Bergerat Monnoyeur Sp. z o. o. Nowa Wieś Wrocławska

Opinie o Bergerat Monnoyeur Sp. z o. o. Nowa Wieś Wrocławska

Czarek

Od kiedy to pracownicy oceniają pracę dyrektora? To zadanie dla jego zwierzchników.

Wiktor
@Czarek 19.12.2018 12:21

Popracuj, a się przekonasz i sam ocenisz. Pracę dyrektora też mogą oceniać pracownicy, nie ma przepisów regulujących oceny.

Cyryl
@Czarek 19.12.2018 12:21

Czy dyrektor to jakaś świętość?

Alan

Dyrektor oddziału moim zdaniem bardziej przeszkadza niż pomaga. Oddział bez jego "pomocy" funkcjonowałby lepiej.

Człowiek

Moim zdaniem największą zmorą tego oddziału jest jego dyrektor...

Wanda

@FD a jak wygląda sytuacja z rodzajem umowy. Można być zatrudnionym w ramach umowy o pracę czy zlecenie? Czy można również liczyć na dodatkowe benefity, oraz ścieżkę awansu? Daj znać, z chęcią się dowiem czegoś o warunkach pracy w tym przedsiębiorstwie. Każda treściwa wypowiedź będzie wskazówką.

FD

Jak dla mnie kiepska atmosfera, zgrzyty, nieporozumienia. Kultura pracy nerwowa.

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Bergerat Monnoyeur Sp. z o. o. Nowa Wieś Wrocławska?

WWW

Nie polecam, chyba że szuka się pracy na chwilę.

Olo

Lipa!!!

Wiki

Słaba atmosfera...

Ikar

Stanowczo odradzam.

Zostaw opinię o Bergerat Monnoyeur Sp. z o. o. Nowa Wieś Wrocławska - Nowa Wieś Wrocławska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergerat Monnoyeur Sp. z o. o. Nowa Wieś Wrocławska