Bluecollar ApS

Odense

Bluecollar ApS

Opinie o Bluecollar ApS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@Robert, opinie pracowników będą na pewno pomocne dla innych użytkowników forum, którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu. Jeśli jesteś pracownikiem Bluecollar ApS to napisz proszę swoją opinię o pracy w tej firmie. @Irek, na stronie internetowej: https://www.bluecollar.dk/pl/ jest kilka ofert pracy. Czy masz zamiar aplikować? @Grzesiek, może mógłbyś napisać jak przebiega proces rekrutacji?

Grzesiek

mają maja, dzwoniłem nawet do Szczecina tylko ze sprawdzają angielski.. jak mówisz to masz farta ajak nie to słabo

Irek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

tom

witam chciałbym spytać o ofertę operatora cnc w Danii w miejscowości Haslev, jeżeli ktoś ma jakieś info nt. tej firmy bardzo proszę o odpowiedź.

Robert

ten co pracuje to pracuje a nie wypisyje na necie swoje zale ;)

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Bluecollar ApS? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Zuza

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Obserwator na mendy

Jak pracuje tam taki A.Fili... to oszust i fraj........r i strzela z ucha ......UWARZAJCIE NA TEGO TYPA .

Jak wygląda praca w Bluecollar ApS? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

@Administrator 08.02.2018 09:02

Nie polecam. Podczas obowiązującego kontraktu, po kilku tygodniach pracy potrafią odesłać pracowników do domu na niepłatną przerwę, trwającą ponad miesiąc. Na początku zapewniają, że to tylko na 2 tygodnie, abyś nie poszukał sobie czegoś innego. Takie sytuacje są tu nagminne. Tak więc umowa niewiele gwarantuje, ale według nich wszystko jest w porządku. Poza tym wynagrodzenie po zapłaceniu olbrzymich duńskich podatków nie wygląda okazale.

POLOK

W szystkie negatywne opinie o bluecollar to prawda oszukuja na wszystkim i prace tracisz zdnia na dzien i maja cie w dupjeza mieszkanie odciagaja za paliwo musisz kupic auto musisz miec z sipierem robja problem jakis baran napisal ze rodzinne zalatwjaja chyba jemu moze to brat magdy lub szwagjer gosi porazka na calego znasz jezyk angjelski sam znajdziesz i to za lepsza kase i mieszkanie tez lepsze od bjalego domkyu zpatologja i zlodziejami rowerow tak wiec zastanow sie dobrze bo zanim wyjedziesz juz stracisz

anonymous

Nie polecam pracy w ds w hobro podziękuja ci z dnia na dzień jak będziesz za wolny albo zaczniesz pyskowac a jak chcesz żeby pomogli coś załatwić np pozwolenie na auto albo rodzinne to milion problemów ze tak się nie da tu trzeba inaczej a jak będziesz miał wypadek to cie zwolnia i będą kręcić żeby chorobowego nie płacić

Pedro

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Jacek

Witam mam oferte pracy od Bluecollar czy ktos z was pracuje jako operator cnc?

Michel

Więc tak praca po osiem godzin w Ds Hobro dla wybranych po 10 jak jest robota.Okres zimowy wiadomo z minuty na minutę dowiadujesz się że roboty nie ma i do domu.(usunięte przez administratora)

Igor

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

kamil
@Igor 02.01.2018 21:01

sprobuj sam, ja odradzam stanowczo bujdy bujdy , telefonicznie pieknie a na miejscu kaszana

krzysztof

nie jest tak jak tu piszą te bzdury jak ktoś ma lewe ręce do pracy to wtedy tak jest i wielkie narzekanie

Nick
@krzysztof 29.09.2017 12:55

ta dokładnie uprawnienia zrobione "pod stołem" plus lewe ręce do roboty no niestety nikt za darmo kasy nie dostaje trzeba pracować, a potem piszą że go oszukali i okradli bo myślał jeden z drugim że sie nie narobi a zarobi ale niestety.

Zuzanna

Pracujesz w Bluecollar ApS? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Nick

na socjalu w Polsce chcesz siedzieć?? człowieku puknij się w głowę zanim coś napiszesz .

spawacz

pracuje w Bluecollar już kilka miesięcy w Hobro. nie powiem praca nie za lekka ale nie przyjechałem do Danii na wakacje tylko zarobić kase, na kwaterę nie narzekam mam własny pokój nie jest to w prawdzie hotel 5cio gwiazdkowy i nie jest źle. wypłaty co dwa tygodnie regularnie za dodatki zmianowe nawet można fajną wypłatę dostać chociaż stawka za godzinę mogła by być większa. generalnie nie mam na co narzekać trza sie wziąć do roboty. OFiram załatwia wszystkie papiery do skat i do ubezpieczenia i jak trzeba to pozwolenie na auto załatwią słyszałem do chłopaków ze i rodzinne na dzieci pomagają załatwić. więc nie rozumiem skąd tu tyle negatywnych opinii.

Szczerze odradzam wszystkim

Krzysiu

Beznadziejna firma z Panią Mają na czele.

Drake1990

W tym roku pracowałem u nich, miałem umowę na kilka miesięcy i liczyłem na jakiś dobry zarobek oraz współprace na dłuższy okres. Zatrudnili jeszcze kilka osób, porobiliśmy miesiąc i wypowiedzieli mi umowę bez podania na niej przyczyny i mają na Ciebie ykhm... Nie ważne, że masz rodzinę i dom na utrzymaniu a odszedłeś z innej pracy w kraju. Z tego co się dowiedziałem od ludzi to za dużo osób przyjęli do pracy i po mnie jeszcze kilku zjechało... Jak się u nich robi to najlepiej jak masz auto i będziesz woził do pracy jeszcze kogoś do tego trzeba płacić za mieszkanie, które powinno kosztować za te warunki co tam są połowę tego co odciągają od pensji, normalnie szkoda pisać. Przelewy robili tylko w złotówkach chyba, że miałeś konto w kraju w którym pracujesz, to wtedy mogłeś ich "prosić" o przelew na nie w danej walucie (tylko nie w każdym kraju jest tak, że wystarczy dowód osobisty do otworzenia konta, ale potrzebne jest jeszcze kilka innych dokumentów np. nr podatkowy, meldunek, paszport itd., więc zanim to załatwisz minie pewnie kilka tygodni albo ze dwa miesiące, a po jakim kursie policzą Ci przewalutowany zarobek???) Nie polecam, człowiek tylko narazi się na koszty i nerwy.

Były Pracownik

Z całą stanowczością odradzam tę firmę. Jak długo żyje takiego cyrku to nie wiedziałem.

Zuzanna

Czy ktoś z was miał do czynienia z pracą w Bluecollar ApS? Wiele osób boi się wyjazdu poza granice Polski ze względu na brak znajomości języka obcego. Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy językowe dla osób zatrudnionych w firmie? Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które podnosi atrakcyjność zatrudnienia i późniejszy komfort podczas pracy w danym państwie.

spawacz80

Witam, czy ktos pracował może w Danii w miejscowości Rutkobing przy spawanie wiatrakow a konkretnie rur i smigieł i może podzielić się informacją o pracy tam?

egon

pracuję dla nich od 2014 nigdy nie było żadnego problemu

cytat ze od Bluecollar na dzis: "ciesz się że pracujesz, ludzie na szklarniach za 60 kr pracują!"

ijaki

Pani Magda jest taka kochana... ma dar przekonywania, wzbudza zaufanie ...

Paweł

KOCHAM PANIĄ PANI MAGDO!!!

biksa

ops a możesz w takim razie przyjacielu konkretnie napisać czego w twojej sprawie nie mogli załatwić? bo na razie to z tymi ogólnikami to jak hejter się zachowujesz

Zostaw opinię o Bluecollar ApS - Odense

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bluecollar ApS