Opinie o komfort.pl - Sklepy Komfort S.A. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklepy Komfort S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sklepy Komfort S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklepy Komfort S.A. w Łódź

Piszecie ze wynagrodzenie przeciętne a jak się ma do tego ilość pracy? Studiuje i szukam lekkiej pracy do pogodzenia z nauka

M2210
@Monika

Pracy jest dużo, niekoniecznie lekkiej za to elastyczne godziny do dogadania.

AW
@M2210

Potwierdzam, można dogadać godziny...

@Monika

Bo tak tu wszyscy strasznie narzekaja. Człowiek nie wie co myśleć.

Jagoda
@Monika

Pieniądze są mega małe jak za taką ilość pracy która trzeba włożyć i nerwy na nowy system..

Jędrzej
@Monika

Racja narzekacie i narzekacie. Może pracodawca nie jest liderem w pensji ale o tak lajtową pracę trudno. Połowa dnia to czas na pogadanie i pośmianie się. Jakbyście do marketu poszli to byście zauważyli co to zap.....ać 10 godzin z jedną przerwa

@Jędrzej

Byłam widziałam, nie widzę różnicy.

@Jędrzej

Nie wiem w jakim sklepie pracujesz, w moim nie ma nawet minuty na to, by " postać i pośmiać się". Bywają dni, że na przerwy idziemy biegiem, bywają dni, że na dłuższą przerwę nie idziemy wcale.Jest zapiernicz, bo klientów dużo, system mamy jaki i mamy, no i obowiązków masa.Nie pisz głupot.Lajtowo to może jest w butiku odzieżowym, u nas jest ciężka, fizyczna praca i trzeba być na to przygotowanym przychodząc do pracy.Nie wspomnę o ciągłym tłumaczeniu się klientom , zbieraniu batów za nie swoje błędy i niedopatrzenia.Na szczęście odchodzę, już niedługo kończę przygodę z firmą:))))).

@Jędrzej

W sumie czytając Ciebie faktycznie przychodzi mi na myśl że faktycznie są osoby które do tej pracy podchodzą lajtowo i wówczas faktycznie maja luz jak się chowają po magazynach i dostawy robią trzy dni ;) tylko później reszta (usunięte przez administratora)

Jędrzej
@m2210

Trzeba trafić na dobrego kierownika który ma na wszystko wyje....

J23
@Jędrzej

A jak tu nie mieć wyj jak nic nie motywuje do pracy. Plan taki że zero szans na realizację, jakieś premie od sprzedaży to mrzonka więc jaka płaca taka praca. W sumie to magagment ma najbardziej wywalone na wyniki.

Domi
@J23

Fiori rules. Praca ok ale aż nie chce się rano podejść do komputera jak się pomyśli o pracy na tym systemie. Management też kuleje co widać po bieżących wynikach.

Jak jest z awansem w Sklepy Komfort S.A.?

m2210

Z czym ? :D Jak popracujesz jako sprzedawca/konsultant szybko odechce Ci się awansu :D

Bysio

Hahaha.awans.przypadek na zastepce lub kierownika.wyzej nie licz

region IV

możesz awansować na Konsultanta, żeby to zrobić trzeba jechać do centrali :) może udać się jakimś cudem zostać kierownikiem, bo zastępców nie ma (chyba że za podstawową kasę sprzedawcy) ale kierowników w większości biorą z łapanki

Black Forest

Sprzedaj raty i CBP to cię docenią. Bo można zrobić 100000 obrotu w jedną osobę i takie bzdety bardzziej ważne od sprzedawania.

pytanie

Takie stanowisko w Komforcie , co to za twór ? Business Unit Director w Sklepy Komfort S.A.

Fota

To nasz były prezes pan M G nie sprzedaje juz domków letniskowych tylko wrócił na szefa sklepu ? Ale numer

Black Forest
@pytanie

Kolejna osoba która będzie zarządzać branża 200 takich samych paneli. Dąb,dąb taki, dąb satynowy. Wszystko na jedną modlę. Kiedyś był przynajmniej jedne panele że wzorem płytki, nawet to wycofali. Brak nowości, kreowania, różnorodności. Gdzie panele że wzorami, połyskiem...

Pan Dywanik

W mojej ocenie firma Komfort chyli się ku upadkowi. Kadra zarządzająca to mistrzowie tabelek z niewielką wiedzą o branży. Nowy-stary projekt obsługi inwestycji to totalne nieporozumienie. Rotacja pracowników ogromna, kadra zarządzająca z Neonetu (sprzedaż rat-priorytet).... Pomęczę się jeszcze trochę i wyrywam stąd bo lata mam już swoje i szkoda marnować czasu dla nieudolnie zarządzanej firmy.

Syda
@Pan Dywanik

Jestem na etapie szukania nowej pracy z Komfortu odejdę z ulga to co po wprowadzeniu SAP się tam dzieje to kłania się kilka instytucji które mógłby z dnia na dzień zamknąć cała sieć....Kadra zarządzająca to ludzie totalnie z innej bajki i liczy się sprzedaż rat i cbp a nie klient.

Prcownik
@Syda

Tak to co się dzieje to porażka szkolenie sap i fior to ci co go tam prezentują na szkoleniach to nie do uczone Mat.... jadą regułki sami nic od siebie tylko teoria a Panowie zero praktyki mają bycia na sklepach to samo ludzie w centrali teoria a praktyki żadnej jak ta firma ma dobrze działać się pytam jak firmą zarządzają ludzie nie związani z branżą podłogową ceny to samo jak to jest że Chemifarb ma ceny nisze niż nasz się pytam????

Aleksandra
@Prcownik

A czy ktoś z Was zechciałby przedstawić, jakie warunki zatrudnienia są w Komforcie. Na pewno zgadzacie się co do jednego - zarządzanie spółką jest słabe. Jednak jak to ma się do wynagrodzenia, czy też możliwości otrzymania premii dla pracowników?

Samanda
@Aleksandra

W Małopolsce sprzedawca na dzień dobry ma 2700

On
@Samanda

Na rękę czy brutto

Stary wyga
@On

2700netto???? Hahaha jasne że brutto. Netto to będziesz miała po 10 wypracowanych latach bo na co miesięczną premie to nie masz co liczyć chyba że nie wielką. Znam ludzi co pracują dłużej i mają niższą podstawę.

Samanda
@Stary wyga

Nowi pracownicy w Małopolsce są zatrudniani na 2900 brutto.. Nikt nie chciał pracować za 2700 ALE CO JEST NAJPIĘKNIEJSZE?! pracownik po 4 latach pracy w tej oto firmie ma tyle samo co NOWY!!!

Zaproszenie telefoniczne na rozmowę online . Następnie godzinna rozmowa merytoryczna . Przebieg zatrudnienia , doświadczenie , badanie obszarów kompetencji miękkich . Pytania jak byś się zachował podczas danej sytuacji z klientem . Oczekiwanie na etap drugi który miał nastąpić do 2 tygodni z Dyr Regionalnym . Po tygodniu odzewu zapytałem drogą e-mail odnośnie następnej rozmowy . Odpowiedz Pani rekrutującej była taka ,ze jak coś będzie wiedzieć to da znać - więc oczekiwanie kolejny tydzień . Po 18 dniach -otrzymanie wiadomości e-mail ,ze po próbie wielokrotnego kontaktu ze mną zostały wybrane inne osoby do następnego spotkania z Dyrektorem . Pytanie zasadnicze do Pani , które wcale nie dzwoniła jak podaje "wielokrotnie " już gorszej nie kompetencji nie widziałem i kłamstwa jakiego tu doświadczyłem na rozmowie do tej firmy . Kto zatrudnia takie osoby ? Jak można tak odpisać komuś ,ze dzwonił a nie dzwonił . To Ja pisałem tydzień po 1 szej rozmowie do rekruterki i się pytałem . Nie polecam kłamią w żywe oczy i robią z ludzi durni . Taka jest prawda - nie polecam szkoda czasu na dziadostwo .

Kto zatrudnia tak nie kompetentne osoby ,? proponuję zadać sobie takie pytanie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
dexter

Może zamiast bełkotu piszmy konkrety. Po zmianie systemu na Fiori praca w Komforcie to katorga. Towar przyjezdza z ogromnym opoznienie, towar przyjezdza a nie jest wpisany do systemu, towar nie przyjezdza a jest widoczny w syatemie. Terminowość dostaw to obstrakcja. Masa towaru przyjezdza z nowego magazynu uszkodzona. Codziennie przepraszam klientow nie za swoje błędy. Z tego co wiem właśnie zwolnil sie główny księgowy bo toczy sie wiele spraw o nie wystawienie klientom faktur co mnie nie dziwi, bo jesli towar nie jest widoczny w syatemie to nie da sie wystawic faktury koncowej. Opowiadac mozna godzinami. W duzych sklepach mozna nadrobić marne płace premiami. W małych sklepach zapomnijcie o tym. Czas odejść bo ta firma nie panuje nad całym bałaganem. Fakt jest wielu imbecyli którzy tu pracują, a to przeciez ludzie tworzą firmę, o czym zapominamy.

Ktoś,zgadnij kto

Czyżby Centrala zaczęła się wypowiadać, coś za dużo pozytywów w ostatnich dniach????????????Ludzie masowo odchodzą i odchodzić będą, wpis na forum tego nie zmieni.Niech włodarze ruszą pupy i przyjadą popracować trochę na sklepach, być może praca z klientem otworzy trochę szerzej oczy, tabelki excela tego nie pokażą.Ja robię raty, cbp, sprzedać też umiem i co z tego ? To wszystko nic nie warte, jeżeli sklep i firma jako całość nie funkcjonuje prawidłowo.A niestety nie funkcjonuje, nazwijmy rzecz po imieniu, jest w totalnej rozsypce, zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni,a i ilość sklepów na pracuj.pl poszukujących Sprzedawców mówi sama za siebie.

Olo

Realista napisał sensownie i nawet jestem wstanie się z nim zgodzić w sprawie sprzedaży. Sprzedaż jest ciężkim kawałkiem chleba i trzeba być gotowym na zmiany w handlu pracuje już ponad 20 lat i sprzedawałem wszytko można powiedzieć zaczynałem od śrubek i kosiarek, ale tam tez trzeba było dosprzedać olej noże itd. Też jestem pracownikiem i są rzeczy które mnie irytują np. Marketing tu trzeba zwiększyć działania. Kontakt z centrala w Łodzi zwłaszcza z Branżystami jest problem muszę wspierać się pomocą mojego przełożonego, który zawsze jest wsparciem. Gość telefon ma czynny 24h to u niego cenię, bez wazeliny ja bym zwariował jakby non stop telefon mi dzwonił. Nowy system jasne wiedziałem że będzie trudno bo to zmiana, ale widzę poprawę. Magazyn tu też pojawiają się błędy. Reasumując są mankamenty i rzeczy do poprawy ale w której firmie nie ma. Można to poprawić Wracając do sprzedaży i to co tu czytam. Jak dla Was jest problem tajemniczy klient, albo dosprzedaż innych produktów. To ludzie zmieńcie pracę, nawet bardziej branże bo w sprzedaży zawsze tak było i będzie. Jeżeli chcecie się zajmować tylko jedną rzeczą i brać za to pieniądze to polecam branże praca w Niemczech. Jedźcie pozbierać szparagi. To będzie wasze główne zadanie i za to dostaniecie kasę. Jeszcze jedno przemyślenie mam ze Ci co tu tak piszą o małym zarabianiu chyba nie potrafią liczyć z czego można zarobić pieniądze. Kończąc nie umiesz sprzedawać nie bierz się za to po co masz być rozgoryczony. idź na budowę, albo jedź za granicę będziesz szczęśliwszym człowiekiem

@Olo

Przełożony znający się na wszystkim w tej firmie to klucz do sukcesu. Osobiście odeszłam z pracy w komfo i mimo że lubiłam tę pracę to nie żałuję. Teraz pracuje w firmie w której mam mniej obowiązków a praca jest lepiej płatna i o dziwo nie jest to zbiór szparagów w Niemczech. Dobrze jest w porę przejrzeć na oczy :) czego Wam wieloletnim pracownikom życzę :) ale skoro Wam tak dobrze to dwojcie się i trojcie, ktoś to robić musi ;) A wszystko co tu piszą na forum to goła prawda, a nie najeżdżanie na pracodawce :)

hm

kolejna firma prawie padająca jakiś czas po wprowadzeniu sap-a....ta ...zastanawiające

@hm

sap ma takie opinie od dawna, więc szok że firmy się na niego decydują...

R iv

Stefan zapomniał kto ta firmę utrzymuje.

Amanda

Nowy system pozostawia wiele do życzenia to racja! Ale w tej firmie pracownik jest sprzedawca na każdym dziale ( panele, wykładziny dywanowe, elastyczne, drewno, chodniki, akcesoria) jest też magazynierem, ubezpieczycielem, spisuje raty... Dochodzą do tego płytki , toalety, szafki... Pracownik jest od wszystkiego i zarabia 2100 zł w XXI wieku... Serio?!

Maciej

Dotyczy Żywca. Dowóz pod dom owszem. Zrzuci przed schody. Ale dalej wnoś sam. A nikt ci nie powie w sklepie, że za wnoszenie trzeba dopłacić. I te odzywki dostawcy: "nikt mi nie płaci za wnoszenie", "trzeba było zamówić" ... Rulon wykładziny ok. 40kg wniosłem sam - chociaż mam prawie 70 lat. Chłopak co przywiózł pewnie ok 30. Rzeczywiście KOMFORT.

?
@Maciej

A w czyim interesie jest wnoszenie? Twoim czy Komfortu? Trzeba było się dopytać, a nie stroić fochy. Myślisz, że jak gość ma 30 lat, to jest niezniszczalny? Wystarczy kilku takich klientów jak Ty, którzy nawet nie zapłacą za dodatkową usługę, ale za to mają pretensje do całego świata, by skutecznie odstraszyć drugiego człowieka od wszelkich nawet to uprzejmości. Wynieś sobie sam dziennie kilkanaście razy taką wykładzinę to najlepiej za friko, to na pewno Ci się poprawi. Po drugie to nie jest portal dla klientów tylko dla pracowników.

@?

Też miałem podobną sytuację. Przacownik informuje że transport nie obejmuje wnoszenia to raz a dwa nawet jak nie informuje to należy się zapiznać z dokumentem transportowym. Tam są zawarte wszystkie informacje data i przedział godzinowy w jakich transport się odbędzie oraz wytłuszczonym drukiem że transport nie obejmuje wnoszenia.

Montazysta

Płatności za montaze to także jakąś porażka... obiecują że rozlicza faktury przed świętami ale oczywiście platnosci nie wychodzą... najlepiej robić 2 miesiące za darmo, a później święta robić nie wiadomo za co...

Jojo

Ciekawe kiedy us zrobi wizytacje a odpowiedzialni za powolna agonie firmy bekna za sapa kolekcje szkolenia itp.... Szkolenia fikcja. Premie jak sie uda cos da sie zarobic, podstawa zalezy gzie ole normalna, wiekszosc kadry kierowniczej ok i jak nie trafisz pechowo zaloga tez ok.

Rafał

Pracowałem w sklepie w Warszawie. Masakra. Na tyle sklepów komfort daje najgorsze warunki w zamian nawięcej obowiązków. Dostawy, bardzo duże i ciężkie. Gdzie bhp w tej firmie? Wystaw raty, wystaw ubezpieczenie, pilnuj wszystkich faktur i podpisów, pilnuj transportów, umawiaj montażystów z klientami. Normalnie 10 stanowisk w jednej osobie. I jeszcze opierdziel zbierasz. Duża rotacja pracowników. Duże obciażenie psychicznie. Praca dla ludzi o mocnych nerwach. O wynagrodzeniu się nie wypowiadam, zrezygnowałem po okresie próbnym. Teraz pracuję w podobnej branży i każdy ma swoje zadania a nie jest wszystkim i niczym. Myślałem że to fajna firma. Przeliczyłem się.

Konsultant

Moi drodzy. Z roku na rok co raz więcej obowiązków i celów bez szans na podwyżkę. Komfort ma pieniądze na pierdoły i potrafi remontować sklepy po 3 miesiącach jak Home w Warszawie zaraz po otwarciu. Wydają kasę na prawo i lewo na bzdety a dla pracowników nic nie ma. Jestem ciekaw co będzie jak rząd zwiększy minimalną krajową. Pójdziemy na zlecenie albo na pół etatu. Bo wątpię aby dyrektor finansowy był tak szczodry.Firma źle zarządzana personalnie. To prawda.(usunięte przez administratora)Biuro pracuje jak chce i jak mi się za chce. Ludzie. Uciekajcie! Sam szukam już pracy. A osobom z biura co biorą udział w dyskusji radzę, zastanówcie się co tu piszecie bo tylko się ośmieszacie i jeszcze bardziej pogrążacie tą firmę. Wszystkim życzę powodzenia.

Aleks

Jak tam nowy RDS na Śląsku?

Aneta
@Aleks

Rozumiem, że Twoje zainteresowanie tą kwestią wynika z tego, że chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w Sklepach Komfort - mam rację? Jeśli tak, to trafiłeś na dobry moment, ponieważ firma właśnie prowadzi rozbudowane procesy rekrutacyjne: http://www.komfort.pl/pl/kariera Piszą, że siłą ich firmy są pracownicy. Dużą wagę przykładają do procesu adaptacyjnego dla osób nowo zatrudnionych. Chcą, żeby wdrożenie w nowe obowiązki było sprawne, skuteczne i komfortowe. Czy zatem spróbujesz tam swoich sił?

Pimpek
@Aneta

Tak. Nóż w dłoń, rolka na plecy i jazda.

Łukasz
@Pimpek

To miał być sarkazm, czy naprawdę jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Niewiele osób wypowiedziało się w tym roku o warunkach zatrudnienia i prowadzonych obecnie rekrutacjach. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/sklepy-komfort-s-a,20158 są nowe oferty pracy. Wśród benefitów pracodawca zapewnia rabat pracowniczy, udział w eventach, język angielski on-line, bony świąteczne i inne. Co sadzicie o tych bonusach. Czy maja one pokrycie w rzeczywistości? Zachęcam Was do dyskusji.

Cichociemny
@Aleks

Nowy dyrektor żyje w swoim świecie. Gość średnio umie coś zalatwic. Ciągle tekst napisz maila. Jak dał na coś przyzwolenie, a potem był problem, to tekst a masz to na mailu? Ja nic o tym nie wiem. Jego poprzednik był dużo lepszy. W.D. jak się za coś brał to wiedziałeś, że to ogarnie choćby nie wiem co. Obecny, to tylko tabelki, maile i raty i cbp. Gość wie jak to wszystko działa bo był przez krótką chwilę kierownikiem na sklepie i zapomniał o tym. Obecnie wielbi centralę i nie widzi nic złego w jej funkcjonowaniu. Ogólnie panie f. Nie tędy droga...

@Łukasz

ta 150zł na świeta i -20% jak chcesz coś kupić

Krzysiek
@Łukasz

Rabat pracowniczy? Mały i jednorazowy często klient dostaje większy Angielskiego online nie skomentuje A bon na święta aż 150zl rzucone przez kierownika Boga na stół jak ochłap...

Krzysztof

Nie polecam. Problem z gwarancją za wykonaną usługę. Nie poczuwają się do odpowiedzialności. Odradzam

region IV

Pracuję w Komforcie dość niedługo, dużo nauczyłem się w tej pracy. Takie najtrafniejsze: - że choćbyś robił plan pracownika to nie zasługujesz na premię - w sklepie z podłogami najważniejsza jest sprzedaż piany aktywnej (produkt polecany na listopad), ubezpieczenia i rat. Najlepsze że nie chodzi o to by to klient kupił, jak nie chce! TYLKO KUPIŁ TO W CENIE! - nie pracujesz na swoją premię tylko dyrektora regionalnego - nauczyłem się tutaj zajmować kilkoma super ważnymi rzeczami na raz - nauczyłem się podnosić rolki przynajmniej 2x cięższe od mnie - nauczyłem się jak jeździć paleciakiem ręcznym z towarem o wadze 1000kg! Ogólnikowo: Łamanie prawa, przepisów BHP jest na porządku dziennym. Do tego coraz częściej pod wpływem osób z góry szczeblami w dół dochodzi do mobbingu. Przypuszczam że na każdym szczeblu, a na pewno już na pracownikach. A jak zapytasz o podwyżkę to zapomnij, bo przez 11 miesięcy robiłeś dobry obrót no ale jeden miesiąc byłeś na urlopie i wtedy nie wyrobiłeś planu :)

@region IV

Piana aktywna - produkt polecany od zawsze i prawie przez cały rok ;)

@m2210

dziwią się że się nie sprzedaje, ludzie sprzedają to za co im płacą

Teddy
@region IV

No na 4 nie dał MC podwyżki? To musiałeś bardzo podpaść.

Cichociemny

To ja wypowiem się jako pracownik regionu VI. -Pensja 2400 śmiech na sali. Musisz być ekspertem od wszystkiego. Doradztwo, ubezpieczyciel, magazynier. -Premia też śmieszna -Kontakt z centralną, żeby coś ogarnąć tragedia. Milion maili i może po 2 tygodniach się dowiesz, że może się to da ogarnac za 2 tygodnie... -Towar kuponowy tragedia. Osiedlowy sklepik Zenka może mieć coś od producenta w tydzień, my czekamy na 4 tygodnie i to pod warunkiem, że się wykręcić dostawa. -SAP w skrócie rzeźnia -Towar nie przyjechał z dostawy, albo monter na montaż. Ty się na sklepie musisz tłumaczyć i świecić oczami. Winne osoby mają to gdzieś. -Tajny klient to jakieś nieporozumienie możesz mieć 100000 na znaczniku i być najlepszym sprzedawca na sklepie, jeśli wyjdzie TK na czerwono, to masz jazdę od DR jakbyś był najgorszym pracownikiem. -Dyrektor regionalny. Odleciał w kosmos. Tabelki, maile raty i cbp. Gbur jakich mało. Jego poprzednik jak za coś się brał, to przynajmniej wiedziałeś, że będziesz to miał załatwione na 100% -bardziej komfortowi zależy na sprzedaży rat i ubezpieczeń niż samego towaru. Jak nie sprzedales ubezpieczenia do podłogi, to się tłumaczyć trzeba. To tyle z minusów. Teraz plusy Mam fajna załogę na sklepie i kierownika. I to tyle z plusów.

Robert
@Cichociemny

Interesują mnie targety. Są tak ustawione, że można je bez problemu zrobić, czy raczej nie jest łatwo uzyskać premie?

mateusz
@Robert

plany sklepu są robione tak żeby ich nie zrobić, dyrektorzy regionalni piorą po głowie że nie sprzedajesz rat, ubezpieczeń czy produktów polecanych na kasie bo oni z tego mają kasę, jak trzeba coś załatwić umywa ręce

Oooo

Nic dziwnego że ludzie odchodzą z firmy jak na kierowników przyjmuje się głąbów których wysłano z innej roboty tak jest w Gliwicach ten człowiek nic nie kuma totalna porażka.

Syda
@Oooo

Albo kadra z Neo Netu sprzedająca telewizory a teraz wykładziny... Dolnyslask kłania się

Oooo
@Syda

Ja odeszłem w dobrym momencie.

Aleksandra
@Oooo

@Oooo A możesz napisać w którym oddziale pracowałeś? Mnie interesuje Łódź. Co możecie napisać o pracy w Sklepy Komfort S.A w tym mieście? Jak wygląda wynagrodzenie? Czy są premie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy Komfort S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Sklepy Komfort S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sklepy Komfort S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklepy Komfort S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 2 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklepy Komfort S.A.?

Kandydaci do pracy w Sklepy Komfort S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklepy Komfort S.A.
1.9/5 Na podstawie 118 ocen.

Sklepy Komfort S.A.