MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Gazetkowo

Nowa gazetka, a meble te same się powtarzają przez cały rok. Produkty promowane w gazetce grudzień są żenujące - meble to chyba maja od producentów, którzy je wyprodukowali 20 lat temu, nie sprzedali i wcisnęli do merkurego...Ktoś tam nie ma gustu, wyczucia smaku! Bardzo słabe produkty. To samo sofy, tak naprawdę są tam trzy modele sof, a reszta to są te same modele tylko w innym obiciu lub posiadają dodatkową poduszkę - bardzo słabo działają marketingowo w tych obszarach, słabe musi być kierownictwo dodając takie przestarzałe produkty do gazetki. Żeby promowac ZARÓWKI w gazetce?? To na stoisku nie ma nic ciekwaszego do zakupu?? ZARÓWKE to sobie można kupić w biedronce, myślałam, że MM to poważny sklep, ale sie kompromitują co miesiąc z gazetką!

Bzdety

Czy w marketach MM są przestrzegane obecne zasady sanitarne? Dystans? Są dozowniki do dezynfekcji? Raczej nie, bo właściciele to skąpcy! Można oszczędzać, jest to nawet wskazane, ale przy ich kontach na których mają miliony, to posuje chociaż trochę mieć z życia - za ten czas poświęcony firmie. Zatrudniają tylu pracowników z grupą, dobrze że to robią, ale oni nie myślą o tych ludziach, tylko o własnych korzysciach, zero współczucia dla ludzi! Zarząd MM koczuje od rana do nocy w firmie. Może jakiś samochody sobie kupią adekwatne do ich zarobków - przez okno by pooglądał coś innego niż te beznadziejne meganki...

Firma wspaniała, wspaniałe kierownictwo na poszczególnych pawilonach, wspaniały obiektywny wyrozumiały właściciel, doceniający dobrych pracowników, wspaniałe jasne zasady pracy. Polecam wszystkim którym zależy na cudownej atmosferze, wspaniałych kierownikach i wynagrodzeniu na poziomie europejskim.

Bzdety

Jedyną prawdę jaką ten post zawiera, to jest płaca - w MM rzeczywiscie jest na dobrym poziomie, biorąc po uwagę stanowisko na jakim pracownik pracuje, jego wykształcenie. Reszta to są BZDURY!!

Przystojniak

Na szczęście już tam nie pracuje. Jeśli masz godność i szacunek do własnej osoby unikaj tego miejsca jak ognia! Jeśli chcesz być traktowany gorzej niż śmieć i pracować za śmieszne pieniądze (nie wiem kto godzi się na takie warunki) to jest praca dla Ciebie!

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

Damian

Wszystko ok,ale dlaczego narzekasz że musisz iść i rozpakować paczke którą sam zleciłeś do druku?Przecież magazynier jeśli ją sprawdzi i otworzy to nie nie ma pojęcia jak to ma wyglądać bo to przecież Ty ją projektowałeś a nie magazynier...

JA

Witam, proszę o info jak jest z odpowiedzialnością materialna w MM

Vinyl

Zgodze sie z Twoja wypowiedzia,oprocz jednej kwesti. Jesli pracujesz w MM to wiesz ze logiczne działanie to ostatnia rzecz na której bazuje MM. Wielu dobrych koordynatorów wyleciało " za nic", a wielu zdecydowanie gorszych pracuje do dzis... podstawą jest przepływ informacji, jak umiesz bajerować, a nie koniecznie pracować to masz duża szanse żeby utrzymać stanowisko w tej firmie.

Czy w Merkury Market Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

Frank

Oczywiście :) Wypłata dodatkowa tak zwana :) Potrącona potem z wypłaty podstawowej :D Jak by to powiedział Pawlak z samych swoich: "Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" :D

Mmmmm

Totalny dramat . Całkiem co innego mowia na rozmowie ,a calkiem co innego wychodzi w praktyce. Zarobki dramatyczne....(usunięte przez administratora).... Praca po 12h ..... Umowa zlecenie, a obiecuja o prace.... Tak samo premie pisze w umowie,ze sa a jeszcze Cie okradaja z wyplaty... Kierownicy daremni nie idzie sie z nimi dogadac w szczególności dramat jest w Cieszynie. ... Powinien sie tutaj zainteresować Cieszynem sam Szef moze On zrobi z kierownictwem porządek.

Ppppppp

Pracuje w MM i szczerze jak dla mnie jest okay. W żadnej pracy nie moze byc idealnie przecież, zawsze sie znajdzie cos nie tak, a pracowac przecież trzeba. Jak sie komus nie podoba zawsze moze sie zwolnic i szukac czegos innego, nikt nikogo nie trzyma tu na siłę przeciez....

@Ppppppp

Przejdz sie na pieresze pietro na lampy i zacznij pracować...przestaniesz brednie opowiadac!

neo

Jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo miła, zarówno przez telefon jak i osobiste spotkanie w siedzibie firmy. Na spotkaniu test predyspozycji z trochę głupawymi pytaniami ale takie już uroki HR. Na rozmowie dowiedziałem się, że praca jest w systemie dyżurowym po 8 lub 12 godzin, czasem zdarzają się jakieś nadgodziny. O samej pracy niewiele się dowiedziałem, ewidentnie nie były to osoby mające o niej pojęcie (IT). Na dniu próbnym dowiedziałem się od niedoszłych kolegów że pracują codziennie po 10 godzin. Dodatkowo, że są delegacje zagraniczne, o które nikt mnie nawet nie zapytał na rozmowie. Widząc, że to jakaś farsa i ewidentnie osoby przeprowadzające rekrutacje albo nie wiedzą na jakie stanowisko szukają pracownika albo celowo wprowadzają kandydatów w błąd licząc że nie zrezygnują i będą pracować w tym systemie kołchoźniczym (stawiam na to drugie) poszedłem do kadr zrezygnować. Jeśli ktoś chcę pracować w takim systemie to droga wolna ale nie jest to sytuacja standardowa i powinno się o tym jasno informować na starcie. Pani z kadr zapytała dlaczego rezygnuje po czym poddała pod wątpliwość że pracownicy w tym dziale pracują po 10 godzin (siedzą tam dłużej z własnej woli bo lubią i nie informują o tym przełożonych?!).

Patryk

ogólnie to sama praca nie jest zła na moim dziale dużo roboty bardzo dużo i podobno po pół roku podkreślam pół roku dasz radę wyciągnąć 3500zł za około 180h generalnie podstawa to te 2500zł i wsyzstko polega na zasadzie premii czyli idąc na urlop nic za bardzo nie dostaniecie no i wiadomo wpadniecie komuś w niełaskę to przypał na minus najbardziej mogę ocenić kierownictwo nie chcieli mi wypłacić pieniędzy i musiałem jechać do żywca około godziny drogi ale po rozmowie z kierownikiem dostałem szybką odpowiedź że nie ma takiej opcji że by bło na konto bo coś tam wystarczyło tylko powiedzieć że sprawdzę to czy jest leglane a jak nie to zgłaszam sprawę na policje to nagle na drugi dzień kasa na koncie nie polecam typowa polska firma która chce cię wykorzystać na 10000% i może trochę więcej

Nie polecam zarobki jak na dzisiejszy standard, ujdą po za tym za każdy nawet jeden dzień chorobowego nie ma premi więc dostajesz najniższa, jeżeli chodzi np o dodatki świąteczne? jeżeli wyślą cie na przymusowy urlop bo akurat im sie godzinny nie zgadzają także nie dostaniesz "bonów świątecznych " a o tym że jedna osoba robi na kilku działach bo naprzyklad ktoś jest chory to już nie wspomnę za mało ludzi do pracy.

Jaka atmosfera panuje w firmie Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Nuzle.pl, jakie umieścili 18 września. Duża jest tam rotacja?

H88

To zależy o co pytasz. Między pracownikami atmosfera jest świetna. Między podwladnymi a bezpośrednimi przełożonym raczej jest dobra. Natomiast jeśli pytasz o szefostwo to jest bardzo słaba.

Zbigniew
@H88

Możesz dodać jak wygląda wynagrodzenie i na jakie benefity można liczyć? Dodatki motywujące są ważne, więc chciałbym poznać ich zakres. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Były
@Zbigniew

Inwestycje Czechy się kłaniają :) pracowałem tam kilka mcy, atmosfera wśród pracowników jest mega gorzej z szefem, kasa dobra zawsze terminowo w moim przypadku było to 2400-2800 netto w zależności od miesiąca (na umowie oczywiście takiej kwoty nie zobaczysz )

Ksiaze

10 to mieli początkujący osobiście znam przypadki że stare wygi na dużych Słowackich marketach średnio brali po 18000 ty i więcej plus dla wybranych były dodatkowe premie i specjalne umowy, gdzie goście kręcili niezła kasę rzędu 23-26 tys mc

@Zbigniew

Niestety nie mogę, klauzula poufności. Z benefitow jest pożyczka 0%, mogą ją częściowo umożyć. Co do kolegów "bajkopiarzy" zapomnijcie o tych kwotach Pozdrawiam

Szybki
@H88

Kolego mogę wysłać Ci zdjęcie paska z wypłatą jak nie wierzysz :-))))

Elżbieta
@Szybki

A jak jest z wynagrodzeniami w Polsce w dziale logistyki w Krośnie w Merkury Market? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Warto w ogóle ubiegać się o pracę tam?

@Szybki

Wyślij, za długo tam pracowałem by wierzyć w te brednie. Wiem też jakie są stawki. Wiem też że kierownicy na SK nie mają, finansowo, źle. Ale co to za życie? Ilu z kierowników już mieszka na Słowacji?

Witam Czy ta premia jest ok, jakie kwoty na reke podstawa+premia można otrzymać w dziale obsługi klienta?

Wszechwiedzący

Oczywiście był taki Józef, a wielu go kojarzy, a tak kablował, tak donosił, że najstarsi górale nie pamiętają w Szaflarach takiej szuji.

Adhaz

Krótko mówiąc nie polecam. Obowiązki zupełnie niepokrywają się z tym co na umowie i z tym co było ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej. Szanujcie się ludzie i nie traćcie czasu na to miejsce.

Szymon
@Adhaz

Jakie w takim razie były Twoje obowiązki w Merkury Market i co zostało Ci przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie zarobki są tu proponowane na start? Daj znać, czekam na Twój wpis!

Adhaz
@Szymon

Pracowałem jako grafik, a kierowniczka zlecała mi różne (usunięte przez administratora) np wysyłanie ciągłych zapytań o wyceny, następnie pojawiały się pretensje, że niewynegocjowałem ceny, a nawiasem mówiąc były na miejscu osoby, które takimi tematami się zajmowały. Aha, no i spróbujcie sobie wyciągnąć telefon w celach nawet służbowych to maciejak w kieszeni, że zostanie Wam obcięta pensja. Zaznaczam, że nigdy nie dostaniecie telefonu służbowego i będziecie zmuszeni korzystać z prywatnego a to nikogo tam nie interesuje, że właśnie zgrywacie pliki w celach służbowych. To chore miejsce

Ada23

Ostanio pojawia się bardzo dużo ogłoszeń do pracy w Merkurym między innymi na infolinię do biura,logistyka,marketing czy ktoś tam pracował i może powiedzieć czy warto?Mają takie wymagania ,że nie mogą znaleźć czy zwalniają?Proszę odpowiedź pytam o Krosno

karolina11

Witam, czy pracuje ktoś na infolinii w Merkurym? Czy pensja, atmosfera i zarobki są ok? Dzięki wielkie z góry, pozdrawiam :)

Wk
@karolina11

Ok!

Sławomir
@Wk

A możesz rozwinąć swoją wypowiedź? "Ok" to trochę mało. Jak wygląda kwestia zarobkowa pracownika infolinii? Czy to dobry pracodawca?

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.? W ogłoszeniu jakie umieścili 19 września na Nuzle.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Małgorzata

@Brak słów Próbuje się domyślić, czy nadal jesteś pracownikiem Merkury Market Sp. z o.o. sp.k.? Sugerujesz, że w tej firmie są zatrudniane osoby bez odpowiednich kompetencji? Czy tylko słabe szkolenia wpłynęły na Twoją negatywną ocenę tego pracodawcy? Czekam na Twoją odpowiedź.

Em

Głupoty... Są szkolenia dla pracowników!

maria

Witam, ile można na rękę zarobic w MM w Krosnie w sprzedaży?

Zbigniew

Widzę, że atmosfera i relacje ze współpracownikami nie są najmocniejszą stroną zatrudnienia. Czy myślałeś jak można by to poprawić, żeby praca odbywała się w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k