BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Tomis

To dobry wybór był tu przyjechać praca ok ludzie fajni pracuje od niedawna ale już wiem że nie będę szukał nigdzie indziej pracy przez najbliższy czas, nie ma porównania do innych państw i agencji a trochę ich mam za sobą. Pozdrawiam biuro ! ;)

Jagoda Nowy wpis

witam serdecznie. Znalazłam ofertę dla opiekuna do osoby starszej do domu seniora. Po treści widzę, że należy przygotować się na kurs językowy z duńskiego. Jednak sam angielski również będzie wystarczający w trakcie pracy? nigdy nie jeździłam do Danii do takiej pracy. jest tu może ktoś kto pracuje i by polecił?

Nowy wpis

@Jagoda

Witamy Pani Jagodo. Rzeczywiście - trzeba być gotowym do nauki języka duńskiego, decydując się na tę pracę. Z uwag na to, że kurs językowy będzie prowadzony w języku angielskim - umiejętność komunikacji w tym języku jest niezbędna. Po więcej informacji zapraszam bezpośrednio do mnie: 882-129-034. Katarzyna BlueCollar. I dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w hobro jakiś czas temu. Ogólnie duży przemiał ludzi, jeśli nie ma nadgodzin to nie zarobisz, dziwne umowe o zakwaterowanie. Ogólnie 4/10

Nowy wpis

Witamy, każdy ma Prawo do swojej, własnej opinii - dziękujemy za komentarz. Pragnę tylko dodać, że obecnie nie występuję tak duża rotacja tak jak w latach 2020-2021, zdecydowanie rzadko pojawiają się miejsca i szansa do pracy w Hobro. Sytuacja uległa zmianie i to na plus. Co do kwestii umowy mieszkaniowej - mamy jeden rodzaj umowy mieszkaniowej do wszystkich używanych przez nas zakwaterowań, możliwe, że od czasu Pana pracy również i ta kwestia się zmieniła. Zapraszam do kontaktu w sprawie innych ofert pracy w Danii. Pozdrawiamy.

Tomasz

Bardzo odradzam pracę w tej agencji zabierają drakoński kwoty za splesniale pokoje kauvje jął porobisz 3 miesiące to może wyjdziesz na zero tragedia kradną

Mońka
@Tomasz

Witam, a na której lokalizacji Pan był jeśli można spytać? Partner w poniedziałek będzie aplikował na elektromechanika na Esbjerg. Teraz to jednak chciałabym się upewnić co do jakości kwater, w których miałby mieszkać

Spawacz TIG na Aalborg. Jeśli już to bym brał rotacje 6 / 2 podejrzewam choć piszą, że inne też można. Co powiedzie? I jeszcze te kursy mnie zaciekawiły, ja to do Danii pierwszy raz bym jechał. Czy pomogą ogarnąć Hot Work i ten Paragraf 17 z opisu?

Dzień dobry. Jak najbardziej jest możliwość wyrobienia kursów Hot Work oraz Paragraf 17. Kursy są częściowo odpłatne. Zapraszam Pana do kontaktu pod numerem +48 532 674 749, chętnie udzielę Panu wszelkie informacji na temat zatrudnienia w Danii.

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

Fonfara

Pracowel przez ową agencje. Mam nie za miłe wspomnienia. A jeśli chodzi o to co znika, to znikają opinie ludzi z którymi pracowałem, i wiem jakie mieli problemy i o co chodziło, to zostało tutaj napisane, na co uważać i jak agencja traktuje ludzi, niestety szczere opinie, które były i negatywne i neutralne, tzn. opisane było na co uważać. Zostały pousuwane. Wiec moje pytanie brzmi, po co jest ten portal? Tylko żeby wybielić firme? Czy rzetelnie o niej informować?

Jan
@Fonfara

A możesz opisać co się stało i jak zostali potraktowani twoi koledzy bo piszesz tak ogólnie że nic z tego nie rozumiem a chce wiedzieć bo rozważam ofertę

Ja również jak Pan wyżej nie wiem za bardzo o co mogło chodzić. jaki więc miał być finał tej wypowiedzi? Jaki ostateczny efekt i po jakim czasie pracy? Mam jedną ofertę na oku

Mania

To prawda z tym, że coś znika? Zastanawia mnie ewentualna przyczyna. to teraz nie wiem czy uda mi się uzyskać odpowiedź, ale czy jest tu może ktoś kto ogarniał blachy w BMW? Oferta na serwis jest dostępna, piszą o 25 euro od godziny i zastanawiam się jak mojemu chłopakowi by się tam u nich robiło. Opowiecie o warunkach?

Czy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dzień dobry, proszę o opinie z pracy samego koordynatora. Partner przeglądając firmowe oferty również taka wypatrzył i mi podesłał. Możecie proszę opisać mi zakwaterowanie w Hobro? To tam ma kierować moje ogłoszenie. jest tu może ktoś z tych rejonów? Jaka atmosfera występuje w tamtejszym biurze? warto byśmy razem spróbowali? On by jechał na tego brygadzistę na dział malowania

Cześć, to ja tez byłbym ciekaw informacji na temat pracy, ale mnie by chodziło o te maszyny śrutujące na Hobro. Czy jest tu ktoś kto był niedawno, albo właśnie teraz tam pracuje i by ocenił warunki? Chodzi mi już o całe ujęcie, przede wszystkim co to za zakład? Jak oceniacie atmosfera w nim, stan maszyn i tak dalej? Nie ma żadnych problemów? I co ze spaniem?

Żbik

Na śrucie robi się na hali C, jest to hala od maszyn. Ogólnie jest to najniższe stanowisko na tamtej hali, ale robota jest całkiem luźna, są dwie strony "brudna" gdzie ładujesz suwnicą materiał na taśmy podające go do czyszczarki i strona "czysta" gdzie przy użyciu pulpitu sterującego kierujesz ten materiał na odpowiednie piły. Nic skomplikowanego, chłopaki wymieniają się stronami co drugi dzień żeby było sprawiedliwie i to w sumie tyle. Zależy jeszcze na jaką zmianę trafisz

@Żbik

Z tą zmianą to tylko o atmosferę miedzy chłopakami chodzi? nie masz szans na podmiankę jeśli jakoś to uzasadnisz? Ciekawi mnie też czy sami się tak ugadali i nikt z góry w to nie ingerował? Dają tu wolną rękę?

Spawacz

Witam , mam kilka pytań na temat oferty pracy „ spawanie wsporników do wież wiatrowych „ mógłbym prosić o jakiś numer kontaktowy ? Aktualnie pracuje w Belgii i spawam belki do budowania hal / suwnic itp .

@Spawacz

Witam, Zapraszam do kontaktu z rekruterem, pod numerem: 882-129-034. Odpowiemy na Pana wszystkie pytania. Serdecznie pozdrawiamy, zespół BlueCollar.

Jan

Najlepsza agencja pracy! tip top

@Jan

Tip top? : ) uzasadnisz szerzej? Piszesz, że najlepsza a ile innych jeszcze testowałeś? Ja właśnie jeszcze żadnej i chciałbym po prostu spróbować, jakie macie wiec porady dla świeżaka?

YYYYY

Są dwie oferty widzę, na pomocnika montera wind i montera wind, w sumie nie wiem, czy z praktycznie żadnym doświadczeniem przy windach lepiej skakać na głęboką wodę czy zacząć od pomocniczego, duża różnica w zarobkach? Ile pomocnik wyciąga i po jakim czasie może przejść na wyższe stanowisko? Dzięki.

@YYYYY

Witam. Tak jak wskazaliśmy w ofercie pracy - monter wind zdecydowanie musi mieć doświadczenie w tej profesji. Zachęcam do aplikowania na pozostałe oferty: https://www.bluecollar.pl/aplikuj/ Lub na przejrzenie naszych pozostałych ogłoszeń. Pozycja 'pomocnik montera wind' została już obsadzona. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu i aplikowania !

@JobSupply Polska Sp. z o.o.

To ile zazwyczaj jest miejsc dla tych pomocników montera wind? Jest to współpraca ze stałym Pracodawca czy te firmy także się zmieniają? Również będę czekać na taka ofertę, co jaki średnio okres czasu się ukazują?

Witam, do tej pory była to współpraca ze stałym pracodawcą. Nie jesteśmy w stanie wskazać kiedy ponownie będziemy mieli zapotrzebowanie na te stanowisko pracy. Zazwyczaj mamy 2 lub 3 miejsca na te stanowisko pracy.,. Obecnie poszukujemy montera wind z doświadczeniem. Jeśli spełnia Pan ten warunek - prosimy o wysłanie swojej aplikacji przez naszą stronę internetową: https://www.bluecollar.pl/aplikuj/ Pozdrawiamy. Zespół BlueCollar.

@JobSupply Polska Sp. z o.o.

Widziałem to ogłoszenie. Napisano w nim, że wynagrodzenie jest wypłacane co dwa tygodnie. A mogę wiedzieć jaka jest wysokość wynagrodzenia? Wspominaliscie też o możliwości dorobienia poprzez nadgodziny. Jak płatne są nadgodziny?

Zapraszam do kontaktu do rekrutera - Patrycja - 503 309 218. Tam udzielimy wszelkich informacji. Nie sposób tu opisać ofertę pracy ze stawkami, szczegółami. Taką ofertę otrzymuje Pan zawsze mailowo od rekrutera po wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy.

@BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Czy mail z ofertą jest równoznaczny z otrzymaniem tej pracy? Jeżeli dostanę takiego maila i jestem zdecydowany na pracę to już mogę być spokojny i mieć pewność, że się nie rozmyslicie?

Witam. Jeśli zapoznał się Pan z ofertą mailową w całości - na pewno znalazł Pan tam informację o tym, że po tym jak zaakceptuję Pan ofertę pracy - rekruter przesyła Pan profil do klienta czy sprawdza znajomość języka angielskiego, jeśli to jeszcze nie miało miejsca. Fakt, że otrzyma Pan ofertę na swoją pocztą emal to początek rekrutacji, nie gwarancja pracy. Pracodawca musi zaakceptować Pana profil z uwzględnieniem wszelkich Pana dokumentów/certyfikatów/informacji o znajomości języka. Jeśli klient wyrazi zgodę wówczas prosimy Pana o dane do umowy, by wysłać Panu kontrakt - i to jest już wiążące. Pozdrawiamy. Zespół BC.

Tomis

Milionymonet

Witam dlaczego pracownik na mieszkaniu z firmy ma dofinansowanie a jak ktoś jest na prywatnym to już nie przysługuje?

@Milionymonet

Witamy. Wszelkie bonusy od pracodawcy/ dofinansowania są kwestią indywidualną. Nie każdy pracodawca je daje, a jeśli są to nie zawsze takie same. Jedna z firm, z którą współpracujemy oferuje bonus mieszkaniowy w przypadku dobrej frekwencji w pracy (tańsze zakwaterowanie), a jeśli pracownik korzysta z naszej pomocy w najmie pokoju w Danii. Jeśli ktoś mieszka na swoim mieszkaniu/pokoju jest to niemożliwe. Podkreślam, że każdy kto pracuje w tej firmie - może poprosić o naszą pomoc w najmie i mieć ten bonus - to jedynie kwestia wyboru.

JobSupply Polska Sp. z o.o.

Słupsk, Katowice, Szczecin, Wrocław - z tych miejscowości jadą w najbliższym czasie Panowie do tej samej pracy :) Pozdrawiamy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

K

Bardzo dobra koleżeńska atmosfera, chyba obecnie nikt nie narzeka :)

Buncol
@K

Nie narzeka ten co ma dużo odłożonych pieniędzy. Podatki itp. Rujnują, a stawka w robocie, niska. Trzeba dokładać, a nie odwrotnie. Bez nadgodzin niestety dokładasz, no chyba ze na nocce pracujesz, bo o dniówce nie wspomnę, współczuję ludzia którzy robią.

Witam był ktoś na Produkcji Okien i Drzwi w Rudkobing ? Mam 2 letnie doświadczenie w pracy na produkcji okien w Irlandi w firmie Munster Joinery i zastanawiam się nad wyjazdem do Dani.

LolekMaz
@Marcin

W Rudkobing pracuje dużo Polaków, byłem tam 2 lata z Blucolarem - polecam, ale wiem, ze teraz mają komplet i nie potrzebują, może za tydzień, dwa, bo tam bardzo różnie jest. Ale jak juz potrzebują i pojedziesz to można dlugo pracować, dobry klimat.

Piter
@Marcin

Jest ok praca normalna ludzie tez pieniadze na czas

Jojo

Ja ogolnie polecam. Praca ok, ludzie tak samo. Dziwie się tym co narzekają. Ale to normalka ze tacy tez sa. Praca w Hobro. Dzieki za możliwość współpracy. POLECAM

MariO

Pytanie do rekruterow: Czy stawka godzinowa to jakaś tajemnica? Czy jest ona ustalana indywidualnie w procesie rekrutacji?

@MariO

Witamy, wszystko w zależności od oferty. Pana pytanie jest niekonkretne - nie wiemy o którą ofertę pracy chodzi - są i takie, gdzie stawka godzinowa określana jest z góry, a także mamy oferty gdzie w zależności od doświadczenia/edukacji - wynagrodzenie może być negocjowane. Pod każdą ofertą pracy mamy numer telefonu do rekrutera oraz adres mailowy - bardzo proszę tam kierować swoje pytania - dokładnie do osoby odpowiedzialnej za daną rekrutację. Pozdrawiamy.

Nieznajomy

Witam ja z takim pytanie poszkuje ofert pracy w Danii na stankwisko szlifierz spoiny zbiorniki rury .. stal nierdzewna . Pod farmaceutykę lub sporzywke doświadczenie udokumentowane stażem 2 letni... system rotacyjny

@Nieznajomy

Witamy Pana. Prosimy złożyć swoje CV przez stronę BlueCollar, przesyłam link bezpośrednio do aplikowania o pracę: https://www.bluecollar.pl/aplikuj/ Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji. Zespół BlueCollar

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 38 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.