Sklepy KOMFORT

Chojnice

Opinie o Sklepy KOMFORT

.kn
użytkownik zarejestrowany

na takie stanowsiko takie wymagania to raczej norma

były

pracujesz za nieco powyżej minimalnej, jesteś mamiony premią której prawie nigdy nie dostaniesz (plany), a nawet jeśli wyrobisz plan sprzedaży to polegniesz na którymś wskaźniku, więc i tak podstawa. zarządzanie firmą od jakichś 3,5 roku to kompletne nieporozumienie (np. nie jest ważne że sprzedasz 500m2 wykładziny, ważne jest by w transakcji był zawarty towar komplementarny (np. jakiś drobiazg za parę groszy) - w przeciwnym razie zj...ba. kierownicy regionalni to psychopaci, zawsze znajda na ciebie haka. jeszcze 4-5 lat temu poleciłbym ci tą firmę. w tym momencie o zatrudnianiu się tam nawet nie myśl. dno i pół metra mułu. mija rok gdy odszedłem stamtąd i powiem ci że to była dobra decyzja...

afhhh

Nie szanują klienta. Zapłacicie, a montażu nie można się doprosić., Kierownicy są bezczelni, a dział reklamacji przechodzi specjalne szkolenia, aby \"spławiać\" klienta

Szukasz pracy?

swiadoma

Wybór jest naprawdę duży,ceny niestety dosyć wysokie,no ale jakość kosztuje.( usunięte przez administratora )Pozdrawiam.

ANONIM CHOJNICE

NO JA NIE WIEM JA TAM BYŁAM I BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z OBSŁUGI FACHWO DORADZILI I BYLI BARDZO UPRZEJMI

Zostaw opinię o Sklepy KOMFORT - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklepy KOMFORT