Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

....

Dodam,że zanim zaczełam prace czytałam tu opinie i pomyślałam,że ludzie przesadzają.Po tygodniu pracy okazało się,że dużo opini jest prawdziwych.

Pack plus

Chcę aplikować do Dhl w Sochaczewie. Poproszę o merytorczną odpowiedź. Czy da się zarobić to 4,5 tys. zł o którym piszą w ogłoszeniu? (3 100 PLN podstawa + 300 PLN dodatku frekwencyjnego) + do 1 085 premii miesięcznej) Czy warunki pracy i możliwości rozwoju są satyfakcjonujące? Z góry dziękuję.

prosze nie
@Pack plus

merytorycznie , nie

Taki magazynier
@Pack plus

Kwoty które podałeś sa brutto,żeby dostać taka premie trzeba mieć dużooooo ponad 100%normy a wyrobic chociaz 100 %czasem nie można,zalezy jaki towar i dział.

Belownik

Andrzej wyloguj się i tak każdy wie że to Ty

Ha

Nie masz jaj iść do menedżera osobiście tylko tutaj się prujesz . chociaż nie cięzko sie domysleć kim jesteś .niby nie rudy a jednak rudy !!!

kto ma szkołę ten ma lżej

@ja

Pewno to napisał Kuba z wysyłki który nic nie robi całą zmianę

Tylko że to ja z nim ten teges robię :)

wiatm

Czy ktoś wyrabia tę premie 1085 złotych ?

@Marcin

Weź ty się człowieku uspokuj robisz chyba kupę jak ci się zachce

Marusia

Głupszego testu to w życiu nie słyszałam ty sobie możesz zrobić loda

@Marusia

Widzisz w końcu coś usłyszałaś , bo jak się w pracy do ciebie mówi to nie wiem czy masz nasienie w uszach , czy myslisz tylko o ciągnięciu . Zrobił bym z chęcią , ale mam tak małego że nie dosięgam .

@Marcin

Ale mi ciebie szkoda czepiasz się Kuby a ty niby jesteś taki pracowity?

Lola

Do Pana Dyrektora, Czemu jeszcze pracuje Kierownik zmiany B na Spl ,ten który nagabuje pracownice i je molestuje . Do tego wpier... się w cudze małżeństwa. Tak mowa o tym (usunięte przez administratora) EDIM IDIOCIE !!!!

Niktoś

Łatwiej o urlop ma lider czy ko niżeli pracownik. Najlepiej żeby zapieprzać 24/24. Co jeszcze gorsze ? Jest dużo Ukrainy nie ma pracy i kierownik sobie przychodzi i się drze żeby do roboty się brać ale jak skoro nie ma towary do spakowania ani do rozłożenia? (Dział SPL OTH3)

dodo
@Niktoś

Niestety, ale ukraina ma pierwszeństwo w dostawaniu pracy, a ty chodź po działach i szukaj zajęcia.

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy POMOCNIK OPERATORA MASZYN
Sochaczew
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Belownik

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama kolegi ze zmiany B, okazało się, że chłopak chciał popełnić samobójstwo. Rozebrał się do naga, nasmarował majonezem kieleckim i wdrapał na wierze ciśnień w Sochaczewie. Przedtem,, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść dłużej pracy w takich warunkach. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pracować, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego regału w "mezaninie". Jedyne co miał to skaner, norma i wegański bigos na 10 minutowej przerwie, a nawet to mu zabraliście. Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w miejscu pracy. Dwa lata temu również moja znajoma z amazona popełniła samobójstwo bo dużo ludzi w pracy śmiało się z jej wąsów, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale myliłem się. Brawo dhlowe trolle, tak trzymać.( ͡º ͜ʖ͡º)

o.O

mam pytanie czemu na "centralnym" na zmianie A rolę wózkowego pełni chłop z paleciakiem , tak trudno dać kogoś na wózek żeby woził towar a nie narażać pracownika przecież jak widzę jak leci z paleciakiem drogą dla wózków a z racków wyjeżdża retrack modlę się o jego zdrowie całe szczęście że ma kask bo jeszcze ktoś mógłby się przyczepić ehh

Ela
@o.O

Przecież mówione było o tym Wojciechowskiemu juz dawno, Staszewski woli robić zdjęcia tyłków ukrainek niż sie tym zainteresować. Przecież kilku chłopaków już przez to odeszło bo nie ma co sie uzerac z tymi prostakami

Prawdomówny

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Andrzeja W. Tzw menagera. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że w DHLu da się zarobić godnie w normalnej atmosferze. Wyrabiałem normę po 300%... Nieodwracalnie nadwyrężyłem zdrowie psychiczne fizyczne, jednocześnie zaniedbując rodzine. "3200 brutto + 1000 premii + 300 covidowego=4500 brutto w całkiem przyjaznej firmie" - powtarzałem sobie w głowie. Tylko ta jedna myśl o wypłacie trzymała mnie przy życiu. To ona budziła mnie o 3 rano, żeby ciemną nocą biec na busa i przez 2,5 godziny jechać oblodzoną drogą z pijanym ukraińskim kierowcą. Po to tylko, żeby zdążyć dojechać przed szóstą, na rozpoczęcie zmiany. W pracy atmosfera niewiele różniła się od obozu, młodzi Ukraińcy wesoło poganiali starych Polaków, a kolumbijczycy na kokainie peklowali młode mężatki w zakurzonych regałach na mezaninie, aż książki z półek leciały. Spoceni ludzie, krzyk, odór trawionego alkoholu i papierosów w połączeniu z niewyobrażalnie tępym wyrazem pysków- skutecznie odstraszają od wizyt w " biurze", ale na magazynie nie jest wiele lepiej. Kiedy dziesiątego, kolejnego miesiąca zobaczyłem przelew, krew zgęstniała mi w żyłach i mało nie zemdlałem. Poczułem się tak, jakby mi ktoś mokrym pampersem strzelił w twarz albo napluł w buty-( co jest częstym zjawiskiem w meskiej szatni) na przelewie było 2300. Okazało się że normy podnieśli, covidove za urlop zabrali a ta parówa staszek z BHP premie magazynową za kask mi zabrał. Dostałem takiego rozstroju nerwowego jaki można porównać tylko z" shell shock", nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł wrócić jeszcze do pracy. Dlatego też, skrupulatnie zbieram wszystkie rachunki i opłaty jakie poniosłem na leczenie, jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć na rerkrutacji tym oszustom tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nich na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko tym sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej... ( ͡º ͜ʖ͡º)

haha
@Prawdomówny

Powodzenia w sądzie , zabrali ci premie za kask to o co ci chodzi ?

Gruba spod Sortera
@haha

Andrzej, wyloguj się. To nic nie da. Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Powodzenia, zapomnij o DHLu, swoim poprzednim życiu i pod żadnym pozorem się nie wychylaj, zerwij wszystkie kontakty, nawet z obsługą klienta z polsatu.

Aldona

Korzystając z anonimowości opowiem wam co się ostatnio wydarzyło na porannej zmianie. Od rana czułam się źle, kręciło mi się w głowie + miałam okres. Około 9 poszłam do łazienki za potrzebą. Widziałam Andrzeja jak cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla, ale nie wywołało to u mnie podejrzeń. Kiedy weszłam i zamknęłam drzwi, usłyszałam że wchodzi jeszcze jakiś chłopak (chyba ukrainiec), a potem jeszcze ktoś, jak się później okazało- Andrzej. W pewnym momencie "siwy" zapytał: "a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać?" jak za pierwszym razem ten chłopak nie odpowiedział, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: "dlaczego milczysz, co się stało?"przeklinał i wrzeszczał, że "zaraz wyrwie drzwi z zawiasów". Potem zaczął mamrotać coś sam do siebie, że wody się nie spuszcza po sraniu, tylko odrazu po wyjściu kupy. twierdził, że inaczej mu śmierdzi i potem zaczął powtarzać: "zobacz, ja jak sram to od razu spuszczam wodę, więc ty też tak rób!". Na chwilę nastała cisza ale czuję, że Andrzej stoi gdzieś koło drzwi, bo słychać jak się tarabani. No to wytarłam tyłek i stanęłam na czworaka na podłodze, a mamy bardzo szeroką szczelinę pod drzwiami, no i ja patrzę w tę szczelinę, a tam "siwy" stoi na czworaka i też się patrzy i mnie pyta: "ty co? (usunięte przez administratora) jesteś? co ty tam robisz?" ( ͡º ͜ʖ͡º) Kierowniczka mówiła nam, że on cały czas pije jakieś zioła, żeby często (usunięte przez administratora) po 5 razy dziennie chodzi do kibla, a potem mówi, że go (usunięte przez administratora) piecze. I do tego pierdzi. taka kreatura, prawdziwa historia, nie trolluję.

NowyPracownik

Mam pytanie czy można się przenieść na inną zmianę. Koleżanka jest na zmianie C i bardzo sobie chwali a ja trafiłem na zmianę A a tu jest chora atmosfera. Liderka z mezy nie umie się odzywać tylko się drze, wszyscy plotkują a najlepszą pracę dostaje tylko ukraina. Chętnie bym się przeniósł ale nie wiem kogo się spytać.

Ktoś
@NowyPracownik

Jak tu trafiłeś to masz przerąbane, a przeniosą cię jak liderka uzna że cię nie chce ????????.

Susu

Mam pytanie, czy L4 odcina tylko dodatek frekwencyjny czy tez cała premię jaka się wyrobi w tym czasie

Ad
@Susu

Zostaje tylko premia za produktywność, frekwencyjny i premia magazynowa przepadają. Nie tylko za L4, za urlop na żądanie też.

Jaka atmosfera jest między działami w DHL?

Pan Prezes Działu DHL

A co pracujesz tam że pytasz , czy ciebie też zwolnić ?

dża

@Titi

Najgorsza ludzie okropni

Inna
@Titi

Zmiana c jest krótko mówiąc nie normalna. Najlepsza a i b super ludziska.

@Inna

Zmiana C jest najlepsza! Zmiano B chociaż byście po sobie posprzątali na koniec pracy a nie taki (usunięte przez administratora) zostawiacie. Pozdrawiam

Dzordz Majkiel
@Miki

Chyba żeś z konia spadł przyjacielu, zmiana C jest wspaniała

może się zatrudnie

Niech ktoś powie jak tam jest naprawdę , ile dostanie się premii bo oferują do 1085 brutto ? jaki towar jest tam kompletowany ? i na czym to kompletujecie ? na paleciakach ? bo w ogłoszeniu nie ma wzmianki że trzeba mieć uprawnienia na wózki ?

Majki
@może się zatrudnie

Z premią to jest różnie , to jest indywidualna sprawa. Na pewno ma znaczenie , jaki proces kompletacji / jaki dział / jaka norma/1h w danym procesie. Raczej standard paleciak do kompletacji ale są tez wózki wózeczki rożnego typu , kompletujesz na paletę lub do boxa. Uprawnienia na wózki będą + ale jeżeli masz UDT nie nastawiaj się ze z pierwszego dnia wskoczysz na wózek. UDT raczej tu nic nie dają bo dopóki nie zrobią ci ,, uprawnień wewnątrzzakładowych „ to i tak jeździć nie możesz. A zanim ci je zrobią to na pewno poczekasz sobie trochę. Ogólnie każda zmiana rządzi się swoimi ,, prawami” Źle nie jest, przyjdziesz , zobaczysz , spróbujesz i ocenisz. Magazyn nie jest dla każdego. Powodzenia

Pracownik DHL Sochaczew
@może się zatrudnie

Normy z kosmosu 3100zł/Brutto+ premia w zależności od normy (1085 zł/Brutto) normy są z KOSMOSU nie da rady wykonać.Ciekawie jak by dać komuś z góry taką norme zrobić by się zesrał a nie zrobił ale najlepiej obrzerać się za biurkiem i Cisnąć pracowników od takich i nie takich.... nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi

Max
@Majki

Mam pytanie odnośnie kg do przerzucenia bo jeżeli towar jest ciężki to niepcham się bo mam trochę problemów z kręgosłupem.a nie zamierzam chodzić na l4

Bumbuum
@Max

Towar taki jak w sklepie Empik: Książki/płyty/zabawki i czasem jakieś gabaryty typu rowerek dziecięcy

@Max

No raczej tu nie ma pracy lekkiej tylko trzeba dźwigać ciężary a te ich normy to chyba są tak powiedziane żeby zamydlić oczy ludzi

Maslo

Nie trzeba

Pytanko

Czy jest możliwość pracy TYLKO na nocki w tej firmie??

Alfa
@Pytanko

Niestety nie ma.

AdamEwaIwonszZdżevva

Rozważam przyjęcie się do DHL. Jaka jest atmosfera ? Czy wypłata zgadza się z tym co w ogłoszeniu ( już bez jakichś wirtualnych premii ) ? Jaki procent ludzi chodzi w kagańcach ?

@AdamEwaIwonszZdżevva

zgadza się podstawa i premia frekwencyjna 300 zł brutto, ale premię za produktywność otrzymują tylko nieliczni

AdamEwaIwonszZdżevva
@pracownik

A co z atmosferą i maseczkami ?

@AdamEwaIwonszZdżevva

Maseczki obowiązkowe a atmosferę tworzą ludzie . A tu jak wszędzie są ludzie i taborety

Fredzis

Dzięki za odpowiedź, a przyjęcia są przez agencje czy zakład. Zmiany są 4brygagowe

Śmieszka
@Fredzis

Raczej 3 zmiany podzielone na połówki tzn jest praca w niedzielę dla jednej połowy później zmiana grupy. proszę ludzi tu w błąd nie wprowadzać

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w DHL?

Pap

Trzeba złożyć papiery i czekać na telefon z HR-u.

qwer

a co ma brak uzębienia do zatrudnienia?

nikt
@qwer

tam polowa nie ma zębów

Moczowód

Minimum doktorat z dwudziestoletnia praktyką

Morbek3@gmail.com

Jak tam generalnie jest ? na czym praca polega ? jakie są działy ? czy może ktoś mi powiedzieć czy jest presja na wszystko ? czy warto się tam zatrudnić ? Jak są usuwane komentarze chętnie przeczytam je na maila. pozdrawiam wszystkich

dża
@Morbek3@gmail.com

Jak nie masz pleców to się narobisz, a nie zarobisz.

@dża

W jakim wieku ludzie tam pracują , ze tak narzekają ? Jakie szkoły pokończyliście , że tak wam źle że macie prace ? Czy w innych magazynach jest lepiej ?

ha

Emeryci dorabiający po 7 klasach.

@ha

Co ci przeszkadza że robią , ja jestem po 8 klasach !!!

Czy mógł by mi ktoś podać nr telefonu do biura ? Dzwonię po 20 razy dziennie i nikt nie odbiera.... Nie mam ochoty jechać 40 km w sprawie którą mogę załatwić przez telefon... Ale dodzwonić się tam to jest istna porażka!!!!!!

Edek

Nic nowego ... jak masz maila spróbuj mailem , z prośba o kontakt ... prędzej odczytają niż odbiorą

mirek

Witam Mam pytanie o pracę zmianową. Mianowicie , czy zmiany są 1,2,3 czy 3,2,1 ? Pozdrawiam

ODP
@mirek

3 , 2 , 1 Nocne, popołudniowe, poranne

Fredzis

Ile się zarabia przeciętnie miesięcznie, czy niedziela pracująca. Czy przyjęcia są tylko przez agencje

@Fredzis

2600zl niedzielę pracujący i na razie nie ma przyjęć trzeba czekac.

@Miki

Czemu kłamiesz ? Przecież cały czas wiszą ogłoszenia na olx !jak 2600 jest na rękę tzn ze niema premii !

Miki

Jest premie jeśli wyrobisz 100% normy jeśli nie to masz wielkie (usunięte przez administratora)

@Miki

To czemu tam pracujesz , skoro takie grosze płacą ? wszędzie indziej nie jest podobnie ?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL