BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Zadrozny Nowy wpis

Jestem zadowolony ze współpracy z agencja bluecollar

bez
Kandydat

Uwaga przestrzegam przed podjeciem pracy na smieciaece kat .C w Dani z tej fimy. Zakwaterowanie podpisujesz umowe najmu na dwa miesiace a jest to bardzo stary dom z grzybem i nie ciekawym towarzystwem gdzie pedzą bimber pracownicy i nie ma tam spokoju tylko pijanstwo non stop. Po za tym w firmie trzeba urzerac sie z druga (usunięte przez administratora) w ekipie na smieciarce.nie jedz tam bo tylko narobisz sobie kosztow.

@bez

Panie Krzysztofie, doskonale wiemy, że to Pan wystawia opinie pod różnymi pseudonimami. Wystawił ich Pan od wczoraj 10. Jeśli chodzi o ofertę na stanowisko kierowcy śmieciarki to po prostu bezczelne kłamstwo. Po pierwsze wspomniana rekrutacja jest nową w naszej ofercie. Nie wyjechał jeszcze żaden pracownik, zatem nie ma możliwości, aby ocenić warunki zamieszkania oraz zachowania współpracowników. Jest to rekrutacja dopiero na styczeń 2023 roku. Wystarczająco podważa to wiarygodność Pana opinii, zatem prosimy o zaprzestanie ich publikacji. Jeśli jednak tak się nie stanie, będziemy zmuszeni skierować sprawę na drogę sądową powołując się na art. 212 kodeksu karnego [zniesławienie]. Zachęcamy Pana również w przyszłości do uważnego czytania zapisów umowy (szczególnie podpunktu z okresem wypowiedzenia) przed jej podpisaniem lub zlecenie tego osobie kompetentnej.

Bimbet Nowy wpis
@bez

Na Mariagier Fiord?

Oleg

Na przeciw tym wszystkim komentarzom co pisali Ci niby źle potraktoeani ja wypowiem się w pełno subiektywnie Praca jest dla tych którzy chcą zcos zarobić i odłożyć Jak się przyjezdza pić i imprezować to nie miejsce na to. Tu większość ludzi przyjechała za chlebem bo w kraju ciężko Zarobić się da tylko w głowie coś mieć trzeba oprócz głupot

@Oleg

Nie mówię że praca jest zła. Bo akurat pracę miałem fajną,miły zespół i spoko atmosfera. Ale ta ich umowa o mieszkanie czy się zwolnisz czy ciebie zwolnią miesiąc wypowiedzenia ... Nie spotkałem się z tym w żadnej agencji pracy. No i te ich mieszkania...za tą cenę można samemu wynająć kawalerkę w mieście.

Oleg
@Krzysztof

To czemu sobie nie wynająłeś kawalerki na mieście ? Przeciez oni nikogo nie zmuszaja do zakwaterowania

Aneta
@Oleg

w podobnej cenie firma zapewnia mieszkanie a mozna je samemu znaleźc? nie znam stawek zagranicznych stawek lokalowych czy da sie to ogarac by nie mieszkać jednak jak pisales z innymi co imprezuja

@Aneta

Firma zapewnia pokój nie mieszkanie. Można samemu za tą kasę wynająć mieszkanie ale trzeba mieć tą kasę. No i zawsze jest kaucja,przeważnie równowartość miesięcznego najmu

Ania Nowy wpis
@Krzysztof

To pewnie wynajmując mieszkanie na własną rękę też jest jakiś okres wypowiedzenia ? Czyli kaucja, wypowiedzenie, a czy w bluecollar pobierana jest jakaś kaucja za wynajem ? Pracowałam w Niemczech na różnych produkcjach i zawsze miałam pokój dzielony z inną osobą albo co gorzej czasem pokoje były wieloosobowe Jak jest tutaj ? Pokoje są wieloosobowe ?

Krzysztof Nowy wpis
@Ania

Nawet nie biorę pod uwagę ofert z dzielonym zakwaterowaniem a jakoś pracowałem już w niejednej agencji w Holandii,Niemczech, Belgi i Islandi. Zapewne i tak jest, jest jakieś wypowiedzenie. Ja miałem jedno osobowe ale standardy to z epoki wikingów ????

Karol

Jestem zadowolony ze współpracy z Bluecollar, pracuje już 2 lata w tej samej firmie Pozdrawiam

Tomua
Kandydat

Czy pracuje ktoś w Hobro jakie są warunki na operatora piły 5 i jak z zakwaterowaniem .

Paputek
Kandydat

Mio być Hobi Czy pracuje ktoś w Hobi jako operator piły. Może powiedzieć jakie warunki i jak z zakwaterowaniem

Paputek
Kandydat

Czy pracuje ktoś w Gobi jako operator piły. Może powiedzieć jakie warunki i jak z zakwaterowaniem

Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Cpr dostałem po dwóch tygodniach a jak to jest z kartą podatkowa ile wy czekaliście?

Tadek
Kandydat

Po pierwsze proponuje od razu po podpisanieu umowy o najem od razu wyslac wypowiedzenie tej umowy. Po drugie czy ktos o zdrowych zmyslach podpisuje umowe wynajmu mieszkania wczesniej nie ogladajac zakwaterowania?Raczej nie. Po za tym jesli jest ktos w Dani to niech od razu zglosi sie do odpowiedniego urzedu to otrzyma odpowiednią porade na bezprawne dzialania tej agencji.

ttgtht
Kandydat

umowy najmu na 1 miesiac? kto wam daje prawo do podsylania umow pracownikom najmu na 1cmiesiac? (usunięte przez administratora) a nie agencja pracy. a w biurze to takie te rekruterki jakby byly bite albo zastraszane bo normalnie to one normalne nie sa .widac ze z nimi cos jest nie tak

Magdalena

Firma zatrudnia tylko mężczyzn czy biorą również pod uwagę kobiety? Jeśli tak, to jak z bezpieczeństwem podczas wyjazdu? Czy jest zapewnione ubezpieczenie?

@Magdalena

Jeśli chodzi o pracę dla kobiet, to posiadamy stanowiska, na których większość pracowników to kobiety (np. pracownik produkcji na przetwórstwie rybnym), jeśli jednak posiada Pani uprawnienia i doświadczenie, to może Pani zapewnić również pozostałe oferty. Ubezpieczenie zapewniamy od pierwszego dnia pracy.

Usuwają wpisy dla nich nie wygodne. Prawda jest taka ze są jeszcze daleko daleko miała ze polaczki pojadą za marna kasę i zostaną z nimi beda mieszkać w mieszkaniach które oferują często spartańskie warunki na miliony monet. Zarabiają na godzinie pracownika i oszukują na mieszkaniach. Podpisujesz umowę z okresem wypowiedzenia nawet jak cię pracodawca zwolni. NIE POLECAM

Michal
@Były pracownik

Co to za brednie, nie wiem kto to napisał, ja z nimi pracuje od czerwca, zdjęcia zakwaterowania miałem wysłane przed wyjazdem nawet z listą wyposażenia na miejscu w domu. Na żywo mieszkania wyglądają jeszcze lepiej wszystki xzyste naszykowane dla nowych osób zadbane i w bardzo dobrym standardzie. Jq byle m pod wrażeniem jak dojechalem i odrazu podziękowałem pani z rekrutacji Nie wiem kto wypisuje takie brednie ale naprwno nie ktoś kto tu pracuje bo większość osób jest zadowolona i pracuje i będzie pracować bo to dobre miejsce. Ja polecam i polecać będę nie żałuję wyjazdu wszystko mam, wypłatę na czas, porządne zakwaterowanie, załatwiony dojazd do pracy, tanie ceny pokoi i ludzie spokojni i ogarnięci.

@Michal

To gdzie pracujesz? Bo ja trafiłem na takie lokacje że pożal się Boże. Chata ze strzechą na dachu. Brudno wszędzie pajęczyny. 14km do pracy i brak transportu. Najpierw Pani rekrutwr zapewniała o transporcie do pracy a później zwolnił się Pan z Rumuni bo mu również nie odpowiadało i zostałem bez transportu tak że musiałem zjechać do pl bo nie będę wydawał jeszcze na transport publiczny w dani bo jest cholernie drogi. No i czekam na wypłatę za jeden tydzień to dzisiaj dostałem payslip którego wgl nie rozumiem nie ma kwoty do banku a jakieś minus 7400dk hahaha chyba ich poj.balo

@Krzysztof

Szanowny Panie Krzysztofie, Pragniemy odnieść się do Pana wypowiedzi, posługując się faktami: 1. W dniu 19.07 popisał Pan „Umowę mieszkaniową”, w której wyraźnie jest napisane: „Pracownik może wypowiedzieć umowę mieszkaniową w trakcie najmu, z 1-miesięcznym wyprzedzeniem, licząc od 1 dnia roboczego w miesiącu (bieżący miesiąc + 1 miesiąc)” – Tym samym zaakceptował Pan warunki najmu i w tym okres wypowiedzenia mieszkania. 2. Od dnia 06.08 przenieśliśmy Pana na nowe zakwaterowanie, by dojazd do pracy był możliwy transportem miejskim (6 km). 3. Po 2 dniach - 08.08 zdecydował się Pan jednak zrezygnować z pracy, zaledwie 14 dniach od jej rozpoczęcia – taka była Pana decyzja i był Pan świadomy jej konsekwencji. Początkowo pytał Pan nas czy po 2 tygodniach pracy, czy udzielimy Panu urlopu bezpłatnego, by wyjechał Pan do Polski zrobić prawo jazdy – nie był pan w stanie określić dokładnej daty powrotu do pracy. Finalnie w krótkim czasie zostaliśmy bez pracownika - zaledwie po kilkunastu dniach i jest nam bardzo przykro, że świadomie zrezygnował Pan z pracy, a teraz obwinia Pana naszą agencję za konsekwencje Pana decyzji.

Krzysztof
@BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Śmiechu warte ???? nadajecie się do tarcia chrzanu . Ale skutecznie odwidzieliście mi Skandynawię

Krzysztof W

Nie wiem czy polecić czy nie. chyba raczej nie po swoim nie miłym doświadczeniu. Mam nadzieję że jakoś wkońcu zareagujecie. Gdy się przyjmowałem rozmawiałem z Panią rekruter że jestem w czasie zdobywania prawa jazdy i mam własne auto,Pani stwierdziła że potrzebują pracownika na już a transport do pracy będę miał tylko będzie trzeba się dogadać że współpracownikiem i płacić,no ok rozumiem . Ale po 2 tyg pracy zostałem bez transportu a wszyscy kordynatorzy zlekka olali sprawę.Pan Piotr coś się starał ale nie za bardzo mu to wychodziło. Więc zjechałem do kraju i czekam na zal glas wypłatę która powinna przyjąć w czwartek. Niestety odcinek dostałem dzisiaj i to jeszcze z jakimś minusem zamiast wypłatą hahaha co to wgl jest ? Mam nadzieję że ktoś się bardzo pomylił,znaczy ja wiem że ten payslip to jest pomyłka tylko mam nadzieję że się ktoś szybko poprawi.

@Krzysztof W

Tytulek

NIE POLECAM I ODRADZAM TA PSEUDO FIRME...PRACOWALIŚMY PONAD TYDZIEŃ GDZIE NAS ZWOLNIONO BO SOBIE ZA DUZO LUDZI PO PRZYJMOWALI I TYDZIEN JAK NIE OGARNIESZ DUNKIEGO BO PO ANGIELSKU ZAPOMNIJCIE ORDER PIKING NA SLUCHAWCE ZWALNIALI TEZ MIMO ZE UCZYSZ SIE I MASZ NA TO 2 LUB 3 TYGODNIE,A BYLIŚMY 1 RAZ I NAWET NIE MIELISMY UBEZPIECZNIA ANI TYCH KART...ZOSTAWILI NAS NA BRUKU NIKT SIE JUZ Z AGENCJI NAMI NIE INTERESOWAL I NA DODATEK NIE DOSTALIŚMY ANI GROSZA Z PRZEPRACOWANYCH DNI TYLKO JESZCZE ONI POLICZYLI SOBIE MIESZKANIE GDZIE NAS DAWNO NIE BYLO 2 TYG DO PRZODU I NALICZYLI ZE TO MY MAMY IM JESZCZE ODDAC PO 6000 KORON SMIECH NA SALI ...A MY NIE MIELISMY NAWET ZA CO WRÓCIĆ DO POLSKI. SPRAWA JUZ JEST ZGLOSZONA GDZIE TRZEBA I TEGO TAK NIE ZOSTAWIMY. TAKZE Z DALA OD NICH....ZGARNA ZA WAS KASE I POTEM TYLE ICH BYLO...POZDR.

@Tytulek

Pani Agnieszko i Panie Dieterze, pozwolimy odpisać na dwie opinie w jednym wątku, aby wszystko było przejrzyste. Oprócz Państwa nikt inny nie został zwolniony z tej firmy. Nie ma również wymogu znajomości języka duńskiego w żadnej naszej ofercie pracy. Ubezpieczenie mieli Państwo od pierwszego dnia pracy zgodnie z umową, którą Państwo podpisali. Zgodnie z procedurą dokumentacyjną, został Państwu nadany numer CPR, który znajduje się w naszym systemie i wszystkie informacje dotyczące tego numeru udostępnimy na prośbę mailową. Co do mieszkania to obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, o czym doskonale Państwo wiedzieli, podpisując umowę. Z racji tego, że przepracowali Państwo jedynie tydzień, należne Państwu wynagrodzenie pokryło koszty zakwaterowania i nie mogliśmy wypłacić żadnej kwoty. Co do wypadku, który się Państwu przydarzył, tak jak wspomnieliśmy, byli Państwo ubezpieczeni, co wynika z zapisów umowy. Po otrzymaniu informacji o wypadku koordynatorzy zalecali, aby pozostać na zakwaterowaniu, jednak podjęli Państwo samodzielną decyzję, aby udać się do pracy następnego dnia.

nuck
@Tytulek

warto przynajmniej po polsku cos napisac a nie w narzeczu dyskotekowym

@Tytulek

Możliwe ale trochę burzliwie opisane

Bronisław

A co jest jeszcze w nich takiego złego oprócz tych pijaków?

Ndt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
Kandydat

Witam, natrafiłem na ofertę tej firmy jako badacz ndt ( badania nieniszczące ) czy ktoś pracował na tym stanowisku przez agencję bluecollar? Jeżeli tak to proszę o jakieś informacje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Fank

@byly pracownik A może najpierw naucz się polskiego języka w końcu polska język trudna lecz wogole nie rozumiem twojej wypowiedzi. Chyba wszedłeś na zła stronę Nie wiem gdzie trafiłeś ale napewno nie do Bluecollar. To co piszesz nie pasuje do niczego.

Stary wyga
@Fank

Były pracownik ma rację pracowałem jako spawacz w Hobro ponad rok i mogę powiedzieć mieszkaniach nie są na najwyższym poziomie zależy gdzie ciebie zakwateruja. Mieszkałem w Mariager i tu powiem jak było u mnie , mieszkanie liczyło 2 poziomy na dole Rumuni i Polacy na górze sami Polacy . Gdy było w pełni obsadzone mieszkanie płaciliśmy 2000 DKK za miesiąc ale jak ludzie się wykruszali odchodzili albo ich zwalniano z różnych powodów to im nawet nie zapłacili za pracę . Pamiętam jak jeden Polak spawacz przerobił tydzień po tym tygodniu zwolnili go z dnia na dzień nawet sam kierownik był zaskoczony znał dobrze gościa i nic nie miał do niego co więcej był zadowolony z jego pracy . Tak agencja oszukuje za zakwaterowaniu oraz wypłatach w szczególności na Ferie Penge oraz SH Allowance.

Hubett

Ja polecam bo nie oszukuja przedewszystkim i pieniadze na czas raz już sie nacialem i tu nie mam nic do zarzucenia wymagania sa wieksze niz w tych gorszych agnecjach co biora wszystkich ale jak sie che pracowac to sie ma stabilne miejsce

Iza
@Hubett

To jakimi wymaganiami się różni praca tutaj niż w tych wg Ciebie "gorszych" agencjach?

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.