Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Grażyna

Podpowiedzcie czy aktualnie to są prowadzone w firmie rekrutacje?

Tomasz Kowalski Toruń
@Grażyna

IP jest zapisywane. Podając się za te imienie nie wzbudzisz strachu w tej Kobiecie :) to że poskarzyłeś, (aś) się na Milicji niczego nie wniesie,gdyż moje komentarze nie mają czynu zabronionego. Jako Rycerz wypadało by się podpisać prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Jeśli jeszcze raz będziesz wykorzystywać kobiety do swoich zagrywek, chętnie Cię odszukam. Gdyby zaistniala potrzeba podam swój numer kontaktowy w celu ustalenia spotkania. To nie jest opowiadanie.Piszę serio. Kobiety potrzebują uwagi płci przeciwnej. Ja osobiście staram się im dawać radość w życiu mimo licznych problemów i cierpienia z którym się zmagają. Moje opowiadania nie miały na celu nikogo urazić. Osobiście chciałem im sprawić radość na twarzy.Kobiety są pięknymi istotami na każdy sposób. Ja zawsze mimo wszystko staje w ich obronie, gdyż Jestem mężczyzną i to one mają czuć się bezpieczne, potrzebne i doceniane bez względu na to kim są w środku. a więc to mój ostatni komentarz, jeśli się dowiem, że poruszaleś jaką koolwiek Kobietę do zagrywki, by zadać im ból, obiecuję Ci chętnie Cię odwiedzę. Pozdrawiam Tomasz Kowalski

Abc
@Tomasz Kowalski Toruń

Nie Pajacuj! Nikt Cię nie lubi. Możesz w końcu oddychać czystym powietrzem. Ulżyłem? Usługa darmowa. Pozdro

18.03.2020

Idę do banku tak jak zawsze że o 9 otwarcie . A Ci zamiast kartkę nakleić na drzwiach od strony zewnętrznej to nakleili sobie w środku. Nie każdy kto z Państwa usług korzysta wie Że w srodku ma szukać kartki że pracujecie od 9:30. Nie wybierałem pieniędzy z bankomatu w środku I nie wiedziałem. Czemu mam bank zamknięty Na drzwiach od strony zewnętrznej też dajcie.

Dzień Kobiet

Z Okazji dnia kobiet wszystkim damą z mBanku życzę miłego wieczoru. Anetka - Skarpetka

Katarzyna

Praca w mBanku to jazda bez trzymanki. Zacznę od początku. Czyli makademii czyli programu szkoleń dla nowych pracowników . To jakaś żenada jedziesz do Łodzi gdzie przechodzisz szkolenie antynapadowe oraz egzamin o owfca który jest czysta farsą wszyscy zdają na 100 % bo jest to praca zbiorowa z egzaminującym. Potem egzamin w regionie z produktów banku do którego przygotowujesz się sam . A następnie szkolenie systemowe prowadzone przez menadżerów sprzedaży którzy od lat nie pracują w systemie i mają o nim znikome pojęcie ale szkola Cię z systemu. Czysta farsa. mBank nie posiada nawet szkoleniowców na etacie ani odpowiedniego działu. Następnie egzamin z instrukcji kredytowej na którą wkuwasz na blachę sam. Egzamin zdajesz w regionie przed menadżerami ale w elearningu i to komputer weryfikuje poprawność odpowiedzi menadżerowie są tylko od tego aby pilnować czy nie ściągasz. To tym egzaminie zaczyna się praca. Czyli dostajesz plan i zaczyna się jazda. Obsługa klienta polega głównie na rozwiązywaniu trudnych spraw klientów do których po tych szkoleniach nie jesteś kompletnie przygotowany. Trudno cokolwiek takiemu klientowi sprzedać bo jest wściekły na mBank albo za to że mu zamknęli bez słowa konto i zablokowano dostęp do jego pieniędzy albo coś tam nie działa. Albo pobrano mu jakąś niemałą prowizje o której nie był wcześniej poinformowany. Klienci sprzedażowi wszystko załatwiają w systemie transakcyjnym bo taka jest strategia mBanku a ty zostajesz z niezrealizowanym planem. Zakładanie sobie pustych produktów pomiędzy pracownikami i znajomymi współpraca z pośrednikami którzy przynoszą różne tematy żeby przynajmniej w części zrealizować plan to norma w tym banku. System premiowy zmienia się z kwartału na kwartał i premie stają się żenująco niskie. Do tego zero wsparcia z nikad. Dyrektor jest tylko po to żeby inwigilować każdą minutę twojej pracy i sprawdzać jak wypadasz w tabelkach. W pracy nie jesteś człowiekiem tylko statystyką. To tyle jeśli odpowiada ci taki system pracy to mBank jest dla Ciebie ????

Daria
@Katarzyna

Egzamin z produktów bankowych wygląda dokładnie tak samo jak ten z instrukcji. Przygotowujesz się do niego sam. Jedziesz na sam egzamin do regionu i zdajesz go w elearningu i to aplikacja weryfikuje poprawność odpowiedzi. Menadżer robi za kapo który sprawdza czy nie korzystasz z żadnych materiałów.

EjNiemili
@Daria

Przejmie BRE Bank - ( mały Dojcz) Polski zarząd.

Vanessa
@Katarzyna

Zgadzam się z każdym słowem. To prawda

Dzik
@Vanessa

Vanessa z którego oddziału jesteś?

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam. Jakiej podstawy można oczekiwać w Warszawie na stanowisku specjalista ds sprzedaży?

Harley Emilson&skodiks
@111

3500 netto.

Chudy byk
@111

Rok temu na takim stanowisku dostałem 6700 brutto podstawy

Mobilny Doradca-Kasjer w Ekipie Wsparcia Oddziałów- czy ktoś jest w stanie opowiedzieć o danym stanowisku. Jak wygląda praca? Czy codziennie jeździ się do innych oddziałów i wspomaga ich pracę? Jakie zarobki?Jakie premie? Czy jest auto służbowe?

Adam Mickiewicz

Dostajesz bryczke, srebrną na leasingu jak szesnasto kołowy kierowca zawodowy, skodzinke, albo pontiaka i krecisz kilometry, wpisujesz w kartę drogową, dane numer buta, sląskiej, numer legitymacji, itd itp. Wjeżdzasz do centrum miasta jak lord za FRE, nie rozkładają czerwonego dywanu wychodzisz z bryki, oglądasz sie czy nikt nie chce Cię dopaść za podpadówke pod skórkę i idziesz w garniturku jak JAMES Bond do oddziału, po czym siadasz za kasę i czujesz się jak Ojciec Dyrektor Korpo Myszy :D i tak dzień dzień. 10tego każdego miesiąca odbierasz wypłatę, wpadasz do biedronki robisz zakupy i czujesz się jak wygrany w TOTOLOTKA, do momentu wyciągnięcia rachunków do zapłaty. Patrzysz za okno widzisz ulicznych mnichów w kapturkach i boisz się wyjść na ulicę bo sumienie gryzie Cię za kilka przekretów wcześniej. Za tem, bądź uczciwy, mów prawdę a kapturki będą rozstawiać ci dywanik na starówce jak wyjdziesz z srebrnego rumaczka. Moja propozycja, przejdź na dniówki, kilometry kręcić autem to nielegalna umowa.

Mr. Qwerty

Witam, ktoś się orientuje jak wyglądają zarobki na kontrakcie b2b?

Trejmilka

Ejj, podobno podwyższki się szykują?

Giba
@Trejmilka

Jo, chyba zniżkę na karnet w siłowni : D

Walentynki

Z Okazji Świętego Walentego, życzę Panią z Grupy EN - Banku wszystkiego o czym marzą, mądre sikoreczki :* Harley Ponti Son

metak 27

Czy można ktoś się wypowiedzieć jak to jest ze szkolniem wstępnym w mBanku? Na rozmowie dowiedziałam się że szkolenia będą odbywać się w Łodzi i w Gdańsku. Jak to jest w rzeczywistości?

Jak jest z pakietem medycznym w mBank S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Harley Emilson

Tak.

Nogi

Czyli sami towarzysze.

TuGo

Odradzam prace w tym banku a tymbardziej w placówce partnerskiej.Podstawa to przedział od najniższej krajowej do max 2500zl. Premia wlasciwie nie do wyrobienia.Stanowczo nie polecam!

Naaaatalix od Lamixa
@TuGo

a Stypuł na Hawajach.

Toja
@TuGo

To niestety prawda. W placówkach jest masakra

a To Ty
@Toja

Czasem zdarzają się natarczywi klienci marudni, hałaśliwi, pobudliwi dyskutanci, bez hamulców moralnych. Stalkerzy, psychopaci i złośnicy. Oczywiście większość to klient typu, przyjdzie, wyjdzie i nikt go nie pamięta. W swojej Pracy miałam przypadki bardzo miłe, zdarzały się sytuacje klient przyszedł z kilogramem pierników, pączkami, murzynkami w kolorze jak morze, raz przyszedł klient który poprosił prezent z okazji Mikołaja, po czym wyszedł z nim ciesząc się jak niemowlak na widok palca. Zabawną sytuacją było, że przyszedł po raz kolejny z pytaniem czy może napić się wody ???? postękał, pomarudził i polazł. Pamietam sytuację, wpadł i chciał się całować z Dyrektorką oddziału, bo zachciało mu się miłości, typowy porywaczy temperament, na takiego uważać, jak go strzeli to wycaluje z każdej strony. W 2016 roku pamiętam, wpadł młody mężczyzna z 20 letni i zaczął tańczyć jak nietoperz. Raz przyszedł zrobić sobie żarty, narobił hałasu i też polazł. W Banku to ciężka i odpowiedzialna Praca umysłowa i wyobraźcie sobie nagle wpada jakiś (usunięte przez administratora) i wrzeszczy na cały oddział rozdając wszystkim mandarynki,albo przyjdzie ktoś pijany i przewraca się. Oczywiście zawsze miło wspominam te sytuacje, gdyż dodają mi Energi w tej monotonnej pracy ???? Jednak Polska to nie Portugalia, dobrze czasem poczuć się jak tam, przy którymś z takich oszołomów zza Wisły. Prezenty mimo zakazu przyjmowania są Bardzo Przyjemne. W mojej karierze, jest jeden który mi podpadł i na jego widok znikam na zaplecze. Nie, że jest wariantem, ale po części jakiś taki niestabilny emocjonalnie, jak we Włoszech. Rozmawiasz z nim, nagle mówi że jestem słodka(usunięte przez administratora) Dziwny gość, niema co robić, to chodzi i zaczepia wszystkich do okoła nawet i w centrach handlowych wyskakując do kasjerek z tekstami typu mówcie Prawdę towarzyszko, a do sprzątaczki, zobacz Pani farbę z podłogi sciągneła. To wszystko Mówi samo za siebie. Od wariatów jak Najdalej, nawet mimo że zdrowi ???? Pozdrawiam z Warszawy ????

Ola

kilka sekund temu Szkoda ze firma Businessvoice zatrudniajaca pracownikow do waszego banku (usunięte przez administratora) ludzi nie wyplacaja pieniedzy premiowych i klamia na kazdym kroku. W dodatku nie przestrzegaja wielu zasad. Szkoda ze Wam psuja opinie

Tomasz Kowalski Torun

Anna BZG - Ja też patrzyłem się na biust tej z Carrefour, niezły sprzęt. a skąd wiesz, że stulejarz? Nie proponował bunga - bunga i teraz się złoscisz : D

Allize

a to Ty, nie wydawało mi się. To nie Ja, to ktoś inny. Ch - P

@Tomasz Kowalski Torun

Tomi K, Jerry& Joanno - Alliz - Stopciulku - Tomaldi Kowaldię - Czesterko w czarnych rajstopkach z dziurką po deszczu - ej nie mili. Poeto romantycznych powieści dla starych niemowląt - bajkopisarzu - -dramatopisarzu - marudo - głodomorze - Szanowny Panie kierowniku - osiedlowy klaunie - zawodowy aktorze ściemniaczu - gwiazdo sceny muzyki rozrywkowej - magiku - czarodzieju - najlepszy Ty Toruński wielbicielu gorących pulpetów z czerwonej kapusty i świeżych ziemniaków, a przy okazji patentowy Leniu, któremu wiecznie coś dolega jak ma komuś coś zrobić. Ten tak zwany czarny koń - różowy pies i co Tylko by nie wymyślił, z nudów będzie szukał przygód dla wypełnienia swojego wolnego czasu, kiedy na urlopie nie robi nic wiecej, prócz podnoszenia ciśnienia swoją wnerwiającą - uroczą osobowością, którą ukatrupiła bym przy najbliższej okazji, ale gdy już mi zaczniesz po raz tysieczny nawijać makaron na uszy, daje Ci po raz kolejny ostatnią szansę w twoim leniwym - nie odpowiedzialnym życiu! Jak będziesz to czytał Bałwanie, to pamiętaj. Ludzie w Banku mogą się nie znać na twoich durnych, pełych radości żartach, w celu rozpoczęcia namiętnej dyskusji, pełnej wielu wrażeń, przy której będziesz jeszcze większym leniem! Z resztą kto rozumie twoje żarty, chyba tylko ten twój gospodarz z osiedlowego kurnika, który nigdy nie istniał. Booże, Kiedyś dziewczyny się zmówią na Ciebie i na sam widok, w strachu uciekniesz, lub puscisz bąka w galoty. Jeśli któraś kiedyś w końcu Cię przygarnie to chyba nazwa będzie jej nosić się Klaunczyca. Ogarnij się Bałwanie i przestań podnosić ludziom ciśnienie. Obyś w nowym roku w końcu odebrał telefon, osiedlowy błaźnie i żeby takie zaczepki poetyckie wypociny po kilogramie cukierków były ostatni raz. Całuje gorącą, tylko nie uciekaj mi za daleko. Dla czytających by wiedzieli, kto to pisał to wystawiam wam osła z klasą, który stopi się ze wstydu, że został zdemaskowany przez osiedlowego kurczaka. Ahoj Indorze, pilnuj się :*

Joanna

Wspaniałej zabawy, sukcesów w branży i uśmiechów na twarzy na nowy rok Życzę.

Krzaczek Ł

Nagle ucichło, czyżby coś się poprawiło?

Katarzyna
@Krzaczek Ł

Nic mi o tym nie wiadomo

Akbuna Ahamadui

Czi pszyimo do pracji obciokrijowca zzy Mołdawii?

Czesterka

i przymus noszenia czarnych rajstopek w trójkącie

Dav

Rozmowa ok podejście ok mój staż pracy wpłynął na negatywną ocenę czego nie rozumiem . Regionalny kierownik brak zastrzeżeń do mnie ale nie pasowała mu zmiana pracy dwukrotnie w roku Czegoś nie rozumiem skoro regionalny jest zadowolony popiera mnie i daje mi szansę dlaczego dyrektor placowki mówi że mnie nie chce? Do cm że sam miałem firme rekrutowalem ludzi. Nie rozumiem rekrutacji w Bielsku białej masz doświadczenie chcesz wyniki i kasę ale uwala Cię regionalny za staż pracy o nie patrzy m to że masz doświadczenie ludzie logiczne że jak się starasz w pracy i daja mało chcesz ja zmienić. Ponadto mam doświadczenie w bankowości itp. To jest dla mnie chore bo znów kolejna forma patrzy na moje cv a nie to co potrafię może do was mbank wysłać cv bez doświadczenia to przyjmijcie żenada i nie polecam poluja na tych bez doświadczenia żeby im mało płacić i ci co są wyżej żeby lepiej zarabiali . Ponadto kuzyn 10 lat w bankowości przychodzi na spotkanie 4 dni po,niej otrzymuje negatywną odpowiedź dlaczego? Facet 20 lat w bankowości bez skazy wstydzcie się

Joanna
@Dav

Dziękuję za Twoją opinię na temat procesu rekrutacji przez który przechodziłeś w firmie mBank S.A. Być może mBank poszukiwał pracowników, którzy zostaną w firmie na dłuższy czas - dlatego dwukrotna zmiana pracy w ciągu roku mogła wpłynąć negatywnie na ich decyzję o zatrudnieniu Ciebie. Jestem ciekawa jak przebiegał proces rekrutacji? Możesz powiedzieć jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna?

Natan
@Joanna

Miłość ma smak niewidomych

Bartek
@Dav

Myślę że kuzyn powinien się cieszyć i naprawdę nie ma czego żałować.

Daria
@Dav

Naprawdę nie masz czego żałować. Twój kuzyn również. Wiedzieli że mają do zaproponowania marną stawkę. Poza tym nikt normalny z doświadczeniem nie wytrzyma długo w takim (usunięte przez administratora) Biorąc pod uwagę jakość szkoleń a właściwie ich brak to dziwne że firma stawia na żółtodziobów i ludzi z doświadczeniem w mc donalds ale tak jest. Co później przekłada się na jakość obsługi i kary że strony KNF. Ale cóż widocznie taka jest strategia mBanku. Naprawdę nie masz czego żałować.

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.