BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Witam miałam okazje pracować przez tą firme parokrotnie i nie było żandych problemów z wypłatami,mieszkaniem dokumenty załatwione,ja jak najbardziej polecam firme jest to jedyna chyba polska firma która nie robi ludzi w bambusa,jak inne firmy co ściemniaja ze stawkami a dużo takich w Danii jest co oferują 60 koron na godzine.

ONI

jestem ciekawy kto jest teraz włascicielem tej agencjii.maja oferty pracy tylko czy to wogole jest prawda.mam pytanie czy ktos wogole wyjechał ostatnio z tej agencjii do pracy.Jak czytam te opinie to mam swoje juz wyrobione zdanie o tej agencjii,dodac jeszcze rozmowe z pracownikami z biura to wogole nic sie nie potwiedza, jeden mowi swoje inna mowi co innego w tej samej sprawie.żałosne to wszystko.robia sobie z ludzi żarty lub brak im odwagi powiedziec prawde ale jaki w tym maja cel trudno zrozumiec

arturl6

Witam,NIE WIEM JAK TERAZ ale... pracowałem poprzez JobSupply kilkukrotnie(ostatni raz poprzez biuro pracowałem 4 lata temu) i muszę przyznać, że jestem zdziwiony negatywnymi opiniami. Ja opiszę po krótce moje wrażenia ze współpracy a pracowałem w Viborgu, właśnie w Hobro(DS Stalkonstruktion) oraz w Kopenhadze. Wielokrotnie bywałem w Odense gdzie znajduje się filia firmy. Szanowni Państwo ja byłem zadowolony pod na prawdę każdym względem, począwszy od przemiłych Pracownic biura w Szczecinie, z którymi rozmowa telefoniczna zawsze się kleiła, poprzez ciepłe przywitanie w Danii, poprowadzenie Człowieka praktycznie za rękę.. na policję po dokumenty, dostarczają w miejsce zakwaterowania i nie KRADNĄ z Waszych payslipów jak to na ogół(ponoć) bywa. Zarobki zawsze były wysokie a praca nie adekwatna do ich wysokości dla młodego Polaka. Do prawdy nie rozumiem po co zniechęcać Ludzi, chyba robicie to celowo, grzejąc tyłeczki w DK popijając piwkiem ze skrzyneczki, którą się zakupiło za 1,5h pracy. pozdrawiam i POLECAM JobSupply. Artur L.

lacosta

chyba na swoim fachu @qwerty. Spawalnicy są poszukiwani w całym kraju, więc masz podstawę do żadania dobrej kasy

Elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

rado

Witam! Czy ktoś pracował w Hobro jako monter lub spawacz z Jobsupply. Proszę o opinie o tej firmie.

?

Banda [usunięte przez moderatora], bedac w drodze do Esbjerg do Danii, obiecali mi prace na 100% w przetworstwie rybnym bylam w Niemczech i zadzwoni ze juz nieaktualne!!!!! Banda [usunięte przez moderatora], nic nie zwrocili, zarobki do niczego, sciagaja ogromne prowizje, nie polecam za nic!!!!!

mark

Dostalem tel. z formy jobsuply ze wyjazd do dani prosze sie pakowac za chwile tel. ze wyjazd przelozony i pozniej zero kontaktu szkoda ze w ogole zawracaja tylek

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.