BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

nowa oferta.

Nie chodzi tutaj o firmę, o której dyskusja. Chodzi tutaj o zleceniodawcę. Dotyczy pracy przy światłowodach w budynkach mieszkalnych w Kopenhadze. Szczerze odradzam. Pracowałem tam jakiś czas temu. Jest tam polski naganiacz, który mieni się samozwańczym kierownikiem. Do kierownictwa doszedł przez wspólne jaranie trawy z Dunami. Wykorzystywanie na każdym kroku. Dunom nie chce się pracować i wszystkie prace zwalane są na (usunięte przez administratora) (w/g nich) Polaczków. Ponadnormatywny czas pracy to norma, a że później większy podatek od całości to problem Polaczka. Co za tym idzie? Mniejsza wypłata niż przy 37 godzinach w tygodniu. Następna kwestia: własny pojazd z "Polskimi blachami". Na tym można nieźle się przejechać - kara za 6 miesięcy bez pozwolenia to około 5 wypłat lub lepiej. Owszem firma oferuje pojazdy służbowe, ale nie wszystkim... "przez jakiś czas będziesz musiał jeździć swoim". Jeszczeraz: Przestrzegam przed światłowodami w Kopenhadze. Robi to JEDEN wykonawca, stworzone do tego celu są 2 firmy.

sp

7 lat temu pracowalem mieszkalem na slynnym krzywym domku wekendy byly ciekawe:) i nikomu nie polecam tego zakladu:)jest tam paru normalnych gosci z ktorymi pogadasz ale to garstka np Grzesiu na tracku jezdzi,Czarek z drugiej hali...normalmni juz tam nie pracuja nie jedzcie tam szkoda siana zdrowia i nerwow (usunięte przez administratora)

Rafał

Jesli jesteś kimis z bardzo niskim IQ, nigdy nie widziales maszyny cnc na oczy, nie masz pojecia o produkcji, nie umiesz obsługiwac komputera, Twoj angielski jest słaby i masz marzenie zostac operatorem CNC to idealnie trafiłeś! Agencja bierze ludzi z ulicy do miejsc pracy gdzie minumum wiedzy o obrobce stali jest konieczne.

Tapicer

Przestrzegam przed pracą w Danii jako TAPICER, bluecollar dzwoni i bez żadnej przyczyny czy wytłumaczenia zwalniają człowieka z pracy. O zwrocie pieniędzy za dojazd zapomnij, agencja podpisuje śmieciowe umowy które w ogóle nie chronią pracownika który sumiennie wykonuje swoją pracę chce pracować i robi to dobrze. Generalnie robi się coraz większy (usunięte przez administratora) z pracą w tej agencji oraz z pracą w samej Danii.

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

SpawaczTIG Dania aalborg

Opinia ma charakter prewencyjny dla przyszłych osób zainteresowanych współpracą z firmą DanTech w Danii do spawania maszyn chłodniczych w Aalborg. Absolutnie nie mam niczego do zarzucenia agencji oraz wypłat, wszystko na czas, pokoje jednoosobowe. Po pozytywnym przejściu próbek w firmie zaczęliśmy pracę. Praca trwała 2tyg po czym zaczęły dziać się dziwne rzeczy, nie wchodząc w szczegóły, podczas pracy dowiedzieliśmy się że pracujemy na stanowiskach Duńczyków którzy tylko byli na urlopach i są na jakiś szkoleniach czy jak nam tłumaczono "studiach". Kiedy Duńczyk wrócił na swoje miejsce to podziękowali za współpracę. W skrócie zostalem (usunięte przez administratora) do pracy na 2tyg i nam podziękowano mimo że nie było zastrzeżeń do pracy, wszystko było robione dokładnie i zgodnie ze sztuką spawalniczą. 1200km przejechane żeby popracować 2tyg !!! Agencja oczywiście nie znalazła żadnej pracy zastępczej.

Monterka
@SpawaczTIG Dania aalborg

Powierdzam, praca w firmie DanTech w Aalborg przy produkcji maszyn chłodniczych jest na maks 1-2miesiace, firma ma także prawo wysłać Cię w delegację na terenie całej Europy, między innymi do Austrii, i nie masz nic do gadania,inaczej robota ciężka po 13-14h. Nie polecam

Bubu

..A ja się właśnie starałem o pracę od nich . Po przeczytaniu włosy mi dęba stanęły.Dzięki za te informacje: być może uratowaliście mi przynajmniej część życia. Meksyk i Sajgon razem to mało powiedziane(usunięte przez administratora)

YG

Jeśli chodzi o sam BlueCollar, to wszystko ok. Koordynatorki bardzo miłe i pomocne.

YG

W firmie DS stalkonstruktion hobro na zmianach popołudniowa, nocna pracują w zasadzie sami polacy (dunczycy nie chcą). Wiąże się to z chorym tempem, wlazeniem w d.upe upośledzonemu brygadziście duńskiemu, nieprzestrzeganiem zasad bezpieczeństwa plus fatalna atmosfera pracy- zawiść, obgadywanie itd.. Typowe "polaczkowo" zagranicą Nie polecam

Farel

Witam, aplikowałem na stanowisko Instalator telekomunlkacyjny.Proszę o jakieś informacje związane z tym kontraktem(warunki mieszkaniowe,liczba godzin,faktyczne wynagrodzenie itp)

Mark

Jak mi powiedzieli kiedys ze musze wziasc koldre poduszke gary i ciuchy robocze i jechac busem to zem ich wysmial smieszna pseudo firemka.Duzo jest takich co zarabiaja na ludzkiej krzywdzie a najwiecej to na Niemcy.Teraz to juz chyba wszedzie pazernosc ludzka nie zna granic.Zeby drugiego (usunięte przez administratora) i sie dorobic na ludzkiej krzywdzie.

Zyzior

Nie polecam tej firmy warunki mieszkaniowe masakra w 3 w kawalerce za którą chcieli nie wiadomo ile kasy praca trwała tydzień szkoda na nich czasu

info
@Zyzior

Witam, jesli chodzi o zakwaterowanie w standardzie naszej firmy pokoje sa max. 2 osobowe.

Exworker

Nie polecam bardzo mocno, Silnie niepolecam gdyż wszystko jest nie ok : zakwaterowanie straszne,pieniądze 50% mniej jak miało być ,obsługa koordynatorów znikoma bardzo odpychająca

Maciek

Może ktoś wie jak to jest ze zwrotem podatku ? Czy wogole jest szansa żeby go odzyskać ?

Ryszard

Niestety są osoby, które potrafią jedynie oczerniać a przecież można zmienić firmę jeśli dobry pracodawca nie odpowiada.

Zosia

Chcialabym się dowiedzieć Jak dobrze trzeba znać języki? Na jakim poziomie ?

Złoty

Zatrudniają teraz operatorów dla duńskiej firmy do pracy na Grenlandii gdzie musisz pracować w ciężkich warunkach i proponują tylko około 14 tyś, szczyt chamstwa. Wykorzystać na maksa to jedyny cel agencji

Karol

Witam czytam opinie o ds w hobro i chciałem się dowiedzieć od pracowników jak jest faktycznie czy warto jechać tam do pracy? Jak jest w okresie zimowym czy jest praca czy tylko sezon letni. O co chodzi z tą drugą zmiana że tam taki terror jest? Proszę o szczerą odpowiedź bo myślałem się zgłosić do tej agencji

Chudy

Firma jak firma, ale niestety nie zorientowana w temacie budowlanki oraz wymagań stawianych przez klienta. Otrzymujesz kontrakt na kilka tygodni/miesięcy po czym okazuje się, że po kilku dniach zostajesz odesłany do domu bez podawania jakiegokolwiek powodu. Po 10 minutach masz już wypowiedzenie umowy o pracę na mailu i dwa dni na opuszczenie miejsca zakwaterowania. Z jednej strony nie można mieć pretensji do firmy, że klient nawalił z kontraktem, ale z drugiej strony takie kwestie powinny być przedyskutowane znacznie wcześniej. Człowiek jedzie ponad 1000 km do pracy po to aby po kilku dniach zostać odesłanym nie świadczy o niczym dobrym dla takiej agencji pracy. Przed podpisaniem umowy o pracę nawet 10 telefonów dziennie, jak przyszło do zakończenia współpracy nagle problem z dodzwonieniem się do kogokolwiek. Jakiś dziwny zbieg okoliczności... ?? Zatrudniałem się jako zbrojarz/cieśla szalunkowy, a na miejscu okazało się, że będę murarzem i operatorem ładowarki. Do tego jeszcze komplet swoich ubrać i narzędzi. Słabo. Co do warunków mieszkaniowych nie polecam. Lepiej poszukać już czegoś na własną rękę i od Duńczyków bezpośrednio. Niestety z naszymi rodakami nie polecam współpracy. Drogo, a warunki mieszkaniowe karygodne. Do tego po 10 osób na jednym mieszkaniu. 2-4 w jednym pokoju to standard, bo trzeba trochę koronek zaoszczędzić to będzie na weekend na flaszeczkę. Takie oto realia niestety. Ogólnie rzecz ujmując raczej nie polecam.

Justyna

Ale wydaje mi się, że pracownik nie może być zwolniony z pracy tak bez powodu. Musi być jakieś uzasadnienie. A jakie umowy dostają nowi pracownicy BlueCollar?

wszystko pięknie jest ale jak sobie coś zrobisz i mimo tego chodzisz do pracy to i tak Cie wywalą i nie wypłacą wszystkich drobnych ... co sie zarobił takie mam zdanie na temat tego ...

@321312

(usunięte przez administratora) i tyle.

Olek
@Piotr

Widać za adi tysz na etacie w bc;)

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.