BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Aga

Ja tez chciałabym coś wiedziec o tej pracy. dostała Pani juz jakąs odpowiedź? Aga

aaa

Praca w fabryce cegieł - sprzątanie terenu fabryki i maszyn produkcyjnych.Wie ktos cos o tej pracy?Miejsce pracy: Stenstrup, Dania

ola

Witam , czy byla jakas pani pakowac ryby w Esbjergu ? Prosze o opinie

dora
@ola

witam wlasnie ja z kolezanka mamy wyjechac

roma
@dora

bylam na rybach w zeszlym roku i bylo ok. wszystko zalatwione i nie trzeba sie martwic,ze sie jest nie ubezpieczonym-firma wszystko zalatwia. sama praca tez ok,chociasz to produkcja i trzeba utrzymac tempo,ale jak sie wejdzie w rytm to jest okej.mieszkanie rowniez zapewnione-bez luksosow, ale wnormie,kontakt z buiurem takze byl,wiec niema sie co martwic. na razie jestem w belgii,ale za rok napewno skorzystam z oferty raz jeszcze.

kinia
@dora

Hej. Kiedy macie wyjazd ?

Jarek

Witam mam zamiar jechac do DS do hobro skladanie i spawanie belek napiszcie jak tam teraz ds z robota stoi, nie chce zeby sciagneli mnie na tydzien i podziekowali wiem ze potrafia tak zrobic, wogole ile z tych 153 dkk zostaje na czysto do kieszeni po odliczeniu mieszkanie tego cateringu co woza do roboty it'd pozdrawiam spawaczy z hobro

Elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

pawel

Z rozmow z kolegami wynika ze firma oolnie nigdy nie zrobila nikogo w "konia".Ja pracuje drugi tydz bez CPRu,wiec zobaczymy jak bedzie z wyplata.podobno trzeba pilnowac godzian ale chyba tak jest wszedzie.

Monney

Witam dołańczam się do pytania senah ,bo też mam tam zamiar jechać ,ale czytając opinię trochę się obawiam. Pozdrawiam

senah

Witam czy pracuje/pracował ktoś jako pracownik budowlany-monter izolacji termicznej w okolicach Haderslev?

spawacz

Widzę że potwierdza się moje zdanie dalej,też pojechałem na te łyżki do koparek do Danii spawać i za bardzo konkretnie napisałem im,i wykasowali moje wcześniejsze posty,ale to nic oliwa sprawiedliwa.Ja też nie polecam tej firmy i ostrzegam każdego kto pojedzie na te koparki spawać.

Bluecollar

Pan Casper Sorensen jest koordynatorem,nie testuje i nie ocenia spawaczy.Towarzyszy im w pierwszym dniu pracy i wprowadza na zaklad. Jezeli ktos niezna podstawowej obslugi maszyny spawalniczej to i pokretla mu nie pomoga.Pracownik ,ktory pojechal na pana miejsce nie mial problemu z ustawieniem parametrow spawania na polautomacie spawalniczym ESAB

Houdini

Witam pytam szczerze co do tej firmy w lem warto zaryzykować wyjazd czy sobie odpuścić bo widzę ze niektórzy cisną na maxa na ta firmę chodź robili w (usunięte przez administratora)Czasu tam możecie podać jakie tam byly warunki opłaty i takie tam podstawowe rzeczy

Jobsupply

Agencja Pracy Jobsupply nie jest firma organizujaca lapanki na spawaczy czy tez innych pracownikow. Otrzymujemy kilkadziesiat aplikacji dziennie,pracownicy ktorzy zdecyduja sie wspolpracowac z nami podejmuja decyzje samodzielnie i swiadomie. Bardzo czesto po zakonczeniu kontraktu nawiazuja kontakt w celu podjecia ponownej wspolpracy.Wielu pracownikow wspolpracuje z nami od 2009 roku

nowy spawacz

czy w tej fabryce w Lem są nadgodziny?bo wiem jakie są gołe pensje a jakie z godzinami,akordu się nie boję,zawsze można jakoś zciemnić a duny to tępaki

JOBSUPPLY

Panie Adamie, jest nam przykro, ze jest pan rozczarowany, ale nie mamy wplywu na wyniki pana testu spawalniczego. Brak umiejetnosci obslugi podstawowej maszyny spawalniczej oraz spawy slabej jakosci spowodowaly, ze pracodawca zrezygnowal z zatrudnienia pana. Przed podpisaniem kontraktu zaprosilismy pana do biura i zostal pan szczegolowo poinformowany o specyfice pracy, warunkach i zasadach panujacych w zakladzie pracy. Wiedzial pan, ze jest to zaklad produkcyjny i jest nacisk na tempo pracy, oraz ze musi pan zaliczyc test spawalniczy. Nie rozumiemy dlaczego wystawia pan tak negatywna opinie panu Casprowi Sorensenowi, ktory jest koordynatoren firmy dunskiej i nie mial absolutnie wplywu na wyniki pana testu oraz nie jest osoba decyzyjna w sprawie przyjecia do pracy. Pan Sorensen towarzyszy nowym pracownikom w ich pierwszym dniu pracy, wprowadza na zaklad i zapoznaje ze stanowiskiem pracy. Nie odpuscil pan takze Dunczykom - wini pan caly swiat za zaistniala sytuacje. Dla firmy takie sytuacje z pracownikami, ktorzy nie zalicza testu, sa bardzo przykre i nieprzyjemne, a takze bardzo kosztowne. W interesie pracodawcy oraz Agencji Pracy jest aby nowy pracownik podjal prace i sprawdzil sie jako dobry fachowiec. Wiec prosze zrozumiec, ze nie liczy sie tylko „sztuka”, szukamy fachowcow z doswiadczeniem zawodowym, ale czasami pracownicy potrafia sie bardzo dobrze sprzedac, do tego dochodzi super CV i podaja sie za fachowcow ktorymi nie sa. Podczas testu wychodzi cala prawda. Na pana miejsce pojechal nastepny spawacz, ktory pozytywnie zaliczyl testy, pracuje, jest zadowolony .Otrzymal takze bardzo dobra opinie od pracodawcy. Pracuje tam takze 8 naszych pracownikow, ktorzy sa zadowoleni, a takze sprawdzili sie jako fachowcy. Panie Adamie, kazdy z nas moze czuc sie czasami rozczarowany, ale nie obwiniamy za to calego swiata i nikogo nie obrzucamy blotem. Poniewaz byl pan na miejscu i poniosl pan koszty zwiazane z przyjazdem do Danii ,zaproponowalismy panu mozliwosc innej pracy, ale nie chcial pan poczekac nawet 24 godzin – po kilku godzinach zrezygnowal pan i zjechal do kraju. Takze nie „gnil” pan na zakwaterowaniu ,jak twierdzi pan w swojej opinii. PS. Pani Malgorzata - nie Marzena - zrekrutowala wielu pracownikow, ktorzy sa bardzo wdzieczni za profesjonalna, ale takze przyjazna i sympatyczna opieke przez wszystkie etapy rekrutacji. Pan tez byl bardzo mily i wdzieczny... do momentu wynikow testu spawalniczego, na ktory pani Malgorzata nie miala wplywu.

Witam potrzebuje informacji na temat pracy przez firme JobSupply Sp. z o.o. ze szczecina a miejsce pracy w LEM jako spawacz interesuja mnie warunki mieszkaniowe,kasa czy wypłacają i ogólnie klimat jaki tam jest z góry dzięki za odpowiedz

esab
@Adam

w lem jest akord dają 15 minut na jedną łyżkę 40 do koparki spawanie ,szlifowanie...wszystkie spoiny jak pod linijke nikt nie może się tam utrzymać pojedziesz wezmą ci kaucje za mieszkanie 1000 kor opłatę za 2 tyg za mieszkanie a pierwszą wypłatę weżmiesz po paru tygodniach jak dostaniesz cpr ze skatu do tego czasu zaliczki po 1000 kor co tydzień jak cie wywalą po paru dniach jak to jest tam standartem to nic nie dostaniesz bo najpierw biorą co ich i wracasz do domu za swoje kase. W hobro nie jest lepiej najpierw kasa dla nich a umowę nawet jak dostaniesz na 6 miesięcy to nie masz pewności ze po tygodniu cię nie wywalą

gajowy

Też mnie interesuja opinie na temat pracy w Hobro. Jeden z kolegów ze Sz-na pojechal tam, to nie byl zadowolony. Spawanie cięzkie kontrukcji hal. Mowi, że ilebys nie zrobił, to będzie i tak będzie mało. Firma zdominowana przez Polaków, majster Polak. Bardzo duże tempo pracy. Stawki dobre, ale za katorżniczą prace. Ale to tylko jedna opinia, ktoś może ma inne np pozytywne doświadczenia w tes spawalniczej firmie?

spawacz112
@gajowy

Nie polecam tej firmy . To prawda zawsze ile byś nie zrobil będzie malo . Dopiero skonczyl mi się kontrakt . Jeden wielki mobbing . Do tej pory nie dostalem zwrotu kaucji za mieszkanie .

Artur

Mi wczoraj JOBSUPLY zaproponowało pracę tam w Hobro. poczytałem i niewiem co mam myśleć. Raz w życiu trafił mi si (usunięte przez administratora) ale to było w Polsce. Problem z osprzętem, problem nawet ze spawarką był. Raz tez pojechałem do Belgii i po kilku godzinach wróciłem. Jakie są warunki mieszkaniowe pracujących w Hobro? Czy umowa jest od razu po przyjeździe podpisana?

spawacz112
@Artur

Tutaj to jest w DS nie ma znaczenia sprzęt to jest zlom . Liczą się sztuki . I jeszcze jedno nawet jeśli masz kontrakt na 6 miesięcy to nie znaczy że tyle będziesz pracować.

wrrr

Z tego co czytam to wszędzie oszuści i złodzieje, a może ktoś zna jakąś normalną firmę zatrudniającą spawaczy może być polska jak i zagranicą, proszę o odpowiedź ponieważ sam szukam pracy a nie chcę trafić w jakieś(usunięte przez administratora)

JOKER

JAK JEST Z PRACĄ W HOBRO NA WÓZKACH? ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA CZYSTO ZA MIESIĄC PRACY?

JobSupply Sp. z o.o. Ludzie dajcie sobie spokój z tymi oszustami. I w ogóle pracą u polaczka w doiczland.

ma77ly

niby tak zle a pracowali po rok albo dłużej ja napewno bym nie pracował jak by tak było zle

Daniel34
@ma77ly

na taka lyzke potrzeba gdzies 60 minut , wiem z doswiadczenia a i z doswiadczenia wiem ze dawaja 90 minut w innych zakladach. najepsze sa krokodyle w sumie im wieksza lyzka tym lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.