdego dodatkowego kierunku transportu oznacza dla pracodawcy dodatkowe koszty. Ze względu na obecną sytuację podjęcie decyzji w tej sprawie zostało przesunięte na drugi kwartał.

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Świetny pomysł tylko ze nikt nie będzie czekał na 2 kwartał ludzie potrzebują pracy tu i teraz Obiecanki cacanki zawiodlem się na Was

Borsuk
@Orzeł

To prawda Ja i moi znajomi też straciliśmy cierpliwość z czekaniem na transport z kierunku Brzeg Oława szkoda czasu w innych firmach duzo lepiej to wygląda .

Nie palący

Pytanie do pracodawcy. Dlaczego osoby niepalące, oczekujące na autobus po pracy, muszą dusić się od dymu papierosów osób palących ? Około 100 osób stoi i smrodzi wokół siebie trując siebie i innych przy okazji. Czy to jest zgodne z przepisami BHP ? Palenie bierne jest tak samo szkodliwe dla zdrowia jak tradycyjne. Może ktoś z zarządu firmy z tym coś zrobi ? Jest obok palarnia, to niech tam się wszyscy palący gromadzą po pracy. Po to ona tam jest.

Radek
@Nie palący

Bo są (usunięte przez administratora) Wystarczy odejść kilka - kilkanaście metrów od osób palących i po problemie. Nie wpadłeś na to geniuszu co?

Whiskas
@Radek

Czemu nie palisz geniuszu w autobusie ? Do Ziębic całą paczkę wyciągniesz.

Gość
@Radek

A nie wpadłeś na to geniuszu, że na terenie zakładu jest zakaz palenia poza miejscami do tego wyznaczonymi (palarnia)? I to palacze powinni odejść te kilkanaście czy kilkadziesiąt metrów i palić już poza terenem zakładu. Pracodawca powinien karać palaczy za palenie w miejscach niedozwolonych, wtedy przestaliby truć innych. Ale widocznie zakład daje na to ciche przyzwolenie.

Bpracownik

Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Wnikliwy
Klient
@Bpracownik

Czemu ?

J
Kandydat

Mam pytanie o pracę dla pań. Czy panie sortujące saszetki 12 godzin stoją, czy jest mozliwosc aby chociaz na chwile usiąść ?

@J

Przy linii są wysokie krzesła, na których można usiąść.

Hhhh
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Można nie kasować komentarzy czy cenzura tutaj to na początku dziennym ???

Ktosik

Odradzam, po kilku latach uciekłem stamtąd. Plusy? Akurat tylko i wyłącznie współpracownicy, którzy trafili się spoko. Minusy? No tu można epopeję narodowa napisać, ale wkrótce to do głównych. Kierownicy? Beton, mam wrażenie że biorą ich z łapanki, kłamią w żywe oczy, nie potrafią na proste pytanie odpowiedzieć, prawdopodobnie wyuczone frazesy, niczego się nie dowiesz. Urlop? Zapomnij, nie masz prawa bo jesteś mega ważny i tu świetny paradoks, jak cię nie ma to jest problem, jak nie ma kierownika, lidera to wszystko spoko, tak mało ważni i mierni oni tej w firmie są. Problem na linii który chciałbyś żeby został naprawiony? Możesz zgłosić, w najlepszym przypadku może po kilku miesiącach zostanie naprawiony, przeważnie zapomnij AAA i nie masz co zgłaszać kolejnych bo też nie zostaną naprawione. Podwyżki? Są co roku, 200-300 zł jak dostaniesz 21-23 pkt(95%) ludzi, te oceny już z góry są przygotowane. Kilku dupolizow dostanie większą, ty jako że nie palisz i nie chodzisz z kierownikami ma palarnie możesz o tym zapomnieć. Na liderów biorą gości którzy całkowicie się do tego nie nadają, ale jak wyżej, chodzą na fajki z kierownikamo, podpierniczaja więc.. potem dzieje się (usunięte przez administratora) jak ten śmieszny liderek z niebieskiej poniżał Ukrainkę na linii. Brak słów. Sama praca z racji tego że wiecznie jest problem z obsada polega na tym, że trzeba pracować za dwóch, często nie ma kto cię zamienić żebyś poszedł kulturalnie zjeść, więc często co słabsi jedzą przy stanowiskach pracy. Ważne są cpi czy inne excele, wszystko się kręci, a to że tyrasz na dwóch stanowiskach za jedną pensje to nikogo nie interesuje. Istnieje tutaj coś takiego jak wolne z harmonogramu bo masz za dużo godzin do wykorzystania i najlepsze jest to, że wysyłają ciebie na wolne i muszę kogoś wziąć na nadgodziny, no logiczne w sumie lepiej komuś zapłacić a tobie nie xd Susa?? Nooo tutaj mega podobno ktoś wiele razy ze mną przeprowadzał rozmowę na temat bezpieczeństwa, przeważnie nie nosiłem kasku, ale w sumie nigdy tej rozmowy nie miałem, ale w sumie też jechałem na kozaku i przeprowadzałem rozmowę z pracownikiem który zwolnił się rok temu. Dzień w dzień. Dra? No pamiętaj że siedziac przy komputerze możesz się zadrapać pazurem więc jest to linia ognia i musisz uważać. Wchodzisz codziennie po schodach? Pamiętaj żeby codziennie o tym napisać bo możesz spaść z nich a to jest niebezpieczne. Heh jeszcze bym coś dopisać ale mój czas jest zbyt cenny na tą firmę. Jednym słowem nie polecam.

Dorota
@Ktosik

Szczerze to są brednie pewnie dużo chorowałeś i po jakimś czasie znów laziles w kratkę i jak zostałeś zwiliony piszesz brednie seby się zemścić.

Lenny
@Ktosik

facet podsumował.. pozamiatane

@Dorota

Gotuj obiad a nie wypisywać głupoty w necie ci w głowie

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 9 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o., to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.