Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Obowiązki

  • Spawanie rur (Rury T) ze stali czarnej i nierdzewnej, grubości 2 – 12mm
  • Spawanie na stojakach pod kątem 45 stopni, H-L045
  • Praca według rysunku technicznego

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w spawaniu metodą TIG (141)
  • Mile widziane certyfikaty spawalnicze na stal czarną i nierdzewną H-L045
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy, pierwszy termin rozpoczęcia pracy od zaraz, pierwszy kontrakt na 6 miesięcy
  • Otwartość na pracę w systemie rotacji. Uwaga! Po rozpoczęciu pracy rotacja 3/1 lub 6/2 do ustalenia z klientem
  • Elastyczność i samodzielność na podejmowanym stanowisku pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
  • Dobra organizacja pracy – praca na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Prawo jazdy i auto na wyjazd będą dodatkowym atutem (ułatwi to dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy)

Oferujemy

  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1