BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Tomcio

Ja jestem zadowolony bo wzyztko szybko załatwiam przed każdym wyjazdem o nic sie nie martwie przyjezdzam pokój zawsze czeka czysty a praca jak praca za lezenie nie płacą

Józef

Pracuje juz 5 miesiecy wszystko jest ok

kolega Józka
@Józef

Ja też pracuje z Józkiem w tej samej firmie dzis sie dowiedzialem ze taka strona jest i jakbym sie tak naczytal przed wyjazdem to bym nie pojechal nie ma co tu wierzyc w niektore wpisy bo to nie jest prawda w pracy jest wszystko ok zakwaterowanie jest pieniadze na czas trzeba sie bylo tylko z jezyka podszkolic

Iza
@kolega Józka

Na jaki poziom trzeba było podszkolić ten język?

Greg

Ja polecam, pracowalem kilka razy u różnych klientów na produkcjach i jestem zadowolony

MATEUSZ

NIE POLECAM PRACY W SMORUM JAKO PRACOWNIK ELEMENTÓW DREWNIANYCH . PRACA TO KATORGA , KIEROWNIK JOHN JEST NIEZROWNOWAZONY PSYCHICZNE , POGANIA CIEBIE JAK PSA , RANO DA CI PROJEKT I POWIE ZE MUSISZ SIE WYROBIC DO KONCA DNIA , PRZYCHODZI W POLOWIE DNIA I MOWI WIESZ CO NIE ROB TEGO ZROB TERAZ TO , TO JEST WAZNIEJSZE . MOZNA ZWARIOWAC I TAK PRAWIE KAZDEGO DNIA NIE WIESZ CO ,MASZ ROBIC ISTNY SAJGON . NIE DZIWIE SIE ZE W ELVERDALU JEST TAKA ROTACJA . STAWKA BARDZO NISKA W TAMTYM ROKU 132 DKK A TERAZ 145 DKK TO JEST ZAŁOSNE . PROJEKTY SKOMPLIKOWANE A RYSUNKI TECHNICZNE TO MASAKRA . IDZIESZ Z TYM PROJEKTEM DO JOHNA A ON SAM NIE WIE O CO W NIM CHODZI DO WARIATÓW . ZA TAKĄ ROBOTE TRUDĄ SKOMPLIKOWANE GDZIE MUSISZ BYC OSOBĄ KREATYWNĄ SAMODZIELNĄ STAWKA POWINNA OSCYLOWAC 190 / 200 DKK. NIE POLECAM JEST MASZ SŁABE NERWY

@MATEUSZ

Szanowny Panie, bardzo nam przykro, że jest Pan niezadowolony ze współpracy z naszym wieloletnim klientem. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych informacji, jakoby występował jakikolwiek problem. Być może Pana odczucia dezorganizacji w pracy wynikały z wielu nieobecności, gdzie po powrocie dany projekt mógł już być na dalszym etapie. Nie mniej, dziękujemy za sygnał i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Tapicer w firmie BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 4400 , jeśli chcę pracować na Tapicer?

Nie rozumiem jak można jechać za granicę za 4400?????????? Co to za stawka.???????

@Gość

Wszystko zależy czy mówimy o wysokości wynagrodzenia miesięcznie, czy co dwa tygodnie. Jeśli liczyć miesięcznie no to stawka jest dużo wyższa. Licząc, że wypłata co dwa tygodnie to po odjęciu kosztów zakwaterowania faktycznie stawka wyjdzie ok. 4500 zł netto / 2 tygodnie. Należy jednak pamiętać, że mówimy tu o pracowniku z małym doświadczeniem. Z większym doświadczeniem można liczyć na wyższe wynagrodzenie. Zapraszamy do kontaktu z rekruterem odpowiedzialnym za tę ofertę, nr 91 434 21 46

Adiiiiiiiiiii

Widzę że nie dostanę od was odpowiedzi dlaczego pracując przez miesiąc mam do zapłacenia podatek w wysokości 7000 zl

Filip

Pracowałem dzięki tej Agencji w Danii, wszystko było tak jak być powinno,fajna praca,dobre pieniądze, świetne zakwaterowanie w centrum miasta Polecam każdemu kto szuka dobrego miejsca

@Filip

Panie Filipie, bardzo dziękujemy, za poświęcony czas na napisanie opinii. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy i zapraszamy do kontaktu ponownie, jak tylko pojawi się interesująca Pana oferta :)

Konstrukcje hal

Pablo

Wie ktoś coś spawacz w BC? Był ktoś lub jest w Danii?

Adiiiiiiiiiii

Nie polecam kasują opinie i oszukują z zatrudnieniem i mieszkaniem i uważajcie bi z podatkami możecie zostać tylko z długiem a nie zarobkiem

@Adiiiiiiiiiii

Rozliczeniem podatku zajmuje się państwo duńskie, my jedynie przesyłamy dokumenty do urzędu. Nie jesteśmy w stanie odnieść się bezpośrednio do Pana sprawy, ponieważ nie znamy sytuacji, jednak wszystkie dokumenty dotyczące zarówno warunków umowy jak i zakwaterowania otrzymuje Pan przed wyjazdem.

TP

Polecam jak najbardziej, duzo opinii widze slabych, nie wiem jak na innych ofertach ale pracowalem jako brukarz i jestem zadowolony. bywaja lepsze stawki ale tez gorsze wiec ogolnie pozytywnie. praca szla przyjemnie trafila mi sie fajna ekipa.

byly pracownik

Jak na pierwszy raz w Danii, polecam, miałem doczynienia z róznymi posrednikami, ta firma jedna z lepszych. Pomagają i ogarniaja duńskie karty, zakwaterowanie ok, praca tez, mozna zarobic dobre pieniądze z nadgodzinami. jak ktoś chce pracowac to bedzie zadowolony. polecam

Zbyszek
@byly pracownik

Jakie nadgodziny o czym ty mówisz...dobrze było jak się pracowało do 12 haha

Tytulek

Aha zapomnieliśmy dodać ZE W 2 DZIEN MIELISMY WYPDEK GDZIE WYLADOWALAM W SZPITALU I TEZ ANI UBEZPIECZNIA ANI KASY BO TO BYLO W DRODZE DO PRACY AUTO DO KASACJI POSZŁO, MIMO TO NA NASTĘPNY DZUEN POSZLISMY DO PRACY MIMO ZE NAS WSZYSTKO BOLALO I MIALAM WYBITY BARK BO WE MNIE UDERZYLO AUTO I MBIE WGNIOTLO W DRZWI...OGÓLNIE TAM IDZIESZ DO PRACY ZEBY IM JESZCZE PLACIC MAJA CIE GDZIES SA NIEODOWIEDZIALNA I OSZUKSNA FIRMA A KOORDYNATOR TO (usunięte przez administratora)

prefabrykaty

Cześć. Agencję polecam, organizacja tip top. Mozna swoje zarobić na prefabrykatach w Kolind. Trafiłem na w porzadku ekipe z Polski. Jest sporo nadgodzin, tyle że za kwaterowanie sporo, ale Jak to w Danii, o pokój jedynkę ciężko. Na razie praca do maja, zobaczymy czy bedzie kolejna umowa. W sumie polecam.

BYSTRY
@prefabrykaty

Sporo to znaczy ile

Arek
@prefabrykaty

Język polski trudny bardzo. Takich ludzi w firmie tej potrzeba. Pokój, mieszkanie, sprawy urzędowe w Danii ogarnia się bez problemu. Po prostu robisz dla przeciętnej agencji, która zarabia na takich jak ty ile się da. I jest "tip top "

Rafal
@Arek

Wcale nie jest zawsze takie proste, jeśli już mieszkasz jakiś czas w Danii i ogarniasz co i jak to spoko, ale jeśli ktoś wyjeżdża 1 raz to może być dla niego to trudne, już nie mówiąc o samym znalezieniu info na ten temat. Na pierwszy wyjazd lepiej wyjechać z agencją bo Ci wszystkie sprawy urzędowe chociaż ogarna, popracujesz troche a siano i tak lepsze niż w Polsce i jak ci nie bedzie pasowac to zmienisz sobie wtedy.

Lola

Pracuję ktoś w fabryce rybnej w Outrup?

Niedoszła pracownica

Miałam pracować przez BlueCollar, niestety (stety?) nie doszło to do skutku. Praca wymagała dyspozycyjności "na teraz", ale niestety agencja nie potrafi znaleźć mieszkania dla swoich pracowników i juz po podpisaniu wszystkich umów odwołują wyjazd. Żenada

Wanda
@Niedoszła pracownica

O kurcze, faktycznie dali niezły popis :D A chociaż przeprosili? Albo dali jakąś rekompensatę? No bo przecież umowy podpisane więc co dalej?

@Niedoszła pracownica

Dzień dobry, nie ukrywamy, że taka sytuacja miała miejsce. Z naszej strony jeszcze raz chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację. Oczywiście jak to mówią "winny się tłumaczy" jednak prawda zawsze leży gdzieś pośrodku. Staramy się dołożyć należnych starań, aby nasi pracownicy mieli jak najbardziej ułatwiony wyjazd do pracy. Niestety kwestia zakwaterowania nie zawsze jest zależna w 100% od nas. W tej konkretnej sytuacji wynajmujący, z którym liczyliśmy na współpracę z nieznanych nam przyczyn wycofał się z wcześniejszych założeń, co spowodowało, że nie mieliśmy pewnego zakwaterowania. Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo pracowników, nie mogliśmy w tej sytuacji pozwolić na wyjazd. O wszystkim jednak informowaliśmy na bieżąco podczas procesu rekrutacji. W związku z zaistniałą sprawą jeszcze raz chcielibyśmy przeprosić i jednocześnie obiecać, że to jednorazowa sytuacja i dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć tych błędów w przyszłości.

Mateusz

Witam chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w blucollar, a mianowicie pracuje w firmie DS Stålkonstruktion od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z tej pracy, mam tu na myśli zarobki jak i klimat, w którym się pracuje, ludzie są pomocni i życzliwi przez co tworzy się fajna atmosferę. Bluecollar to jedna z niewielu firm, która potrafi zadbać o swojego pracownika. Pomogli mi wyrobić numer podatkowy, który potrzebny jest do pracy w Danii. Wypłaty przelewane są na czas, brak problemów jeśli chodzi o kontakt z koordynatorami. Reasumując nie wiem jaką logistykę kiedyś prowadził blucollar, ale teraz jest naprawdę dobrze, dodam jeszcze, że w lepszej agencji nie pracowałem i polecam każdemu owa agencje kto pierwszy raz wybiera się do Danii. Pozdrawiam

Kamila
@Mateusz

Hej @Mateusz, czy dla osoby z wykształceniem podstawowym, nie znającej języków obcych, znalazłaby się jakaś praca w BlueCollar? Mam nadzieję, że zaglądasz wciąż na forum Gowork.

Pan
@Kamila

Tak w Ds Hobo czekają właśnie na takich jak Pan po podstawówce i z rentą proszę o kontakt z biurem w Odense proszę prosić Magdę ona napewno coś znajdzie.

@Pan

A Kamila to Pan?

Wanda
@Gość

przecież i tak pisał po złości więc nawet doczytać nie potrafił że odpowiada kobiecie, szczerze zainteresowanej pracą... chamstwo i tyle.

były pracownik - nigdy więcej

Z całego serca nie polecam tej firmy. Jedyne co mogę o nich powiedzieć to to, że zastanawiam się czy są oszustami czy złodziejami. Po pierwsze nadanie nr CPR oraz kart podatkowej zajmuje dosłownie kilka dni (kontaktowałem się z urzędami w Odense - stąd wiem) lecz BlueCollar zajmuje to ponad 8 tygodni ciekawe co robią z moimi zarobionymi pieniędzmi przez ten czas. Oczywiście utrzymują, że przez (usunięte przez administratora) procedury te zostały wydłużone co jest wierutnym kłamstwem. Tak jak już wspomniałem w urzędach otrzymałem zupełnie inną informację. Kwestia zaliczek: nie wypłacane w terminie bywają tygodnie, że nie otrzymywałem zaliczki w ogóle. Ciężko jest przeżyć dwa tygodnie przy zaliczce 1.000,00 DKK musząc tankować samochód aby dojechać do pracy i utrzymać się (koszty art. spożywczych są dość wysokie, nie wspominając o cenie benzyny). Ponadto (usunięte przez administratora) z kosztami mieszkania, ponieważ zwolnienie podatkowe \"delegacyjne\" jest wyraźnie określone w przepisach na 417 kr dziennie na jedzenie i 179 kr na mieszkanie jeżeli pracodawca nie zapewnia żadnej z tych rzeczy bezpłatnie i daje łącznie 596 kr dziennie . Przysługuje ono osobom które przyjeżdżają do Danii w celu podjęcia pracy (oczywiście ulga ta nie została ujęta w mojej karcie podatkowej). Dlaczego zastanawiam się czy są oszustami czy złodziejami?? otóż Podatki Duńskie to sprawa skomplikowana - dlatego wiele osób woli się tej materii nie dotykać wierząc ze wszystko samo się załatwi . Załatwi się - a jakże - tylko naszym kosztem. Sprawa zaczyna się w momencie rejestracji w Folkeregister - bo jednocześnie z zameldowaniem dostaje się numer osobisty ( cpr. nr. ) , żółta kartę ubezpieczenia ( sygesikring ) i kartę podatkowa . Te wszystkie rzeczy przychodzą po kilku dniach . O ile z naszym numerem cpr czy karta ubezpieczeniowa nikt raczej bezpośrednio żadnego przekrętu nie zrobi - o tyle karta podatkowa może być przedmiotem nadużyć . Zaczyna się to od tzw. forskudsregistrering ( rejestracja wstępna ) gdzie my sami lub firma pośrednicząca zgłasza nasze przewidywane dochody i odpisy podatkowe a komputer urzędu ustala do jakiej kwoty nasz zarobek jest wolny od podatku oraz ile procent mamy płacić powyżej tego progu . I tu pierwsza możliwość dla (usunięte przez administratora) . Do kwoty prawie 23.000 kr miesięcznie brutto nie powinniśmy płacić żadnego podatku ( przy prawidłowej rejestracji ) to jednak jeżeli podany zostanie mniejszy niż przysługujący nam odpis podatkowy to się na ten podatek załapiemy . I co miesiąc będzie on nam z zarobku potrącany . Ktoś mógłby naiwnie sądzić ze potem w rocznym rozliczeniu w maju następnego roku pieniądze się odnajdą i zostaną nam zwrócone. Trefne ...

@były pracownik - nigdy więcej

Informacje otrzymane przez Pana na etapie rekrutacji wynikają z długoletniej współpracy z urzędami. Informacje, które uzyskał Pan w oddziale w Odense mogły być źle zrozumiane przez urzędnika - w przypadku takich spraw należy doprecyzować wiele szczegółów, od których zależy szybkość załatwienia formalności jak choćby dla pracownika jakiej narodowości dokumenty są wystawiane. Zaliczki wypłacane są co tydzień w wysokości 1000 dkk, o czym był Pan informowany na etapie rekrutacji. Informowaliśmy również, że jest możliwość otrzymania wyższych zaliczek po konsultacji z działem koordynacji. Co do dodatków delegacyjnych to nie obowiązują one Pana, ponieważ zatrudnienie jest na podstawie umowy duńskiej, a nie polskiej. Do dalszych informacji opisanych przez Pana nie będziemy się odnosić, gdyż są nieprawidłowe i wprowadzają w błąd oraz przede wszystkim niezgodne z obowiązującym duńskim prawem.

były pracownik - nigdy więcej
@BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

ps odnośnie zaliczek. Tak byłem informowany jednak Państwo się z tej umowy nie wywiązywali wiec pytam (usunięte przez administratora) / kłamcy /a może jednak (usunięte przez administratora)

Hmm..
@BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Bluecollar przyznajcie sie w końcu że nasze ciężko zarobione pieniądze przetrzymujecie na lokatach terminowych ... nie sądzę żeby SKAT kłamał, sam tam dzwoniłem i potwierdzam co kolega napisał, Pracownicy CZEKAJACY na numer CPR oraz karte podatkowa; prosty manewr , jedziecie do SKATU po 2 tygodniach od złożenia dokumentów przez biuro , z miejsca dostajecie nadany numer CPR I możliwe że już również karte podatkowa, jeśli nie będzie jeszcze karty to dostaniecie info kiedy mniejwiecej zostanie wydana , nie dajcie (usunięte przez administratora) z bluecollar przetrzymywać kasy ,numer przekazujecie koordynatorowi który juz was raczej będzie traktował jak zło konieczne ponieważ ma z góry powiedziane ze ma przetrzymywać pracownika z papierami jak najdłużej się da , bluecollar proszę o ustosunkowanie się do powyższego tekstu

Kandydat - pytanie
@były pracownik - nigdy więcej

Dzień dobry, roczna kwota wolna od podatku w Danii wynosi 46.700 kr, w związku z czym nie za bardzo rozumiem zdanie odnośnie miesięcznej kwoty wolnej od podatku: "Do kwoty prawie 23.000 kr miesięcznie brutto nie powinniśmy płacić żadnego podatku ( przy prawidłowej rejestracji ) to jednak jeżeli podany zostanie mniejszy niż przysługujący nam odpis podatkowy to się na ten podatek załapiemy . I co miesiąc będzie on nam z zarobku potrącany". Byłbym wdzięczny za weryfikację podanej przez autora kwoty oraz ewentualne wyjaśnienia (być może czegoś nie rozumiem). Z góry dziękuję za odpowiedź.

@były pracownik - nigdy więcej

Kolego Pracowałem niecałe dwa lata temu przez Firmę Bluecollar i nigdy z nimi nie miałem żadnego problemu, załatwili wszystko co trzeba,zaliczki dawali jak się potrzebowało, wypłaty co dwa tygodnie, żadnych przekrętów. Jeżeli chodzi o padatki to nie od nich to zależy. Wszycho.

Mini

Pracuje ktoś na czekoladkach przez ta agencje , jak tam naprawdę jest

Monia

Witam pracuje ktoś przez ta agencje na czekoladkach w Danii?

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.