Michael Huber Polska Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska

Opinie o Michael Huber Polska Sp. z o.o.

robbi

nie wiesz czy firma planuje jakieś zatrudnienia @papa?

louis31

witam jest ktos kto pracuje w MH i moglby mi co nieco poopowiadac? podaje mail vevctl@interia.eu

Friday

Michael Huber we Wrocku to bardzo fajna firma- pracowników szanuje i dobrze płaci. Jedynym mankamentem co się popsuło w ciągu ostatnich 3 lat to atmosfera pracy, bo Niemcy narzucili zwolnienia i do tego wcale produktowo nie jesteśmy tacy konkurencyjni (bo się niemcom nie chce pracować) i masa dobrych ludzi poleciała w Polsce. Ech, a tak fajnie kiedyś było. Teraz jest trudno i atmosfera się walnęła. Ale prezes ten sam i co by nie mówić to facet wielkiej klasy.

Zostaw opinię o Michael Huber Polska Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michael Huber Polska Sp. z o.o.