Opinie o Wienerberger Ceramika Budowlana w Kunice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wienerberger Ceramika Budowlana. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wienerberger Ceramika Budowlana w Kunice

Nie pracuje wprawdzie w kunicach ale za to w innym oddziale wienerbergera,gdzie jest niemalze identycznie.Kierownictwo faworyzuje donosicieli,oszczedza na ludziach zmuszajac w ten sposob jednego czlowieka do pracy na 5 stanowiskach kuszac go pieniedzmi a pozniej go oszukujac.Czeste zmienianie grafikow nie uzgadniane z ludzmi.Zaklamanie w bialych rekawiczkach.Ciagle podnoszenie norm zamiast wyplat.

Anonimowy

Miałem iść do pracy na magazyn, ale zobaczyłem tylko (usunięte przez administratora) niezadowolenie pracowników i wyzysk jaki proponuje firma za niecałe 3 tysiące złotych. Nie polecam w ogóle. Nie dziwię się że ludzie stąd uciekają

Xxx

Tragedia Ludzie unikajcie tego zakładu Podwyżki które są tak naprawde obniżkami Nadgodziny wynikające z czterobrygadówki wypłacane są po czterech miesiącach!!! Urlopu sie tu niedoprosisz a najlepiej żebys sibie sam zalatwił zastępstwo. Maszyny też naprawiasz sam bo mechanicy nie maką czasu a ich szef poprostu sie smieje. Brak podstawowych narzedzi i innych składników produkcji Zebrania i spotkania z których nic nie wynika Ludzie nie idźcie tam!!!!!

Dziadowska firma, która płaci coraz mniej, a wymaga coraz więcej. Doszło do tego, że kierownicy nie chcą przyjmować wypowiedzeń, ponieważ nie ma kompletnie kim pracować. Firma była jedną z lepiej płacących w okręgu, teraz się stała z jedną z najbardziej dziadowski firmy okręgu, która patrzy jak uwalić pracowników na pieniądze

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Produkcja

Nie polecam pracy. Z porządnej firmy, która płaciła przyzwoicie, stała się nędzna firma, która nie oferuje nic, poza wyzyskiem. Nowy system płac jest dramatyczny. Podwyżki, które są obniżka. UNIKAĆ!!!!!!!

Firma nie liczącą się wcale z pracownikiem, traktuje go bardziej jak (usunięte przez administratora) i kombinuje jak bardziej go wyżyłować. Zarobki grubo poniżej średniej krajowej pomimo pracy na trzy zmiany... NIE POLECAM!!!!!!

szukam pracy

Poszukuję pracy, chciałem zatrudnić się w Wienerbeger ale tak sie złożyło że spotkałem na swojej drodze ludzi którzy tam pracują i opierając się na ich opinii nawet nie zbliżyłem się do bram tego zakładu. Pierwszy raz spotkałem się z tak nieprzychylnymi opiniami o pracodawcy u którego się pracuje, tragedia !!! Ludzie pracują przez zasiedziałość, atmosfera jest bardzo kiepska, (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym, braki kadrowe w służbach pomocniczych ( mechanik, elektryk ), oczekiwania że samemu się usunie awarie które zdarzają się bardzo często bo park maszynowy bardzo złym stanie technicznym, praca na trzy zmiany i ciągła zmiana w grafiku nic nie można zaplanować, trudności w uzyskaniu urlopu, marne zarobki i brak perspektyw na podwyżkę a jeśli ktoś myśli o karierze to niech zapomni, nie w tej firmie. Kierownicy i brygadziści to karierowicze którzy tylko wymagają ale w żaden sposób nie są zainteresowani problemami jakie występują i żądają tylko i wyłącznie dużej produkcji. Tak w skrócie powiedzieli mi pracownicy tej fabryki. Już nie myślę o podjęci w niej pracy.

Firma

Firma Wienerberger w przeciągu wielu lat z firmy która dobrze płaciła swoim pracownikami doszła do momentu w którym nie ma komu pracować. Zarobki które są największą motywacja, po prostu są opłakane. Potentat w branży budowlanej liczy tylko na zysk Ludzie którzy pracują po 15-25 lat zarabiają średnio 3500 netto. System pracy 4 brygadówka, świątek piątek czy niedziela żadnych dodatków. Warunki pracy ciężkie, gorąco praca monotonną . Maszyny w opłakanym stanie. Szukają ludzi do pracy operatorów z wykształceniem mechanicznym żeby operator sam sobie naprawił. Podwyżki coroczne dramat. Szybciej rośnie najniższa krajowa niż podwyżki w firmie. Pomimo bumu budowlanego i bardzo dużej sprzedaży nie ma to żadnego przełożenie na pensje.Z racji tego że nie ma komu robić z ludzi się wyciska wszystko. Nie polecam wręcz odradzam.

Xxx777

Plusy łatwa praca , miła atmosfera . Minusy 4 brygady, zarobki poniżej średniej krajowej

Wariat

Myślałem, aby może złożyć podanie do pary na produkcję do tej firmy... Jednak po przeczytaniu tyłu komentarzy narazie zostaje tu gdzie jestem ????. Dzięki ludziska za info ????

Ćwiek

Po pierwsze to nie opłaca sie tam pracować, wogóle nic sie nie oplaca. Maszyny to zlom, ciągle wszystko sie psuje. Ja bym to wszystko randapem spryskał, bo sie naprawde nie opłaca.

Ćwiek2
@Ćwiek

Po drugie chemia tutaj nie pomoże, wienerberger tylko trotylem obłożyć i BUM. Maszyny to złom ale i ludzie którzy tym rządzą też na złom.

osobnik

Nie polecam firmy Wienerberger, kadra kierownicza od kierownika regionalnego do brygadzistów beznadziejna, cechująca się brakiem kultury i traktująca w sposób poniżający podwładnych. Płaca niby wyższa od najniższej krajowej a w rzeczywistości niewiele jest wyższa bo wliczają wszystko co można otrzymać a niekoniecznie się otrzymuje, godzina pracy około 20 zł brutto. Sama praca na trzy zmiany również w niedziele i święta. Jest dużo problemów technicznych z którymi nie radzą sobie zarządzający którzy uważają że pracownik powinien sobie sam poradzić. Omijać szerokim łukiem.

anatol

Straszne warunki pracy, brak szacunku i kultury osobistej przez przełożonych. Kłamią patrząc prosto w oczy z uśmiechem na twarzy, w zależności od sytuacji i tak jak im pasuje w danym momencie.... masakra !!! Mają człowieka za idiotę mówiąc raz tak a innym razem inaczej. Takie traktowanie ludzi jest tu na porządku dziennym, człowiek jest tu traktowany jak przedmiot a jak próbuje coś powiedzieć jest zastraszany. Tragedia, aniby taka światowa firma. Nie polecam !!!

byłem i widziałem

Byłem tu i widziałem na własne oczy, szkoda się rozpisywać krótko mówiąc wszystkich na taczkę i wywieść. Bałagan organizacyjny, brak kompetentnych zarządzających, nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi aż dziwne że ta firma funkcjonuje. Ponoć najważniejszy szef jest na miejscu ale brak jakiejkolwiek reakcji chyba musi tym zainteresować niemiecki właściciel. szczerze odradzam !!!!

Beznadziejna atmosfera, kłamstwo i obłuda na każdym kroku począwszy od brygadzistów którzy żeby ukryć swój brak kwalifikacji i kompetencji zawsze znajdą winnego, ale taki przykład idzie z góry, szefostwo to również łgarze i krętacze,mają o sobie wysokie mniemanie i lepiej nie mieć z nimi nic do czynienia ale jak to osiągnąć ??? Nie widzą w sobie niewłaściwych zachowań, spotkania z nimi zawsze są pod znakiem wyższości, wszechwiedzy i nieomylności a pracownik to (usunięte przez administratora) istniejący tylko po to żeby pracować w pocie czoła i ponosić odpowiedzialność za niekompetentnych , aroganckich , chamskich i wywyższających się zarządzających.(usunięte przez administratora)

Orion

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki są na poziomie 3500 brutto a praca ciężka, braku pomocy ze strony kadry zarządzającej liczą się tylko wyniki za wszelką cenę człowiek jest traktowany jak maszyna, park maszynowy jest zajechany i niedoinwestowany co skutkuje wieloma awariami przez co brak wydajności a temu winny jest operator. Ogólnie panuje bałagan organizacyjny, (usunięte przez administratora) obłuda i (usunięte przez administratora) Szefostwo tylko ładnie mówi jak powinno być i jak to dobrze by było gdyby było ale nic w tym kierunku nie robią i nawet planu jak to zrobić nie mają, jedno co potrafią to każą zbierać dane których i tak nikt nie potrafi przeanalizować i wyciągnąć słusznych wniosków. Duża firma która sama o sobie mówi że jest fantastycznym pracodawcą i chyba w uwierzyła. Nie polecam pracy w tej firmie bo tylko w opowieściach przy rozmowie kwalifikacyjnej wygląda ona dobrze.

Orion

Jeżeli chodzi o majstrów to same (usunięte przez administratora)Tylko im chodzi za wszelką cene o wyniki z ludzmi się nie liczą.Jedyny porządny majster jest na zakładzie nr 2 , to (usunięte przez administratora) spoko gość. Reszta majstrów na taczke i wek. .

Johny
@Orion

Ta na bank. Haha

Zgaguuu
@Orion

Zgadzam się opinią. Praca ..hmmm szkoda gadać..ludzie tam pracują za pół darmo,wiecznie nadgodziny,brak normalnego grafiku-nie można nic zaplanować .(usunięte przez administratora)

jacek to pies

nie polecam bardzo ciężkie warunki pracy,syf kiła i mogiła - durni brygadziści. Niskie zarobki. ODRADZAM!!!

Wanda
@jacek to pies

Wienerberger to wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie. Myślałam zatem, iż w takiej firmie pracownicy mają dobrze. Wiadomo - zarobki to kwestia indywidualna. Ale to nie jest przypadkiem tak, że wzrastają one wraz z przepracowanymi latami w firmie?

Johny
@Wanda

Nie, nie jest.Po 20 latach koło 20 zł....

@Wanda

Tak to wiodąca firma ceramiczna ale wiedzie dlatego że wykorzystuje ludzi którzy w niej pracują i mimo długiego stażu nie doceniani. Widać to po notorycznych ogłoszeniach na różnych portalach. Wyzysk brak szacunku i tylko robić i robić a jak masz jakiś problem to sobie radź sam. (usunięte przez administratora) Ludzie nie próbujcie nawet na chwilę pracować w tej firmie.

Obserwator
@jacek to pies

Zgadzam się, pozornie i na pierwszy rzut oka pełna automatyzacja tylko stać i pilnować żeby szło. Naprawdę jaki idzie to są tylko chwile dłuższe lub krótsze, park maszynowy niedoinwestowany na taśmę i drut powiązane aż cud że to jeszcze funkcjonuje. Gorzej jak stanie, wymagają żebyś był sobie mechanikiem,elektrykiem,automatykiem w jednej osobie, a najlepiej cudotwórcą, czarodziejem. MASAKRA !!! i jeszcze mają pretensje że długo, że nie tak, że za mało zrobione bo awarie to normalna rzecz.Tak awaria to normalna rzecz ale w firmie której usuwa się je rzetelnie, fachowo i profesjonalnie. Zarobki jak na produkcję w systemie ciągłym są marne, wręcz żenujące, około 20 zł i staż pracy nie ma wpływu na wysokość stawki ale na wymagania to staż ma istotny wpływ. Krótko mówiąc praca ciężka a zarobki marne i brak perspektyw na wyższe, atmosfera nerwowa, jeśli chodzi o załogę to nie ma tu kolegów jeden na drugiego donosi. Źle zorganizowana i źle zarządzana firma. Nie polecam pracy w tej europejskiej firmie.

Glonojad

I tak wrócę....

robol

Wciąż pracuję w tej " FANTASTYCZNEJ " firmie i poszukuje pracy, bo dłużej nie można w niej wytrzymać. Zarobki są na średnim poziomie ale jak się spojrzy na szczegóły to 3500 brutto płacą inni przy czym nie wymagają pracy w weekendy i święta. Atmosfera na pierwszy rzut oka podobna jak gdzie indziej ale to złudzenie, ludzie patrzą na siebie " wilkiem" , chcą się dowartościować i donoszą, Kierownictwo od kierownika zmiany do samego naczelnego szefa to obłudnicy, kłamcy i fałszywcy. Ładnie opowiadają jak powinno być a rzeczywistość jest daleka od tych opowieści . Nie pomogą gdy człowiek zwróci się do nich, liczy się tylko wynik i cyferki, ludzi traktują jak maszyny które maja tylko pracować. Niby nowoczesna fabryka o światowym zasięgu a zarządzana jest bez ładu i składu. Kierownik zakładu nie ma bladego pojęcia o tym jak się powinno produkować ale ciągle ma coś do powiedzenia i wymądrza się na tematy o których nie ma pojęcia. Tylko gładkie książkowe slogany, które wykuł na pamięć w szkole.Spójrzcie na to chociażby tak, jeśli to taka fajna firma to dlaczego ciągle szukają pracowników, dlaczego jest taka duża rotacja. Z opowieści starszych pracowników słyszałem że kiedyś było tu więcej chętnych do pracy niż stanowisk i dostać się można było tylko po znajomości, ale te czasy minęły.

Zostaw merytoryczną opinię o Wienerberger Ceramika Budowlana - Kunice

• Jak się pracuje w Wienerberger Ceramika Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Wienerberger Ceramika Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wienerberger Ceramika Budowlana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wienerberger Ceramika Budowlana