BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Paputek

Mio być Hobi Czy pracuje ktoś w Hobi jako operator piły. Może powiedzieć jakie warunki i jak z zakwaterowaniem

Paputek

Czy pracuje ktoś w Gobi jako operator piły. Może powiedzieć jakie warunki i jak z zakwaterowaniem

Patryk

Cpr dostałem po dwóch tygodniach a jak to jest z kartą podatkowa ile wy czekaliście?

Tadek

Po pierwsze proponuje od razu po podpisanieu umowy o najem od razu wyslac wypowiedzenie tej umowy. Po drugie czy ktos o zdrowych zmyslach podpisuje umowe wynajmu mieszkania wczesniej nie ogladajac zakwaterowania?Raczej nie. Po za tym jesli jest ktos w Dani to niech od razu zglosi sie do odpowiedniego urzedu to otrzyma odpowiednią porade na bezprawne dzialania tej agencji.

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

Magdalena

Firma zatrudnia tylko mężczyzn czy biorą również pod uwagę kobiety? Jeśli tak, to jak z bezpieczeństwem podczas wyjazdu? Czy jest zapewnione ubezpieczenie?

@Magdalena

Jeśli chodzi o pracę dla kobiet, to posiadamy stanowiska, na których większość pracowników to kobiety (np. pracownik produkcji na przetwórstwie rybnym), jeśli jednak posiada Pani uprawnienia i doświadczenie, to może Pani zapewnić również pozostałe oferty. Ubezpieczenie zapewniamy od pierwszego dnia pracy.

Usuwają wpisy dla nich nie wygodne. Prawda jest taka ze są jeszcze daleko daleko miała ze polaczki pojadą za marna kasę i zostaną z nimi beda mieszkać w mieszkaniach które oferują często spartańskie warunki na miliony monet. Zarabiają na godzinie pracownika i oszukują na mieszkaniach. Podpisujesz umowę z okresem wypowiedzenia nawet jak cię pracodawca zwolni. NIE POLECAM

Michal

Co to za brednie, nie wiem kto to napisał, ja z nimi pracuje od czerwca, zdjęcia zakwaterowania miałem wysłane przed wyjazdem nawet z listą wyposażenia na miejscu w domu. Na żywo mieszkania wyglądają jeszcze lepiej wszystki xzyste naszykowane dla nowych osób zadbane i w bardzo dobrym standardzie. Jq byle m pod wrażeniem jak dojechalem i odrazu podziękowałem pani z rekrutacji Nie wiem kto wypisuje takie brednie ale naprwno nie ktoś kto tu pracuje bo większość osób jest zadowolona i pracuje i będzie pracować bo to dobre miejsce. Ja polecam i polecać będę nie żałuję wyjazdu wszystko mam, wypłatę na czas, porządne zakwaterowanie, załatwiony dojazd do pracy, tanie ceny pokoi i ludzie spokojni i ogarnięci.

@Michal

To gdzie pracujesz? Bo ja trafiłem na takie lokacje że pożal się Boże. Chata ze strzechą na dachu. Brudno wszędzie pajęczyny. 14km do pracy i brak transportu. Najpierw Pani rekrutwr zapewniała o transporcie do pracy a później zwolnił się Pan z Rumuni bo mu również nie odpowiadało i zostałem bez transportu tak że musiałem zjechać do pl bo nie będę wydawał jeszcze na transport publiczny w dani bo jest cholernie drogi. No i czekam na wypłatę za jeden tydzień to dzisiaj dostałem payslip którego wgl nie rozumiem nie ma kwoty do banku a jakieś minus 7400dk hahaha chyba ich poj.balo

@Krzysztof

Szanowny Panie Krzysztofie, Pragniemy odnieść się do Pana wypowiedzi, posługując się faktami: 1. W dniu 19.07 popisał Pan „Umowę mieszkaniową”, w której wyraźnie jest napisane: „Pracownik może wypowiedzieć umowę mieszkaniową w trakcie najmu, z 1-miesięcznym wyprzedzeniem, licząc od 1 dnia roboczego w miesiącu (bieżący miesiąc + 1 miesiąc)” – Tym samym zaakceptował Pan warunki najmu i w tym okres wypowiedzenia mieszkania. 2. Od dnia 06.08 przenieśliśmy Pana na nowe zakwaterowanie, by dojazd do pracy był możliwy transportem miejskim (6 km). 3. Po 2 dniach - 08.08 zdecydował się Pan jednak zrezygnować z pracy, zaledwie 14 dniach od jej rozpoczęcia – taka była Pana decyzja i był Pan świadomy jej konsekwencji. Początkowo pytał Pan nas czy po 2 tygodniach pracy, czy udzielimy Panu urlopu bezpłatnego, by wyjechał Pan do Polski zrobić prawo jazdy – nie był pan w stanie określić dokładnej daty powrotu do pracy. Finalnie w krótkim czasie zostaliśmy bez pracownika - zaledwie po kilkunastu dniach i jest nam bardzo przykro, że świadomie zrezygnował Pan z pracy, a teraz obwinia Pana naszą agencję za konsekwencje Pana decyzji.

Krzysztof
@BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Śmiechu warte ???? nadajecie się do tarcia chrzanu . Ale skutecznie odwidzieliście mi Skandynawię

Krzysztof W

Nie wiem czy polecić czy nie. chyba raczej nie po swoim nie miłym doświadczeniu. Mam nadzieję że jakoś wkońcu zareagujecie. Gdy się przyjmowałem rozmawiałem z Panią rekruter że jestem w czasie zdobywania prawa jazdy i mam własne auto,Pani stwierdziła że potrzebują pracownika na już a transport do pracy będę miał tylko będzie trzeba się dogadać że współpracownikiem i płacić,no ok rozumiem . Ale po 2 tyg pracy zostałem bez transportu a wszyscy kordynatorzy zlekka olali sprawę.Pan Piotr coś się starał ale nie za bardzo mu to wychodziło. Więc zjechałem do kraju i czekam na zal glas wypłatę która powinna przyjąć w czwartek. Niestety odcinek dostałem dzisiaj i to jeszcze z jakimś minusem zamiast wypłatą hahaha co to wgl jest ? Mam nadzieję że ktoś się bardzo pomylił,znaczy ja wiem że ten payslip to jest pomyłka tylko mam nadzieję że się ktoś szybko poprawi.

@Krzysztof W

Tytulek

NIE POLECAM I ODRADZAM TA PSEUDO FIRME...PRACOWALIŚMY PONAD TYDZIEŃ GDZIE NAS ZWOLNIONO BO SOBIE ZA DUZO LUDZI PO PRZYJMOWALI I TYDZIEN JAK NIE OGARNIESZ DUNKIEGO BO PO ANGIELSKU ZAPOMNIJCIE ORDER PIKING NA SLUCHAWCE ZWALNIALI TEZ MIMO ZE UCZYSZ SIE I MASZ NA TO 2 LUB 3 TYGODNIE,A BYLIŚMY 1 RAZ I NAWET NIE MIELISMY UBEZPIECZNIA ANI TYCH KART...ZOSTAWILI NAS NA BRUKU NIKT SIE JUZ Z AGENCJI NAMI NIE INTERESOWAL I NA DODATEK NIE DOSTALIŚMY ANI GROSZA Z PRZEPRACOWANYCH DNI TYLKO JESZCZE ONI POLICZYLI SOBIE MIESZKANIE GDZIE NAS DAWNO NIE BYLO 2 TYG DO PRZODU I NALICZYLI ZE TO MY MAMY IM JESZCZE ODDAC PO 6000 KORON SMIECH NA SALI ...A MY NIE MIELISMY NAWET ZA CO WRÓCIĆ DO POLSKI. SPRAWA JUZ JEST ZGLOSZONA GDZIE TRZEBA I TEGO TAK NIE ZOSTAWIMY. TAKZE Z DALA OD NICH....ZGARNA ZA WAS KASE I POTEM TYLE ICH BYLO...POZDR.

@Tytulek

Pani Agnieszko i Panie Dieterze, pozwolimy odpisać na dwie opinie w jednym wątku, aby wszystko było przejrzyste. Oprócz Państwa nikt inny nie został zwolniony z tej firmy. Nie ma również wymogu znajomości języka duńskiego w żadnej naszej ofercie pracy. Ubezpieczenie mieli Państwo od pierwszego dnia pracy zgodnie z umową, którą Państwo podpisali. Zgodnie z procedurą dokumentacyjną, został Państwu nadany numer CPR, który znajduje się w naszym systemie i wszystkie informacje dotyczące tego numeru udostępnimy na prośbę mailową. Co do mieszkania to obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, o czym doskonale Państwo wiedzieli, podpisując umowę. Z racji tego, że przepracowali Państwo jedynie tydzień, należne Państwu wynagrodzenie pokryło koszty zakwaterowania i nie mogliśmy wypłacić żadnej kwoty. Co do wypadku, który się Państwu przydarzył, tak jak wspomnieliśmy, byli Państwo ubezpieczeni, co wynika z zapisów umowy. Po otrzymaniu informacji o wypadku koordynatorzy zalecali, aby pozostać na zakwaterowaniu, jednak podjęli Państwo samodzielną decyzję, aby udać się do pracy następnego dnia.

nuck
@Tytulek

warto przynajmniej po polsku cos napisac a nie w narzeczu dyskotekowym

@Tytulek

Możliwe ale trochę burzliwie opisane

Bronisław

A co jest jeszcze w nich takiego złego oprócz tych pijaków?

Ndt

Witam, natrafiłem na ofertę tej firmy jako badacz ndt ( badania nieniszczące ) czy ktoś pracował na tym stanowisku przez agencję bluecollar? Jeżeli tak to proszę o jakieś informacje.

Fank

@byly pracownik A może najpierw naucz się polskiego języka w końcu polska język trudna lecz wogole nie rozumiem twojej wypowiedzi. Chyba wszedłeś na zła stronę Nie wiem gdzie trafiłeś ale napewno nie do Bluecollar. To co piszesz nie pasuje do niczego.

Stary wyga
@Fank

Były pracownik ma rację pracowałem jako spawacz w Hobro ponad rok i mogę powiedzieć mieszkaniach nie są na najwyższym poziomie zależy gdzie ciebie zakwateruja. Mieszkałem w Mariager i tu powiem jak było u mnie , mieszkanie liczyło 2 poziomy na dole Rumuni i Polacy na górze sami Polacy . Gdy było w pełni obsadzone mieszkanie płaciliśmy 2000 DKK za miesiąc ale jak ludzie się wykruszali odchodzili albo ich zwalniano z różnych powodów to im nawet nie zapłacili za pracę . Pamiętam jak jeden Polak spawacz przerobił tydzień po tym tygodniu zwolnili go z dnia na dzień nawet sam kierownik był zaskoczony znał dobrze gościa i nic nie miał do niego co więcej był zadowolony z jego pracy . Tak agencja oszukuje za zakwaterowaniu oraz wypłatach w szczególności na Ferie Penge oraz SH Allowance.

Hubett

Ja polecam bo nie oszukuja przedewszystkim i pieniadze na czas raz już sie nacialem i tu nie mam nic do zarzucenia wymagania sa wieksze niz w tych gorszych agnecjach co biora wszystkich ale jak sie che pracowac to sie ma stabilne miejsce

Iza
@Hubett

To jakimi wymaganiami się różni praca tutaj niż w tych wg Ciebie "gorszych" agencjach?

Aleksander

To co ci tak bardzo tam nie pasowało? Chodzi o atmosferę, tak? Możesz też powiedzieć coś o poziomie wynagrodzeń?

NOWY

Blue collar wstawił oferty pracy Operator maszyn Vildbjerg Pracownik produkcji w tartaku Galten Operator maszyny śrutującej Hobro Pracownik produkcji zabaw Smørum Pracownik produkcji konstrukcji drewnianych Holstebro Pracownik produkcji prefabrykatów drewnianych Holstebro Jeśli ktoś pracuje w wyżej wymienionych miejscach pracy i może sie wypowiedzieć będę dozgonnie wdzięczny

Siwykun
@NOWY

Ja pracuje w Smorum spoko ekipa jest sami młodzi Zakwaterowanie fajne, kasa tez spoko wychodzi

NOWY
@Siwykun

Dzięki za info a jaka jest stawka brutto Dkk , czy jest rotacja , a zakwaterowanie ile wychodzi , co z dojazdami do pracy , trzeba mieć swój samochód .

Siwykun
@NOWY

Jest rotacja jaka chcesz to ustalasz z kiero. Stawka to coś koło 150 koron ale dopłacają do pokoju mi wychodzi 100 koron za pokój My się zabieramy z jednym gosciem samochodem ja żałuję że nie mam swojego tutaj

Łukasz L

Co słychać w DS Stalkonstruktion A/S w Hobro Czy dalej traktują spawaczy , pakowaczy stali , operatorów piły jak ścierki poganiają traktują z góry . Jeśli pracowałeś lub pracujesz w DS to jestes legendą tak jak ponad 50 letnie istnienie firmy . A tak na poważnie jesteś tylko numerem i niczym więcej. Chyba że coś się zmieniło , to proszę o informację

@Łukasz L

Ciekawe czego nie napisal pelnego Nazwiska .. pewnie zeby nie zeryfikowali i nie wyszko ze go zwolnili za opoerdzielanie

@Hehe

Pracowałem ponad rok w DS znam bardzo dobrze kadrę kierowniczą oraz kierowników poszczególnych działów a co do ,, (usunięte przez administratora)'' to jest mi to nie znane uczucie ponieważ byłem sumiennym dokładnym pracownikiem w większości sytuacji zbierałem pochwały .

@Łukasz L

Sumienni i dokładni pracownicy nie wylewaja zalu w internecie i raczej sa doceniani przez pracodawce

Aleksander
@Hehe

Czyli jest idealnie Twoim zdaniem? A jeśli się coś dzieje, to ludzie nie mają prawa tu pisać? Fajne podejście :)

@Aleksander

To czego nie poszedl do szefa jak mial problemy tylko smaruje w necie ? Dla mnie typowy gosc kto przyszedl na chwile i myslal ze bedzie stal i sie patrzyl. Teraz sporo takich przyjedzie zobaczy ze praca jest faktycznie a nie stanie na papierosku.

@Hehe

Chłopcze za długo żyje na tym się świecie żeby mnie dzieciaki pouczały jak ma robota być wykonana . Takie szczawiki jak ty to mogą się ode mnie wiele nauczyć a dlaczego tam nie pracuje odpowiedz jest bardzo prosta i dobrze znana w DS Mobing traktowanie człowieka jak ścierkę do podłóg . Pisze jak było za moich czasów i nie ściemniam .

@Łukasz L

To bardzo powazne oskarzenie, moze wyjasnij co znaczy traktowanie czlowieka jak scierke do podlog bo mobbing to wiadomo.

958......
@Łukasz L

Witam witam mam pytanko czy krzywy jest jeszcze zamieszkały???? Pozdrawiam Wacka Tomka Darka Pawła Mercedesa. Pytanko czy Miki jeszcze żyje???

Ja to pwoeim tak ze mialem do wyboru jechac na kilka ofert i wcale nie zaluje ze poejchalem tu bo pokoje i domy sa jedne z lepszych w jakich mieszkalem jeszce nigdy nie trafilo sie tak zebym mial wszystko na wyposazeniu tak jak tutaj. Najwazniejsze ze wszystko sie zgadza kasa jest na czas Cpr tez mi szybko zrobili karty podatkowe niczym sie sam nie musialem martwic. Praca tez jest tak jak bylo rozmawiane juz sie kilka razy przejechalem na agencjach ale tutaj nie moge zlego slowa powiedziec Pozdrawiam Sławek

Robi

Nie zaluje wyjazdu stres byl bo za granice jechalem pierwszy raz i nie wiedzialem czy dam rade z jezykiem mam doswiadczenie i zawsze bariera byl ten strach czy dam rade pani z rekrutacji bardzo mnie wspomagala i do samego pierwszego dnia pracy mialem wsparcie wiedzialem ze zawsze mam do kogo zadzwonic z pytaniami Pracuje juz trzeci miesiac za granica za lepsze pieniadze niz wczesniej moja rodzina wreszcie odczuwa ze mozemy pozwolic sobie na wiecej Polecam ludziom z fachem w reku probojcie swoich sil i nie zwracajcie uwagi na to co mowia albo pisza w internecie kto chce pracowac ten Pracuje ten co mu sie nic nie chce skacze po firmach i wreszcie zostaje z niczym

Dariusz
@Robi

Witam. Dostałem ofertę pracy na Wyspach jako spawacz,ale zanim się zdecyduję to chętnie zmieniłbym kilka słów z kimś ko jest juz na miejscu. Mogę do Pan zadzwonić?Mój nr 601087032. Z poważaniem Dariusz N.

Rzun

A gdzie pracujesz

Aneta
@Robi

jaki jezyk miales ze sie bales wyjazdu ? maz zna tak na B2 i boi sie ze mimo wszystko to za malo by pracowac, jak u ciebie bylo ze znajomoscia? czy firma to sprawdza na rozmowie jaka masz znajomosc ?

@Aneta

Pani Aneto, poziom B2 jest w pełni wystarczającym na każdą ofertę, którą posiadamy. Poziom jest weryfikowany przez rekruterów, jednak jeśli jest to szczera ocena, to proszę się nie martwić, spokojnie Pani mąż da sobie radę :)

Zamiokulkas

Jestem po pierwszej wypłacie tej prawidlowej i oddycham z ulga bo wszystko sie zgadza do tej pory dostawalem zaliczki a teraz moge wyslac wiecej rodzinie w kraju. Nic dziwnego ze jest tyle osob co pisze komentarze poprostu nie chca tu konkurencji najchetniej zgarneli by wszystko sami. Dla mnie jest ok i zostaje do konca umowy

Wicia

Polecam wszystko ok przed wyjazdem i na miejscu dopasowują oferty tak żeby sobie poradzić

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.