Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Miły 34

Hej. Mam pytanko. Czy istnieje coś takiego między pracownikami banku coś takiego jak. Zaproponowanie znajomym wzięcia kredytu a m bank za pół roku spłaci ten kredyt w całości. I do tego jeszcze jakieś profity co miesiąc ? Istnieje coś takiego czy ściema?

Malwina
@Miły 34

Ty tak serio ?

Mily44
@Malwina

No pytam tylko. Chciał bym się dowiedzieć czy tak jest naprawde

TomUsti
@Mily44

W dzień przybyło Ci lat, za dwa dni idziesz na emeryturę. Zapomnij.

Agata

Cześć! We Włocławku pojawiło się ogłoszenie na stanowisko "Dyrektor mikroregionu". Wie ktoś jakie są zarobki na tym stanowisku?

Paweł Kociński PKO Bank Polski
@Agata

Według mojej wiedzy 15 tyś to minimum. Zapraszam do PKO BP będziemy potrzebowali dużo ludzi. Pozdrawiam :)

Karina
@Paweł Kociński PKO Bank Polski

O 5 Tysiącach można zapomnieć. 15 ? Tym bardziej.

xx

Zatrudniajac sie nie liczcie na cos takiego jak budzet szkoleniowy, niestety nie zapytalem o to podczas rozmowy kwalifikacyjnej bo pewnie bym powiedzial inna stawke zeby zapewnic sobie rozwoj we wlasnym zakresie.

Tomasz Kowalski Toruń

m - bank jest z góry zarządzany przez Zachodniego sąsiada czyli Niemców. Jako naród Niemiecki podstawą funkcjonowania w życiu społecznym jest wrogość - do wszystkiego i wszystkich. W ujęciu jednego obywatela, zauważam iż funkcjonowanie pokazuje wielką agresję do wszystkich i poczucie wyrzadzenia mu krzywdy przez cały zły świat. W odbiciu tej ' wewnętrznej złości' mega mocnego - w - pustą bezcelową zerową 'przyjemnością' - ( tak odbierającą) jako błędne rozumowanie - spostrzeganie rzeczywistości przez Mózg jest zadawanie ogromnego bólu, by cel został zmieszany z błotem,lub jeszcze niżej by było najgorzej z najgorszych sposobów i nawet jeszcze gorzej. - spójrzmy realnie, taki sposób funkcjonowania został okazany wiele lat temu na zasadzie -(usunięte przez administratora) numerem - pracuj na rzecz rozwoju i bogactwa Korporacji. Dziś w Polsce, niemiecka Korporacja w ' MUSI' być rzadzona w taki sam sposób. Sąsiedzi nie dopuszczą nikogo o innych nazwijmy to w uproszczonej wersji poglądach. Musisz być jak powyżej. Obiecuję Ci, władza jest w waszych rękach - ustrój demokratyczny jest w rękach ludzi - nie dyktatury płynącej z zachodu - tam Niema JUŻ demokracji. a zatem bez prorokowania, gdyż to jest logiczne. Wszystko co zostało zrodzone i zapoczątkowane ma swój początek i koniec, początkiem końca możecie być wy, lub możecie czekać na samoistny koniec wynikający z funkcjonowania systemu ' zła' W odmowie posłuszeństwa dyktaturze i okazania lustra przeciwnikowi spowodujecie przeogromną złość która została odbita w ich wnętrzu. Wtedy wielkim spokojem i opanowaniem stawiacie warunki, odbijając lustro w coraz bardziej aktywny, agresywny sposób na równi z ich lustrem. Gwarancją będzie sukces, gdyż słabość wnętrza wywiesi białą flagę i ukaże prawdziwego tzw ' dyktatora' który stawi warunek a poprzedni dyktator zejdzie na plan drugi. W obserwacji obywateli Niemiec i Strukur ich funkcjonowania przez wielomiesieczny okres i podzielenie ich na kategorie stwierdzam, iż takie wyłożenie kart miało by sens. Zatem jeśli chodzi o zarządców w Polsce mamy podobną sytuację, która tak że oto funkcjonuje. Wracając do ' zła ' jest to pustka - bez wartościowa, nie nadająca sensu, równająca się " zeru" Mimo, iż jesteśmy skazani na Cierpienie, czy tego chcemy, czy też nie krzywdy wyrządzone przez zło mogą zostać w człowieku nawet i do końca życia. Możemy nadać sens temu złu i naszemu cierpieniu którego doświadczamy, iż sens nada nam nie wycenionej radości i zmniejszy udczuwane cierpienie. Nawiązując do naszej sfery duchowej Nawiąże do pięknych słów : Prawda nas wyzwoli : (usunięte przez administratora) Zło jakie by nie było, prowadzi do coraz większego cierpienia Miłość, prowadzi do coraz większego szczęścia. Stworzone dwie struktury mogą nadać sensu w naszym życiu, a więc zło miłością zwyciężaj, gdyż zło to bezwartościowe zero. Z wyrazami szacunku dla was wszystkich Tomasz Kowalski Toruń

Czarno-Czerwone
@Tomasz Kowalski Toruń

Oddaj Zólkiewskie Pączki głodomorku.

Nigdy nikt nie odezwał się do mnie. Jestem bardzo zasmucona, ponieważ pierwszy raz w życiu 1:1 spełniałam kryteria... Brak zadzwonienia na telefon, maila, czegokolwiek.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Onn

Mam 2 pytania do Was (praca w mkiosku?)będę bardzo wdzięczny z odp 1 Jak sprawdza się system pracy w mkiosku oparty na podstawie 2 umów 2 Jaka karta sportowa dokładnie i w jakiej cenie przysługuje

@Onn

Zarobki są lepsze niż byś miał iść do oddziału. Podstawa mała, z prowizjami biorę 7-10 tys brutto miesięcznie za ok. 110h. Jeśli chcesz zarabiać to musisz dzwonić, jeździć i wychodzić z własnymi inicjatywami i być gotowym do klepnięcia tematu w dzień wolny. Z wad wycofali konkursy sprzedażowe i obniżyli stawki prowizyjne. Ogólnie sama góra jest oderwana od rzeczywistości jak wszędzie, na poziomie mikro atmosfera jak u rodziny. Karta multisport plus za 40zł. Pracuję od ponad 3 lat.

Estera

Ehhh miała być odpowiedź po tygodniu od rozmowy a już prawie 2 tygodnie i cisza a osoba rekrutująca nie odbiera. Słabo :(

Estera

Nie ma żadnych ofert z PKO BP u mnie w okolicy a nawet gdyby były zastanowiłabym się 2 razy po tych komentarzach które Pan piszę. Dziś dzwonię do rekrutera jeszcze raz, ile można czekać...

Po jakim czasie zwykle odpowiadają na CV? Widzę że u mnie w okolicy jedno ogłoszenie się kończy i pojawia się takie samo.. Mam doświadczenie w sprzedaży i bankowości ale może młody wiek mnie skreśla;)

asd
@Kandydat

do mnie zadzwonili tego samego dnia co wysłałem cv

myszol jerry

co tak ucichło ? Kotyliony Pawłowe uciekły z forum ?

Daniel

Szukam realnej opini jak jest w m kiosku? Chodzi mi bo Śląsk. Szukam opinii pracowników nie przypadkowych osób jak w innych wpisach. Dzieki

Hmm

Jak wygląda podstawa brutto w mKisoku?

usta
@Hmm

110 - 130 h miesięcznie 18 zł netto co daje 1980 - 2340 zł miesięcznie. Praca spokojna,siedzisz przed komputerem.

Agatka

Czy Panie z mBanku wejdą w skromne progi Pekao bank Polski ?

Obracaj

to trzeba się przenosić na Pko,bo wie Pan. Najpiękniejsze kobiety są w mbanku,więc wiecie,rozumiecie.

Tomsi

w Toruniu też. Przy Okazji zapytam. Czy Pko Bank Polski też oferuję takie wdzianko jak w mBanku? Po ostatniej zmianie dziewczyny chodzą w niebieskich koszuleczkach, marynareczkach i w ogóle śliniacko to wygląda.

Tomsi Copper

Proszę Pana,bo ubiór jest ważny w tej dziedzinie. Klient wróci kiedy pięknie wygląda, w moim przypadku kobieta i jest miła. To taki element,który można nazwać podrywem,gdzie na pierwszy plan wychodzi kultura,zaufanie i wdzięki. Na swoim przykładzie w Toruniu, kasjerka miała tak piękne okulary i fabrycznie jeden guzik mniej,że nie potrafiłem odmówić wpłaty i przeczekania do jutra zabrałem mniej 20 złotych. Kasjerka wzięła i policzyła 9 złotych prowizji i tak wyszło 3 razy 9 zł czyli wsparłem budżet kasjerki o pól kubka herbaty,a budżet mbanku o dwie i pół. Więc ubranie ma wpływ znaczny. Pamiętam kilka lat temu w pko. Na ulicy mówię o Pani z pko,a ta Pani odpowiada będąc czerwoną i wystraszoną tak nie wolno. Możemy również nawet udawać, że się nie widzimy i tak też jest. W pko nie mówią czesto nawet dzień dobry. Z kolei w mbanku zawsze witają Cię miło i z uśmiechem, a w aliorze to chęci do miłej rozmowy nie w temacie są ogromne. Wracamy tam,gdzie chcą byśmy wracali i otwierają nam drzwi. Jestem przekonany, że nikt nie chcę takiej relacji, teraz się znamy, a za chwilę nie.

Tomsi Copper

i oczywiście rozumiem, że młodzież miała by to rozbujać. Jeśli jednak odejdą, a inne nie przyjdą mbank upadnie na kolana.

Świadek
@Tomsi Copper

Bo on przyszedł parę razy do mbanku i jeździ często obok. No ale wie Pan, wszędzie chodzi, nikomu nie przeszkadza wszędzie jeździ nikomu nie przeszkadza, był jednego dnia 3 razy, no ale wie pan nie umnie, nie do mnie,jeździ bezemnie i w tutaj jest To co mi przeszkadza. Bo do innych przyjść nie może się przywitać, on ma przyjść Tylko do mnie,a przyszedł do innych i w Tym problem. (usunięte przez administratora)

Tom&Jerry

Szanowna Damo Kocińska, czy jak Ty tam masz. Przejrzałem fora innych banków i Tylko tutaj piszesz,że szukasz pracowników z mbanku kierując się najbardziej w stronę Bydgoszczy,zapewne coś się tam znajduję. Czy jeśli jesteś nią, zostawiłaś tam swą miłość? Czy jeśli jesteś nim,zostawiła Cię? Widzę,że na forum PKO Bank Polski ostro się grzeje. Piszą, że nikt nigdy taki tam nie pracował,ani nie pracuję. Więc jak ktoś złoży zawiadomienie o podejrzeniu podejrzeni przestępstwa to Cię odszukają i postawią zarzut,lub Ty. Więc zostaw te dziewczyny w spokoju i nie wyłudzaj danych,żeby odszukać tego jedynego,czy tej jedynej. Bo on,czy ona i Tak Cię nie Kocha i razem nie będziecie. Wesoła prawda. Wyjdź z tego forum.

Czy jest możliwość pracy w mBank S.A. na część etatu?

black

w mkiosku praca na około 100-130h miesięcznie

Po zmianie stanowiska na wyższe nie przeszkolono mnie (poza obsługa klienta, która ma mały udział w ocenie). O sposobie oceniania powiedziano mi na spotkaniu oceniającym-wyniki były słabe i koniec umowy. (usunięte przez administratora). Wszystkiego trzeba się dowiadywać od współpracowników, nie można liczyć na pomoc nowej osobie w zespole.

Kreato

Chyba niestety nie wyszło na dobre mbankowi przepisanie wiele lat temu na drogą technologie .NET... Niestety firmy takie jak i inne banki pakują się w takie gunwa jak też Oracle , Tibco myśląc że to rozwiąże ich problemy...

XYZ

jak wyglada praca w mKiosku? Czy doradcy opiekunowie klienta tez są wysyłani na rożnego rodzaju szkolenia? czy są szkoleni przez pracowników na miejscu pracy? jak wyglada sama praca opiekunka klienta?

Odradzam. Charakter pracy i struktura organizacyjna są nielogiczne. Osoba, stojąca za tym wszystkim to człowiek bez wykształcenia albo bez pomysłu na życie. Kierownicy są kierownikami po znajomości, bez kompetencji. Myślą, że są ach i och, a tak naprawdę to głąby, na dodatek niedoswiadczeni życiowo i zawodowo. Po prostu śmiech na sali. Omijajacie to miejsce szerokim łukiem. Chyba, że wywalą całą tę zarządzającą małpiarnie to wtedy warto. Może ktoś sensowny zacznie kreować wizerunek tej firmy.

Tomson
@pracownik

Logiczne ich myślenie jest nie logiczne. Uciekajcie z Torunia do Gdańska. Lepsza praca,płaca i mężczyźni. Można zrobić niezłą karierę,chyba że nie wyjdzie to wtedy zrzuca się winę na innego, typu uciekłam z Torunia przez niego.

Robolek
@pracownik

Nie do końca się zgadzam. Charakter pracy i struktura organizacyjna są tylko pozornie nielogiczne. Średnio merytoryczni ludzie się odnajdą, Ci bardziej merytoryczni zapewne nie. Z kadrą jest rzeczywiście problem.

@Robolek

Hmm jak logiczne może być realizowanie planu w okresie pandemii ? I w ogóle to zależy głównie od szczęścia na kogo trafisz. Nie zmusisz ludzi do wycięcia kredytu. Chora praca i chore zarobki.

Szymon Cyremys

Czy znajdzie się miejsce?

Natalia Szymon

Czy nadal przyjmują do Pracy? (usunięte przez administratora)

INKA

Nie polecam pracy w tym banku, zaklamane szefostwo, zwłaszcza team leaderzy na Królewskiej w dziake korporacyjnym (usunięte przez administratora), którzy jednego dnia mówią ci jedno, a drugiego wypierają się wżywe oczy jak ten są temat rozmowy wypływa przy dyrektor oddziału korpo. Najlepiej to żebyś pracowała od rana do wieczora za usmiech. Na awans za wyniki nie ma co liczyć, jedynie za donosy dyrekcji, przymilanie się szefostwo... Żeby nie użyć słowa wilgarnehi które lepiej by pasowało. Zarobki żenujące jak na taki bank, mówię tu o naprawdę wysoko wykwalifikowanych specjalistach od obsługi korpo, a nie absolwentach co zaczynają karierę. Podsumowując.... Odradzam wszystkim, którzy cenią siebie.

dtb
@INKA

w niektórych kwestiach się z Toba nie zgodzę - atmosfera w JC dla klientów korporacyjnych jest pozytywna, szybkie szkolenia potem idziesz na żywioł , świetni koordynatorzy - pomocni, jednak płace słabe (4500 brutto bez podwyżek przez 2 lata) brak premii, awans co najmniej po 2 latach, co przy rozmowie rekrutacyjnej wyglądało inaczej. zawiedziona

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w mBank S.A.?

jeżeli chodzi o jednostkę centralna to jeżeli dyrektor widzi w Tobie potencjał jesteś w stanie sie wszystkiego nauczyć

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w mBank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy mBank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mBank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 10 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mBank S.A.?

Kandydaci do pracy w mBank S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mBank S.A.
1.7/5 Na podstawie 202 ocen.

mBank S.A.