BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Opinie o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Julita

Na stronie BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. można znaleźć wiele ofert pracy za granicą (Dania, Hobro i inne) - dokąd najlepiej wyjeżdżać? macie informację jak wyglądają warunki zakwaterowania? Zaczyna się sezon i wszystkie opinie osób które już wyjeżdżały z tą firmą będą użyteczne ;)

Twardziel

Ha ha ha, ludziska co wy piszeta.. ja tu pracuje już ponad rok i jak was czytam to smiac się chce. Przyjezdzacie do pracy nie na wakacje. Około 100 chlopa nas tu jest i zyjem sobie a przez takich słabeuszy co to nie chce się pracowac tylko zlą opinię rodakom robicie – wstydzis się musimy za takich. Kto pracuje ten ma.. zawsze i wszędzie tak było i będzie.

POLAK
@Twardziel

Tak lubisz pracować i znasz się na pracy to dlaczego wyjechałeś z Polski. Będąc dobrym fachowcem spawaczem w Polsce teź byś dobrze zarobił. Są dwa powody albo uciekłeś od żony albo jesteś ze wschodniej biedniejszej Polski gdzie żądzii zabobn więcej daje się na tace niż wypłatę. Tak czy inaczej nie zazdroszczę Tobie dla kilku srebrzaków (usunięte przez administratora) sobie życie w DS Hobro szacun i podziw więcej takich desperatów

DO TWARDZIEA
@Twardziel

Jak tak dobrze to napisz ilu rodaków przewinęło się przez tę firmę w roku. Cały czas pośrednicy ze Szczecina werbują do DS Hobro . Z tego co werbują to nie powinno was być sto chłopa tylko tysiąc co się stało z tym dziwięćset chłopa odpowiedz to z chęcią z Tobą popolemizuje

the best
@DO TWARDZIEA

bo tak jest polska mentalność ż 90% uważa się za fachowców a tak napradę to partacze i nic nie umieją, jadą do pracy na chybił trafił ,może się im uda...ale czas weryfikuje ich umiejętności i po prostu odpadają....dlatego jest taki nabór,,,fakt nie płacą kokosów ale kasa jest zawsze na czas...

popapraniec
@the best

nie płacą kokosów ale kasa jest zawsze na czas jezu masakra jakaś wszędzie gdzie gówniano płacą to jest kasa na czas więcej poświęceń chłopaki pracujcie za 10 euro oby kasa była na czas tak właśniie stawki same się utrwalają

Normalny
@Twardziel

Jak żeś taki twardziel to ciekawe dlaczego żeś wyjechał za granicę szukać pracy

ciekawski

A do jakiej firmy szukają na takie stanowisko: Operator CNC (pracownik produkcji) Miejsce pracy: Odense

jan

Witam, wybiera się ktoś do Rudkøbing (szlifowanie i malowanie elementów) 5.02.2018r.?

elektromonter

Sprawdzenie kwalifikacji i stażu pracy

test z języka angielskiego

Edi

Ja szykuje się do pierwszego wyjazdu za granice ale chyba jest jakiś przestój bo dzwonię do nich i mówią ze nie teraz naboru. Ale polecił mi ich kolega co jeździ z nimi do Hobro już drugi rok i sobie chwali – że wszystko jest ok, że załatwiają formalności a praca jest pewna. Mam nadzieję ze szybko dostane jakąś propozycje

Wojtek

Witam ,mam małe pytanie czy montujecie coś z lin macie coś alpinistów przemysłowych? Pozdrawiam wszystkich

Baśka

@Bartek Uważam, że jeśli masz dowody na to co piszesz to powinieneś zgłosić to we właściwym miejscu a nie na forum?

forumowicz
@Baśka

I bardzo dobrze ze pisze przynajmniej wiemy jaka jest agencja i jaka tam praca

Ja mam odmienne zdanie na temat tej firmy jest źetelna na czas płacą a jak to między ludźmi zawsze ktoś sie znajdzie co mu nie będzie pasowało

Janek

Każdy powinien się dobrze zastanowić zanim skorzysta z oferty pracy za granicą przez agencję. Firmy muszą zarabiać ale przynajmniej człowiek ma wszystko zorganizowane na miejscu.

JobSupply

Panie Andrzeju (do Magowiec, do WYCYKANY) już wystarczy.. tych opinii, które Pan publikuje po swojej pierwszej 4 dniowej obecności w nowej pracy za granicą. Przykro nam, że nie odnalazł się Pan w nowych realiach zawodowych (DS Hobro), ale naprawdę proszę nie obrażać tych wszystkich, którzy tam pracują, są zadowoleni i nie mają czasu na komentowanie pańskich zarzutów. z poważaniem, Zespół BlueCollar JobSupply , Szczecin

Kolega naciągniętych

Do TWARDZIELA. Piszesz jak byś był ze Szczecina z firmy werbującej do zakładu karnego w Hobro a nie jak pracownik z Polski czy Rumuni. Ciekawe dlaczego na produkcji nie ma Duńczyków tylko narzekający Polacy i Rumunii. Odpowiedź mi na to pytanie to porozmawiamy

Beniek

I jak .. pojechales? Ja czekam na miejsce bo teraz podobno już nie przyjmują a słyszałem od znajomka, który tam kiedyś robil ze jak się raz dostaniesz to można pracować latami. Ja szukam już czegos na dluzej..

Spawacz mag 135

Dostałem ofertę do Hobro jako ślusarz spawacz ktoś co wie na temat

Karol
@Spawacz mag 135

I jak zdecydowałeś się ?

Karollll

Wybieram się w kolejnym tygodniu 1 raz do Hobro - spawacz. Jedzie ktos tez? Byłoby raźniej. w razie co kontakt 500020467.

Młody

A ja tam sobie chwalę. Pracowałem kiedyś przez rok czasu potem wróciłem do kraju bo żona płakała.. a po kolejnym roku sama stwierdziła, że jednak pensja z Danii robi różnice... No i teraz znowu od 3 miesięcy tu pracuję. Fakt – nie postoisz sobie , ale jak pracujesz to wszystko jest ok. Pewna praca a agencja wszystko ogarnia.

Maniek

Widocznie dobrze ludzie zarabiają i nie chce im się pisać na tym wątku. Ja słyszałem o agencji sporo dobrego i też chciałbym wyjechać. Myślałem, że tu coś poczytam.

Rdn

Witam, Czy może ktoś mi napisać czy warto jechac przez tą firmę na stanowisko Spawacz 135/138 Miejsce pracy: Skærbæk? Jakie są warunki pracy oraz warunki mieszkaniowe?

Stan.
@Rdn

Witam czy ktoś pracuje jako spawacz w miejscowości Skaerbaek ??? Bo ja również dostałem propozycję pracy ale się waham.Czy to aby wiarygodną firma.

Napiszesz coś więcej proszę.:) zastanawiam się czy pojechać.

Waldi
@Marcin

Ja też mama zamiar jechać napiszcie dziś więcej.

Tymon

Nikt was nie wysyła na siłę do pracy za granicę. W Polsce jest bardzo dużo miejsc pracy. Poco robić takie wrażenie jakby tam się krzywda działa. Praca za granicą to nie zabawa w przedszkolu, tam trzeba ostro pracować. Szanują ludzi, którzy na to zasługują, czyżbyś miał problem?

Baśka

Czy JobSupply Polska ma tak mało aktualnych ofert pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 39 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.