Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tym zakładzie.

zainteresowany
Kandydat

Witam. Ile zarabia nowy operator urzadzen produkcyjnych, FFS? W ogloszeniu jest 4200-5500. Dosc duza roznica...

Mariusz
Kandydat

Czesc mam pytanie odnosnie dzialu multi packingu jak sie pracuje, jak kierownictwo,menadzerowie??

Zażenowana
@Mariusz

Odradzam nie warto traktowanie ludzi jak hołotę.

mesjasz
@Mariusz

Nawet się nie pchaj , wieczny brak ludzi ,jakieś standardy wymyślone przez (usunięte przez administratora) ,fatalna atmosfera na dziale.Tragiczna organizacja pracy ,szkoda nawet pisać ,odradzam .

czerw

pytanie do ludzi z czerwonej zmiany prosba moze mi ktos wrzucic grafik czerwonej zmiany email rafaljanek238@interia.pl lub tu moge nawet 10;zl zato przelac

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kosztów (m/k)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Zoska

Odradzam pracy tutaj w tym zakladzie , Czy oni są nie poważni ludzie nie mający szacunku do ludzi. ?? Czy traktujący ich wszystkich z góry jak motłoch ?

Ktoś

To jakie stawki mają teraz wózkowi? Piszesz o multipackingu? Czy magazyn?

xawery
@Ktoś

w lg chem dają więcej .

Tom
@Ktoś

Nie polecam żenada totalna.

Nowy
Kandydat

Hej Jakie przystanki w Wałbrzychu z skąd autokary jadą?

Listonosz

Panie kierowniku proszę nie straszyć policja w firmie za wpisy tu ponieważ tu nie ma nic co odbiega od rzeczywistości a jeżeli chcecie tak postępować to czas najwyższy chyba podać Pana oraz pana podwładnych do sądu oraz powiadomić Nestle w Warszawie a nie w nowej wsi o praktykach Pana. Pozdrawiam

Drug
@Listonosz

No zależy o jaka zmianę chodzi choć generalnie większość z nich nie ważne jaka zmiana wiele wiedziałem a kto zasługuje bardziej lub mniej ? powinna dyscyplinarnie zostać zwolniona

Robi ESSS
@Listonosz

Manager bardzo spoko lubię go i podziwiam bo nigdy nie miałem nikogo lepszego nad sobą wiem ciężko uwierzyć ... gdybym miał ocenić prace ku nec managera to mogę powiedzieć ze robi robotę dzięki niemu nie musze się spinać bo wszyscy chodzą jak w zegarku na same zdanie o nim większość zapina pasy i pracuje ponad 300 %!normy ... takich ludzi potrzebujemy by w końcu zaciągnęła tych nierobów do pracy bo jak tak sobie siedze w biurze i słyszę o tym wszystkim to czuje ze oni wszyscy powinni zapie rda lac jak w zegarku niestety ... ale tylko on jest w stanie ich zmusić by traktowali to miejsce jak miejsce pracy a nie jak miłe miejsce pracy gdzie mogą zarobić na swoje rodziny ... jedyne czego chcemy jako firma to zobaczyć jak się poświęcają i robią wszystko dla nestle ...bo tu nie chodzi o PR tylko o wyniki i słupki niestety... wiec to całe gadanie o panu K. Jest bzdurą bo uważam ze robi co konieczne i dba o to by dwoje ludzi zrobiło robotę przeznaczoną dla 5osob gdyby nie on to ludzie by robili o płowe mniej za ta sama pensje ... a tak robią dwa razy więcej za ta sama pensje i nawet nie pisną słowem o podwyżce... takich ludzi potrzebujemy by ten zakład działał na najwyższych obrotach pozdrawiam najlepszy manager żółta najlepsza

Luj większy
@Listonosz

Ludzie pracujący tam to są jedni z najbardziej miłych i serdecznych jakich spotkałem kiedykolwiek w korpo ale kierownictwo ? Typowe Polaki... jakbyś z takimi robił za granica to sprzedaliby cię za 100 euro byleby mieć posadkę ...6 lat później i nic się nie zmienia komunii trzeba obciągnąć żeby zostać liderem ?

Bruno
Kandydat

A jest wogole jakaś normalna zmiana w tej firmie ?

łysy

Nie pocieszaj się tak, ludzie nie piszą ale na multipaku jest też (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.Nie jest tak różowy jak myślisz.

Xyz

Dokładnie zwykły pracownik nic nie wart.

Heh

Obecnie to tam na żółtej może z 30 osób jest a powinno być z 60 xDDD

Cyckiewicz
@Heh

Kto nie chce by manager logistyki pracował w tym zakładzie to palec do budki proszę pulsować

Lucky luk
Kandydat

Aplikowałem nie dawno i po rozmowie kwalifikacyjnej odniosłem wrażenie , że kierownik w pierwszy tydzień dostał by kopa w (usunięte przez administratora) . Zero pomocy i wsparcia , po prostu przemądrzały zakompleksiony leszcz z nastawieniem na normę . Po za tym zakłady gdzie są kierownicy to dla mnie (usunięte przez administratora). Ludzie ciągle żyją w (usunięte przez administratora) . W normalnych zakładach powinien być manager co odpowiada za pracownika i potrafi załatwić różne sprawy by mu się dobrze pracowało i lider co nie chodzi jak jakiś (usunięte przez administratora)i norma rejty itd tylko robi tak by pracownik był tak przeszkolony by te wyniki uzyskiwał i odziwo miałem takich dwóch managerów i jednego pożądanego lidera w mojej karierze zawodowej . A reszcie mógłbym napisać żartobliwie (usunięte przez administratora), bo te wartości i zasady jakie reprezentuje większość kierowników i liderów są typowe dla tego okresu. A są to przeważnie zakompleksione przemądrzałe (usunięte przez administratora)

ciekawe?
Kandydat

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska operator wózka widłowego: Proszę o jakieś informacje, jak wygląda praca na tym stanowisku? Dzięki i Pozdrawiam

Tonny

Ciężko się z tym nie zgodzić

Wencik

100% prawdy, nic dodać nic ująć :)

Trolololo
Kandydat

Z jakiego Banku nestle robi przelewy waszych wypłat?

Ciekawa
Kandydat

Witam wszystkich. Potrzebuje rzetelnych opinii na temat pracy w Purinie.Czy jest cieżko? Naprawde operator ma tak źle? Pracowałam 10 lat w Wabco i 5 w Eto Magnetic. Moje linie łatwe nie były. Jakiego stopnia trudności mogę spodziewać się w Purinie. Wiem, że jest to inna branża, ale lekko ja nie miałam. Wiem też ze jest system cztero brygadowy. Dla mnie to nie ma znaczenia. Prosze o uczciwe opinie osób pracowitych. Pozdrawiam

@Ciekawa

Wszędzie tylko nie tam.Omijaj to miejsce z daleka.

@01234

omijaj, jeśli nie podoba Ci się, że: -jako operator możesz awansować i dostać podwyżkę dopiero po tym, jak się czegoś nowego nauczysz, wypełnisz swój plan rozwoju i do tego musisz zdać potem egzamin -dodatek covdowy jest płatny tylko jak jest poważna sytuacja z covidem -nie jesteś w stanie wytrzymać kilku dni w roku, kiedy klimatyzaca nie wyrabia. Nawet na multipacku temperatura potrafi przekroczyć 26 stopni jak na dworze jest ponad 30 stopni. -wkurzają Cię dodatkowe 4% do emerytury płatne pzez firmę, tylko Ty musisz od tego zapłacić podatek. -dziwi Cię, że w firmie spożyczej nosi się czepek, a poza tym rózne środki ochorny, które mają Cię utrzec pzed wypadkiem -trzeba chodzić do pracy, żeby dostawać za każdy dzień dodatkowe pieniądze za obecność -jak wszędzie była niepewność i zwalniali lub wysyłali na postojowe, to tutaj zamówienia pod korek a nagorsze te standardy - to już w ogóle masakra. Jak na wszystko jest instrukcja, procedura i sposób działania. A już skandalem jest to czyszenie maszyn czy robienie inspekcji wizualnej. Oni mają jakieś głupie poglądy, bo myślą, że czysta i przegładnięta maszyna działa lepiej. Moze i tak, ale tak się nie psuje, a jak się nie psuje, to trzeba pracować zamiast czekać na naprawę.

Che che ale :uśmiałem. To pewnie pisał ten z ,, góry,,

byly
@anonim

Mistrzu co za brednie piszesz.Nosi się czepek i jeszcze kask na głowie ,długi rękaw , rękawiczki i maska do tego .Z człowieka się leje .Z tymi maszynami to też nie jest tak różowo jak piszesz . Sztandary na jakich zasadach zostały wprowadzone ,co było brane pod uwagę ,czy były robione jakieś pomiary czy coś podobnego . Przyjdź na multipack porozmawiaj z giverami czy fiderkami może się czegoś dowiesz o pracy .A temperatury dużo wyższe niż 26 stopni .

@Ciekawa

Operator ma bardzo lekką pracę,ma czas na barwienie się telefonem, machaniem nóżkami z nudów,ale do toalety Cię nie wymienią bo takie zapracowane wielce.Gorzej z dziewczynami stojącymi na linii które (usunięte przez administratora) w pocie czoła.

Na bawienie.

Ciekawa
@01234

To mnie Pan przekonał. Aplikuje na operatora. Jeżeli jest możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacjii to jestem zaintetesowana. Pozdrawiam

nick
@anonim

Wchodząc na nockę o 19.00 miałem 31,6 st. i wilgotność 50%. rano na koniec zmiany 27,4 i 60%.Tak jest na schubercie po gorącym dniu. Bez wentylatora nie da się wytrzymać, a jak włączysz to masz załatwione zatoki i przewiany, bolący kark. Ale może tak lubisz. Przez miesiąc nie działała klima na kantynach, ale po co się spieszyć z naprawą skoro to nie ma bezpośredniego wpływu na słupki i procenty. Co do psujących się maszyn: ile wytrzyma sinik w aucie, w którym wskazówka obrotomierza zawsze jest na czerwonym polu? A w inne kwestie, cóż. Za nic nikt nie płaci. Jesteś tu, to pracuj i tyle. Jeszcze SUSY. Kretynizm totalny i fikcja. Jest nakaz pisania to piszą. SUSA to rozmowa. Z kim? O czym? Rekordziści piszą setki w ciągu roku, a to znaczy, że mają dużo wolnego czasu w pracy.

@01234

Po co ciągle skiałczeć jak to jest źle feederkom, zostań operatorem i baw się telefonem oraz machaj nóżkami.

@43210

Feederkon wcale dobrze nie jest.Stań na linii przez godzinę zamknięty w box ,w gorącu i zobaczymy co będziesz gadać.

@01234

Stałam i wiem jak to jest. Chcesz mieć tak dobrze jak mają operatorzy, to zostań operatorem. Ale łatwiej jest marudzić i dalej robić co się robi, niż dać coś więcej od siebie. Nikt ci nie zabrania awansować, podejdź do lidera czy kierownika i powiedz, że chcesz być operatorem. Ja i kilka innych osób mieliśmy odwagę tak zrobić i część ludzi się sprawdziła. I możesz mi wierzyć. To tylko tak z boku wygląda, że operator nic nie robi.

Zocha
@43210

Nie każdy ma predyspozycje aby zostać operatorem , więc nie pitol.

@43210

Tak wygląda jak jest.Siedzą i telefon w ręku i machają z nudów nóżkami przez 12godz. Nie marudzi nikt,nie każdy ma predyspozycje do zostania operatorskiem.Bo to dzięki naszym rękom i naszej ciężkiej pracy macie %%%.Wiec nie pitol

Anna
@43210

Mam pytanie do operatorów. Właśnie wysłałam moje zgłoszenie na to stanowisko. Czy jest ciężko opanować wymagania jakie stawia Purina wobec operatorów? Jaki jest poziom trudności i zakres materiału?Jak długo trwa szkolenie. Podoba Wam sie to stanowisko. Proszę wymienić plusy i minusy. Dziękuje

@Anna

Trzeba opanować obsługę maszyny i system raportowania. Czy to jest trudne? Jak masz głowę na karku i chęci do pracy , to spokojnie opanujesz. Na produkcji dostajesz opiekuna , który Cię szkoli. Opiekun przykłada się do szkolenia , bo gdy zdasz egzamin on dostanie premię za wyszkolenie Ciebie. Praca jest ciekawa , bo jak maszyna dobrze idzie to jest czas na szkolenie się z materiałów dotyczących TPM. Chociaż częściej jednak trzeba nalatać się dookoła maszyny , ale za nicnierobienie nikt nie będzie placił ;) Kto jest kumaty może w przyszłości awansować na technika liniowego. Z minusów to temperatura w lecie , ale tak jest z kilkanaście dni w roku , gdy są mega upały.

Ana
@anonim

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. Firma ma dobrą renomę i oferuje sporo benefitów. Nie zniechęciły mnie wymagania wobec pracownika. Wkrótce zaczynam tam pracę. Pozdrawiam

yhy yhy
@Ana

Zapomniałeś jeszcze dopisać "komentarz sponsorowany"

ściema
@43210

Ja mam jeszcze jedno pytanie: Czy w tej bajce były również elfy?

Ana
@yhy yhy

To nie komentarz sponsorowany. I naprawdę zaczynam u Was pracę.

Katastrofa
@Ciekawa

Szukaj normalnej firmy. To jest (usunięte przez administratora). Kierownictwo tylko pięknie mówi a tak naprawdę dbają o swoje tyłki nie mając pojęcia co się tak naprawdę dzieje. Udają że jest dobrze a jest coraz gorzej. Firma zatrudnia około 1500 pracowników a pracowników od początku startu firmy dziś można policzyć na palcach . Reszta to brak słów? Firma będzie na nowo powstawać z tak słabym i coraz słabszym wsparciem. Naprawdę nie polecam. Wszystko tylko nie Nestlé

Ehhh
@anonim

Ale się uśmiałem. Niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu. A teraz trochę prawdziwych faktów. Awans - jak nie lubisz wchodzić w (usunięte przez administratora) to zapomnij. Nie ma czegoś takiego jak rekrutacja wewnętrzna na lidera bądź technika liniowego. W pierwszej kolejności wyznaczane są (usunięte przez administratora) kierowników. I zazwyczaj są to największe głąby ze stada. Urlop - zapomnij. Wieczny brak obsady a pracownicy coraz częściej pracują za dwóch na linii oczywiście pensja nie jest podwójna:). Okres rozliczeniowy z nadgodzin co pol roku. Pierwsze co po rozpoczęciu nowego cyklu to wydawanie ludziom wolnych dni z ich wypracowanych nadgodzin. I tutaj dochodzi do absurdu pracownik zostaję wysłany na wolne z nadgodzin ale na jego miejsce trzeba zorganizować kogoś z innej zmiany na nadgodziny. No mózg roz....... Ludzie woleliby aby te nadgodziny były wypłacane niż na siłę wysyłanie na wolne ale związki zawodowe zajmują się co najwyżej załatwianiem voucherów na wakacje... Dodatkowo dochodzą karne niedziele, temperatura, wylewana chemia na nogi podczas "sprzątania obszaru" Premia frekfencyjna zabierana za wszystko prócz urlopu, ale jak już wcześniej wspomniałem na urlop nie ma szans. Ogólnie jak ktoś ma silne nerwy i dużo cierpliwości to moze wytrzyma bo tu pracownik od nikogo pomocy nie dostaje, musi sobie wszystko sam załatwić i wszystko wiedzieć. I to jest tylko mały ułamek tej firmy. A o stanie maszyn i podejściu do ich napraw nie wspomnę. Tagi pffff można sobie pisać a i tak nikt nic z tym nie robi a po paru miesiącach albo same odpadają albo słynny mechanik je zdejmie i zamknie. Pozdrawiam

Xyz
@Ciekawa

Omijaj tą firmę z daleka.

Genek
@Ehhh

W samo sedno . Szczera prawda

LT
@anonim

Mam nadzieję że to jest prawda :)

operator

cześć widzial i gadal ktoś z tym nowym dyrem? juz kilka miesięcy po zmianie i mało go widać? marionetka postawiona z góry żeby tylko był a kierownicy robią swoje stary (usunięte przez administratora), bo wszędzie go było pełno a ten podobno siedzi i zajmuje się tylko swoim biurkiem. nawet jak polskiego nie umie, to z davide jakos sie dało dogadać, to i z moim angielskim parę słów bym z nim zamienił, zanim się nauczy. Ktoś słyszał o nim cos?

Neu
@operator

Bardzo grzeczny miły starszy pan ... raz nawet przyszedł się przedstawić ... ale generalnie przez to ze było pare wypadków podobno zezwolił by każda niesubordynacje i łamanie wewnętrznych zasad nawet najmniejszych karać zwolnieniami wiec chyba jednak nie taki miły ...

Wow

Mówisz o tej sytuacji gdy awansowali jednego gościa bo miał dzieci ? A drugi nie? Zdarza się .... w takiej sytuacji robią liderem gościa którego można lepiej manipulować i sterować nic dziwnego norma w nestle

Solidarni

Proponuje przejść się do „solidarności „ popytać się ..może zebrać pare osób które pracują lub pracowały i zastały niesprzyjające warunki pracy w nestle oni napewno coś z tym zrobią. Po ta są związki zawodowe by bronić pracowników. Polecam przede wszystkim isc tam oni zrobią co trzeba ...

ZB
Kandydat

To może trzeba to zgłosić gdzieś wyżej co tam się dzieje ? Nie wiem do hr czy solidarności ?

Ktośtubeknie
@ZB

No powodzenia z mobbingowcem ... pan Grzegorz manager jest tylko od zwalniania ludzi wiec jak się przyjmujesz to pierwsze na kogo bym uważał to na niego .... większość pracowników których zwolnił albo „którzy się przez niego zwolnili „ chętnie by mu wytoczyli proces ale im się nie chce(szkoda kasy szkoda nerwów ) .. tacy są ludzie... po prostu olewaja to i idą dalej żyć swoim życiem .... ale to jest kwestia czasu jak ktoś go „zawoła „ do sądu .. i chętnie wtedy usłyszałbym jak mówi jak to warunki w nestle są super tylko ludzie hu, je :D

Czesc Grzegorz sąd czeka
@ZB

Łamane prawa pracy (usunięte przez administratora) ? Radca prawny w twoim mieście odpowiednie pismo ... proponuje dowiedzieć się w pracy a jak nie to możesz omówić to przewinienie w swoim mieście napewno znajdziesz jakiegoś radcę z solidarności .... jeżeli faktycznie coś nie było winą pracownika a zakładu bo nie zapewnili bezpiecznych warunków pracy (tak jak z tym gościem co jechał wózkiem i wpadł w poślizg nie ze swojej winy ) a później w ciągu dnia była decyzja o zwolnieniu pracownika a mimo to pracownik jest dopuszczony do pracy i pracowal 4godziny i około 23 po 4 godzinach od rozpoczęcia pracy zostaje on wezwany i oficjalnie zwolniony (wiedząc ze dojeżdża dojazdem pracowniczym i wywalony na dwór by czekał 8h na dworze na autobus pracowniczy na który musiał czekać ) przecież to jest nie humanitarne ? Skoro manager Grzegorz siedział i miał pismo ze dany pracownik jest zwolniony i całość pisma została zatwierdzona w ciągu dnia to czemu wieczorem dopuszczono go do pracy i pozwala mu się pracować by w połowie zmiany przywołać go do siebie i zwolnić ? #nestledontcare

Yoo
Kandydat

Witam Jak wygląda traktowanie osób z ciemniejsza karnacja?

Tomasz
Kandydat

Zastanawiam się nad pracą w Purinie jako operator. Z tego, co czytam operatorzy mają tu dobrze;) Jak długo trwa szkolenie, jakie są szanse na awans? Jakie są plusy, a jakie minusy?

statystyk
@Tomasz

szanse na awans masz 50%. albo awansujesz, albo nie

matematyk
@Tomasz

plusy są dodatnie a minusy ujemne

poganiacz lwów

Takich cyrków jak tam to ze świecą szukać. Rekrutują ludzi, którzy nie potrafią się nawet podpisać.

Ciekawy
@poganiacz lwów

To ciekawe jak podpisali umowe

Maria
Kandydat

Witam! Jaką kasę dostaje pracownik produkcji, jako pakowacz?

Praca
@Maria

Witam, czy są aktualnie przyjęcia dla kobiet na stanowisko pracownik produkcji?

Po Ciebie idzie... Rekrutacja trwa, tylko szukają bardziej na operatora niż pracownika produkcji

Wirusolog
@anonim

zobaczysz jak będziesz chciał wyprawić urodziny. haery ci nie pozwolą

Kandydat

Wolność słowa czy obrabianie mniej szlachetnej nazwy dolnej części pleców? Skoro podałeś personalia przełożonego, to również miej odwagę podpisać się pod swoim postem. Atak na dobra osobiste, a tym jest też dobre imię innej osoby, jest karalny. Przełożony, jeżeli będzie chciał, może złożyć zawiadomienie do prokuratury, a prokurator już ustali twoje imię i nazwisko. Nie jesteś aż taki anonimowy w internecie, jak ci się wydaje. I takie pytanie, czy wylewanie skarg na zewnętrznym portalu jest skuteczne? Jeśli faktycznie istnieją błędy w prowadzeniu działu, to porozmawiaj z przełożonym lub z jego przełożonym lub z działem HR.

ktoś
@Zainteresowany pracą w Nestle

zabolała prawda?

@ktoś

Twoja prawda mnie nie dotyczy. Dopiero umówiłem się na rozmowę rekrutacyjną, więc uwagi co do pracy szefa są mi obojętne. Natomiast bardzo słabe jest to co robisz/robicie. Powiadasz, że szef każe ci utrzymywać miejsce pracy w czystości? To przecież nie jest normalne! ;) Przeczytaj swój zakres obowiązków, bo mogę się założyć, że znajdziesz tam zapis o przestrzeganiu zasad 5S i utrzymywaniu czystości na stanowisku pracy/obszarze pracy. Każda firma, w której pracowałem ma taki zapis i nie jest dziwne, że ktoś tego wymaga. Odpuszczając w pozornie małych sprawach za chwilę nie będzie kontroli nad tymi o wiele ważniejszymi. Lubisz pracować w brudzie, to może obora będzie bardziej odpowiednim miejscem pracy.

123 gonisz ty
Kandydat

U mnie w zakladzie nie wolno wnosic telefonu telefon zostaje w szatni i na przerwie mozna sprawdzic co tam kto potrzebuje Nie doceniacie tego co macie

Kandydat

Rudy, Gruby i kto jeszcze? Przezwiska niczym z przedszkola. Pora dorosnąć i wyjść z piaskownicy. Zarzuty też słabiutkie: szef jest niedobry, bo ma nieodpowiedni kolor włosów, każe dbać o czystość i nie pozwala siedzieć na telefonie podczas jazdy wózkiem widłowym . Zastanów się nad kolejnym wpisem, bo póki co to on rysuje się całkiem rozsądnie, a wy już nie bardzo.

Boniecki
@Zainteresowany pracą w Nestle

Podkreślę tylko ze korzystanie z telefonu z WŁĄCZONYM stopem na wózku ( nie wiem czy wiesz co to znaczy wiec ci wytłumaczę nie ruszysz wózkiem dopóki go nie wyłączysz ) i pisanie lub dzwonienie do przełożonego stając w miejscu i nie stwarzając zagrożenia ( tak w nestle komunikują się wózkowi bo zakład nie stać na proste krótkofalówki ....od kiedy jest przekroczeniem uprawnień i kwalifikuje się do nagan i zwolnień ? Bo widzę ze jak na przyszłego pracownika bardzo ci zależy na obronie tego pana ? Przypadek? nie sądzę .... masz tu 2 zł za komentarz

Kolo
@Boniecki

Może pozew do sądu nie jest złym pomysłem ...jak nestle tak broni tego typa (manager) może na takim rozgłosie w prasie i telewizji im zależy hmm ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 9 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o., to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.