BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Jeny

To po co wyjeżdżałeś przez agencje ? Sam sobie nie potrafisz pracy i mieszkania zorganizować skoro tak źle? Już bez przesady.. tam też pracują ludzie i z mojego doświadczenia widzę że dbają o kontakt z pracownikiem i pomagają jak mogą. Nigdy nie narzekałem na nic bo o co nie zapytam to zawsze dostaje odpowiedź. Umowy o pracę i o zakwaterowanie widziałem przed wyjazdem bo je podpisywałem i czytałem i jakoś żyje, wyjechałem pracuje, i jak czytam te komentarze czasem to się zastanawiam skąd się tacy biorą co jadą z umowami w reku a później z jakimiś żalami wybuchają gdzie tu jest logika :D Najlepiej jest anonimowo napisać komentarz i zadowolony bo wylał żal w necie i to jeszcze pewnie dlatego że jajko chciałobyć mądrzejsze od kury i nie mogło się nachapac. Współczuję.

Jacek

,,pracowałem w wielu agencjach" samo przez siebie mówi co z Ciebie za pracownik ????

Lol
@Jacek

Hahhaha na serio? Ilość agencji, firm w których się pracuje świadczy o tym jak pracujesz? Hahaha dobre.

Lol
@Jeny

No to powodzenia. U mnie akurat noe było wszystko takie jasne , bo później się okazało inaczej, ale widzę że nie ma sensu swoich doświadczeń opisywać bo Ty wiesz wszystko lepiej

Jeny
@Lol

No ale to co na umowie miałeś wyższa stawkę a zapłacili Ci mniej czy o co chodzi?

Irek

Nie zgadzam się z tym. Jak ktoś przyjeżdża pracować i pracuje - to nie ma powodu żeby narzekać. Ja miałem parę pytań do koordynatorów i pomogli mi ze wszystkim. Trocha to trwało, ale nikt mnie nie porzucił. Teraz załatwiam rejestracje auta, bo już mam pól roku w Danii i znów dostałem wsparcie. Widziałem także jak po tygodniu pracy przyszedł naćpany gość i go zwolnili, pewnie gdzieś tu wypisuje teraz jaka (usunięte przez administratora) firma. Na szczęście pracy nie brakuje - jak komuś zależy to znajdzie swoje.

Miś

Wszystko ok Dziekuje pozdrawiam

Rafcioo

Ja króciutko :) to mój pierwszy wyjazd za granicę... wybrałem Bluecollar, i nie żałuję :) Od samego początku widać jak dbają o pracownika- organizacja wyjazdu zakwaterowania itp. ze wszystkim idzie się dogadać :) wszystko czarno na białym. Umowa Cpr kasa przelewy dodatki urlopy... nawet jak źle się poczujesz i dasz wcześniej znać, zapłacą Ci dniówkę z niczym nie ma problemu. Szczerze polecił bym tą agencję :)

Dominik

Wstyd... kolega pracowal tam juz jakis czas ... a teraz zale na internecie.. jak go zwolnili. Kwestia tego czy ktos chce pracowac czy przyjezdza na wakacje za granice bo chyba nie o to tutaj chodzi Ja pracuje w DS i sobie chwale. Praca jak kazda pieniadze zawsze na czas a zakwaterowanie kazdy ma wybor mozna samemu wynajac nawet Palac jak ktos tak woli Uwazam ze komentarze sa przesadzane ...wylewanie zali w internecie zamiast rozwiazania problemow makabra co to sie teraz na tym swiecie dzieje szkoda

Danuta
@Dominik

Czyli nie trzeba się bardzo stresować tym że zwalniają z dnia na dzień? Mówisz że tak się nie dzieje? A wiadomo dlaczego zwolnili te osoby ostatnio?

Dominik
@Danuta

Danuta jak ktos pracuje i nie robi z siebie nie wiadomo kogo to popracuje przyjezdza taki jeden z drugim i sie dziwi ze faktycznie trzeba pracowac w prawdziwej pracy i sie nie spozniac, albo co lepsze do pracy przychodzic ja juz tu jestem dlugo i nie jedno widzialem jak chcesz to daj maila to sie zgadamy Ja bede polecal bo sytuacja w pl ciezka jak ktos pracowity i ma fach w reku to dlaczego mam komus obrzydzac jak sam tu jestem i jest mi dobrze

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

Spawacz DS.

Dla nowych , starych , przyszłych pracowników. Praca w Ds. Przez bluecollar to jak stąpanie po cienkim lodzie. Nie znasz dnia ani godziny... otrzymujesz telefon że dzisiaj byl twój ostatni dzień w pracy a firma rozwiązuje kontrakt! Powod?? Hehe nie musimy Panu podawać... W ostatnim czasie zwolnili tak przynajmniej z 20 osób. I to nie bylejakich chłopaki pracowali po 2-6lat. Mieli plany rodziny . (usunięte przez administratora)

@Spawacz DS.

Szanowny Panie, Prosimy o nieprzekazywanie nierzetelnych informacji. Pewnie jest Pan jedną z 3 osób zwolnionych ze wspomnianej firmy w miesiącu grudniu. Faktem jest, że zwalniając pracownika zatrudnionego krócej niż 6 miesięcy pracodawca nie jest zobowiązany do udzielenia pisemnie powodu zwolnienia - rzeczą naturalną jest, że współpraca między Pracodawcą a Pracownikiem nie zawsze się układa i obie strony mają prawo do wypowiedzenia kontraktu. Serdecznie Pana pozdrawiamy.

Arek
@Spawacz DS.

Pracuje juz 3 lata faktem jest ze po nowym roku parę osób już nie wraca ale Ekipa jest w miare stala chcialem polecic kumpla bo tez chce wyjechac narazie nie ma miejsca. Bylem na roznych wyjazdach i nie moge powiedzidc zlego slowa na tą firme bo kiedy trzeba to pomoga plusem jest to ze wszystko jest legalnie zakwaterowania tez spoko i logistycznie ulozone bo ja nie mam auta a mialem zalatwione tak ze strony agenci ze mialem zapewniony transport poki co zostaje tutaj moze za dwa trzy lata wroce do kraju

Pracownik DS
@Spawacz DS.

To jest najgorsze jeśli ktoś ma dzieci i otrzymuje taki telefon ze ostatni dzień w pracy a np jest busem teraz powrót busem załatwianie nowej pracy a to wiadomo czas a czas = pieniądze stracone.

Klauu

Witam. Chcę wyjechać z kuzynka do pracy w przetwórstwie rybnym. Proszę o opinię???

Nie polecam
@Klauu

Człowieku nie przez tą firmę ! Jak chcesz mieć zdrowie i szanujesz swoje nerwy to omijaj z daleka ...

Firma dno ! Brak kompetencji ludzi którzy tam pracują, oszystwa, kłamstwa i nic wiecej, pieniędzy u tych (usunięte przez administratora) nie zarobicie a stracicie tylko nerwy i swoj bezcenny czas ilosc opinie negatywnych ma tez znaczenie a co najwazniejsze zeby nie było że to wyssane z palca, na wszystko są dowody ... ODRADZAM !!!

Tomcyb1

Mogę polecić wszystkim ta agencję pracuje już 7 miesięcy i wszystko jest ok.Jestem.zadowolony z pracy jaką dostałem. Jest zgodna z kontraktem i opisem. Wszystko zostało załatwione zanim tu dotarłem. Mieszkanie też jest w porządku. Wszystkie potrzebne dokumenty zostaly zalatwione zanim wyjechalem.z Polski.Jest to mój drugi kontrakt więc pozwolenie na auto z pl było potrzebne i tu nie było problemu agencja pomogła. Dobry kontakt po stronie polskiej i dunskiej. Wczesniej wstawiłem komentarz ale ale źle zaznaczyłem.

tomcyb1

Mogę polecić wszystkim ta agencję pracuje już 7 miesięcy i wszystko jest ok. Wszystko zostało załatwione zanim tu dotarłem. Mieszkanie praca i wszystkie potrzebne dokumenty.Jest to mój drugi kontrakt więc pozwolenie na auto z pl było potrzebne i tu nie było problemu agencja pomogła. Dobry kontakt po stronie polskiej i dunskiej.

tomcyb1
@tomcyb1

Chciałem dodać że jestem zadowolony z pracy jaką dostałem.Jest zgodna z opisem i umową . Lokal też bez zastrzeżeń. Agencja wywiązała się że swoich zadań 100 %

Zadowolony!!!!

Pozdrawiam i dziekuje za szanse i pomoc w znalezieniu pracy, dzisiaj moge polecic, pracuje juz od konca wakacji dostalem kolejna umowe, zarobki spelniaja moje oczekiwania, wszystko jest tak jak bylo przedstawione przez pania z rekrutacji. Pracuje na nocnej zmianie, jestem zadowolony z zakwaterowania bo czuje sie tu prawie jak w domu, jest czysto, funkcjonalnie blisko pracy. Warto bylo przedstawic wszystkie swoje dokumenty z kursami i zadwiadczenia bo pracuje naprawde na bardzo dopasowanym do mnie stanowisku. Robicie dobra robote Pozdrawiam

Lisek

Hej, jak dla mnie jestem mile zaskoczony. Pojechalem z nimi na CNC do Hobro i pracuje już 2,5 miesiąca. Przenieśli mnie do pokoju 1dynki z 2osobowego po 4 tygodniach w sumie w tej samej cenie, więc nie narzekam. Produkcja i zmiana w porządku. Mogę polecić, choć pewnie będą szukać dopiero nowych ludzi po nowym roku.

Hanna
@Lisek

A jak kształtują się zarobki? Z tego względu tez warto było wyjechać?

Lisek
@Hanna

Jest ok. Mieszkanie wychodzi taniej jak nie masz nieobecności w pracy. Robię nadgodziny od kilku tygodni, raz więcej raz mniej. Zawsze mogłoby być lepiej, ale trochę się po świecie już pojeździło i na ten moment tu nie jest źle.

Bożena
@Lisek

kiedyś pisałeś, że po nowym roku mają szukać. masz już więcej info w tym zakresie? i o co chodzi z tym, że mieszkanie tańsze jest przez brak nieobecności?

Matii

Dzień dobry. Mam duże doświadczenie na tych maszynach i czytam projekty techniczne też jestem programistą tych maszyn +48795670684

ttgtht

umowy najmu na 1 miesiac? kto wam daje prawo do podsylania umow pracownikom najmu na 1cmiesiac? (usunięte przez administratora) a nie agencja pracy. a w biurze to takie te rekruterki jakby byly bite albo zastraszane bo normalnie to one normalne nie sa .widac ze z nimi cos jest nie tak

@ttgtht

Bo to prawda

Piją naszą krew . Nie chodzi tutaj że jest miesiąc wypowiedzenia ale miesiąc licząc od przyszłego miesiąca . Czyli mogą skasować za np 1,5 miesiąca bądź 7 tyg....lub lepiej. Nie spotkałam gorszych warunków najmu w żadnej agencji. Poza tym kłamia ile wlezie .

Tomua

Czy pracuje ktoś w Hobro jakie są warunki na operatora piły 5 i jak z zakwaterowaniem .

Szybki
@Tomua

W DS Stalkonstruktion?

Znalazłem ich ogłoszenie do pracy jako elektryk po przeczytaniu całej masy kiepskich opini zrezygnowałem z rekrutacji. Dobrze że takie strony są .

Zadrozny

Jestem zadowolony ze współpracy z agencja bluecollar

bez

Uwaga przestrzegam przed podjeciem pracy na smieciaece kat .C w Dani z tej fimy. Zakwaterowanie podpisujesz umowe najmu na dwa miesiace a jest to bardzo stary dom z grzybem i nie ciekawym towarzystwem gdzie pedzą bimber pracownicy i nie ma tam spokoju tylko pijanstwo non stop. Po za tym w firmie trzeba urzerac sie z druga (usunięte przez administratora) w ekipie na smieciarce.nie jedz tam bo tylko narobisz sobie kosztow.

@bez

Panie Krzysztofie, doskonale wiemy, że to Pan wystawia opinie pod różnymi pseudonimami. Wystawił ich Pan od wczoraj 10. Jeśli chodzi o ofertę na stanowisko kierowcy śmieciarki to po prostu bezczelne kłamstwo. Po pierwsze wspomniana rekrutacja jest nową w naszej ofercie. Nie wyjechał jeszcze żaden pracownik, zatem nie ma możliwości, aby ocenić warunki zamieszkania oraz zachowania współpracowników. Jest to rekrutacja dopiero na styczeń 2023 roku. Wystarczająco podważa to wiarygodność Pana opinii, zatem prosimy o zaprzestanie ich publikacji. Jeśli jednak tak się nie stanie, będziemy zmuszeni skierować sprawę na drogę sądową powołując się na art. 212 kodeksu karnego [zniesławienie]. Zachęcamy Pana również w przyszłości do uważnego czytania zapisów umowy (szczególnie podpunktu z okresem wypowiedzenia) przed jej podpisaniem lub zlecenie tego osobie kompetentnej.

Bimbet
@bez

Na Mariagier Fiord?

Oleg

Na przeciw tym wszystkim komentarzom co pisali Ci niby źle potraktoeani ja wypowiem się w pełno subiektywnie Praca jest dla tych którzy chcą zcos zarobić i odłożyć Jak się przyjezdza pić i imprezować to nie miejsce na to. Tu większość ludzi przyjechała za chlebem bo w kraju ciężko Zarobić się da tylko w głowie coś mieć trzeba oprócz głupot

@Oleg

Nie mówię że praca jest zła. Bo akurat pracę miałem fajną,miły zespół i spoko atmosfera. Ale ta ich umowa o mieszkanie czy się zwolnisz czy ciebie zwolnią miesiąc wypowiedzenia ... Nie spotkałem się z tym w żadnej agencji pracy. No i te ich mieszkania...za tą cenę można samemu wynająć kawalerkę w mieście.

Oleg
@Krzysztof

To czemu sobie nie wynająłeś kawalerki na mieście ? Przeciez oni nikogo nie zmuszaja do zakwaterowania

Aneta
@Oleg

w podobnej cenie firma zapewnia mieszkanie a mozna je samemu znaleźc? nie znam stawek zagranicznych stawek lokalowych czy da sie to ogarac by nie mieszkać jednak jak pisales z innymi co imprezuja

@Aneta

Firma zapewnia pokój nie mieszkanie. Można samemu za tą kasę wynająć mieszkanie ale trzeba mieć tą kasę. No i zawsze jest kaucja,przeważnie równowartość miesięcznego najmu

@Krzysztof

To pewnie wynajmując mieszkanie na własną rękę też jest jakiś okres wypowiedzenia ? Czyli kaucja, wypowiedzenie, a czy w bluecollar pobierana jest jakaś kaucja za wynajem ? Pracowałam w Niemczech na różnych produkcjach i zawsze miałam pokój dzielony z inną osobą albo co gorzej czasem pokoje były wieloosobowe Jak jest tutaj ? Pokoje są wieloosobowe ?

@Ania

Nawet nie biorę pod uwagę ofert z dzielonym zakwaterowaniem a jakoś pracowałem już w niejednej agencji w Holandii,Niemczech, Belgi i Islandi. Zapewne i tak jest, jest jakieś wypowiedzenie. Ja miałem jedno osobowe ale standardy to z epoki wikingów ????

Karol

Jestem zadowolony ze współpracy z Bluecollar, pracuje już 2 lata w tej samej firmie Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.