Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Andrzej romaniuk Nowy wpis

Proszę do was do pracy

Romaniuk Nowy wpis
@Andrzej romaniuk

Andrzej

Danny

CI CO Narzekają to nie znają życia w Polsce ja chciałam dorobić w innej fabryce bo cztery dni wolnego....szczerze za głodowa stawkę i być pomiatanym praca 8h już chciałam uciec po 2h ale podpisałam umowę zlecenie i są tzw kary...że jakbym opuściła prace kara...wiec musiałam wytrwać 8h.praca typowy mobbing...mało tego jakprzyszlam było szkolenie polegające już na pracy 3 godziny okazało się że nie zapłacą bo się szkole....więc składałam za darmo....proponuję tam iść jak komuś źle w Nestle....ja poszłam raz i ostatni a jak wychodizlan z (usunięte przez administratora) byłam szczęśliwa.zawsze można zmienić fabrykę i będziecie wspomonac Nestle z łezka w oku....

Uren
@Danny

Jeszcze nie pracowałeś w Stanley,tam jest prawdziwy horror ... kategorycznie nie polecam

Lea Nowy wpis
@Danny

Chyba żartujesz, pracowałam w Nestle i nigdy nie uroniłam łezki że odeszłam. Praca rzeczywiście nie była ciężka ale warunki pracy już tak, brak nawiewów, smród od leżących cały dzień otwartych uszkodzonych bądź testowanych puszek, saszetek. Jak ci odpowiada praca i wszystko co z nią związane to życzę powodzenia i wytrwałości do emerytury

Anna

Szczerze Ci co narzekają to są tzw nieroby co skaczą od zakłady do zakładu i wszędzie im źle i nie dobrze...z tego co widzę zakład cały czas daje podwyżki jest sovjal tanie wakacje w hotelach 3gwiazdkowych można wyrobić okulary więc jak komuś źle to niech idzie na kostkę brukowa (usunięte przez administratora) albo na tartak pozdrawiam

Piotr bo pracuje i jest ok

Bo pracuje i jest oki

@Anna

Kto pracuje uczciwie ,ten jest zadowolony .Owszem ,są zakłady gdzie to czy tamto mają lepsze ,ale spoglądając na całość warunków pracy i benefitów Nestle jest w czołówce pracodawców .

okulista
@Anna

Co do okularów, to KP wymaga tego od pracodawcy. To nie jest łaska Nestle.

Weronika
@43210

"wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma" :) jasne, że zawsze się znajdzie lepsza firma, ale jeśli pracujemy długo w jednej to z pewnością pracodawca to doceni w jakis sposób... czy tutaj też tak jest i starsi stażem pracownicy "mają lepiej"?

Łukasz Nowy wpis
@Weronika

A ile tych starych pracowników zostało z 2014 r. Mamy dane ?

Operator

Pracuje jako operator już trochę czasu i niestety tak dużo dobrego jak złego mogę powiedzieć o tej firmie,praca sama w sobie przyjemna i ciekawa,kursy zapowiedziane w ogłoszeniu naprawdę się odbyły a pracownicy pracujący nawet ponad rok mają już awanse na starszego operatora, niestety z resztą nie jest aż tak miło wydaje się jakby firma na każdym kroku próbowała utrudnić życie pracownikowi.Odległość z dalszych faz do wyjścia czy palarni nie można nazwać inaczej jak żartem,wymagają żebyś wychodził 10min przed końcem albo i później a samo dojście do wyjścia zajmuje 10min jak nie więcej,to samo jest z przerwami ta 15min podobno ma być na papierosa tylko że w tym czasie nawet nie dowleczesz się do bramki nie wspominając o paleniu a firma PLANUJE dopiero 2 palarnie na 7fazie kiedy na tym etapie powinno być ich już tam z 3 ,chodzić tak daleko trudno szczególnie w tych okropnych butach które wydają,nie jestem francuskim pieskiem ale tak okropnych butów jeszcze w żadnej firmie mi nie dali skóra schodzi płatami już po 2dniach noszenia,ogólnie jakość ubrań roboczych pozostawia wiele do życzenia.

@Operator

Odpowiadając na uwagi dotyczące obuwia i odzieży roboczej informujemy, że odzież jest serwisowana i obsługiwana przez firmę, która posiada stosowne atesty i certyfikaty. W fabryce jest dostępny pracownik tej firmy, który na bieżąco rozwiązuje problemy. Zapraszamy do osobistego kontaktu z Administracją w celu przedstawienia bardziej szczegółowych informacji, na czym polegają Pani/Pana zastrzeżenia.

dymiarz
@Operator

Palarnie powinno się zlikwidować .

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kosztów (m/k)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Kandydat

Mam pytanie dotyczące samej pracy i zarobków.Tylko proszę o normalne odpowiedzi bez hejtu.Pracowałem już na produkcji i na wzókach widłowych ale chwytających do dużego AGD(lodówki,piekarniki itp.).I zastanawiam się czy aplikować na operatora maszyn czy operatora wózka widłowego.Zatem: -Jaka jest całkowita stawka dla operatora maszyn ze wszystkimi premiami.i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? -jaka jest stawka na magazynie dla operatora wózka ze wszystkimi premiami i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? Jeżeli operator ma tyle co wózkowy to poszedłbym raczej na operatora.Jeżeli chodzi o podwyżki-będzie coś w nowym roku w marcu? 200-300 zł brutto czy raczej nie ma szans?

@Kandydat

Wynagrodzenie zasadnicze dla operatora maszyn jest w przedziale 4100 -5000 (zależy od stanowiska). Dla kierowcy wózka 4500 na okresie próbnym, potem 4750. Do tego premia za obecność 400 - 600 i za nocki 220.

Management
@Kandydat

Witam, Jeżeli trafisz na magazyn to spodziewaj się pracy w różnych miejscach. Od chłodni do magazynów wysokiego składowania poprzez bieżącą obsługę produkcji. Manager magazynu jest specyficzny . Obsługa wózków widłowych bocznych jak i czołowych. Musisz się przygotować , że po regałach też bedziesz skakał" dotyczy to zmiany w konfiguracji regałów - ciekawa praca , ciekawe czy już wszystko zostało zrealizowane po kontrolach?. Ci co tam pracują wiedzą o czym piszę. Pracuje się w okularach ochronnych, kask , rękawicach . Resztę dopytaj się u kierownika magazynu który powinien byc na rekrutacji.

Stefan
Klient

Brutto czy netto ?

Ktos
@Stefan

Oczywiście,że brutto. Każdy może nie inną pensje na rękę. (zwolnienie z PiT do 26 roku życia chociażby).

Adam

Witam jaka jest stawka jako Pracownik Produkcj u Państwa

@Stefan

Wynagrodzenia są podawane w kwotach brutto

Borsuk
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Zróbcie Państwo dojazd pracowniczy z kierunku Brzeg Olawa jest tam duzo osob bez pracy ja tez chętnie bym się przyjal chociaz pracuje ale chce zmienić prace i takich osób jest więcej bo wszedzie malo zarabiają Pozdrawiam

Ania
@Borsuk

Jestem z okolic Oławy i też mogłabym pracować w Nestle, ale mam za daleko, żeby codziennie dojeżdżać swoim autem

orzeł
@Ania

Dokładnie tak i takich osób jest duzo więcej wystarczy zrobić transport pracowniczy z kierunku Brzeg-Olawa a pracownicy sami się znajdą.Pozdrawiam Kadry Nestle Purina może ktoś zauważy te ooinie i zastanowi się nad tym.

@orzeł

Dziękujemy za komentarze, rozważamy również ten kierunek transportu pracowniczego.

Anna
@Kandydat

Powiem tak praca na pierwszy zut oka ciężka pisze o paniach na linkach...ale do wszystkiego mozna się przyzwyczaić.tak naprawdę to są gorsze zakłady...gdzie naprawdę jest bardzo ciężko.kazda praca fizyczna wymaga wysiłku a mam porównanie z zakładami samochodowymi więc w Purinie jest lżejsza praca.pozdrawiam

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Bardzo proszę o powiadomienie jeżeli zdecydują się Państwo na transport pracowniczy z kierunku Brzeg-OŁawa .Pozdrawiam.

@Orzeł

Oczywiście, jak tylko będziemy znali datę uruchomienia transportu, opublikujemy tę informację

Kuba
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czy stawka 4100-5000 dotyczy początkującego operatora, czy górna granica zarezerwowana jest raczej dla starszego?

Cześć

Zadzwonię proszę

Grzesiek

Ja pravuje w Nestle szczerze pracowałem w walbrzychu na kosmetykach mało kasy tutaj odżyłem

Roberto

Ja pracuje w Nestle Purina od niedawna dokładnie pół roku praca mi się podoba w sumie bardzo miałem dużo prac w swoim życiu nigdzie nie dawałem rady bo albo sam rezygnowałem albo poprostu ze mnie rezygnowali.praca fizyczna nie powiem ręce mnie bolą.ale za to są 4 dni wolnego mam pakiet lux med.karte benefit jest socjal.czekam tylko aż znów będą imprezy integracyjne

Ktosik

Odradzam, po kilku latach uciekłem stamtąd. Plusy? Akurat tylko i wyłącznie współpracownicy, którzy trafili się spoko. Minusy? No tu można epopeję narodowa napisać, ale wkrótce to do głównych. Kierownicy? Beton, mam wrażenie że biorą ich z łapanki, kłamią w żywe oczy, nie potrafią na proste pytanie odpowiedzieć, prawdopodobnie wyuczone frazesy, niczego się nie dowiesz. Urlop? Zapomnij, nie masz prawa bo jesteś mega ważny i tu świetny paradoks, jak cię nie ma to jest problem, jak nie ma kierownika, lidera to wszystko spoko, tak mało ważni i mierni oni tej w firmie są. Problem na linii który chciałbyś żeby został naprawiony? Możesz zgłosić, w najlepszym przypadku może po kilku miesiącach zostanie naprawiony, przeważnie zapomnij AAA i nie masz co zgłaszać kolejnych bo też nie zostaną naprawione. Podwyżki? Są co roku, 200-300 zł jak dostaniesz 21-23 pkt(95%) ludzi, te oceny już z góry są przygotowane. Kilku dupolizow dostanie większą, ty jako że nie palisz i nie chodzisz z kierownikami ma palarnie możesz o tym zapomnieć. Na liderów biorą gości którzy całkowicie się do tego nie nadają, ale jak wyżej, chodzą na fajki z kierownikamo, podpierniczaja więc.. potem dzieje się (usunięte przez administratora) jak ten śmieszny liderek z niebieskiej poniżał Ukrainkę na linii. Brak słów. Sama praca z racji tego że wiecznie jest problem z obsada polega na tym, że trzeba pracować za dwóch, często nie ma kto cię zamienić żebyś poszedł kulturalnie zjeść, więc często co słabsi jedzą przy stanowiskach pracy. Ważne są cpi czy inne excele, wszystko się kręci, a to że tyrasz na dwóch stanowiskach za jedną pensje to nikogo nie interesuje. Istnieje tutaj coś takiego jak wolne z harmonogramu bo masz za dużo godzin do wykorzystania i najlepsze jest to, że wysyłają ciebie na wolne i muszę kogoś wziąć na nadgodziny, no logiczne w sumie lepiej komuś zapłacić a tobie nie xd Susa?? Nooo tutaj mega podobno ktoś wiele razy ze mną przeprowadzał rozmowę na temat bezpieczeństwa, przeważnie nie nosiłem kasku, ale w sumie nigdy tej rozmowy nie miałem, ale w sumie też jechałem na kozaku i przeprowadzałem rozmowę z pracownikiem który zwolnił się rok temu. Dzień w dzień. Dra? No pamiętaj że siedziac przy komputerze możesz się zadrapać pazurem więc jest to linia ognia i musisz uważać. Wchodzisz codziennie po schodach? Pamiętaj żeby codziennie o tym napisać bo możesz spaść z nich a to jest niebezpieczne. Heh jeszcze bym coś dopisać ale mój czas jest zbyt cenny na tą firmę. Jednym słowem nie polecam.

Dorota
@Ktosik

Szczerze to są brednie pewnie dużo chorowałeś i po jakimś czasie znów laziles w kratkę i jak zostałeś zwiliony piszesz brednie seby się zemścić.

Danny

Ludzie jak wam źle trzeba było iść do.ministerstwa pracować to jest praca fizyczna a nie za biurkiem.Jestem osobą obiektywna i nic złego nie widziałam a pracować trzeba ją w każdej fizycznej pracy.ogolnie Ci vo nazekaja piszą brenie...

Wesoły
Kandydat

Chcę zapytać, jak działa ta firma? Czy warto osiedlić się na Purinie, czy nie?

Wnikliwy
@Wesoły

Oni nawet tam nikogo nie zatrudniają. Wystawiają ogłoszenia by tylko odfajkować i tyle. To ściema jakaś czy oni robią ludzi w konia.

@Wesoły

Przyjdź, zobacz, sam wyciągniesz wnioski. Nie sugeruj się wpisami na forum, bo to pisze kilka tych samych osób, którym się nie chce robić. A nie pójdą do innego zakładu, bo wiedzą, że tu i tak jest lepiej niż w wielu innych miejscach.

@Wnikliwy

Hahaha, dobre bajki. Są zatrudnienia i będzie jeszcze więcej bo firma cały czas się rozwija i otwiera nowe fazy. Aktualne ogłoszenia są np na pracuj.pl.

Svetlana

Czy biorom Bialorusiniow i Ukraincow ?

@Svetlana

Tak, pracuje tutaj sporo osób z innych krajów

kandytat ur
Kandydat

Witam od ilu zaczyna się stawka dla utrzymania ruchu wraz z dodatkami? Jaki system pracy ?

@kandytat ur

System pracy zmianowy, czyli 2* dniówka, 2* nocka i 4 dni wolnego lub jeśli wolisz same dniówki to od poniedziałku do piątku po 8h

ed

jak tam u was w wigilie teraz pracuje jakas zmiana w tym roku czy wolne czy pierwszy drugi dzien swiat wolne czy na nadgodziny zapisywali w ktory dzien swiat

@ed

Wigilia i święta wolne

finansista

Czy wszyscy nie dostali wypłaty zgodnie z umową bo z tego co się orientuję wypłata powinna być do 10 każdego miesiąca a nie 10 każdego miesiąca

Wątroba mówi dziękuję
@finansista

A co? Nie było za co pić przez weekend? Do 10-tego oznacza, że wypłata musi wpłynąć na konto nie później niż 10-tego.

Mała
@finansista

Też nie mam, jednak wszystko jest OK. Termin na wypłatę jest 10.01, czyli w poniedziałek. Zawsze nastawiam się, że wypłata wpłynie 10 tego, a jeżeli jest wcześniej to traktuję to jak mały bonus.

Jogi
Kandydat

Bede moze nowy, jak sie pracuje na zmianie czerwonej na dziale multipakowania jako pracownik produkvji , jak atmosfera w pracy, praca ciezka?

Xyj
@Jogi

Będziesz pracował z liderką Martą, ciągle coś nie tak będziesz robił, ojoj

Nie polecam pracy w tym zakładzie.

zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

Witam. Ile zarabia nowy operator urzadzen produkcyjnych, FFS? W ogloszeniu jest 4200-5500. Dosc duza roznica...

Mariusz
Kandydat

Czesc mam pytanie odnosnie dzialu multi packingu jak sie pracuje, jak kierownictwo,menadzerowie??

Zażenowana
@Mariusz

Odradzam nie warto traktowanie ludzi jak hołotę.

mesjasz
@Mariusz

Nawet się nie pchaj , wieczny brak ludzi ,jakieś standardy wymyślone przez (usunięte przez administratora) ,fatalna atmosfera na dziale.Tragiczna organizacja pracy ,szkoda nawet pisać ,odradzam .

czerw

pytanie do ludzi z czerwonej zmiany prosba moze mi ktos wrzucic grafik czerwonej zmiany email rafaljanek238@interia.pl lub tu moge nawet 10;zl zato przelac

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 8 to opinie pozytywne, a 27 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o., to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.