BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Baśka

JobSupply ma bogatą listę ofert pracy, to cieszy bo przynajmniej jest z czego wybierać i dostosować do siebie.

Baśka

@Bibelot Ja myślę, że nie czytasz dokumentów w trakcie podpisywania i masz problemy. Każdy musi pilnować swojego.

Igor

JobSupply Polska ma ofertę pracy dla malarza budowlanego w Danii. Może ktoś słyszał coś na ten temat? Jakie pieniądze się tam zarabia? Jak przedstawia się sytuacja z mieszkaniem, jak z opłata za jego wynajem? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej zanim zgłoszę się.

Kathana?

Czy ktoś dostał ofertę pracy w Hobro?

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

Leszek

Czy mógłby ktoś podzielić się informacjami jak pracuje się i mieszka w Danii? Mam chęć na pracę przy panelach słonecznych i chciałbym dowiedzieć się coś więcej od pracujących. Na jaki okres jest podpisywana umowa?

Baśka

Widzę, że JobSupply Polska ma fajną pracę przy zieleni.

Julita

@Łysy Myślę, że najlepiej jak napiszesz e-maila na adres:info@jobsupply.pl Informacja na piśmie jest dokumentem uwiarygadniającym uzgodnienia między stronami.

edi

byll ktos w habro jako spawacz????

Łysy
@edi

hej. Rowniez dostalem oferte jako spawacz do habro. Masz jakies wiadomosci odnosnie tego kontraktu?jak tam jest?czy tylko tak ladnie pisza i mowia?

Spawacz
@Łysy

Ja tez dostałem ofertę jako spawacz do Hobro i zastanawiam sie po tych wpisać czy jechać?

darek -1

czy ktoś może był już z ta firma w Kopenhadze szukam opinii na temat Pracownik fizyczny (montaż koryt kablowych)-Dania Monter konstrukcji stalowych (budowlanych)???

Bronio

Super firma , spokojnie można wyjeżdżać oni wszystkiego dopilnują. Już długo korzystam z ich pośrednictwa.

jaca

Chciałem zapytać czy ktos wybiera się do Dani jako laminiarz przy produkcji lopat do turbin wiatrowych w Rudkobing?czy może ktos tam juz jest?jaka praca i warunki pozdrawiam Jacek

Malarz

Widziałem ofertę pracy dla malarza i mam pytanie czy tam się da dobrze zarobić? Na jak długo są te kontrakty podpisywane? Czy są w trakcie zjazdy do domu to dla mnie istotne? Jak przedstawia się sprawa zakwaterowania tam na miejscu? Czy trudno jest o wyjazd?

krystian 43

Baśka

Czy Job organizuje ponownie wyjazd do pracy w Danii dla kobiet? Grosze o informacje jeśli ktoś wie o takiej pracy. Słyszałam, że ludzie byli zadowoleni.

Piotr1234

Witam czy ktoś był z tej firmy jako pracownik ziemny kladzenie kabli i praca na mini koparce ? W Danii.

baartko
@Piotr1234

nie wiem dopiero mam jechać prawdopodobnie na koparke na kładzenie kabli , jak już ktoś był może mi coś powiedzieć???????????????

Trew
@baartko

Daj se spokój

pppp

Witam mam pytanie o warunki pracy itd oferowane przez tą firmę na stanowisku murarz w Kopenhadze. może ktoś tam już pracuje na tym kontrakcie lub był w ostatnim czasie

ARORAC

hym. powiem tak BlueCollar-dk i Jobsupply-PL nie można narzekać na te firmy bo ze swojej roli sie wywiązują dobrze . Problem polega na tym że ich współpraca z firmami które od nich wynajmują pracowników - właśnie to te firmy wprowadzają bardzo nie miłą atmosferę która rzutuje na ogólny obraz firmy . Szkoda że nie bardzo potrafią na to wpłynąć bo efekty tego widać ludzie pracujący np. DS stal w Hobro czują się mobbingowani ponieważ prowadzoncy prace na zmianach majstrowie nie zwracają uwagę na bezpieczeństwo tylko na ilość, zapominając o procesach technologicznych przy spawaniu. Musieli by tylko pomyśleć nad nowym system w kwestii zakwaterowania.

Jobsupply Polska
@ARORAC

W Hobro w firmie DS pracuje duza grupa Polakow, nie mielismy informacji od nikogo z pracujacych o mobbingu na terenie zakladu. Mamy kandytatow, ktorzy dzwonia do nas informujac, ze kolega pracuje w Hobro, jest zadowolony z warunkow pracy i ze on tez chcialby podjac tam prace. Musielismy stworzyc liste oczekujacych na wolne miejsce. Poruszony przez pana problem mobbingu zostanie przez firme zbadany w najblizszym czasie. Jako profesjonalna firma tego problemy typu z traktujemy bardzo powaznie.

ciekawy
@Jobsupply Polska

CZY KTOŚ WYJEZDZA TERAZ DO DANII PRZEZ TĄ FIRMĘ DO PRACY DO KOPENHAGI

abi\

ktoś już z tą firmą wyjeżdżał może do Outrup do Danii na pracownika w przetwórni rybnej? zastanawia mnie dlaczego jest to praca tylko dla kobiet, wie ktoś i powie? chciałabym uniknąć ewentualnych niespodzianek

jogo

Ja wyjechalam przez te firme 9 lat temu do Danii. Na produkcjie czekoladek na wyspe Fyn. Do dzis milo wspominam. Siedze juz w Danii 9 lat nauczylam sie jezyka i sobie radze. W wiekszosci przypadkow to chyba zalezy od czystego zarzadzenia losu gdzie traficie. Ja ogolnie nie narzekam. Przez 9 lat siedzenia w Danii spotkalam wielu Polakow roznego pokroju. Jedno powiem najwiecej narzekaja ci ktorzy nic nie robia, a strugaja tylko bohater.

byly pracownik

wyjazd byl na gazety.o warunkach itp pisalem wyzej pare postow.teraz jeszcze opisze jak wyglada z wakacyjnymi pieniazkami.job supply umywa raczki zaslaniajac sie ze oni nas tylko wyslali do pracy a nie pracowlaismy dla nich,tylko ze umowa przedwstepna byla jednak podpisywana przed wyjazdem jeszcze z nimi w polsce. i o te pieniazki mam sie sam zatroszczyc.tylko jak to zrobic skoro Pm distribution nie chce ich wyplacic a bedac w polsce jestem na przegranej pozycji.blue collar oczywiscie ta sama gadka.i tak oto agencja dba o co kolwiek

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.