Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata S.A

Katowice

Opinie o Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata S.A

Diesel

Wcześniej pod nazwą Agata Meble można było poczytać jakiego rodzaju to firma ;-) Widać zmieniono nazwę i tym sposobem usunięto wszystkie niewygodne opinie a było ich całe mnóstwo :-D Januszowe tuszowanie niewygodnych prawd :-D Myślą że zmieniając nazwę i kasując wpisy coś zmienią i zaczną od nowa ;-) Żenujące, wstrętne i typowe dla całego pionu zarządzania tego ''przedsiębiorstwa'' ;-) Panuje tam nieopisany chaos, mobbing i brak jakiejkolwiek kultury, poszanowania drugiego człowieka. Z całego serca odradzam robienia tam zakupów i zatrudniania się!!

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata S.A? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata S.A - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe Agata S.A