Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Lidia

@Zolza :-) ile, Twoim zdaniem powinien wynosić czas od momentu zatrudnienia do awansu na wyższe stanowisko w DHL. Jak dotychczas w firmie wyglądała kwestia awansów? Mogłabyś, bazując na swoim doświadczeniu, wypowiedzieć się w tej kwestii?

Zołza
@Lidia

zazwyczaj po roku i zazwyczaj nie zatrudniaja osoby która siedziała miesiac na zwolnieniu a 2 niby pracowała coz plecy :D

Cholera

Czemu TV była w DHLu? ktoś coś wie?

Zygmunt
@Cholera

film porno będą kręcić.

zeneksfsdsdfs

Co myśleć o umowie na okres próbny w DHL przez agencję pracy w dziale rozliczeń? Czy warto? Gdzieś trafiłem na opinię, że chodzi o to, by sprawdzić czy ktoś wyrobi określone wysokie normy i potrafią nie zatrudnić nawet z powodu, gdy nie polubi mnie przełożony.

Konrad

Dobrze , że niektórzy mają nastrój do żartów! Trochę martwią mnie niezbyt przychylne komentarze pisane przez pracowników. Chociaż kwestie wynagrodzenia zawsze są sporne między pracownikami i pracodawcą. A jaka jest atmosfera w firmie, czy fajnie ludzie pracują?

@Konrad

Dużo Ukraińców... Sporo "naszej"patologii (pozdrawiam SUCHĄ:) a poza tym jak wszędzie, rożni ludzie, jedni w porządku, inni mniej

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.

Czy DHL ma jakiś pakiet socjalny dla pracowników? Czy rekrutacja jest skomplikowana(dwa czy jeden etap) czy też nie?

broman
@Nowy

biorą każdego kto ma ręce i przynajmniej 2 nogi.

ktos

te lider w (usunięte przez administratora) byłeś gówno widziałeś. teraz nowy pracownik na dzień dobry dostaje 2350 brutto. a Ci co pracują 3-4 lata maja tez w tym zakresie, wiec przy 10% premii ( mogly sie trafic bledy itp. zdarznia losowe przy tak duzym nadmiarze sku) to wlasnie wychodzi 1850zl ~~~iec zastanow sie czasem co mowisz bo ostro bredzisz

Lider
@ktos

Pracuję tam od 2008 r. Jestem Liderem zastępuje Kierownika i zarabiam tylko ponad 3000 na rękę . To chyba lekka przesada. Za dużo obowiązków za te pieniądze.

Liderka
@Lider

To dziwne Gosiu że tak się żalisz w kwietniu na fokusie mówiłaś o dodatkach widzę że jesteś jak chorągiew na wietrze szybko zmieniasz zdanie

operator112
@Lider

osoba, ktora odpowiada za wasze zdrowie, zycie podczas zbierania informacji o zdarzeniu, odpowiada przed prokuratorem przy kazdym telefonie zarabia... 2400zł BRUTTO (ostatnia premia 600zł po 9mc byla w czerwcu i obowizkowa 13stka byla) ale co to jest za pieniadz za taka odpowiedzialnosc

robertwawa

To dhl płaci tak marnie? a za ile godzin pracy? słyszałem, że całkiem dobrze płacą? może ktoś coś na ten temat powiedzieć?

@robertwawa

zwykły magazynier po podwyżce 1850 zl

Lider
@DHL

1850???? To znaczy że w ogóle nie masz premii nygusie !!! Ciesz się że w ogóle zaplacili podstawę

Koralgol

Zastanawiam się co będzie jak ludzie będą uciekać z firm kurierskich, kto będzie dostarczał przesyłki? Pracuję tu już kilka lat i czasami jest bardzo ciężko. Przyczyna często leży po stronie klienta!!!

Perspektywa

Patrząc na tą długą listę ofert pracy dochodzę do wniosku, że firmy zaczną podnosić wynagrodzenia ponieważ konkurencja będzie zabierać im ludzi. Jak wzrosną zarobki to więcej osób zostanie w kraju . A co wy o tym myślicie? Czy nie uważacie , że tak może być?

robert

Jak nie podniosą pensji to ludzie uciekna i będzie problem. Za te 1700 zł nie da się wyżyć . Co najmniej 2500 do ręki.

obserwator
@robert

Nie licz na to :-) Jak podniosą stawkę podstawową to obetną np. premię :-) Oni i tak wyjdą na swoje. Na umowę zlecenie podnieśli stawkę niby o 1 zeta ,a tak sprytnie ogarnęli progi że wyszło 0,50 zeta. Mało tego...na koniec m-ca tak wyliczą produktywność że do progu brakuje ci 0,15 lub góra jeden procent.

DRAJWER
@obserwator

Tak sobie analizuje i przebieram w myślach ,to masz rację . zawsze mi brakuje ciut,ciut do progu stawki.Oszusty .

Koralgol

Trochę długa ta lista aktualnych ofert pracy. Co DHL robi żeby tych ludzi pozyskać? Wprawdzie to są braki w różnych miastach ale mimo wszystko ludzi nie mają. Wiecie coś o tym? Przecież to wydłuża czas dostarczenia przesyłek? Sadzę, że zaczną podnosić pensje.

Widzę, że DHL ma ciągle duże braki kadrowe. Z tego co mi wiadomo to mają dobrą opinię jako pracodawca. Myślę, że sytuacja na rynku pracy wpłynie na firmy i zaczną podnosić wynagrodzenia. Dużo ludzi jest za granicą!

Cholera
@Piotr

Podobno niedługo podwyżki i wycieczki do biura podpisywać aneksy... umowę na czas nieokreślony można tam dostać?

Sądzę, że w polskich firmach w niedługim czasie zaczną się podwyżki. W spółkach państwowych już zaczęli to w innych będą musieli podnieść żeby fachowcy nie uciekli.

Cyprian
@Piotr

Tak a dhl płaci glodowe stawki. Zarabiać poniżej dwóch tysięcy to skandal. Dziwne ze ludzie tu jeszcze pracują. Jak będą płacić co najmniej 2300 do ręki to może zostanę.

Brak ludzi do pracy zaczyna dotykać coraz więcej firm!

tadeusz
@Paweł

Bo polskie firmy są ślepe ze za takie grosze polak nie jest w stanie utrzymać się i rodziny. Bisnesmen powinien sobie troszkę odjąć od koryta a dać pracownikowi bo inaczej będzie sam musiał zawinąć rękawy i brać się za robotę. Dzięki rządowi pensje glodowe odchodzą w zapomnienie.

S

Gdybyś podeszła do nich i powiedziała im to w oczy to byłaby odwaga, bo anonimowe ocenianie i obrażanie to zwykłe tchórzostwo

S

Skromny

Interesuje mnie praca w firmie, słyszałem, że jest spoko?

RAFAŁ

NA SPL u NA ZMIANIE . A . TO JEST KILKA DAM CO BY ZA AWANS NA . KO. WSZYSTKO ZROBIŁY. JEDNA NA DRUGĄ GADA A SAMA JEST NIE LEPSZA . NAJPIERW TO TRZEBA SE PORZĄDEK Z ZĄBKAMI ZROBIĆ A NIE WŁOSY SE MALOWAĆ NA CZARNO I SIĘ PUSZYĆ JAK PAW . JAK MACIE ODWAGĘ TO POWIEDZCIE LIDERCE W OCZY CO WAS BOLI A NIE ZA PLECAMI OBGADYWAĆ . LATACIE PO TYM MAGAZYNIE JAK LATAWICE A TAK NAPRAWDĘ TO WY DZIEWCZYNY MACIE . ADHD . I TAK NA MARGINESIE TO NIECH LIDERKA ZWRÓCI UWAGĘ TROCHĘ NA SWOICH PRACOWNIKÓW BO PRZYCHODZĄ DO PRACY NA FAZIE

Karol

Zwykła zazdrość przemawia przez niektóre osoby, niektórzy potrafią pracować!

taki tam
@Karol

To nie jest zazdrość tylko szczera prawda bo są niedoceniani ludzie co sumiennie pracują i ci co włażą w cztery litery i tylko tam się czują najlepiej .

biała

Witam A mnie zastanawia sytuacja na SPL-u, czy na liderkę wybiorą naszą wróżkę-zębuszke, to co dziś słyszałam z jej ust i widziałam co ona w nich ma to niech wyjedzie na ukrainę przywiezie złote, a jej koleżance białej to nie tylko witaminy się wypłukały ale chyba i część mózgu, zachowanie obu pań żenujące jadą po liderce a potem po palcu wchodzą w cztery litery.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.