BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Spawacz Nowy wpis
Kandydat

Witam czy mógłby ktoś się odnieść do pracy w Esbjerg dotyczącej spawania dużych elementów podstawy pod turbiny wiatrowe oraz regały na burtach statku. Jakie warunki, zakwaterowanie, ludzie itp za każdą informacje z góry dziękuję.

Witek Nowy wpis
Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy przy czyszczeniu odlewów aluminiowych. Ma to być około 40 km od Kopenhagi. Jaka panuje atmosfera w firmie, czy jest to praca na dłużej bez obaw powrotu z dnia na dzień. Proszę ponieważ aplikuje na tą oferte.

Nowy wpis

@Witek

Dzień dobry, pierwsza umowa jest terminowa do 3 marca przyszłego roku z opcją pracy na stałe.

Łukasz D.

Napiszę tak pracowałem w Danii przez różne agencje Blue Collar jest najbardziej godną polecenia agencją przez jaką miałem okazję pracować.Na minus tylko kwestia pokoi pojedyńczych bo ciężko o nie a powinna być opcja jak i tak potrącają z wypłaty za pokój reszta jak najbardziej ok wypłata zawsze w terminie zaliczki dają też.

Łucja Nowy wpis
@Łukasz D.

A jak wyglądają pokoje w BlueCollarze? Ilu osobowe są? Czy można wyjechać z kimś i liczyć na to, że będzie miało się wspólną kwaterę czy nie ma takiej możliwości? Ile się płaci za pokój?

Michał

Witam, od dwóch tygodni pracuje w Danii za pośrednictwem tej agencji od 2tygodni i mam pytanie ,czy wam też nie wypłacają pieniędzy tłumacząc się że czekają na kartę podatkową? Jak to z tym jest ?

@Michał

Dzień dobry Panie Michale, okres oczekiwania na kartę podatkową trwa do 8 tygodni, do tego czasu raz w tygodniu wypłacane są zaliczki. Jeśli do tej pory nie otrzymał Pan żadnych pieniędzy, prosimy o kontakt z koordynatorami, którzy wyjaśnią Pańską sprawę. Pozdrawiamy, BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

@Michał

Tak kolego niestety ale narazie będziesz dostawać zaliczki po 1000dkk póki nie będziesz miał tej karty.

Łucja
@Marcin

Czy mogłabym dokładniej poznać cały system wynagradzania pracowników w BlueCollar JobSupply? Jak to dokładnie działa? Po jakim czasie Tobie udało się dostać wspomnianą kartę? Czy później wynagrodzenie jest już wypłacane w całości raz w miesiącu?

@Łucja

Kartę otrzymałem po pięciu tygodniach. A wynagrodzenie jest wypłacane co dwa tygodnie.

Recepcja
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Brak jakielkowiek rekrutacji. Oszuści i tyle.

Pytania

Brak pytań

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Kamila

Hej, wiecie, że BlueCollar ma aż 14 dostępnych w tym momencie ofert pracy? Powiedzcie, czy ktoś z Was pojechał pracować na budowie w Kopenhadze? Jakie warunki? Chodzi o to ogłoszenie: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-budowlany-dania-kopenhaga,2RSYccOZyp6tI8ZqeR3g9I,kopenhaga

Pan

13 w DS hobo bo Ukraińcy odpadli

Mateusz

Witam chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w blucollar, a mianowicie pracuje w firmie DS Stålkonstruktion od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z tej pracy, mam tu na myśli zarobki jak i klimat, w którym się pracuje, ludzie są pomocni i życzliwi przez co tworzy się fajna atmosferę. Bluecollar to jedna z niewielu firm, która potrafi zadbać o swojego pracownika. Pomogli mi wyrobić numer podatkowy, który potrzebny jest do pracy w Danii. Wypłaty przelewane są na czas, brak problemów jeśli chodzi o kontakt z koordynatorami. Reasumując nie wiem jaką logistykę kiedyś prowadził blucollar, ale teraz jest naprawdę dobrze, dodam jeszcze, że w lepszej agencji nie pracowałem i polecam każdemu owa agencje kto pierwszy raz wybiera się do Danii. Pozdrawiam

@Mateusz

Hej @Mateusz, czy dla osoby z wykształceniem podstawowym, nie znającej języków obcych, znalazłaby się jakaś praca w BlueCollar? Mam nadzieję, że zaglądasz wciąż na forum Gowork.

Pan
@Kamila

Tak w Ds Hobo czekają właśnie na takich jak Pan po podstawówce i z rentą proszę o kontakt z biurem w Odense proszę prosić Magdę ona napewno coś znajdzie.

Czy zdarzają się nadgodziny w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Gość

Tak tak bardzo przemiła. Pozdrawiam.

wilku

wracam na projekt po raz kolejny, dobra agencja, mile zaskoczenie, bo podniesli stawki, dobre mieszkanie i pomoc z autem, no jeztem mile zaskoczony wjec pisze

Dominika

Bardzo to wszystko przykre, co piszecie. Chodzi przecież o to, żeby uczciwie pracować, pomagać sobie wzajemnie, zbudować miłą atmosferę, bo to ważne. By wracać do domu, do bliskich z uśmiechem, bo życie i tak sprawia wiele problemów. Niestety pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Przykre jest to, że nie można liczyć na drugiego, tym bardziej rodaka. Ze Polak Polakowi wilkiem. Znam to, i jak ognia za granicą zawsze unikam Polaków. Przykre. Teraz szukam pracy w Danii, ale nie chcę trafić do podobnej, jak tutaj opisują. Jestem osoba pracowita, rzetelną i chcę tylko robić swoje. Bez zbędnych przepychanek, plotek, obmawiania, zwalania na kogoś winy. Pozdrawiam.

Anonim

1)Jeżeli się czegoś z boisz to jest problem z twoją słaba psychika. 2) Na o tak firma płaci za przepracowany czas a nie za przesiadywanie w toaletach i stanie przed komputerem.przez 2 lata nikt nie wypomniał mi korzystania z toalety. 3) co zo stabilności to są ludzie co pracują ponad 15 lat.Prawda nie ma kontaktu z przełożonymi.Firma zatrudnia masę ludzi i organizacyjnie niemożliwe jest odbierania telefonu od każdego . Mozna napisać mail i zawsze otrzymamy odpowiedź. 4)zgodzę się że niektórzy majstrowie są bez kompromisowi.Odpowiadaja za Ciebie i muszą się tłumaczyć dlaczego nic nie robisz. 5)Słabe zarobki?165kr na godzinę to ponad 20euro na godzinę... Oczywiście system zarobkowy to osobny temat zbyt obszerny do omówienie kilkoma zdaniami.w Danii raczej powinniśmy obliczać zarobek roczny nie miesięczny. W Skrócie:wypłata jest co 2tygodnie.Przedmowca napisać że miał 8tys za miesiąc co jest nieprawda bo miesiąc ma więcej jak 4 tygodnie (28 dni) nie dodał że z wypłaty miał potrącone wyżywienie i zakwaterowanie z którego nie musi korzystać i może znalesc tańsze w swoim zakresie.poza tym obliczyłem że otrzymuje około 40tys PLN oprócz pensji (SH,ferie penge,odpisy podatku).

ja

nas jest 2 w firmie od kilku tygodni i wiem ze kolejni przyjeszdaja sa rozne hale

@Anonim

Stawki podatkowe w Danii Oznacza to, że im większy dochód, tym wyższy jest próg podatkowy. ... 8% podatku dochodowego – zarobek do 50 217 DKK, 39,2% podatku dochodowego – zarobek między 50 217 DKK a 558 043 DKK, 56,5% podatku dochodowego – zarobek powyżej 558 043 DKK. Najpierw poczytaj o stawkach podatkowych a potem sobie przelicz. I nie gadaj ze za granicą jest tak kolorowo bo też tam pracowałem w DS. u Ober Michaela ta firma to terroryzm. Ale jeśli chodzi o firmę BlueCollar to są uczciwi.

@Anonim

Hej @Anonim wspominasz o zakwaterowaniu organizowanym przez BlueCollar z którego nie trzeba korzystać. Jaki standard mają te kwatery i czy są to jednoosobowe pokoje, czy grupowe? Podaj więcej szczegółów, z góry dzięki.

@Marcin

Hej @Marcin, a dostajecie umowę o pracę w BlueCollar w Polsce, czy musicie zakładać własną działalność gospodarczą? Mam nadzieję, że znajdziesz czas aby podać więcej szczegółów, bo widzę, że jesteś dobrze zorientowany w temacie.

@Kamila

Umowę dostajesz jeszcze przed wyjazdem także tutaj niema żadnego wałka.

3 ręka Boga

Chyba brutto te 40 i to za 2 miesiące :D Polski Einstein matematyki się trafił

Lesze

W Danii jestem od lutego z agencja i na razie nie ma na co narekac, so zaliczki., warunki meiszkaniowe standard, dostalem umowe przed wyajzdem a nie na wariata bo czasami z innymi agencjami roznie bywa

Pra.

witam jakiś czas pracuję w firmie D S jest dobrze zorganizowana praca wszystkie elementy do montażu są dostarczone na stanowisko oraz rysunki do nas pracowników należy wykonywać daną pracę nie są tolerowane pogaduszki z kolegami w godzinach pracy pobory na konto wpływają na czas kto chce pracować przyjeżdża i pracuje według mojego widzenia firma BlueCollar godna polecenia

Anonim

Witam. Pracę przez pośrednictwo BlueCollar w firmie DS oceniam pozytywnie. Od pracowników jest głównie wymagana znajomość rysunku technicznego i samodzielnego myślenia.Samo spawanie konstrukcji nie wymaga dużych umiejętności.Dania jest specyficznym krajem więc firma zapewnia pomoc koordynatorów na których nigdy nie narzekałem.

Gość

Witam .Wszystkim którzy chcą pracować dla tej agencji polecam bardzo dobrze się zastanowić. Nie jest to pracodawca całkiem uczciwy.Szczegulnie jeśli Choć o DS HOBRO tam prace traci się szybko bez powodu wystarczy że podpadniesz dla polskich Poganiaczy. Pełno Rumunów i Polaków którzy za 10 koron matkę by sprzedali. Przypominam także że od tego roku jest podwójne opodatkowanie zarobków. Oczywiście są tacy co myślą że ich to nie dotyczy.

paul

czy ktoswyjachel do rudkobing praca przy produkcji okien i moze cos napisac o warunkach?

Karol
@paul

Dołączam się do pytania, też chciałbym poznać szczegóły na temat warunków pracy przez to biuro pośrednictwo pracy, tym bardziej, że na swojej stronie mają dużo aktualnych ofert: https://www.bluecollar.dk/pl/ Jakie macie doświadczenia związane z tą agencją? Nie ma problemów z wyjazdem?

@paul

Ja robiłem w fabryce okien . Robotą jak robota ale zakwaterowanie to jakaś kpina. Łóżko z palet z którego wypełzają żyjątka itp. Fakt był to rok 2015 ale niesmak pozostał. Mam nadzieję że zmieniło się na lepsze bo miejscówka jeśli chodzi o okolicę fajna i firma też.

pawel
Kandydat

Pracowal ktos w Rudkøbing lub pracuje? jak to wyglada?

Jak długo trwa proces awansu w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

JobSupply Polska Sp. z o.o.
@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie Blue Collar Job Supply. Proces awansu w firmie jest sprawą indywidualną.

Ups

Jak tam jedzie ktoś przez nich na Grenlandię kiedy start i jakie warunki

asdfg
@Ups

Witam, udało się z tą grenlandią ?

Dawtona
@asdfg

Niech zgadne- nie

Bożena
@Dawtona

Wiem, że się w BlueCollar JobSupply specjalizuje dostarczaniu wykwalifikowanego personelu dla duńskich pracodawców na terenie całej Danii – głównie w sektorze przemysłowym, budowlanym oraz na produkcji. @Dawtona, możesz mi powiedzieć, jak zatrudniani są tam pracownicy? Chodzi o umowę.

nowa oferta.

Nie chodzi tutaj o firmę, o której dyskusja. Chodzi tutaj o zleceniodawcę. Dotyczy pracy przy światłowodach w budynkach mieszkalnych w Kopenhadze. Szczerze odradzam. Pracowałem tam jakiś czas temu. Jest tam polski naganiacz, który mieni się samozwańczym kierownikiem. Do kierownictwa doszedł przez wspólne jaranie trawy z Dunami. Wykorzystywanie na każdym kroku. Dunom nie chce się pracować i wszystkie prace zwalane są na (usunięte przez administratora) (w/g nich) Polaczków. Ponadnormatywny czas pracy to norma, a że później większy podatek od całości to problem Polaczka. Co za tym idzie? Mniejsza wypłata niż przy 37 godzinach w tygodniu. Następna kwestia: własny pojazd z "Polskimi blachami". Na tym można nieźle się przejechać - kara za 6 miesięcy bez pozwolenia to około 5 wypłat lub lepiej. Owszem firma oferuje pojazdy służbowe, ale nie wszystkim... "przez jakiś czas będziesz musiał jeździć swoim". Jeszczeraz: Przestrzegam przed światłowodami w Kopenhadze. Robi to JEDEN wykonawca, stworzone do tego celu są 2 firmy.

sp
 Problem

7 lat temu pracowalem mieszkalem na slynnym krzywym domku wekendy byly ciekawe:) i nikomu nie polecam tego zakladu:)jest tam paru normalnych gosci z ktorymi pogadasz ale to garstka np Grzesiu na tracku jezdzi,Czarek z drugiej hali...normalmni juz tam nie pracuja nie jedzcie tam szkoda siana zdrowia i nerwow (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.